הפועל באר שבע - לבסקי סופיה, סיבוב 3, חמישי 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: הפועל באר שבע - לבסקי סופיה, סיבוב 3, חמישי 20:30, טרנר

שליחה על ידי ReDo »

CrazyRed7 כתב:
12 אוגוסט 2023, 08:36
מיכה זה אחד השחרורים המוצדקים.
בסוף בשנתיים אפשר לספור את כמות המשחקים שעמד בציפיות שלנו על יד אחת.
ומה בא המקום? בדש הכוכב העולה? סטויאנוב?
נכון ל2023 ועל אף חוסר היציבות שלו, מיכה עדיין נחשב ישראלי בכיר שאין לו תחליפים בשוק.

אגב, הימור שלי שהסיבה העיקרית לשחרור היא לא כלכלית ולא מקצועית.
לדעתי, שלא מגובה בכלום, אלונה הייתה מתה להעיף אותו מאז שנחשפו פרטי הפרשה בקיץ שעבר.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

אם היו מחליפים את השם על החולצה של מיכה באיזה סטויאנוב אף אחד לא היה שם לב

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אוגוסט 2023, 23:03
מצטער, גישה חובבנית.
מי שלא מספיק טוב לא צריך להיות כאן.
להשאיר שחקן כי אולי יגיע גרוע יותר זה חובבנות.
בוא נחכה עם פטרסון, אנסה את העונה הראשונה כאן סיים עם 2 שערים ו-3 בישולים בליגה ב - 29 הופעות, בוא נראה איך פטרסון יסיים לעומת אנסה העילוי.
מי שמתקשה כבר שנים להביא זרים וישראלים טובים ומשדרגים (האחרונים היו ז'וס וממן אם אני זוכר נכון) צריך לחשוב טוב טוב לפני שהוא משחרר שחקנים בינונים. כבר קיבלנו את סטו וקאריו להזכירך.
היום ההתקפה תלויה כולה בספורי, ההגנה במיגל והקישור בגורדנה. זאת חובבנות.
אנסה מחמיץ, לא טכני,לוקה בהבנת המשחק. הכל נכון. ועדיין נכון לעכשיו עדיף איתו מאשר בלעדיו.
כנ"ל מיכה. כנ"ל שאפי.
בטח שלא ממהרים לוותר על כל השלושה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
11 אוגוסט 2023, 23:42
אפרופו מיכה, שאנשים פה טענו שהשחרור שלו לא היה מסיבות כלכליות, אליניב נשאל בראיון ברדיו בצורה ישירה "האם השחרור היה מקצועי", בחר לא להגיב וביקש לעבור לשאלה הבאה.
שכל אחד יסיק מזה מה שהוא רוצה.
דור מיכה הרוויח שכר של 320 אלף לעונה, זאת הסיבה המרכזית לעזיבה שלו.
עלות מול תפוקה הוא לא היה קרוב להיות שווה את הכסף כשהוא נותן חודשיים טובים בעונה ובשאר המשחקים הוא על תקן נעלם.
בסכום של 160 או 180 הוא היה נשאר, אבל למה לו להפחית 50% מהשכר המובטח שלו?
אני מבין לאן אתה חותר, שהשחרור הוא הרבה יותר כלכלי מאשר מקצועי, אבל דווקא בקשר למיכה יש לי 0 טענות לאלונה ואני חושב שהיא צודקת.
בסוף אי אפשר להתעלם מהנושא הכלכלי בנקודות מסוימות, ומיכה היה אחד מאותם מקרים שכלכלית לא הייתה הצדקה להשאיר אותו בשכר שהרוויח לעומת התרומה בפועל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אריאל2 כתב:
12 אוגוסט 2023, 10:22
מי שמתקשה כבר שנים להביא זרים וישראלים טובים ומשדרגים (האחרונים היו ז'וס וממן אם אני זוכר נכון) צריך לחשוב טוב טוב לפני שהוא משחרר שחקנים בינונים. כבר קיבלנו את סטו וקאריו להזכירך.
היום ההתקפה תלויה כולה בספורי, ההגנה במיגל והקישור בגורדנה. זאת חובבנות.
אנסה מחמיץ, לא טכני,לוקה בהבנת המשחק. הכל נכון. ועדיין נכון לעכשיו עדיף איתו מאשר בלעדיו.
כנ"ל מיכה. כנ"ל שאפי.
בטח שלא ממהרים לוותר על כל השלושה.
שאפי הוא מקרה אחר מאנסה מבחינת כדורגל ורף, אבל אל תשכח שהוא קיבל הרחקה מאוד ארוכה ולא היה רלוונטי לסיבוב שלם, פלוס הוא בעצמו היה מאוד לא יציב, פלוס אחרי שני האירועים שהיה מעורב בהם כניראה היינו רואים שוב שחקן שלנו מקבל יחס של זוסואה מהתקשורת והשופטים עם דימוי של שחקן אלים.

אני לא אוהב חוכמה בדיעבד, ולא חושב שצריך להתפשר על לא מספיק טוב רק בגלל שיש סיכוי שתביא מישהו אפילו פחות טוב.
זאת הגישה שלי בחיים, ואני חושב שמי שמתפשר על לא מספיק טוב ולא לוקח סיכונים תמיד ישאר ליד ובחיים לא יצליח למקסם את עצמו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 אוגוסט 2023, 10:26
דור מיכה הרוויח שכר של 320 אלף לעונה, זאת הסיבה המרכזית לעזיבה שלו.
עלות מול תפוקה הוא לא היה קרוב להיות שווה את הכסף כשהוא נותן חודשיים טובים בעונה ובשאר המשחקים הוא על תקן נעלם.
בסכום של 160 או 180 הוא היה נשאר, אבל למה לו להפחית 50% מהשכר המובטח שלו?
אני מבין לאן אתה חותר, שהשחרור הוא הרבה יותר כלכלי מאשר מקצועי, אבל דווקא בקשר למיכה יש לי 0 טענות לאלונה ואני חושב שהיא צודקת.
בסוף אי אפשר להתעלם מהנושא הכלכלי בנקודות מסוימות, ומיכה היה אחד מאותם מקרים שכלכלית לא הייתה הצדקה להשאיר אותו בשכר שהרוויח לעומת התרומה בפועל.
עלות מול תועלת זו סיסמה יפה.
בסוף מבחינת איכות על המגרש הלכנו אחורה וזה כל מה שמעניין. לפחות עד שיוכח אחרת.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 אוגוסט 2023, 10:28
שאפי הוא מקרה אחר מאנסה מבחינת כדורגל ורף, אבל אל תשכח שהוא קיבל הרחקה מאוד ארוכה ולא היה רלוונטי לסיבוב שלם, פלוס הוא בעצמו היה מאוד לא יציב, פלוס אחרי שני האירועים שהיה מעורב בהם כניראה היינו רואים שוב שחקן שלנו מקבל יחס של זוסואה מהתקשורת והשופטים עם דימוי של שחקן אלים.

אני לא אוהב חוכמה בדיעבד, ולא חושב שצריך להתפשר על לא מספיק טוב רק בגלל שיש סיכוי שתביא מישהו אפילו פחות טוב.
זאת הגישה שלי בחיים, ואני חושב שמי שמתפשר על לא מספיק טוב ולא לוקח סיכונים תמיד ישאר ליד ובחיים לא יצליח למקסם את עצמו.
הכל נכון. אבל המועדון צריך להיות מודע לבעיות שלו.
ה"סיכוי שנביא מישהו אפילו פחות טוב" מתממש כבר כמה שנים. צריך להיות ערים לזה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2023, 11:03
השוו את התועלת לעלויות
אין מי שמרוויח יותר ונותן פחות , יש מי שנותן פחות ומרוויח בהתאם

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2023, 11:03
צריך לשים דברים על השולחן, לא החזקתי ממיכה.
בשביל חודשיים טובים גם אני הייתי מוותר עליו.
זה שבמקום הביאו את בדש זה כבר סיפור אחר.
כמו שכבר כתבתי, אני שופט קודם כל את ההחלטה בפני עצמה. איזה שחקן אתה בוחר להביא במקום, האם ההסטה של פאון לעמדה של מיכה או ההחזרה של סטויאנוב לעמדה של מיכה תוכיח את עצמה זה כבר סיפור אחר ולא קשור לעובדה שאני יכול להבין מועדון שמעדיף לעשות משהו אחר עם התקציב שלו מאשר לתת סכום גבוה לשחקן של חודשיים טובים בעונה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ReDo כתב:
12 אוגוסט 2023, 08:59
לדעתי, שלא מגובה בכלום, אלונה הייתה מתה להעיף אותו מאז שנחשפו פרטי הפרשה בקיץ שעבר.
טוב מאוחר מאשר לעולם לא, אפשר לחשוב שמה שהיה ידוע כשהוטס ממכבי לא היה מספיק בשביל להימנע מלהביא אותו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אריאל2 כתב:
12 אוגוסט 2023, 11:13
הכל נכון. אבל המועדון צריך להיות מודע לבעיות שלו.
ה"סיכוי שנביא מישהו אפילו פחות טוב" מתממש כבר כמה שנים. צריך להיות ערים לזה.
אני חושב שזה נכון למקרה כמו שאפי, שחקן שהראה לפרקים שהוא כן יכול להיות שחקן שובר שיווין אם יתפתח נכון.
זאת גם הסיבה שאני רציתי שהוא ישאר בזמנו, כי טענתי שבפרופיל הזה של שחקנים לא נמצא טוב/מעניין יותר.
הבעיה בשאפי כמובן הייתה ההרחקה הארוכה והעובדה שאחרי שני המקרים כבר התחילו לדבר עליו כשחקן בעייתי והתחילו לסמן אותו, תהליכים שראינו בזמנו עם זוסואה וגרמו לזה שלא שרקו נגד שאפי לעבירות (גם עם שאפי זה התחיל אחרי התקרית בגמר גביע הטוטו) והתחילו לתת לו צהובים על שטויות ולחפש אותו (כמו שראינו בעונש ההרחקה שקיבל, כשינון אליהו שזרק בקבוק ושבר למאבטחת את האף קיבל הרחקה רק ל-6 משחקים לדוגמא).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 אוגוסט 2023, 11:16
צריך לשים דברים על השולחן, לא החזקתי ממיכה.
בשביל חודשיים טובים גם אני הייתי מוותר עליו.
זה שבמקום הביאו את בדש זה כבר סיפור אחר.
כמו שכבר כתבתי, אני שופט קודם כל את ההחלטה בפני עצמה. איזה שחקן אתה בוחר להביא במקום, האם ההסטה של פאון לעמדה של מיכה או ההחזרה של סטויאנוב לעמדה של מיכה תוכיח את עצמה זה כבר סיפור אחר ולא קשור לעובדה שאני יכול להבין מועדון שמעדיף לעשות משהו אחר עם התקציב שלו מאשר לתת סכום גבוה לשחקן של חודשיים טובים בעונה.
לי בתור אוהד לא עוזר שחסכו 200 אלף על מיכה וגם לא שמכרו את גלזר ב-1.2 מיליון. אני בסופו של יום מקבל איכות ירודה יותר על הדשא. זה כל מה שמעניין.
וגם בוא, אנחנו מדברים כאן על שחקנים ישראלים. התחליפים ידועים מראש והיה ברור שנגיע בדיוק לנקודה הזאת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2023, 11:31
לי בתור אוהד לא עוזר שחסכו 200 אלף על מיכה וגם לא שמכרו את גלזר ב-1.2 מיליון. אני בסופו של יום מקבל איכות ירודה יותר על הדשא. זה כל מה שמעניין.
וגם בוא, אנחנו מדברים כאן על שחקנים ישראלים. התחליפים ידועים מראש והיה ברור שנגיע בדיוק לנקודה הזאת.
השאיפה הייתה שיעשו שימוש בכסף שחסכו על מיכה למשל ועל שאפי שגם הרוויח סכום יפה ביחד עם סכום ההשאלה על זר בפרופיל אחר מבחינת שכר שבשאיפה יתרום לך יותר ממה ששניהם תרמו גם יחד.
בדיוק כמו שהיה אפשר להשתמש בכסף של גלזר, אולי בחלקו, להביא זר בפרופיל אחר עם תשלום על כרטיס השחקן שלו.
אבל הוחלט השנה על תקציב נמוך יותר, אז למרות החיסכון הכספי (אפשר להוסיף גם את ההחלפה של הרוש שהרוויח כמו שוער ראשון בשוער צעיר וזול) המשכנו ללכת על אותו פרופיל של זרים מבחינת ההשקעה הכספית (מי יודע, אולי פתיחת העונה הרעה והלחץ יביאו לשינוי עכשיו מבחינת פרופיל השחקנים שיגיעו עד סוף החלון).

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 אוגוסט 2023, 11:55
השאיפה הייתה שיעשו שימוש בכסף שחסכו על מיכה למשל ועל שאפי שגם הרוויח סכום יפה ביחד עם סכום ההשאלה על זר בפרופיל אחר מבחינת שכר שבשאיפה יתרום לך יותר ממה ששניהם תרמו גם יחד.
בדיוק כמו שהיה אפשר להשתמש בכסף של גלזר, אולי בחלקו, להביא זר בפרופיל אחר עם תשלום על כרטיס השחקן שלו.
אבל הוחלט השנה על תקציב נמוך יותר, אז למרות החיסכון הכספי (אפשר להוסיף גם את ההחלפה של הרוש שהרוויח כמו שוער ראשון בשוער צעיר וזול) המשכנו ללכת על אותו פרופיל של זרים מבחינת ההשקעה הכספית (מי יודע, אולי פתיחת העונה הרעה והלחץ יביאו לשינוי עכשיו מבחינת פרופיל השחקנים שיגיעו עד סוף החלון).
תפסיק לשקר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
12 אוגוסט 2023, 12:22
תפסיק לשקר.
עובדתית נכון להיום התקציב נמוך יותר.
או שכמו בנושא סלמאני אתה מעדיף שוב לזרוק דברים לאוויר עם ביטחון של אחד שיודע ואז להבין שצדקתי (וכניראה הייתה סיבה למה כתבתי בביטחון מה שכתבתי).

שלח תגובה