אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי שמעון א »

אנחנו בתקופה טובה
יש ארגיות טובות
חייבים לעשות הכל כדי לצאת לפגרה עם 9/9 נק' בשלושת המשחקים הקרובים🙏🏼

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

חייב להגיד שאני טעיתי, אני עדיין פוחד מחוסר הניסיון של ברדה אבל טעיתי שאמרתי שהוא צריך לחזור לעמדת המנהל המקצועי הוא מוכיח במשחקים האחרונים שהוא יכול להצליח, אבל הוא חייב להמשיך בשיפור הקבוצה, הקבוצה חייבת להמשיך להשתפר ואסור לנוח על זרי הדפנה, עבודה קשה ושיפור היכולת הקבוצתית והאישית (נראה שעובדים באימונים עם שאפי על רגל ימין ועם חטואל על שחרור כדור ומסירה ולא רק לבעוט) והשמיים הם הגבול מבחינתנו.
ד"א באותה נשימה שכתבתי את מה שכתבתי אמרתי שלברדה יש פוטנציאל, אבל חוסר הניסיון הדאיג אותי ועדיין מדאיג אותי, אבל היכולת שלו לשנות דברים תוך כדיי משחק ולא להיות מקובע בדיוק מה שהופכת אותו לפוטנציאל להיות מאמן ברמה של ברק בכר ויותר טוב ממנו.
וגם זה שהוא לא מתבייש לשחק מבוקר שצריך, הוא רק צריך ללמוד מתי לשחק מבוקר ומתי לשחק התקפי, ברגע שהוא ילמד את זה גם כאן יגיע רחוק.
סליחה אליניב וסליחה מכם שפקפקתי בו גם אם לרגע.
ויאללה הפועל, ושם המשחק המשכיות, 9/9 ב3 משחקים בשבוע, קשה מאוד כי אין קבוצה קלה בליגה, אבל אפשרי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

דר אדום בנשמה כתב:
04 נובמבר 2022, 12:06
חייב להגיד שאני טעיתי, אני עדיין פוחד מחוסר הניסיון של ברדה אבל טעיתי שאמרתי שהוא צריך לחזור לעמדת המנהל המקצועי הוא מוכיח במשחקים האחרונים שהוא יכול להצליח, אבל הוא חייב להמשיך בשיפור הקבוצה, הקבוצה חייבת להמשיך להשתפר ואסור לנוח על זרי הדפנה, עבודה קשה ושיפור היכולת הקבוצתית והאישית (נראה שעובדים באימונים עם שאפי על רגל ימין ועם חטואל על שחרור כדור ומסירה ולא רק לבעוט) והשמיים הם הגבול מבחינתנו.
ד"א באותה נשימה שכתבתי את מה שכתבתי אמרתי שלברדה יש פוטנציאל, אבל חוסר הניסיון הדאיג אותי ועדיין מדאיג אותי, אבל היכולת שלו לשנות דברים תוך כדיי משחק ולא להיות מקובע בדיוק מה שהופכת אותו לפוטנציאל להיות מאמן ברמה של ברק בכר ויותר טוב ממנו.
וגם זה שהוא לא מתבייש לשחק מבוקר שצריך, הוא רק צריך ללמוד מתי לשחק מבוקר ומתי לשחק התקפי, ברגע שהוא ילמד את זה גם כאן יגיע רחוק.
סליחה אליניב וסליחה מכם שפקפקתי בו גם אם לרגע.
ויאללה הפועל, ושם המשחק המשכיות, 9/9 ב3 משחקים בשבוע, קשה מאוד כי אין קבוצה קלה בליגה, אבל אפשרי.
אני נשבע שלקרוא את ההודעות שלך זה כמו לשמוע את החזאים:
״מחר יירד גשם,אבל לא בטוח״ ״עוד שבוע יהיה חם אבל יש סיכוי לסופות רעמים״.
ואני באמת מנסה ולא מצליח,סליחה מראש.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

כל אלו שמדברים על 9 מ 9, מה נסגר אתכם?
מה קרה? מי מת? למה לרתום את העגלה לפני הסוסים? למה לפתוח פה לשטן ( מלאך המוות בא לי בחלום....)?אנחנו חיים משבת לשבת או ממשחק למשחק.
יש את קוטלת הענקים מריינה ביום ראשון על הראש שלנו. צריך לנצח אותם ולראות שאין לנו את תסמונת החזרה לליגה כמו שהיה לחיפה מולם.
אחר כך נדבר על חדרה . פרה פרה.....

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

עוד צריך להוכיח שהוא מסוגל לפצח בונקרים, להזכירכם ארבעת המשחקים האחרונים היו משחקים פתוחים מול קבוצות תוקפות.

אני בכל אופן מאוד מאמין בו, אין מישהו יותר טוב בשבילנו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב:
04 נובמבר 2022, 12:45
עוד צריך להוכיח שהוא מסוגל לפצח בונקרים, להזכירכם ארבעת המשחקים האחרונים היו משחקים פתוחים מול קבוצות תוקפות.

+1
פה קבור הכלב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dor69 כתב:

מכבי תל אביב מחצית ראשונה שיחקה סוג של בונקר הם לא באו לשלוט במשחק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dor69 כתב:

עשה את זה מאוד יפה נגד סכנין עם מערך שהרג לסילבס את היכולת לשמור על הבונקר.
רק נגד הפועל חיפה זה לא הלך טוב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:
04 נובמבר 2022, 14:42
מכבי תל אביב מחצית ראשונה שיחקה סוג של בונקר הם לא באו לשלוט במשחק.
ממש לא דר, זה שהם לא שלטו ופיזרו כדורים קדימה זה כי פירקת אותם עם לחץ כבד בחצי שלהם. ביום שמכבי תל אביב או מכבי חיפה יבואו לפה בבונקר אמיתי תדע שהגעת ליעד

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

izguy83 כתב:
04 נובמבר 2022, 14:52
עשה את זה מאוד יפה נגד סכנין עם מערך שהרג לסילבס את היכולת לשמור על הבונקר.
רק נגד הפועל חיפה זה לא הלך טוב.
שוב כמו שכבר אמרתי אני מאוד מאוד מאמין בו אבל הוא עדיין צריך להוכיח את היכולת לפצח דרך קבע ולשמור על יכולת גבוהה באופן יציב לאורך זמן.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dor69 כתב:
04 נובמבר 2022, 15:20
שוב כמו שכבר אמרתי אני מאוד מאוד מאמין בו אבל הוא עדיין צריך להוכיח את היכולת לפצח דרך קבע ולשמור על יכולת גבוהה באופן יציב לאורך זמן.
אין ויכוח על זה

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

בונקרים מפוארים מפצחים עם יכולת אישית , שאפי פאון מיכה מסוגלים

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

טור מדוייק של אורי קופר:

אם לפני חודשיים מישהו היה מספר ששגיב יחזקאל משחק מגן ימני בהפועל ב"ש הייתה מתקבלת תחושה שהיא בבעיה. שאליניב ברדה אובד עצות, או אולי שמכת הפציעות כה קשה עד שאין ברירה. אבל המציאות הפוכה לגמרי. הסיפור הזה, של יחזקאל, מראה דווקא את היופי בעונה שמציג ברדה.

יש את הכוכבים הרגילים. שאפי מרשים, דור מיכה חזר למסור כמו שצריך, רמזי ספורי הבקיע עכשיו צמד, אבל יותר יפה לראות איך ברדה מוציא דברים משחקנים ישראלים שלא היינו בטוחים שאפשר להוציא מהם כל כך הרבה – יחזקאל, רועי גורדנה, רותם חטואל, גם שי אליאס.

יחזקאל היה שייך אמנם לשתי התל אביביות, אבל הגיע לב"ש מאשדוד אחרי שכבר היה נדמה שלא ייצא ממנו הרבה. אליאס לא ממש נאבק על אליפות בהפועל ת"א. חטואל נראה לפני ברדה כמו עוד כישרון מבוזבז. גורדנה הגיע לפני שנה מאשדוד, כשלפני זה שיחק בסלובן בלופו ובבני יהודה.

ברדה עוזר להם לפרוח ולאו דווקא בצורה קלאסית. הנוכחות ההתקפית של יחזקאל כמגן עוזרת מאוד לשאפי על הקו, למשל. הגנתית ברור שיש ליחזקאל על מה לעבוד, אבל במשחק האחרון הוא היה 3 מ-3 בתיקולים וגם השחקן שחטף הכי הרבה מסירות במגרש. את גורדנה הציב ברדה כקשר האחורי ביותר, תפקיד שכבר עשה בעבר, אבל לאו דווקא בבאר-שבע, ומהעמדה הזו גורדנה מפעיל את יכולת הדריבל וההשתחררות מלחץ שלו כדי להפוך פעולה הגנתית להתקפה. אליאס, שישי בליגה במספר תיקולים מוצלחים למשחק, מאפשר לברדה להציב שם את גורנדה גם כשבאריירו לא משחק.

חטואל התעצבן כשלא נכנס במשחק האחרון, אבל הוא צריך להגיד תודה לברדה שהפך אותו לסופר-סאב, המחליף המנצח. חטואל הבקיע 4 שערים מהספסל העונה, כשהשיא לעונה לשחקן באר-שבע בעונה שלמה הוא 6 ושייך לאורן סגרון. אגב, שלומי ארבייטמן הוא השחקן שהבקיע הכי הרבה שערים כמחליף בליגה.

מדברים הרבה על הדרך בה תמרן ברק בכר בין המשחקים באירופה לליגה, ואותו דבר צריך להיאמר על ברדה. ההחלטה עם מי לשחק ומתי, ולא פחות מעניין איפה בדיוק על המגרש.

אפרופו ברדה, יש למישהו קצה חוט לגבי מה מליקסון הולך לספר לנו ב-14/11?

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ברדה קוסם חשוב לציין את זה.
רק נקודה מעניינת אחת, דיברו כל הזמן על זה שהעונה מתחלקת ל"שתי עונות".

בעונה קלאסית אתה אמור להביא את הקבוצה שלך לפיק שלה לקראת שלבי הסיום של העונה,
אז אני לא יודע כמה זה מכוון, מתוכנן ומאומן אבל ברדה הביא את הקבוצה לפיק שלה ממש בזמן של שלבי הסיום של העונה הראשונה.

אסור לצפות לאותה רמת אינטנסיביות ויכולת אחרי הפגרה, כמו בכל עונה חדשה ייקח כמה חודשים להיכנס לקצב.

שוב, שאפו לברדה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

nitsande כתב:
10 נובמבר 2022, 08:45
ברדה קוסם חשוב לציין את זה.
רק נקודה מעניינת אחת, דיברו כל הזמן על זה שהעונה מתחלקת ל"שתי עונות".

בעונה קלאסית אתה אמור להביא את הקבוצה שלך לפיק שלה לקראת שלבי הסיום של העונה,
אז אני לא יודע כמה זה מכוון, מתוכנן ומאומן אבל ברדה הביא את הקבוצה לפיק שלה ממש בזמן של שלבי הסיום של העונה הראשונה.

אסור לצפות לאותה רמת אינטנסיביות ויכולת אחרי הפגרה, כמו בכל עונה חדשה ייקח כמה חודשים להיכנס לקצב.

שוב, שאפו לברדה.
צריך להגיד שאירופה וחמשת החילופים עזרו לנו בקטע הזה.
יש לנו סגל מאוד רחב, אפשר להתווכח על האיכות בעמדות מסוימות, אבל הוא רחב מאוד (ועל זה מגיע כל הכבוד, זה לא במקרה).
היכולת להכניס לכושר משחק גבוה בערך 18 שחקנים (בגלל אירופה), עזרה לנו מאוד בחודש האחרון.

שלח תגובה