עונת 2022/23 - ליגת העל, לאומית וכו'

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: עונת 2022/23 - ליגת העל, לאומית וכו'

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא כזה מפתיע, יש להם בערך 5-6 שחקנים ששווים דו ספרתי וכנראה גם יגיעו לזה. מהקישור, מהקישור ההתקפי וחלוצים כמובן.
תתבטל מולם ותקבל בראש. זה תקף גם למכבי חיפה כמו שראינו בעונה שעברה וזה עוד לפני שהם חיזקו את משחק ההתקפה עם אחלה מגנים.

איביץ' צודק שהוא לא חייב להתאבד על בלם זר. עד הפלייאוף הם יכולים להסתדר עם נחמיאס וייני ובן אלגרבלי ודניאל אסקלינג ב-20/26 משחקים. מה כבר יקרה?

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

Red Tiger כתב:
29 אוגוסט 2022, 21:11
ממש לא בעיה,ההיפך ככה זה בכל העולם.
תמיד יש את ה3-4 קבוצות שהם מעל כולם,אצלנו בליגה זה בא לידי ביטוי העונה ויילך ויתעצם.
וכן זה יכניס תחרותיות גדולה מאוד לשאר הקבוצות לנסות ולהגיע גם הם לאירופה ולהצליח.
הקונפרנס זה הדבר הכי טוב שקרה לכדורגל הישראלי,עוד כמה שנים יבינו את זה.
אוקיי, אז הבנתי קצת לא נכון, סורי.

אני לא חושב אבל שזה יהיה מועדון סגור של 3 קבוצות.
כי במידה ונמשיך(הלוואי) לעלות בדירוג כמדינה ועם כל האינסנטינבים של זה, יהיו פה לפחות עוד 3 קבוצות שיתנו פייט בצמרת(כולל בעלים פוטנציאלים שיצטרפו לקבוצות כמו ביתר/נתניה/הפועל ת"א בעתיד) ואני לא מדבר על קבוצות שיכולות לעקוץ את מקומות 1-3 ולגנוב נקודה פה ושם.
וגם אם לא נצליח באירופה ונשאר בערך באותו דירוג או אפילו נרד,
ברור לנו שההשקעה כזאת של הקבוצות(בעיקר של מכבי) לא תחזור על עצמה? כי זה פשוט לא יהיה משתלם כלכלית עבור הבעלים(כמובן שזה תלוי בכמה בא לו לשפוך אבל עדיין, יש גם פייר פליי בכל העסק הזה) והפערים יצטמצמו בחזרה למה שהורגלנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

galaaa כתב:
29 אוגוסט 2022, 21:29
אוקיי, אז הבנתי קצת לא נכון, סורי.

אני לא חושב אבל שזה יהיה מועדון סגור של 3 קבוצות.
כי במידה ונמשיך(הלוואי) לעלות בדירוג כמדינה ועם כל האינסנטינבים של זה, יהיו פה לפחות עוד 3 קבוצות שיתנו פייט בצמרת(כולל בעלים פוטנציאלים שיצטרפו לקבוצות כמו ביתר/נתניה/הפועל ת"א בעתיד) ואני לא מדבר על קבוצות שיכולות לעקוץ את מקומות 1-3 ולגנוב נקודה פה ושם.
וגם אם לא נצליח באירופה ונשאר בערך באותו דירוג או אפילו נרד,
ברור לנו שההשקעה כזאת של הקבוצות(בעיקר של מכבי) לא תחזור על עצמה? כי זה פשוט לא יהיה משתלם כלכלית עבור הבעלים(כמובן שזה תלוי בכמה בא לו לשפוך אבל עדיין, יש גם פייר פליי בכל העסק הזה) והפערים יצטמצמו בחזרה למה שהורגלנו.
הרכבת הזאת כבר התכוננה ליציאה בשנה שעברה עם הקונפרנס ויצאה מהתחנה השנה לדעתי. כל עוד שלב הבתים בקונפרנס הוא מטרה יותר ריאלית מאליפות פה הכסף ימשיך לזרום לגדולות פה שישתמשו בו לחיזוק. בעבר נפילה מוקדם מדי במוקדמות הצ׳מפיונס לא הבטיחה לך כלום, היום גם נפילה בסיבוב השני (כל קבוצה שיש לה דירוג צריכה לטייל בראשון) מבטיחה לך שלב בתים כמעט ודאי והיריבות לצמרת בטח לא יישארו פראייריות לנוכח ההשקעה שתגיע בעקבות זאת ועכשיו גם התחילו פה איזרוחים. השלב הבא (שכבר החל) הוא התמקצעות בתהליכים ואחר כך כבר תשמע ספקות לגבי המצב הקיים עם מגבלת הזרים.

וכמו בכל דבר - ברגע שהגדולות יקבעו נורמה הקטנות ינסו לחקות וככה מושכים את הליגה למעלה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

dor69 כתב:
29 אוגוסט 2022, 21:48
הרכבת הזאת כבר התכוננה ליציאה בשנה שעברה עם הקונפרנס ויצאה מהתחנה השנה לדעתי. כל עוד שלב הבתים בקונפרנס הוא מטרה יותר ריאלית מאליפות פה הכסף ימשיך לזרום לגדולות פה שישתמשו בו לחיזוק. בעבר נפילה מוקדם מדי במוקדמות הצ׳מפיונס לא הבטיחה לך כלום, היום גם נפילה בסיבוב השני (כל קבוצה שיש לה דירוג צריכה לטייל בראשון) מבטיחה לך שלב בתים כמעט ודאי והיריבות לצמרת בטח לא יישארו פראייריות לנוכח ההשקעה שתגיע בעקבות זאת ועכשיו גם התחילו פה איזרוחים. השלב הבא (שכבר החל) הוא התמקצעות בתהליכים ואחר כך כבר תשמע ספקות לגבי המצב הקיים עם מגבלת הזרים.

וכמו בכל דבר - ברגע שהגדולות יקבעו נורמה הקטנות ינסו לחקות וככה מושכים את הליגה למעלה
נכון מאוד, גם הקהל גדל אגב, וזה עוד מקור הכנסה.(או שאני סתם בתחושת אופוריה).
רק אחדד מה שבאתי לומר. (סימנתי בבולד בציטוט).
הכסף לא יזרום רק לגדולות, כי ככל שנמשיך לעלות לבתים באירופה, כך גם הדירוג שלנו יעלה, ונקבל עוד נציגות ומיקומים יותר טובים כמו שרשמת, וכסף שלאו דווקא ילך לשלוש העשירות.
נערך לאחרונה על ידי galaaa ב 29 אוגוסט 2022, 22:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הבעיה היא לא בזה שהגדולות חזקות. הבעיה היא שכל שאר הקבוצות בליגה למעט נתניה ואולי אשדוד בבית שלה, לא שוות כלום. בעונות האליפות שלנו לדוגמה, ידענו שביתר יכולה לקחת בבית נקודות ממכבי, ושנתניה בבית גם מסוכנת, ידענו שקריית שמונה יכולה לעשות צרות ועוד. לא הייתה תחרותיות אמנם אבל היו קבוצות שמשחק נגדם נחשב למוקש. העונה ביתר בקרשים, הפועל תא התפרקה מנכסיה, ויותר מדי קבוצות ברמה של ליגה לאומית.

סמל אישי של משתמש
red ultras

galaaa כתב:
29 אוגוסט 2022, 22:01
הכסף לא יזרום רק לגדולות, כי ככל שנמשיך לעלות לבתים באירופה, כך גם הדירוג שלנו יעלה, ונקבל עוד נציגות ומיקומים יותר טובים כמו שרשמת, וכסף שלאו דווקא ילך לשלוש העשירות.
זה לא מדוייק כי הפער שלך כדי להגיע לעוד נציגה הוא כרגע גדול מאוד. וגם כשנגיע (אם וכאשר) זה יבוא על חשבון נקודות דירוג כי הקבוצה השנייה שתגיע למוקדמות הצמפיונס לא תגיע ממסלול אלופות ולכן לא תהיה במרחק ניצחון אחד משלב בתים אירופי.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

red ultras כתב:
29 אוגוסט 2022, 22:02
הבעיה היא לא בזה שהגדולות חזקות. הבעיה היא שכל שאר הקבוצות בליגה למעט נתניה ואולי אשדוד בבית שלה, לא שוות כלום. בעונות האליפות שלנו לדוגמה, ידענו שביתר יכולה לקחת בבית נקודות ממכבי, ושנתניה בבית גם מסוכנת, ידענו שקריית שמונה יכולה לעשות צרות ועוד. לא הייתה תחרותיות אמנם אבל היו קבוצות שמשחק נגדם נחשב למוקש. העונה ביתר בקרשים, הפועל תא התפרקה מנכסיה, ויותר מדי קבוצות ברמה של ליגה לאומית.
בסדר, ברור שלטווח הקצר זה המצב אבל בראייה עתידית הצלחת הישראליות באירופה תניב לנו עוד קבוצות תחרותיות. ואם לא אז גם הכדאיות להשקיע תפחת.

אגב הייתי מחכה קצת יכול להיות שעוד יהיו מוקשים.
אולי ק''ש, אולי הפועל ירושלים, הפועל חיפה.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

red ultras כתב:
29 אוגוסט 2022, 22:04
זה לא מדוייק כי הפער שלך כדי להגיע לעוד נציגה הוא כרגע גדול מאוד. וגם כשנגיע (אם וכאשר) זה יבוא על חשבון נקודות דירוג כי הקבוצה השנייה שתגיע למוקדמות הצמפיונס לא תגיע ממסלול אלופות ולכן לא תהיה במרחק ניצחון אחד משלב בתים אירופי.
דיברתי באופן כללי על תחזית אופטימית ביותר שבה אנחנו מביאים כל עונה לפחות שתי נציגות אירופיות לבתים. רשמתי לך בתגובה אחרת שגם ירידה בדירוג ואי הצלחה במפעלים האלו יורידו את הכדאיות הכלכלית של הבעלים להשקיע כמו השנה לדוג' ונחזור לנורמה שהורגלנו אליה.

היא לא תגיע ממסלול אלופות אבל במקרה ותפסיד היא לא תנשור לאירופית?(באמת שואל אני לא בקיא 100 אחוז בפרטים)

סמל אישי של משתמש
red ultras

galaaa כתב:
29 אוגוסט 2022, 22:10
דיברתי באופן כללי על תחזית אופטימית ביותר שבה אנחנו מביאים כל עונה לפחות שתי נציגות אירופיות לבתים. רשמתי לך בתגובה אחרת שגם ירידה בדירוג ואי הצלחה במפעלים האלו יורידו את הכדאיות הכלכלית של הבעלים להשקיע כמו השנה לדוג' ונחזור לנורמה שהורגלנו אליה.

היא לא תגיע ממסלול אלופות אבל במקרה ותפסיד היא לא תנשור לאירופית?(באמת שואל אני לא בקיא 100 אחוז בפרטים)
אני חושב שההשקעה השנה היא שילוב של יענקלה שרצה בתים בצמפיונס, וגולדהאר שרצה להחזיר תאליפות. לא בכל שנה יהיה זהבי ודור פרץ להחזיר לארץ. ולא בכל שנה חיפה תשתגע על זרים. אגב, זהבי כבר בן 35, וכבר בעונה שעברה היינו עדים לזה שהוא כבר לא השחקן הבריא בתבל, ושגם הוא יכול לשבת בחוץ ואפילו לתקופות ארוכות, זה בא עם הגיל. מכבי חיפה תימדד במעבר שבין האולימפוס מול מסי למשחק ליגה באשדוד. בכל מקרה אני חוזר לנקודה שבה התחלתי- הליגה מאוד חלשה השנה. זה משהו שאומרים כל שנה אני יודע, אבל השנה זה ברמה מוגזמת.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
29 אוגוסט 2022, 21:20
עזוב שביתר מפורקת.
מכבי עושה את זה בפעם השנייה ברציפות.
בוא נראה מה יהיה ברביעי.

1+
ומי שיתכחש לעובדה שבחצי הראשון נראנו חושך מצרים שקרן או לא מבין כדורגל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

galaaa כתב:
29 אוגוסט 2022, 22:01
יהיה קשה מאוד להגיע לשלב בתים לכל מועדון שלא מהשלוש העשירות היום אם זה לא דרך אליפות (שעוד פחות ריאלית להם). נתחיל מזה שהנציגה הרביעית תעבור סיבוב בכלל לפני שחולמים על חמישית.
החלום של חמש נציגות באירופה הוא פחות בשביל הנציגה החמישית ויותר בשביל הנציגה השנייה במוקדמות אלופות, לא בשביל להעפיל לבתים (מסלול בלתי אפשרי לישראלית) אלא גם בשביל הליגה האירופית היותר ריאלית במקרה כזה וגם בשביל האפשרות למעוד ועדיין לא ללכת הביתה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
29 אוגוסט 2022, 22:42
1+
ומי שיתכחש לעובדה שבחצי הראשון נראנו חושך מצרים שקרן או לא מבין כדורגל.
לא מסכים, אולי לא פירקנו להם את הצורה בחצי הראשון אבל כן היה מדחק הרבה יותר קצבי ועם יותר התקפה ומצבים ממה שהתרגלנו לראות. אני מקווה שנשכיל לייצר המשכיות, זה יועיל פלאים לביטחון ולהתרעה ויקל עלינו משחקים בעתיד.
שנה שעברה היה ניכר שכמעט כל קבוצה שבאה מולנו אפילו לטרנר לא כל כך מפחדת לתקוף ולהעז ואת התקווה הזאת חייבים למחוק ועדיף כמה שיותר מוקדם

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אני באמת לא מבין למי יש אינטרס בהגבלת הזרים.
קחו את כל החדרה, נס ציונה, ריינה ושאר קבוצות גנריות, הן תלויות במושאלים.
הסיכוי שלהם לדוג ישראלי ברמה ולמכור אותו מזערי.
הכסף הולך על כל מיני ישראלים שרגילים לרדת ליגה, והניהול שם חובבני אז מביאים זרים שככה זה גם נראה.
ברעננה עבדו עם סוכן טוב וזה הוכיח את עצמו, עשו גם מכירות יפות. כנל אשדוד.
הסרת מגבלת הזרים תאפשר גם לאותה קבוצה גנרית דלת משאבים, לדוג מדי פעם זרים טובים שאפשר למכור ולהשתדרג. הרי חדרה לא משנה כמה תהיה קבוצה לגיטימית בליגת העל, ישראלי טוב ומוכשר היא לא תמשוך, זר כן.

הבעיה השנייה היא המאמנים שונאי הכדורגל.
בני לם לא מושלם, אבל איפה הוא ואיפה שונאי המשחק שממלאים את הליגה הזו.
מביך שאחד כמו קלינגר מוצא כל שנה עבודה, הבן אדם חוץ מלחרב את המשחק ואת הקבוצות שלו לא יודע לעשות כלום.
הלוואי והיו פה עוד בני לם ומכבי נתניה.

אנחנו לא ברמה של מכבי וחיפה היום ולא קשה לראות את זה.
אנחנו רחוקים לפחות 3 שחקנים (מגן ימני, קשר אמצע ואגף שמאל) ועבודת אימון טובה (אחלה ברדה, אני באמת מאמין בו אבל הקבוצה עוד לא שם) כדי להיות קרובים.
אבל צריך להסתכל על עצמנו ולהיבנות להמשך. אני מקווה מאוד שמי שיגיע אלה שחקנים עם אופק של צמיחה ועתיד במועדון. לא בני 30.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:
29 אוגוסט 2022, 23:06
אני באמת לא מבין למי יש אינטרס בהגבלת הזרים.
קחו את כל החדרה, נס ציונה, ריינה ושאר קבוצות גנריות, הן תלויות במושאלים.
הסיכוי שלהם לדוג ישראלי ברמה ולמכור אותו מזערי.
הכסף הולך על כל מיני ישראלים שרגילים לרדת ליגה, והניהול שם חובבני אז מביאים זרים שככה זה גם נראה.
ברעננה עבדו עם סוכן טוב וזה הוכיח את עצמו, עשו גם מכירות יפות. כנל אשדוד.
הסרת מגבלת הזרים תאפשר גם לאותה קבוצה גנרית דלת משאבים, לדוג מדי פעם זרים טובים שאפשר למכור ולהשתדרג. הרי חדרה לא משנה כמה תהיה קבוצה לגיטימית בליגת העל, ישראלי טוב ומוכשר היא לא תמשוך, זר כן.

הבעיה השנייה היא המאמנים שונאי הכדורגל.
בני לם לא מושלם, אבל איפה הוא ואיפה שונאי המשחק שממלאים את הליגה הזו.
מביך שאחד כמו קלינגר מוצא כל שנה עבודה, הבן אדם חוץ מלחרב את המשחק ואת הקבוצות שלו לא יודע לעשות כלום.
הלוואי והיו פה עוד בני לם ומכבי נתניה.

אנחנו לא ברמה של מכבי וחיפה היום ולא קשה לראות את זה.
אנחנו רחוקים לפחות 3 שחקנים (מגן ימני, קשר אמצע ואגף שמאל) ועבודת אימון טובה (אחלה ברדה, אני באמת מאמין בו אבל הקבוצה עוד לא שם) כדי להיות קרובים.
אבל צריך להסתכל על עצמנו ולהיבנות להמשך. אני מקווה מאוד שמי שיגיע אלה שחקנים עם אופק של צמיחה ועתיד במועדון. לא בני 30.
לארגון השחקנים, לבעלים שמגלגלים ישראלי במינימום השקעה במיליארד יורו והכדורגל יחד עם הקבוצות נדפקים. חוק מסריח של אנשים מסריחים שיודעים שהם לא יהיו רלוונטיים במידה וזה יעבור כי הכי קל להערים קשיים ולא לעבוד קשה. הכי מצחיק שאומרים שזה בשביל הנבחרת, אפשר לחשוב לאן הגענו באמת.
המנטליות ההסתדרותית הזאת עושה לי בחילה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ובזמן שאנחנו בעד להוריד מגבלת זרים כתבים בערוץ הספורט תומכים בלהגביל את הסגל של הקבוצות הגדולות כדי שיהיו שחקנים טובים גם בקבוצות הקטנות… איזה ברי מזל, משתכרים מתחום שאין להם בו מושג.

עאלק למה לא לתת לדוגמה שחקנים כמו מדמון להפועל י-ם ואת אוסקר גלוך לביתר ירושלים :מתגלגל מצחוק:

שלח תגובה