רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: רוני לוי חתם לעונה וחצי

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 08:51
סיסמאות..
עאלק מאמן צעיר ורענן...
למה מה אתה מחתים פטרוזיליה בתור מאמן?
חנקת :מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 08:51
סיסמאות..
עאלק מאמן צעיר ורענן...
למה מה אתה מחתים פטרוזיליה בתור מאמן?
חוץ מזה לתת לך לבקר את רוני לוי זה בערך כמו לתת לסדי בן שטרית להעביר רשמים על נתניהו.
אמרנו מהיום הראשון,רוני לוי יבחן בעונה הבאה וזהו.
עד אז תפסיקו לעייף אותנו מהרטינות שלכם ותאמין לי שאם הוא לא יצליח שנה הבאה ובוא נקווה שכן נבקר אותו לא פחות ממך.
מקום 4 לא ריאלי? לבקש יותר מניצחון אחד אחרי תקופה כל כך ארוכה לא ריאלי? כשהוא חתם ויתרת מראש על המטרות שלך העונה? ויתרת על הכרטיס לאירופה שעם הדירוג שלך יכול להיות שווה שלב בתים? מצטער, דווקא ממך אני מצפה לגישה ווינרית. רוני לוי צריך להיבחן גם על העונה הנוכחית, ועד עכשיו הוא נכשל (בלי שני המשחקים מול חיפה ומכבי הייתי אומר גם כישלון חרוץ), לא רק בתוצאות גם בעוד פרמטרים.

לא נכנס כרגע לנושא המחליף, אבל אני בגישה שאם מאמן נכשל צריך להחליף אותו. לא מגיע לו פרס או להמשיך רק בגלל שרוב השוק מלא במאמנים נוספים שהם לא מספיק טובים.
עם התקציב שלנו אפשר למצוא מאמן ישראלי טוב יותר (בלבול) או מאמן זר טוב יותר (אפשר גם ללכת על כאלה שהצליחו במכבי כמו פאקו או גארסיה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2021, 11:45
מקום 4 לא ריאלי? לבקש יותר מניצחון אחד אחרי תקופה כל כך ארוכה לא ריאלי? כשהוא חתם ויתרת מראש על המטרות שלך העונה? ויתרת על הכרטיס לאירופה שעם הדירוג שלך יכול להיות שווה שלב בתים? מצטער, דווקא ממך אני מצפה לגישה ווינרית. רוני לוי צריך להיבחן גם על העונה הנוכחית, ועד עכשיו הוא נכשל (בלי שני המשחקים מול חיפה ומכבי הייתי אומר גם כישלון חרוץ), לא רק בתוצאות גם בעוד פרמטרים.

לא נכנס כרגע לנושא המחליף, אבל אני בגישה שאם מאמן נכשל צריך להחליף אותו. לא מגיע לו פרס או להמשיך רק בגלל שרוב השוק מלא במאמנים נוספים שהם לא מספיק טובים.
עם התקציב שלנו אפשר למצוא מאמן ישראלי טוב יותר (בלבול) או מאמן זר טוב יותר (אפשר גם ללכת על כאלה שהצליחו במכבי כמו פאקו או גארסיה).
להגדיר כישלון על תקופה של 4 חודשים, זה כישלון של מועדון.
אם רצינו את רוני ובחרנו בו כמאמן כפי שהחוזה שלו, צריך לתת לו את העונה הבאה להוכיח את זה.

אני אומר את זה כי אני רואה שיפור בקבוצה, אני אומר את זה כי אני מאמין שדברים יכולים להיות טובים יותר.
לגבי מאמן צעיר, כמו בהגנה - יש דברים שצריך בהם ניסיון, אימון הוא אחד מהם. ההבדל בין רוני לוי לכל מועמד אחר, הוא שזה דורש התאקלמות וזעזוע נוסף במערכת בקיץ, זה לא נדרש כאן. עברנו כל כך הרבה זעזועים, שכל שצריך זה לאחות ולשפר, לא בעמדה של רוני, לפחות עד ינואר הבא.

יש גם עניין של "הלכנו לים" של הקבוצה, וזה לא בגלל רוני, זה בא מלמעלה כשמינואר כשאבוקסיס פוטר אנחנו יודעים גם מי יוחתם ומי לא עונה הבאה. איך שחקנים יכולים להוכיח את עצמם כשגורלם צפוי? יותר מכך, זה משפיע על שאר הסגל שכן ממשיך. זה שינוי משמעותי ואני חושב שיש לו גם חלק גדול בתוצאות ובמורל הקבוצה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2021, 11:45

אני מסכים שהתוצאות שלו גרועות,ממש גרועות.
אבל זה לא עניין של חיבה לרוני או לא זה עניין של הגינות.
בסוף על אף מה שמנסים לצייר לנו כאן בכדורגל הישראלי רוני לוי הוא מאמן בכיר וככזה כנראה שיש כאן משהו מעבר.
וככל שאני מזהה את זה אז יש כאן חבורת פיסחים שנשענת על מופרע אחד שכולנו מתפללים יום יום שעה שעה שכשהוא מגיע למשחק הוא יבוא במוזה טובה ולא יקבל אדום או ירביץ למישהו עם מקל.
ועד שהוא מגיע במוזה טובה הוא די תלוי בחבורת הפיסחים שמקיפה אותו שביניהם יושבים 3 זרים עם מספרים של שירן ייני בכל הקריירה בערך.
אז לאור כל זאת צריך גם להיות הוגנים ולהמתין בסבלנות לבנייה שלו,לשיטה שלו ולדרך שלו ולאחר מכן לבקר כמה שבא לנו.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 15:01
בסוף על אף מה שמנסים לצייר לנו כאן בכדורגל הישראלי רוני לוי הוא מאמן בכיר וככזה כנראה שיש כאן משהו מעבר.
וככל שאני מזהה את זה אז יש כאן חבורת פיסחים שנשענת על מופרע אחד שכולנו מתפללים יום יום שעה שעה שכשהוא מגיע למשחק הוא יבוא במוזה טובה ולא יקבל אדום או ירביץ למישהו עם מקל.
ועד שהוא מגיע במוזה טובה הוא די תלוי בחבורת הפיסחים שמקיפה אותו שביניהם יושבים 3 זרים עם מספרים של שירן ייני בכל הקריירה בערך.
אז לאור כל זאת צריך גם להיות הוגנים ולהמתין בסבלנות לבנייה שלו,לשיטה שלו ולדרך שלו ולאחר מכן לבקר כמה שבא לנו.
+מיליון
בשביל להבין עד כמה חמור המחסור שלנו במספרים בחלק הקידמי, מלך השערים שלו הוא ז'וס עם 8 שערים, אחריו וארן עם 6, כשבכנות אני לא חושב שהוא הבקיע בחצי שנה האחרונה...
וז'וס אגב הוא אפילו לא מלך הבישולים שלנו, כולה 3 בישולים בליגה, ועם שחקנים נורמליים מקדימה ברור לכולנו שהמספר הזה היה דו ספרתי...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 15:01
הסיבה היחידה שמדברים עליו פה כמאמן בכיר זה החברים שלו בתקשורת. בדיוק כמו עם קלינגר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
22 מאי 2021, 16:35
הסיבה היחידה שמדברים עליו פה כמאמן בכיר זה החברים שלו בתקשורת. בדיוק כמו עם קלינגר
הכי בכיר אחרי בכר נ ק ו ד ה.
ושום התעלמות שלכם לא תטשטש את זה, זה נתון עובדתי.
ומספיק עם הסיפורים האלה על בלבול האיש המדכא והמדוכא הזה ועל סיפורי הצעירים והרעננים כאילו זה פרסומת לטמפונים.
זאת קבוצת כדורגל שמושקעים בה מליונים אל תהיו מגוחכים.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 17:54
הכי בכיר אחרי בכר נ ק ו ד ה.
ושום התעלמות שלכם לא תטשטש את זה, זה נתון עובדתי.
ואתה יודע מה? יאללה זרמתי נגיד ולא כזה בכיר.
מי טוב יותר? אני עדיין מחכה לשאלה ששאלתי אותך ממקודם שעדיין לא ענית ועדיין אתה עסוק בקלישאות סיסמאות והגדרות.
כבר נתתי לך שם אחד, בלבול.
וחוץ מזה, כמעט לכל שם שתזרוק יש רזומה יותר טוב מרוני לוי בעשור האחרון

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
22 מאי 2021, 18:00
כבר נתתי לך שם אחד, בלבול.
וחוץ מזה, כמעט לכל שם שתזרוק יש רזומה יותר טוב מרוני לוי בעשור האחרון
תיקנתי את ההודעה אחי

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 18:06
תיקנתי את ההודעה אחי
מה תיקנת? רשמת בלבול מדוכא כאילו אצל רוני לוי קרנבל.
שורה תחתונה בלבול לקח מכבי חיפה מפורקת שהיתה הבדיחה של הליגה מהפלייאוף התחתון חזרה לצמרת. רוני לוי לא עשה כלום שקרוב לזה.
איזה נתון עובדתי הופך אותו לבכיר? אפילו שרון מימר יותר מצליח ממנו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
22 מאי 2021, 18:51
מה תיקנת? רשמת בלבול מדוכא כאילו אצל רוני לוי קרנבל.
שורה תחתונה בלבול לקח מכבי חיפה מפורקת שהיתה הבדיחה של הליגה מהפלייאוף התחתון חזרה לצמרת. רוני לוי לא עשה כלום שקרוב לזה.
איזה נתון עובדתי הופך אותו לבכיר? אפילו שרון מימר יותר מצליח ממנו
אתה והגדרות זה לא משהו אה?
אם אני צריך להסביר לך מהי ההגדרה של מאמן בכיר בכדורגל הישראלי זה בעיה קשה.
ואגב אלונה לא החתימה את רוני לוי בשביל העונה הזאת.
שנה הבאה שיגיעו שחקנים קצת יותר בכירים שאני מקווה שאני לא צריך להסביר לך גם את ההגדרה הזאת צריך מאמן שיודע להחזיק סגל כזה.
בלבול הוכיח כבר שלא ובנוסף הוא מרבן במכנסיים בכל פעם שהוא מגיע למאני טיים ומימר שמימר וכל השמות האלה של מדריכי התעמלות כמו שקרא להם חברי כאן הם סיכון גדול פי כמה לבעלים שהולך להשקיע סכום כסף לא מבוטל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 19:38
אתה והגדרות זה לא משהו אה?
אם אני צריך להסביר לך מהי ההגדרה של מאמן בכיר בכדורגל הישראלי זה בעיה קשה.
ואגב אלונה לא החתימה את רוני לוי בשביל העונה הזאת.
שנה הבאה שיגיעו שחקנים קצת יותר בכירים שאני מקווה שאני לא צריך להסביר לך גם את ההגדרה הזאת צריך מאמן שיודע להחזיק סגל כזה.
בלבול הוכיח כבר שלא ובנוסף הוא מרבן במכנסיים בכל פעם שהוא מגיע למאני טיים ומימר שמימר וכל השמות האלה של מדריכי התעמלות כמו שקרא להם חברי כאן הם סיכון גדול פי כמה לבעלים שהולך להשקיע סכום כסף לא מבוטל.
אז תסביר לי בבקשה מה זה אומר מאמן בכיר.
גם ראינו יופי איך הוא מחזיק ישראלים "בכירים" כמו אלחמיד

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בלבול הוכיח שהוא לא בכיר כי סיים במקום השני ונכנע למכבי תל אביב,
ורוני לוי הוכיח שהוא מאמן בכיר כי לא הצליח בשום מקום כבר עשור.

הגיוני בסה״כ.
נמתין שמישהו יגיד לנו למה רוני לוי מאמן בכיר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:
22 מאי 2021, 20:07
בלבול הוכיח שהוא לא בכיר כי סיים במקום השני ונכנע למכבי תל אביב,
זה בערך כל מה שהוא עשה בקריירה שלו..

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
22 מאי 2021, 19:58
אז תסביר לי בבקשה מה זה אומר מאמן בכיר.
גם ראינו יופי איך הוא מחזיק ישראלים "בכירים" כמו אלחמיד
בדר"כ זה אחד שיש אחריו תארים,אימון קבוצות צמרת בארץ ובחו"ל,בערך אבל.. אל תפוס אותי במילה.
ואלחמיד אגב סתם חתיכת חוצפן שהועמד במקום והתנצל וכן זה חלק "מלהחזיק" שחקנים.
וזה שהוא לא לקח אליפות יותר מעשור? אז מה? גם גוטמן לקח גביע עם ב"ש והתואר הבא שלו היה רק ב2010 עם הפועל תא.
זה לא מנע ממנו לקבל את ההגדרה של מאמן בכיר.

שלח תגובה