דיינר קיניונס חתם לעונה וחצי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

Re: דיינר קיניונס חתם לעונה וחצי

שליחה על ידי Melikson24 »

הפועלעולה כתב:
30 אפריל 2024, 01:11
הוא חתם ב5.2 ונפצע בתחילת הדרך, זר שלא יצא מדרום אמריקה כל הקריירה.
עצם זה שאוהדים שלנו התחילו לתהות אם שווה להמשיך אתו אחרי +-150 דקות מראה כמה אנחנו סבלניים כלפי זרים.

כל עוד הזרים מראים שהם בכיוון הנכון ולא קטסטרופה מוחלטת כמו סלמאני ואנסטיס אז צריך לתת להם סבלנות של לפחות שני חלונות.
מספיק עם הפסיכוזה הזאת כאילו אמבפה וניימאר מחכים להפועל ב"ש מעבר לפינה.
אגב תחת ברדה ראינו כבר בשנתיים האחרונות שלא מפחדים לעשות מהלכים אחרי מחנה+אירופה אם ממש צריך.
אז למעשה אנחנו סגורים במצבת הזרים לעונה הבאה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Melikson24 כתב:
30 אפריל 2024, 06:41
לדעתי ארתור לא מספיק טוב ועומאר עדיין חידה אבל אפשר להגיד שכן
לדעתי עונה הבאה נצטרך חיזוק נקודתי בלבד:
שון וייסמן (לא יקרה אבל הלוואי)
איתן אזולאי (למרות שהוא ילד חרא הוא כישרון)
מגן ימני ישראלי (יש כל מיני בליגה שהם טובים)
אולי מגן שמאלי מחליף
ולהחזיר מהשאלה את זהאי אחמד שייתן לנו עוד עומק בהתקפה

לגביי עמדת הבלם זאת בעיה והייתי מנסה להשאיר את כל הבלמים שיש לנו העונה אולי אם ארתור יעזוב אפשר להביא בלם זר במקום
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
30 אפריל 2024, 01:11
הוא חתם ב5.2 ונפצע בתחילת הדרך, זר שלא יצא מדרום אמריקה כל הקריירה.
עצם זה שאוהדים שלנו התחילו לתהות אם שווה להמשיך אתו אחרי +-150 דקות מראה כמה אנחנו סבלניים כלפי זרים.

כל עוד הזרים מראים שהם בכיוון הנכון ולא קטסטרופה מוחלטת כמו סלמאני ואנסטיס אז צריך לתת להם סבלנות של לפחות שני חלונות.
מספיק עם הפסיכוזה הזאת כאילו אמבפה וניימאר מחכים להפועל ב"ש מעבר לפינה.
אגב תחת ברדה ראינו כבר בשנתיים האחרונות שלא מפחדים לעשות מהלכים אחרי מחנה+אירופה אם ממש צריך.
מה קרה לסטנדרטים שלנו כאוהדים?
עד כדי כך נמוך הרגילו אותנו שכל שחקן שהוא לא חסר מושג צריך לקבל מקום מובטח בהפועל באר שבע?

מי שלא מספיק טוב/מתאים צריך להיות מוחלף.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Melikson24 כתב:
30 אפריל 2024, 06:41
העונה זה לא פחות תלוי בשחקנים מאשר תלוי במועדון.
צריך לראות מה קורה בשוק הישראלי ומה אפשר להביא. *כרגע* הייתי ממשיך עם כולם לפחות עד המחנה+אירופה, כולם בעיניי ראויים לצ'אנס. ויש עוד סיבוב של פלייאוף להתרשם.
אם יקרה משהו לא צפוי כמו עזיבה של ויטור או פציעה של שחקן מפתח אז יעשו חושבים מחדש כמו שעושים בכל עונה.
ForeverRed כתב:
30 אפריל 2024, 09:16
מה קרה לסטנדרטים שלנו כאוהדים?
עד כדי כך נמוך הרגילו אותנו שכל שחקן שהוא לא חסר מושג צריך לקבל מקום מובטח בהפועל באר שבע?

מי שלא מספיק טוב/מתאים צריך להיות מוחלף.
לפי ההיגיון הזה היה צריך לבעוט באוגו בעונה הראשונה, בספר בקיץ ובז'וסוואה בינואר 20'.
על כולם אגב היה דיבור שאולי הם לא מספיק טובים, אולי הם לא מה שאנחנו צריכים, אולי אפשר להביא יותר טוב וכו' וכו'.

הנקודה היא שזרים צריכים זמן במיוחד כשאתה מביא שחקנים מקולומביה, קזחסטן, כזה ששיחק בעיקר בליגה הגיאורגית או ילד בן 23.
לגבי שחקנים וותיקים כמו פוקו ולופס שכבר חוו משהו בקריירה או כאלו ששיחקו בישראל בעבר אהיה יותר ביקורתי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

הפועלעולה כתב:
30 אפריל 2024, 09:53
העונה זה לא פחות תלוי בשחקנים מאשר תלוי במועדון.
צריך לראות מה קורה בשוק הישראלי ומה אפשר להביא. *כרגע* הייתי ממשיך עם כולם לפחות עד המחנה+אירופה, כולם בעיניי ראויים לצ'אנס. ויש עוד סיבוב של פלייאוף להתרשם.
אם יקרה משהו לא צפוי כמו עזיבה של ויטור או פציעה של שחקן מפתח אז יעשו חושבים מחדש כמו שעושים בכל עונה.

לפי ההיגיון הזה היה צריך לבעוט באוגו בעונה הראשונה, בספר בקיץ ובז'וסוואה בינואר 20'.
על כולם אגב היה דיבור שאולי הם לא מספיק טובים, אולי הם לא מה שאנחנו צריכים, אולי אפשר להביא יותר טוב וכו' וכו'.

הנקודה היא שזרים צריכים זמן במיוחד כשאתה מביא שחקנים מקולומביה, קזחסטן, כזה ששיחק בעיקר בליגה הגיאורגית או ילד בן 23.
לגבי שחקנים וותיקים כמו פוקו ולופס שכבר חוו משהו בקריירה או כאלו ששיחקו בישראל בעבר אהיה יותר ביקורתי.
לא מסכים.
קודם כל יש הבדל בין קיץ לינואר.
דבר שני, לא גוס ולא אוגו היו מועמדים לעזוב.

הסיכוי ששחקן שלא הראה כלום במשך כמה חודשים יתחיל להפציץ יש מאין שואף לאפס. במקרה כזה עדיף להחליף.

או שכולנו נתאם ציפיות, נקבל בהבנה כדורגל משעמם ותקרה של מקום שלישי ואולי אולי גביע. כי אין סיבה שאותם כלים יביאו פתאום הישגים אחרים.
די ברור לכולנו שישראלים טובים לא יגיעו לפה כך שמה שהיה הוא שיהיה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
30 אפריל 2024, 10:13
לא מסכים.

הסיכוי ששחקן שלא הראה כלום במשך כמה חודשים יתחיל להפציץ יש מאין שואף לאפס. במקרה כזה עדיף להחליף.

או שכולנו נתאם ציפיות, נקבל בהבנה כדורגל משעמם ותקרה של מקום שלישי ואולי אולי גביע. כי אין סיבה שאותם כלים יביאו פתאום הישגים אחרים.
אחי, באמת... לא בקטע רע אבל תראה מה אתה בעצמך כתבת על טוני וואקמה:
ForeverRed כתב:
19 יולי 2014, 13:21
נוואקמה שחקן יקר ואוברייטד.
גם אם קיים צורך להתחזק בחלוץ נוסף (ואכן קיים צורך כזה) נוואקמה הוא ממש לא הכתובת, אלא חלוץ
שמסוגל לשחק כמספר 9 ולהתחרות עם ארבייטמן על ההרכב (גליינור פלט סטייל). מאחר ומקומם של
ברדה, בוזגלו ומליקסון בהרכב מובטח, אין שום היגיון לשלם סכומי עתק על שחקן שממילא עולה מהספסל.
ממה שהבנתי בין השורות בידיעות הנגב, קיים סיכוי גבוה שנראה כאן חלוץ נוסף בסופו של דבר.
אני לא מצליח למצוא את כל ההתכתבות לגביו מהרגע שחתם (זה ספציפית מהשלב שהיה מועמד) אבל אם מוותרים על זרים בקלות דעת אפשר להפסיד מציאות ושחקנים שעושים הבדל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

nitsande כתב:
30 אפריל 2024, 10:41
אני לא מצליח למצוא את כל ההתכתבות לגביו מהרגע שחתם

קח - https://www.crazyred.co.il/viewtopic.php?f=2&t=13011
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
30 אפריל 2024, 10:13
לא מסכים.

קניונס רק לאחרונה נכנס לכושר, עומאר עדיין חידה מבחינתי בעיקר בגלל כל הדברים סביבו, שהרגישו לא מקצועיים אבל אתה לא יכול כל קיץ להחליף 10-15 שחקנים ולצפות שהכל יעבוד כמו שעון יש סגל לא רע, עליו צריך להביא חיזוק ממוקד ולהשקיע בחיזוק ישראלי שישפר את הסגל הקיים
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

איזה כיף זה פרספקטיבה....
החתימו את טוני פאקינג וואקמה, ואנשים היו מוטרדים בעיקר מעזיבה של פאיוביץ'.....
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

nitsande כתב:
30 אפריל 2024, 10:41
אחי, באמת... לא בקטע רע אבל תראה מה אתה בעצמך כתבת על טוני וואקמה:

אני לא מצליח למצוא את כל ההתכתבות לגביו מהרגע שחתם (זה ספציפית מהשלב שהיה מועמד) אבל אם מוותרים על זרים בקלות דעת אפשר להפסיד מציאות ושחקנים שעושים הבדל.
תשמע.. זו גניבת דעת אפילו בסטנדרטים שלך.
לא מבין מה הקשר בין טוני פאקינג וואקמה - שחקן זר ששיחק בקבוצה אחרת והכרנו בעיקר מהיילייטס - לבין זרים שמשחקים תקופה לא מבוטלת במדים שלנו ואנחנו צופים בהם על בסיס קבוע מדי שבוע ואפילו על בסיס דו שבועי.
לא מוצא שום דבר פרט לניסיון לנגח אישית ואני מקווה שאני טועה.

כדורגל בהרבה מובנים זה תחום של ניהול סיכונים.
כדי למצוא שחקנים שעשו מהפכים כפי שאתם מצפים צריך ללכת הרבה אחורה לשמות כמו דוארטה, קורמן ואחרים.
מתי מעטים.
הסיכוי שארתור יתגלה פתאום ככזה הוא נמוך מאוד.
הרבה יותר נמוך מההימור שהמחליף שלו יהיה טוב ומועיל ממנו.

אני לא מוצא שום היגיון ולחכות ולתת הזדמנויות לשחקנים שלא הוכיחו שיש להם תקרה לבנות עליה. ניסינו את זה עם פאון, מרטינס, אנסה ועוד ועוד. התוצאה זכורה לכולנו.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

אוהד הצלחות כתב:
30 אפריל 2024, 11:11
איזה כיף זה פרספקטיבה....
החתימו את טוני פאקינג וואקמה, ואנשים היו מוטרדים בעיקר מעזיבה של פאיוביץ'.....
אין ספק שאנחנו חסרי מושג

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
30 אפריל 2024, 11:26
לא מבין מה הקשר בין טוני פאקינג וואקמה - שחקן זר ששיחק בקבוצה אחרת והכרנו בעיקר מהיילייטס - לבין זרים שמשחקים תקופה לא מבוטלת במדים שלנו ואנחנו צופים בהם על בסיס קבוע מדי שבוע ואפילו על בסיס דו שבועי.

כדי למצוא שחקנים שעשו מהפכים כפי שאתם מצפים צריך ללכת הרבה אחורה לשמות כמו דוארטה, קורמן ואחרים.
מתי מעטים.

אני לא מוצא שום היגיון ולחכות ולתת הזדמנויות לשחקנים שלא הוכיחו שיש להם תקרה לבנות עליה. ניסינו את זה עם פאון, מרטינס, אנסה ועוד ועוד. התוצאה זכורה לכולנו.
אני מסכים ברמת העיקרון אבל ארתור לא יוחלף ולא נכון שיוחלף. הבעיה היא הסגנון שלו וכל עוד ברדה מחפש חלוץ בסגנון שלו החלפה שלו תהיה סתם לזרוק כסף לפח, כסף שייגרע מתקציב הרכש שלנו. אני הייתי נותן לו עוד עונה ומגוון את החוד בשחקן ישראלי בסגנון אחר, רצוי מהיר וטכני.
הבחירה הטבעית היא בין ספר לקיניונס שיושבים פחות או יותר על אותה משבצת, אם קיניונס ממשיך ככה אז הייתי מעדיף למנף את העונה של ספר מבחינת מספרים (בנוסף לביקוש שקיים ברומניה) למחיר טוב שיאפשר לנו להביא עוד שחקן ישראלי אחד לפחות בפרופיל גבוה ולפנות מקום לזר בעמדה אחרת (בלם/מגן ימני כנראה, תלוי בהתאמה של יוני לעמדת המגן)

סמל אישי של משתמש
simply--red

שליחה על ידי simply--red »

dor69 כתב:
30 אפריל 2024, 11:35
אני מסכים ברמת העיקרון אבל ארתור לא יוחלף ולא נכון שיוחלף. הבעיה היא הסגנון שלו וכל עוד ברדה מחפש חלוץ בסגנון שלו החלפה שלו תהיה סתם לזרוק כסף לפח, כסף שייגרע מתקציב הרכש שלנו. אני הייתי נותן לו עוד עונה ומגוון את החוד בשחקן ישראלי בסגנון אחר, רצוי מהיר וטכני.
הבחירה הטבעית היא בין ספר לקיניונס שיושבים פחות או יותר על אותה משבצת, אם קיניונס ממשיך ככה אז הייתי מעדיף למנף את העונה של ספר מבחינת מספרים (בנוסף לביקוש שקיים ברומניה) למחיר טוב שיאפשר לנו להביא עוד שחקן ישראלי אחד לפחות בפרופיל גבוה ולפנות מקום לזר בעמדה אחרת (בלם/מגן ימני כנראה, תלוי בהתאמה של יוני לעמדת המגן)
זו הנקודה בדיוק
האם ארתור מתאים לשיטה של ברדה כן או לא
במידה וכן אז הוא צריך להישאר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
30 אפריל 2024, 11:35
קודם כל, אני אשמח להבין מה הסגנון של ארתור.
המימדים ידועים לכולנו אבל משחק ראש, השתלטות על כדורים עם הגב וכניסה לקרוסים אנחנו לא באמת רואים שם.
בדברים שאמורים להיות להיות הבסיס של הבסיס התרומה שלו לא מורגשת, כך שגם משחקן בסגנון שלו אני מצפה להרבה הרבה יותר.

מעבר לכך, אף אחד לא הכריח להחליף אותו בעמוד חשמל.
אם יוחלף אני לפחות אצפה לשחקן בסגנון אחר.
אין סיבה שזה לא יקרה. ההתעקשות מיותרת.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
30 אפריל 2024, 11:26

מתי מעטים.

למה לקחת אישית ולרדת לכאלה פסים? כנראה שהאמת כואבת.
הקשר הוא קשר הדוק. חוסר סבלנות וספקנות כלפי זרים מקורה לרוב בתחושות מוכרות (אך לא מציאותיות) שתמיד מה שיש מעבר לאופק יהיה יותר טוב ממה שיש ביד.
אני לא מאשים אותך בחוסר יכולת לאבחן שחקני כדורגל זה לא התפקיד שלך,
אבל תנסה לחשוב כמה פעמים שחררנו מישהו כי "אולי יש מישהו שיהיה יותר טוב לנו אי שם בחוץ" ובסוף נשארנו במקרה הטוב עם אותו דבר.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה