מושאלים 23/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מושאלים 23/24

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
18 פברואר 2024, 22:34
הבעיה שמאוד נמוך. הגול של קינדה עליו.
אין מושלם.

שנת חוזה? בשורה טובה למכבי.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

סטויאנוב בקבוצה פחות טובה ובעונה פחות דומיננטית קיבל מאיתנו הרבה יותר כבוד. דרשינו…

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

talb55 כתב:
19 פברואר 2024, 08:26
סטויאנוב בקבוצה פחות טובה ובעונה פחות דומיננטית קיבל מאיתנו הרבה יותר כבוד. דרשינו…
הבעיה זה המניירות. לא מבין שהוא חלק מקבוצה, בועט כל כדור, עושה פוזות של כוכב, לא מקבל ספסול. מנסה תמיד לבלוט ולא להיות חלק מ..
ובנינו אם הוא לא היה אצלנו לא היינו מסתכלים עליו.
סטויאנוב זה חומר גלם, הוא עדיין צעיר, יודע לשחק בכמה תפקידים, הבעיה שלו זה יציבות וייתכן ובסוף נראה שלא מתאים.
אצל יוספי כבר הבנו שהוא לא מתאים.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

red guy כתב:
19 פברואר 2024, 08:38
הבעיה זה המניירות. לא מבין שהוא חלק מקבוצה, בועט כל כדור, עושה פוזות של כוכב, לא מקבל ספסול. מנסה תמיד לבלוט ולא להיות חלק מ..
ובנינו אם הוא לא היה אצלנו לא היינו מסתכלים עליו.
סטויאנוב זה חומר גלם, הוא עדיין צעיר, יודע לשחק בכמה תפקידים, הבעיה שלו זה יציבות וייתכן ובסוף נראה שלא מתאים.
אצל יוספי כבר הבנו שהוא לא מתאים.
סורי אבל אני לא מסכים עם אף אחד מהטיעונים. אענה על כל אחד בהתאמה.
גם ספר בועט מכל מצב, ככה זה שהבעיטות שלך ברמה גבוה ויש לך ביטחון בהן.
תתפלא אבל כל הליגה מסתכלת על יוספי.
סטויאנוב שחקן טוב, שיחוק כלכלי שניסו והצליחו לעשות, שלדעתי קרוב מאוד לתקרה שלו. כן הייתי מנצל את ההזדמנות למכור.
יוספי לדעתי מתאים ועוד איך, והוא לא נופל מאף אחד משחקני ההתקפה שמשחקים אצלנו, אם לא עולה על חלק גדול מהם.
אגב בשבילו לא הייתי חוזר בחיים אלינו.

לזכותי יאמר שתמיד הייתי לצידו..

סמל אישי של משתמש
RedDedic
Title: CrazyRed

שליחה על ידי RedDedic »

יוספי לא מתאים להפועל באר שבע נקודה
בלי קשר ליחסים המורכבים עם הקהל,כולנו הספקנו לשכוח את הרכות הבלתי נסבלת שלו ואת התסכול שהוא גרם לנו בהמון משחקים עם קבלת החלטות רעה ופוזות על כלום.
מה שעובד בהפועל חיפה לא בהכרח יעבוד פה וכבר חווינו את זה מספיק על בשרנו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

גם אני אנטי יוספי אבל אי אפשר להתעלם מהעונה היפה שהוא עושה , ובמיוחד מהמשחק אתמול שהוא לא פחד לבוא לקבל לעשות את הדריבל (לפעמים קצת הגזים) וכמובן המסירות שלו .
צריך לעשות הפרדה קצת בין יוספי של לפני שנתיים/שלוש לבין יוספי של השנה ,יכול להיות גם שזה קשור בקבוצה שהוא נמצא כרגע אבל הבן אדם יצא להשתפשף והוא לא הפך לגרוע יותר , שווה לתת ניסיון לדעתי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

איזה יחסים מורכבים עם הקהל? הוא ירק על אוהדים או התגרה בהם?
סך הכל שיחק חרא אז קיבל קצת בוזים. אם יחזור ויביא גול במשחק הבכורה אז יהפכו אותו למלך העולם. במה זה שונה מספורי, גורדנה ויחזקאל שהקהל לא אהב?

צריך להסתכל מה האלטרנטיבות. לטעמי יוספי שחקן הרבה יותר מעניין מדן ביטון שאנשים רוצים להחזיר בלי לחשוב פעמיים. בטח גם מהמלפפון הניצחי אליאל פרץ.
יוספי רחוק מלהיות מושלם אבל עונת ההשאלה עשתה לו רק טוב והוציאה ממנו דברים שהוא עדיין לא הראה בבוגרים. והוא יכול להיות עוד הרבה יותר טוב תחת ברדה.
לדעתי זה כן שחקן עם פוטנציאל ששווה להשקיע בו ולתת לו צ'אנס נוסף אם הוא מגיע עם הוייב הנכון.

סמל אישי של משתמש
RedDedic

שליחה על ידי RedDedic »

הפועלעולה כתב:
19 פברואר 2024, 11:07
סך הכל שיחק חרא אז קיבל קצת בוזים. אם יחזור ויביא גול במשחק הבכורה אז יהפכו אותו למלך העולם. במה זה שונה מספורי, גורדנה ויחזקאל שהקהל לא אהב?

צריך להסתכל מה האלטרנטיבות. לטעמי יוספי שחקן הרבה יותר מעניין מדן ביטון שאנשים רוצים להחזיר בלי לחשוב פעמיים. בטח גם מהמלפפון הניצחי אליאל פרץ.
יוספי רחוק מלהיות מושלם אבל עונת ההשאלה עשתה לו רק טוב והוציאה ממנו דברים שהוא עדיין לא הראה בבוגרים. והוא יכול להיות עוד הרבה יותר טוב תחת ברדה.
לדעתי זה כן שחקן עם פוטנציאל ששווה להשקיע בו ולתת לו צ'אנס נוסף אם הוא מגיע עם הוייב הנכון.
יש לשחק חרא ויש לשחק חרא.
אף פעם לא מוסר כשצריך,תמיד חושב על המספרים של עצמו,בועט מכל מצב,אפס נוכחות הגנתית,רכות.
כל השחקנים שציינת שינו גישה בעצמם וזה מה שגרם לקהל לאהוב אותם,כשספורי חזר לגישה הרעה שלו זה כבר היה יותר מדי והוא הלך.
בכל מקרה אני לא אנטי אליו או משהו,כל החלטה של ברדה אני תומך,אם הוא חושב שזה נכון להחזיר אותו אז להחזיר.
עדיין יותר מחזיק מדן ביטון

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

RedDedic כתב:
19 פברואר 2024, 11:33
יש לשחק חרא ויש לשחק חרא.
אף פעם לא מוסר כשצריך,תמיד חושב על המספרים של עצמו,בועט מכל מצב,אפס נוכחות הגנתית,רכות.

כל השחקנים שציינת שינו גישה בעצמם וזה מה שגרם לקהל לאהוב אותם,כשספורי חזר לגישה הרעה שלו זה כבר היה יותר מדי והוא הלך.
בכל מקרה אני לא אנטי אליו או משהו,כל החלטה של ברדה אני תומך,אם הוא חושב שזה נכון להחזיר אותו אז להחזיר.
עדיין יותר מחזיק מדן ביטון
לרגע חשבתי שדיברת על חטואל , ומשום מה יש כמה אוהדים שמתים עליו .
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedDedic

שליחה על ידי RedDedic »

הראל כתב:
19 פברואר 2024, 11:38
לרגע חשבתי שדיברת על חטואל , ומשום מה יש כמה אוהדים שמתים עליו .
טוב שציינת אותו כי זה שני מקרים מאוד דומים

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

RedDedic כתב:
19 פברואר 2024, 11:59
טוב שציינת אותו כי זה שני מקרים מאוד דומים
איך מאוד דומים?
כמה משחקים יוספי ניצח לנו בשנים שהוא היה פה?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

talb55 כתב:
19 פברואר 2024, 10:12
סורי אבל אני לא מסכים עם אף אחד מהטיעונים. אענה על כל אחד בהתאמה.
גם ספר בועט מכל מצב, ככה זה שהבעיטות שלך ברמה גבוה ויש לך ביטחון בהן.
תתפלא אבל כל הליגה מסתכלת על יוספי.
סטויאנוב שחקן טוב, שיחוק כלכלי שניסו והצליחו לעשות, שלדעתי קרוב מאוד לתקרה שלו. כן הייתי מנצל את ההזדמנות למכור.
יוספי לדעתי מתאים ועוד איך, והוא לא נופל מאף אחד משחקני ההתקפה שמשחקים אצלנו, אם לא עולה על חלק גדול מהם.
אגב בשבילו לא הייתי חוזר בחיים אלינו.

לזכותי יאמר שתמיד הייתי לצידו..
המשפט האחרון שלך מסכם הכל.
ספר בועט ממצבים שדורשים בעיטה, אצל יוספי הוא היה בועט מכל מצב זה ההבדל. לקחת את מלך הבישולים שלנו להשוות לאגואיסטיות של יוספי?
אם תמכת בו לאורך כל הדרך זה אומר שאתה מחזיק ממנו על אף שהסריח פה את הדשא.
כל הליגה יכולה להמשיך להסתכל עליו שחקן של קבוצות 4-10 זאת הרמה שלו.
לא כל מה שמתאים לקבוצות האלה מספיק לקבוצות 1-3 אין מה לעשות.
שם הוא יכול להמשיך לשחק באנוכיות ויספרו לו את השערים. אצלנו כל איבוד נקודות בגלל שטויות כאלה הוא קריטי

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
19 פברואר 2024, 11:07

זה לא אתה שכתבת עד אתמול ששום דבר ביוספי לא השתנה? אי אפשר להחליף דעה אחרי כל משחק מרכזי שמשודר בטלוויזיה.

יוספי זה יוספי. שום דבר לא השתנה.
ביכולת הוא שווה רוטציה אבל הבעיה שלו תמיד הייתה בגישה וכשהוא יחזור אני רואה את זה לא רק משתפר אלא אפילו מחמיר.

ושוב, לא כל שחקן שעושה משחק טוב פעם בחודשיים בהפועל חיפה יתאים להפועל באר שבע.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
19 פברואר 2024, 12:26
זה לא אתה שכתבת עד אתמול ששום דבר ביוספי לא השתנה? אי אפשר להחליף דעה אחרי כל משחק מרכזי שמשודר בטלוויזיה.

ביכולת הוא שווה רוטציה אבל הבעיה שלו תמיד הייתה בגישה וכשהוא יחזור אני רואה את זה לא רק משתפר אלא אפילו מחמיר.

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב:
19 פברואר 2024, 12:26

ואיפה רשמתי כאן משהו אחר? סגנון המשחק של יוספי לא השתנה וכמו שרשמתי הוא רחוק מלהיות מושלם.
אבל העונה הוא עושה דברים שהוא לא עשה בב"ש והכל הולך לו, הרבה בגלל שיש לו קרדיט אינסופי וביטחון מהמאמן שלא יוציא אותו גם אם הוא מסריח את הדשא.

כמה זה רלוונטי לקבוצות גדולות בהן הוא יצטרך להתאים את עצמו לדרישות המאמן ולרוטציות אי אפשר לדעת עד שלא ננסה. אבל זה כן שווה את הניסיון אם באמת יוספי ירצה לעבוד קשה מלמטה כמו ספורי בעונת הקאמבק שלו. אם לא אז עדיף למכור כי זה סתם יהיה בזבוז זמן לכל הצדדים.
אחרי שראיתי שחקנים כמו גלזר ויחזקאל הופכים בתוך כמה חודשים מאפסים גמורים לשחקני נבחרת אני לא פוסל כלום על הסף, בטח כשמדובר בשחקנים ישראלים.

שלח תגובה