רותם חטואל חתם

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: רותם חטואל חתם

שליחה על ידי dor69 »

הראל כתב:
17 ינואר 2024, 13:29
חלוץ הוא לא אבל יש לו חוש לשערים במיקום מעולה שגורם לו לדחוק שערים או לעשות מתוך הרחבה אחד על אחד על שחקן ולכבוש.

כדי שהוא יקרא ווינר,כוכב,סופרסטאר,קילר וכל מיני שמות שנזרקים עליו , צריך קודם שינצח לנו משחקים (בדגש על משחקים) מול המכביות ואחכ נדבר.
הוא חלוץ נקודה סימן קריאה. הוא גם כבר הביא תואר עם שער בכל סיבוב כולל נגד הגדולות. כשהקבוצה תהיה מספיק חזקה כדי לקחת אליפות אני סומך עליו שגם יביא את התכלס במאני טיים של הפלייאוף

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

CrazyRed7 כתב:
17 ינואר 2024, 13:37
"חלוץ הוא לא"

מי חלוץ?קלימלה?
אולי כוונת המשורר שהוא לא חלוץ מרכזי ועם זה אפשר להסכים, וגם זה רק בגלל שהתחילו לשמור אותו ברצינות מאז שתפר מספרים.

אגב שנה שעברה, בבית מול מכבי תא שער שנתן 2-0 וסגר את המשחק :" וחטואללל מי אם לא חטואל" אולי שכחתם.
אגב במשחק הזה הוא נכנס קילר מטורף, והיה לו שיתוף פעולה עם חלוץ עבר שלנו חמד שהיה חלוץ מרכזי וחטואל חלוץ שני שבא משמאל.

עריכה:
דור תודה שהזכרת לי את "מר גביע המדינה"" ב2-2 בגביע.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הבאנו כל כך הרבה "חלוצים מרכזיים" וזה פשוט לא עבד.
לא צריך להיכנס לקיבעון מחשבתי. גם את החלוץ הזר הייתי מביא באותו סגנון ומאפיינים בדיוק, רק עם דגש על מהירות. אני לא אוהב חלוצים מוגבלים.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אתם יכולים לתת לחטואל כדור 25 מטר מהשער מול בלם אחד ואתם מאמינים שהוא זורק את הבלם ויתן גול ? זה חלוץ , לא רק הדחיקות .

ואמרתי דגש על משחקים (ברבים) וציינתם בינתיים רק 2 , ואני מדבר שינצח משחקים לא שהגול שלו יהיה מבין כמה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הראל כתב:
17 ינואר 2024, 15:13
אתם יכולים לתת לחטואל כדור 25 מטר מהשער מול בלם אחד ואתם מאמינים שהוא זורק את הבלם ויתן גול ? זה חלוץ , לא רק הדחיקות .

ואמרתי דגש על משחקים (ברבים) וציינתם בינתיים רק 2 , ואני מדבר שינצח משחקים לא שהגול שלו יהיה מבין כמה .
איזה חלוצים כן עושים את זה?אני לא מכיר כאלה בליגה הישראלית.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

הוא לא חלוץ הוא גולר

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

CrazyRed7 כתב:
17 ינואר 2024, 13:37
"חלוץ הוא לא"

מי חלוץ?קלימלה?
חחחחח כן

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הראל כתב:
17 ינואר 2024, 15:13

זה חלוץ מסוג מסוים.
חטואל הוא חלוץ מסוג אחר. מהממזרים שחיים על הכדורים ברחבה, על הרגע שהבלם חולם לשנייה, שהשוער מהסס, שנותנים לו תחצי מטר.
אני גם לא חושב שהוא מסוגל להיות החלוץ הזה שחלק מהכותבים כאן מדברים עליו. הוא איטי ולכן לא יכול פתאום לעשות איזה פריצה, אין לו איזה ראייה או יכולת מסירה יוצאת דופן, ולכן אני חושב שהגרסא שלו היום, היא הגרסא הכי טובה שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

הגול אחרון שלו זה תנועה מעומק לבעיטה בנגיעה. אני אשמח לנתון לכמות הגולים ביחס לבעיטות שלו בנגיעה/שתיים גג לעומת סך הבעיטות - מאמין שיהיה שם נפח גדול.

הוא כן יכול להיות יותר מהיר, ובעיקר יותר מעורב במשחק.לשמור על הכדור הוא יודע טוב, להשתחרר ולפרוץ הוא יכול עדיין להשתפר בזה, ובעיקר בעיקר לשחרר את הכדור בזמן.

יש לו עוד בקיצור זה תלוי רק במנטליות שלו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shovalb9 כתב:
17 ינואר 2024, 19:29
הגול אחרון שלו זה תנועה מעומק לבעיטה בנגיעה. אני אשמח לנתון לכמות הגולים ביחס לבעיטות שלו בנגיעה/שתיים גג לעומת סך הבעיטות - מאמין שיהיה שם נפח גדול.

הוא כן יכול להיות יותר מהיר, ובעיקר יותר מעורב במשחק.לשמור על הכדור הוא יודע טוב, להשתחרר ולפרוץ הוא יכול עדיין להשתפר בזה, ובעיקר בעיקר לשחרר את הכדור בזמן.

יש לו עוד בקיצור זה תלוי רק במנטליות שלו
לא הבנתי איך הוא יכול להיות יותר מהיר. הוא בן 25, בשיא הקרירה, איך אפשר להפוך אותו ליותר מהיר? אם כבר הפוך, ככל ששחקן מתבגר בגיל הוא מאבד מהמהירות…

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 ינואר 2024, 23:39
לא הבנתי איך הוא יכול להיות יותר מהיר. הוא בן 25, בשיא הקרירה, איך אפשר להפוך אותו ליותר מהיר? אם כבר הפוך, ככל ששחקן מתבגר בגיל הוא מאבד מהמהירות…
מבלי להיכנס לגנטיקה, והאופן שבו הגוף של כל אחד מאיתנו שונה משל השני, אפשר לשפר מהירות, זריזות, ניתור כמו שאפשר לשפר עוצמה. לא מדובר על סביבות גיל 35, שגם שם יש פקטור של גיל ביולוגי לעומת גיל אמיתי כמו שיש חריגים כמו רונאלדו שצעירים בכמה שנים בגוף שלהם מהגיל שלהם.

בחזרה אלינו, רותם כשהיה בן 23 לפני שנתיים, לא היה הבדל באנטומיה של הגוף שלו לעומת היום והוא כן שיפר את המהירות שלו. הוא נתן עבודה ועבד על הגוף שלו באימונים שמותאמים ויכולים לחזק מהירות וזה בדיוק מה שקרה.

יש שרירים, וגם בטכניקת הריצה עצמה, שאם עובדים עליהם, יכולים לשפר מהירות. אגב מספיק שאתה רץ כנגד התנגדות אתה יכול לשפר מהירות ככה. כן צריך להגיד שכשמשפרים מהירות הגוף נתון ביותר לחץ, לכן צריך לשפר את כל הגוף כמכלול כדי להימנע מלהיות יותר פציע, בעיקר לעבוד על שרירים משלימים ששומרים על מפרקים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shovalb9 כתב:
18 ינואר 2024, 12:40
מבלי להיכנס לגנטיקה, והאופן שבו הגוף של כל אחד מאיתנו שונה משל השני, אפשר לשפר מהירות, זריזות, ניתור כמו שאפשר לשפר עוצמה. לא מדובר על סביבות גיל 35, שגם שם יש פקטור של גיל ביולוגי לעומת גיל אמיתי כמו שיש חריגים כמו רונאלדו שצעירים בכמה שנים בגוף שלהם מהגיל שלהם.

בחזרה אלינו, רותם כשהיה בן 23 לפני שנתיים, לא היה הבדל באנטומיה של הגוף שלו לעומת היום והוא כן שיפר את המהירות שלו. הוא נתן עבודה ועבד על הגוף שלו באימונים שמותאמים ויכולים לחזק מהירות וזה בדיוק מה שקרה.

יש שרירים, וגם בטכניקת הריצה עצמה, שאם עובדים עליהם, יכולים לשפר מהירות. אגב מספיק שאתה רץ כנגד התנגדות אתה יכול לשפר מהירות ככה. כן צריך להגיד שכשמשפרים מהירות הגוף נתון ביותר לחץ, לכן צריך לשפר את כל הגוף כמכלול כדי להימנע מלהיות יותר פציע, בעיקר לעבוד על שרירים משלימים ששומרים על מפרקים.
אפשר לשפר מעט, לא משמעותית. חטואל היה ויישאר שחקן איטי (בטח כששיחק כשחקן בקו), אולי יהיה פחות איטי, אבל לאור העובדה שגם אין לו יכולת מסירה יוצאת דופן, זה אומר שהוא מוגבל לרחבה או קרוב לרחבה, הוא לא יכול לעשות כלום אם יקבל כדור בחצי נניח, כי גם אם יעבור שחקן בדריבל, עד שיגיע לאזור המסוכן כבר העזרה תגיע.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2024, 12:46
אפשר לשפר מעט, לא משמעותית. חטואל היה ויישאר שחקן איטי (בטח כששיחק כשחקן בקו), אולי יהיה פחות איטי, אבל לאור העובדה שגם אין לו יכולת מסירה יוצאת דופן, זה אומר שהוא מוגבל לרחבה או קרוב לרחבה, הוא לא יכול לעשות כלום אם יקבל כדור בחצי נניח, כי גם אם יעבור שחקן בדריבל, עד שיגיע לאזור המסוכן כבר העזרה תגיע.
כן מעט, אבל אם הוא עושה את זה במשך 3-4 שנים הבאות הוא יכול לשפר את סגנון המשחק שלו דרמטית.

הוא לא שחקן איטי. שחקן איטי זה חמד. חטואל לכל הפחות מהיר כמו חצי הבלמים בליגה, ומסתבך בעיקר עם הבלמים הזרים.
לחטואל יש גם את היתרון ההפתעה שיש להתקפה שהוא מתחיל את התנועה ואז הבלם מגיב ובזה הוא מצוין.

אגב מסירה, הבישול לתורג'מן נגד פ"ת, אולי פוקס, אבל אחלה מסירה. כאלה הוא לא מנסה מספיק, ואם ינסה להעביר אגף אולי ירוויח פן נוסף למשחק שלו מאשר להחזיר לבלם, בעיקר כי הוא שומר על הכדור עם הגב טוב.

ולגבי כדור בחצי מסכים איתך לחלוטין. הוא לא יכול לתקוף כל בלם כמו אנסה או אספריה עם יתרון אתלטי.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אולי קילר מול השער ואולי גולר ועוד שלל מחמאות, שורה תחתונה לי אישית קשה עם חלוץ כל כך רך פיזית ואיטי, וכשמוסיפים לזה אגואיסטיות ופוזה זה כבר מוגזם.

אפשר לקבל ואפשר שלא אבל זו די עובדה שהגדולה שלו היא בעיקר לדחוק את הכדור לרשת. בסוף הוא לא שחקן כזה שאפשר להישען עליו בטח במשחקים נגד הגדולות.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 31 ינואר 2024, 23:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מהרגע הראשון הוא מאוד מתקשה כחלוץ בודד, גם בעונה שעברה.
לא בטוח שזאת העמדה בשבילו. כחלוץ שני כשמעליו יש את החלוץ שעושה את העבודה השחורה (חמד, תורג'מן, סלמאני) הוא פנטסטי.
בכל מקרה זה לא שיש ברירות כרגע. תורג'מן לא באמת כשיר. עוד רגע החלון נגמר, נקווה שיביאו חלוץ בכושר כדי שייכנס לעניינים כמה שיותר מהר

שלח תגובה