דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: דור מיכה

שליחה על ידי ReDo »

Totti כתב:
27 יולי 2022, 05:30
טוב,
קראתי את הכתבה (עד עכשיו התעלמתי).

לטעמי, סיים את דרכו.
ויפה שעה אחת קודם.
איזה כתבה יש לקרוא?
זה לא אמור להיות משודר בערוץ 13?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
27 יולי 2022, 14:12
יש הבדל בין ג׳וינט, שזה רע כספורטאי אבל לא יותר רע מסיגריות בימינו גם במישור החוקי (צריכה עצמית, גידול או סחר זה דבר אחר), לקוקאין שזה כבר סם קשה בהגדרה וגם פלילי לגמרי. זה עוד לפני שנכנסנו לעניין הקטינות והידיעה של הגיל לכאורה לפי המוצג בכתבה.
לגבי השמועות, לא שמעתי ולא נכנס לזה כל עוד אין ידיעה קונקרטית
המשטרה ידעה על ההתכתבויות עוד אז בזמן החקירה והתיק עוד נסגר לפני שהגיע לביהמ״ש מחוסר אשמה כך שלא הוכח שהשחקנים השתמשו בסם כזה או אחר. מוסרית ומקצועית צמד השחקנים סרחו אין דיון, מבחינה חוקית הם נקיים, אפשר לסלוח ואפשר שלא כל אחד יכול לשפוט מנקודת מבטו, אני אישית כמו אלונה חושב שמיכה הביע חרטה עמוקה בכל הזדמנות ולכל אדם מגיעה הזדמנות שנייה, אנחנו חיים במציאות בה יש לנו נבחרי ציבור עם אישומים חמורים ועבר פלילי, אם הם זכאים להמשיך לייצג את ישראל גם מיכה רשאי להמשיך לשחק כדורגל ובקבוצה שתואמת לרמתו.

איך אומרת אתי קרייף ״מי אתם שתגידו לי נו נו נו מה אתם אלוהי המוסר?״

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
27 יולי 2022, 14:34
המשטרה ידעה על ההתכתבויות עוד אז בזמן החקירה והתיק עוד נסגר לפני שהגיע לביהמ״ש מחוסר אשמה כך שלא הוכח שהשחקנים השתמשו בסם כזה או אחר. מוסרית ומקצועית צמד השחקנים סרחו אין דיון, מבחינה חוקית הם נקיים, אפשר לסלוח ואפשר שלא כל אחד יכול לשפוט מנקודת מבטו, אני אישית כמו אלונה חושב שמיכה הביע חרטה עמוקה בכל הזדמנות ולכל אדם מגיעה הזדמנות שנייה, אנחנו חיים במציאות בה יש לנו נבחרי ציבור עם אישומים חמורים ועבר פלילי, אם הם זכאים להמשיך לייצג את ישראל גם מיכה רשאי להמשיך לשחק כדורגל ובקבוצה שתואמת לרמתו.

המישור החוקי לא מעניין, זה סתם היה תוספת בנוגע לסמים עצמם.
איך אתה מרגיש עם זה ששחקן שלך עשה לכאורה סמים? ששחקן שלך לכאורה דן עם חבר אם לתת לילדות (כלשונם) סמים? אם הייתי נותן לך שם של שחקן זר אלמוני (בכוונה כדי לנתק את ההקשר של מיכה עם מספרים ואליפויות במכבי) עם סיפור רקע כזה, היית לוקח?

אנשים פה בבאר שבע קוראים לחתואל ויחזקאל ילדים ז** בגלל קעקועים, סטורי וסטיגמות של ניב זריהן ומגנים על מיכה בסיפור הזה בגלל תרומה על הנייר שיכולה אולי להיות לו. אותם אנשים אגב גם השחירו אותו בלי מעורבות לכאורה של סמים וציטוטים כאלה שמיוחסים לו כי הוא היה צהוב. אופורטוניזם במיטבו

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
27 יולי 2022, 14:45
המישור החוקי לא מעניין, זה סתם היה תוספת בנוגע לסמים עצמם.
איך אתה מרגיש עם זה ששחקן שלך עשה לכאורה סמים? ששחקן שלך לכאורה דן עם חבר אם לתת לילדות (כלשונם) סמים? אם הייתי נותן לך שם של שחקן זר אלמוני (בכוונה כדי לנתק את ההקשר של מיכה עם מספרים ואליפויות במכבי) עם סיפור רקע כזה, היית לוקח?

אנשים פה בבאר שבע קוראים לחתואל ויחזקאל ילדים ז** בגלל קעקועים, סטורי וסטיגמות של ניב זריהן ומגנים על מיכה בסיפור הזה בגלל תרומה על הנייר שיכולה אולי להיות לו. אותם אנשים אגב גם השחירו אותו בלי מעורבות לכאורה של סמים וציטוטים כאלה שמיוחסים לו כי הוא היה צהוב. אופורטוניזם במיטבו
רשמתי אולי פספסת… השניים סרחו באופן הכי גרוע שיש.
זר או ישראלי זה לא משנה, אפס מוסריות כאדם.
עם זאת ולמרות הכל אנחנו לא תמימים, הליגה שלנו מלאה באנשים לא נקיים (רק תראה מי מנסה לרכוש קבוצת כדורגל, אנשים שנגועים בפלילים…), שחקני כדורגל נמצאים בתדירות גבוהה במסיבות ובמועדונים, לא שותים שם פטל… אמנם אנחנו לא יודעים על שמות אבל תהיה בטוח שסמים זה לא דבר זר לשחקנים בליגה.

כחברה יש לנו אחריות לדעת למחול לכאלו שטועים ומביעים חרטה עמוקה על מעשיהם, אי אפשר לבטל את העניין החוקי הוא כן משמעותי בעיניי. מיכה סרח ואני בטוח שהוא לא חי בשלום עם המקרה, הבאנו אותו,מחלנו לו יש לנו אחריות גם עכשיו לחבק אותו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

4everb7 כתב:
27 יולי 2022, 14:20
תגידו לי רק איך יש 10 ערוצי ספורט
ובסוף ערוצי הפריים טיים חושפים דבר כזה?

מה עושים פה 24/7 הכתבי ספורט האלה???

ולעניין…
אלמוג בוקר אחלה גבר וטוב מאוד שהוא חשף את הפרטים המלאים ואין אף פעם טיימינג טוב לרפש כזה…

מיכה מבחינתי כל דקה שבקבוצה זה נזק תדמיתי קשה למועדון.

מיכה ואצילי לא מעל המשחק ולא מעל אף מועדון.
הם עשו מלא כסף ואני לא מרחם עליהם.
טוב יהיה אם יעלמו ממפת הכדורגל הישראלי.
להעיף אותו על משהו שקרה לפניי שנתיים?
לפי זה בוא נעיף את כל השחקנים, אם נפשפש בהיסטוריה של כולם נמצא משהו לא טוב כולל אחד בשם חטואל שיש שמועות שגם הסניף קוק.
אם זה היה קורה בלייב הייתי הראשון שאומר שצריך להעיף אותו.
אבל זה אותו המקרה מלפניי שנתיים והוא התחרט וביקש סליחה.
וסלחנו לו אז דיי כבר.
הוא הפך להיות אבא, והוא נקי וכבר לא בכיוון הזה אז למה בגלל כתבה על משהו מהעבר להעיף אותו?
שלא לדבר על זה שחוקית סגרו נגדו את התיק
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Itay כתב:

אכן מגדלור מוסרי הגברת כרייף.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

oranu כתב:
27 יולי 2022, 13:18
דבר בשם עצמך שמעון.
כשג׳וש בא לריב עם אליניב אני הייתי הראשון לקרוא להעיף אותו, מוזמן לדפדף בנושא שלו.
כשבוזגלו לכאורה שלח עבריינים לאיים על אוהדים שלכלכו עליו בפייסבוק יצאתי נגדו מלחמת חורמה.
מספרים ותארים לא קונים את כולנו חבר. ובוא, מה שעשו ג׳וש ולכאורה בוזגלו הרבה פחות חמור מאצילי ומיכה, לא מגיע לחבר׳ה האלה להתפרנס מהענף ולהיות כוכבי כדורגל, גם אם לא עברו על החוק, אני לא אומר שישבו בכלא, אני אומר שלא מגיע להם המעמד.
מדויק אורן.
צבועים, שמעון? אני לא בטוח, מתפקחים זו מילה טובה יותר. במקרה שלי אתה בוודאי זוכר את דעתי על הפציינט, אפילו הסברת פעם כאן בפורום לאיזה קשה תפיסה "רוני לא אוהב את זה שדור מיכה בא לקבוצה".

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הראל כתב:
27 יולי 2022, 13:35
ובטח שכולכם גם שמעתם על שחקן נוכחי מהמועדון שמשתמש באבקה לכאורה , כל העיר מדברת על זה .
זרקת פצצה והלכת, לא יפה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

delta7 כתב:
27 יולי 2022, 16:09
זרקת פצצה והלכת, לא יפה.
רותם חטואל שמו
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Itay כתב:
עוד גאונה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 27 יולי 2022, 20:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

סימיוני כתב:
27 יולי 2022, 15:58
אכן מגדלור מוסרי הגברת כרייף.
:מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

דר אדום בנשמה כתב:
27 יולי 2022, 16:13
רותם חטואל שמו
לא נראלי שיש מישהו בקהל שלא ידע שהשבור הזה מריץ שורות מספיק היה לראות אותו כמה פעמים מסתובב בגרנד כמו איזה טווס וחושב שהוא משהו

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:
27 יולי 2022, 16:13
רותם חטואל שמו
איזה צחוקים אם הוא יתבע אותך על הוצאת דיבה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

oranu כתב:
27 יולי 2022, 14:16
כפרה, הכל טוב ויפה אבל יש גבול.
בני 29-30, העמיסו ביודעין בחורות שחשבו שהן בכיתה י״ב, הם גם רשמו את זה.
השיח בהתפוצצות הפרשה היה על קטינות שהציגו תעודות מזויפות ושיקרו לגבי גילן והועמסו באיזה מועדון או משהו כזה.
בנוסף, נוקו מחוסר אשמה.
עכשיו, כשאני מבין ששני כןכבי כדורגל בישראל בגילאים 29-30, פעלו ביודעים להעמסה של ילדות בכיתה י״ב, והשחקן שמשחק אצלנו הלך והדליק את החבר הנשוי שלו לארגן פס מהאישה ולהתארגן על אבקות, וואלה זה משנה תמונה.

מבחינתי הם שני שבורים מקסימום שלא צריכים לשחק בקבוצה שאותה אני אוהד. ועם כל הכבוד למיכה והשינוי שעשה (והוא עשה) ההתנהלות שלו גובלת בפדופיליה, צריך להיות חתיכת בן אלף כדי לפעול להעמסת ילדה בכיתה י״ב, לא משנה כמה היא זורמת או רוצה, אתה המבוגר האחראי וזה שלך.
מכיר המון אנשים שהיו בסיטואציות גם עם בנות בצבא ואחרי שנמנעו כי ההפרש גילים היה גדול מדי, זה לא אוכל אחי בקיצור.
חוץ מהקטע שלרשום העמיסו שזה לא מכבד וסהכ מתלונן על זה שאין להם כבוד מסכים עם הכל.
נכון יש לנו חברים שהיו אולי מתנהגים באופן דומה (וזה מאוד בשוליים אם בכלל קיים) אבל הם לא ספורטאים ולא מייצגים כלום.
חברים שלנו גם לא מרווחים כמוהם והצדקה למשכורות שלהם זה להתנהג כספורטאים שזה אומר פחות בילויים, בטח שלא סמים וסיגריות וגם אלכוהול בוא נגיד יש זמן ומקום.
ההתנהגות מול קטינות זה סתל מגעיל ומראה על ערכים.
להיות ספורטאי זה לא קל, רבים פרשו כי לא התאים להם האורך חיים הזה.
ובדיוק כמו שמנכל לא יכול להתנהג כמו אחרון העובדים, בשל אופי תפקיד, יוקרה, נראות וכו', ככה גם ספורטאים מבחינתי זה מראה על מקצוענות ולא משהו שרוצה שיהיה חלק מהקבוצה שלי.

שלח תגובה