אסטריט סלמני - חתם ל-3 שנים.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: Astrit Selmani - חלוץ (25) האמרבי ונבחרת קוסובו

שליחה על ידי talb55 »

ForeverRed כתב:
16 יולי 2022, 18:25
פנדל ורביעייה אחת.
כלומר הבקיע ב-5 או 6 משחקים שונים בליגה, ב-26 הופעות.
עוד נתון מעניין - הוא כמעט לא מבקיע עם הראש.
כתבתי את זה בתחילת השרשור, מסכים איתך שיש כמה סימני שאלה, אבל מנגד זו פריווליגה חיובית שמגיע אלינו שחקן שהוא לא אניגמה נטולת נתונים ומספרים מהליגה הקוסטו-ריקנית.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

מה שמטריד אותי זה שנרשם שהמערך שהוא לא הסתדר איתו זה 4-3-3.
אין ספק שזר כמו זר אין לנו מושג מה נקבל.
נקווה שיודעים מה עושים שם כי שמו עליו חתיכת סכום שכמו שידוע לנו שאם זה לא עובד מתרחקים מאוד מסכומים כאלה בעתיד.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

Totti כתב:
16 יולי 2022, 17:39
אני רק שאלה
איך סך ההשקעה בחלון עד כה ז(ועוד נטויה) מתיישבת עם הביקורת הארסית שהושמעה כאן נגד המועדון?
לדעתי עיקר הביקורת נגד ההתנהלות היא בזמנים.
רובנו ציפה שנצא למחנה אימונים עם לפחות 2 זרים מתוך 3/4 שצריך..

שנה שעברה שילמנו במזומן כשלא הצלחנו להחתים חלוץ ומגן שמאלי שיעזרו לנו לעשות שלב בתים באירופה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

gilcohen כתב:
16 יולי 2022, 18:50
לדעתי עיקר הביקורת נגד ההתנהלות היא בזמנים.
רובנו ציפה שנצא למחנה אימונים עם לפחות 2 זרים מתוך 3/4 שצריך..

שנה שעברה שילמנו במזומן כשלא הצלחנו להחתים חלוץ ומגן שמאלי שיעזרו לנו לעשות שלב בתים באירופה.
ואם היית מחתים, אתה יודע שהם באמת היו תורמים והיית עובר את הקפריסאים?
בביקורת הזו יש מימד מאוד גדול של אולי.
לכן לא הייתי מעניק לזה חשיבות מיוחדת, אם הייתי מסמן שחקן הייתי מחכה לו. לחץ של אולי יתרום באירופה הוא שולי.

ושאני כותב שמשך לי את העין התנועה שלו, אז מצרף דוגמא:
https://www.youtube.com/watch?v=vzWQ3v9Gr_w

41:40
היו בהתקפה הזו שני מקרים פוטנציאליים לכדור לעברו, בשניהם הוא מיקם את עצמו נכון ושם את עצמו בעמדה להקדים את השומר. אם הכדור הולך לעברו, הוא מגיע ומייצר איתו מגע.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

yossi כתב:
16 יולי 2022, 18:55
ואם היית מחתים, אתה יודע שהם באמת היו תורמים והיית עובר את הקפריסאים?
בביקורת הזו יש מימד מאוד גדול של אולי.
לכן לא הייתי מעניק לזה חשיבות מיוחדת, אם הייתי מסמן שחקן הייתי מחכה לו. לחץ של אולי יתרום באירופה הוא שולי.

ושאני כותב שמשך לי את העין התנועה שלו, אז מצרף דוגמא:
https://www.youtube.com/watch?v=vzWQ3v9Gr_w

41:40
היו בהתקפה הזו שני מקרים פוטנציאליים לכדור לעברו, בשניהם הוא מיקם את עצמו נכון ושם את עצמו בעמדה להקדים את השומר. אם הכדור הולך לעברו, הוא מגיע ומייצר איתו מגע.

לא, ברור שלא.
אבל כשמתייחסים לשלב בתים באירופה כאל בונוס ולא מטרה שצריך לעשות הכל כדי לעמוד בה - אישית זה מציק לי.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

gilcohen כתב:
16 יולי 2022, 18:58
לא, ברור שלא.
אבל כשמתייחסים לשלב בתים באירופה כאל בונוס ולא מטרה שצריך לעשות הכל כדי לעמוד בה - אישית זה מציק לי.
להסיק מהטיימינג של הרכש ששלב בתים זה בונוס בלבד זה מסקנה שאתה הסקת.
אז אל תפיל את זה על המועדון.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

yossi כתב:
16 יולי 2022, 19:11
להסיק מהטיימינג של הרכש ששלב בתים זה בונוס בלבד זה מסקנה שאתה הסקת.
אז אל תפיל את זה על המועדון.
יש לך זיכרון קצר, שנחזור אחורה לקולות של המועדון בכל העשור האחרון?
בגדול זה הסתכם ב"אם נעלה - אז נביא".

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ברדה די מאשר את העסקה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ברדה על סלמאני:
"חלוץ מצויין, חלוץ נבחרת. חלוץ עם מהירות, שרץ לעומק ושיודע להחזיק את הכדור עם הגב. אם לא חצי עונה פחות טובה אחרי עונה וחצי מצויינות שנתן כנראה שלא היה מגיע ישראל".

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Totti כתב:
16 יולי 2022, 17:39
אני רק שאלה
איך סך ההשקעה בחלון עד כה ז(ועוד נטויה) מתיישבת עם הביקורת הארסית שהושמעה כאן נגד המועדון?
אפשר לעשות סדר בהכנסת מילים לפה?
בתחילת החלון הייתה הוראה ללכת על זרים חופשיים בלבד (ודאי מליון אחוז לא אגיד סתם), כשהבינו שיהיה קשה מאוד ויקר להביא ישראלים עם חוזים בקבוצות שלהם אז המהלך הזה השתנה כי הבינו שתהיה בעיה, שינו כיוון. רצו מאוד את דוידה וזה לא התאפשר ולדעתי גם בצדק אף חלוץ ישראלי לא שווה מחיר כזה. הנה דוגמה לסכום גדול שממש לא צריך לשלם ולכן הסכומים פה פחות האישיו, רק המגמה. מרגע ששינו חשיבה והבינו שצריכים להשקיע בזרים הביקורת הפכה בעיקר על הטיימינג כמו שגיל כתב. המטרה לנסות להגיע כמה שיותר מוכן למשחקים באירופה, ללמוד מטעויות עבר שהיו חסרים לנו שחקנים קריטיים בעמדות מסויימות שלדעתי מה שגרמו לנו ליפול מוקדם במקום שלב בתים. אז עונה קודמת זה היה בולט במגן שמאלי ועוד כמה עמדות. העונה זה בולט בחוליות ההתקפה, כולן צריכות חיזוק ואולי גם מגן ימני אם חאתם לא שם.
בסה"כ יש לנו בסיס סבבה, אבל יש עמדות שכולם רואים שיש בהן בעיה ובמיוחד שזה היה ידוע מראש מה צריך לחזק זה מציק שזה לא קרה מוקדם יותר ושנוכל להגיע עם השחקנים האלה קצת יותר מוכנים (אל תסתנוורו מהיום, תהנו והכל אבל אסור לנו לחשוב שההתקפה מסודרת).
זה פשוט מאוד, שום ביקורת ארסית, רק ביקורת על התנהלות שלא נראית הכי נכונה, קצת אדישה ויכלה בקלות להיות אחרת. מחזק מאוד את מה שגיל רשם זה באמת נראה בכל קיץ שמחכים שנעלה קודם שלבים ואז יביאו חיזוק, אז חלק רואים את זה הפוך, קודם תביאו חיזוק ואז הסיכוי לעלות שלבים יגדל. לדעתי הגיון בריא יותר (אולי יותר ריסקי מבחינה כלכלית אבל אם לא נשאף איך ניקח?)

אגב העסקה עם סלמאני סגורה כבר שבוע הוא אפילו היה צריך לנחות לפני סופ"ש. הימור שלי שאמרתי גם לפני שבוע, הוא יתאים לנו יותר מאשר הפולני והשוודי השני שהוזכרו. זה סגנון שאנחנו צריכים וזה שחקן שברדה דרש, כן לא אופציה ראשונה אבל זה שלו.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

רכש מוקדם לא מבטיח שום דבר.
חיפה סגרה את פיירו מוקדם, בתור ה-רכש שלה, והיום הוא לא היה נראה בכלל בכיוון. אולי הוא עוד יהיה מצוין, אבל ברור שהוא צריך זמן.
עונה שעברה סגרו סגל מוקדם ועפו לקונפרנס, די כישלון.

אף אחד לא כותב שהוא מעדיף רכש באוגוסט ולא ביוני, כן כותבים שלחץ של זמן לא צריך לשחק תפקיד.
הסיכוי של רכש שמגיע לתת אימפקט מיידי הוא קטן מאוד. אז אין מה להתפשר כדי להנחית שחקנים מוקדם יותר. זה הכל.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

yossi כתב:
17 יולי 2022, 00:21
רכש מוקדם לא מבטיח שום דבר.
חיפה סגרה את פיירו מוקדם, בתור ה-רכש שלה, והיום הוא לא היה נראה בכלל בכיוון. אולי הוא עוד יהיה מצוין, אבל ברור שהוא צריך זמן.
עונה שעברה סגרו סגל מוקדם ועפו לקונפרנס, די כישלון.

אף אחד לא כותב שהוא מעדיף רכש באוגוסט ולא ביוני, כן כותבים שלחץ של זמן לא צריך לשחק תפקיד.
הסיכוי של רכש שמגיע לתת אימפקט מיידי הוא קטן מאוד. אז אין מה להתפשר כדי להנחית שחקנים מוקדם יותר. זה הכל.
מישהו אמר שרכש מוקדם מבטיח משהו? אבל רכש בשלב נוח לפני מחנה אימונים אחרי כל הבדיקות וההתאמות לקבוצה, אחרי מעקב ראוי וחזק במהלך העונה הקודמת ואין סיבה ליפול ברכש. זה לא שחור או לבן.
אין קשר ללחץ של זמן, תסכים איתי שפחות אופטימלי להגיע בלי קיצוניים אמיתיים ועם 3 זרים בלבד לאירופה.
אתם מדברים כאילו ביקשנו תוך יומיים מסיום העונה להחתים זרים. עברנו כבר 50 ימים. עדיף להגיע מוכנים יותר לשלבים באירופה כדי שלא נגיד איחרנו. שוב, אם זה לליגה אפשר גם עוד חודשיים להחתים חלק, טענה כזאת אפשר לקבל.
זה שחיפה החתימו חלוץ ב-1.6 לא אומר שהם עשו בחירה טובה, אם עשית סקאוטינג טוב על שחקן ואתה חושב שהוא מתאים לך ומחתים אותו אז מעולה. אגב עוד בסוף חודש יוני לפני שהוא חתם שם נכנסתי לראות קצת סרטונים, לא הבנתי על מה ההתלהבות (עוד מוקדם אבל לפי הסרטונים אפילו זה לא היה נראה וואו כמו שהם מתארים את זה).
הייתי מסכים איתך אם היה מדובר בשחקן אחד, אבל כשחסר לך 3 להתקפה ובכלל 3 זרים לקבוצה זה קצת פחות הגיוני רגע לפני שמתחילים המשחקים.
שורה תחתונה, סלמאני מגיע בכושר זו חצי נחמה כי הליגה שם משוחקת, אם ינחת פה זר קיצוני נוסף בימים הקרובים אני מבטיח שאהיה יותר רגוע בהרבה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

המגנים של חיפה דווקא כן השפיעו על המשחק מאוד לטובה היום. פיירו עדיין לא בעניינים כנראה וגם זה בסדר.
אין בטוחות בכדורגל. כן צריך להשתדל להגיע כמה שיותר מוכנים. זה בטח לא יזיק.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ran כתב:
17 יולי 2022, 00:46
מישהו אמר שרכש מוקדם מבטיח משהו? אבל רכש בשלב נוח לפני מחנה אימונים אחרי כל הבדיקות וההתאמות לקבוצה, אחרי מעקב ראוי וחזק במהלך העונה הקודמת ואין סיבה ליפול ברכש. זה לא שחור או לבן.
אין קשר ללחץ של זמן, תסכים איתי שפחות אופטימלי להגיע בלי קיצוניים אמיתיים ועם 3 זרים בלבד לאירופה.
אתם מדברים כאילו ביקשנו תוך יומיים מסיום העונה להחתים זרים. עברנו כבר 50 ימים. עדיף להגיע מוכנים יותר לשלבים באירופה כדי שלא נגיד איחרנו. שוב, אם זה לליגה אפשר גם עוד חודשיים להחתים חלק, טענה כזאת אפשר לקבל.
זה שחיפה החתימו חלוץ ב-1.6 לא אומר שהם עשו בחירה טובה, אם עשית סקאוטינג טוב על שחקן ואתה חושב שהוא מתאים לך ומחתים אותו אז מעולה. אגב עוד בסוף חודש יוני לפני שהוא חתם שם נכנסתי לראות קצת סרטונים, לא הבנתי על מה ההתלהבות (עוד מוקדם אבל לפי הסרטונים אפילו זה לא היה נראה וואו כמו שהם מתארים את זה).
הייתי מסכים איתך אם היה מדובר בשחקן אחד, אבל כשחסר לך 3 להתקפה ובכלל 3 זרים לקבוצה זה קצת פחות הגיוני רגע לפני שמתחילים המשחקים.
שורה תחתונה, סלמאני מגיע בכושר זו חצי נחמה כי הליגה שם משוחקת, אם ינחת פה זר קיצוני נוסף בימים הקרובים אני מבטיח שאהיה יותר רגוע בהרבה.
הרבה זרים גם לא רוצים להגיע אליך בשלב הזה של השנה…
זרים ״איכותיים״ יעדיפו לבדוק הצעות בליגה הטורקית/יוונית/בלגית…
לפני שיסכימו להגיע לישראל, גם סלמאני בעצמו החזיק בהצעה מבלגיה. אז זה די מצמצם את האופציות שלך. באירופה לרוב אתה צריך להסתמך על הקבוצה שהייתה לך בעונה שעברה, נכון שמה שנשאר לנו אולי עלול לא להספיק אך זה המצב ואין צורך לספר כמה אירופה חשובה, אין על כך ויכוח. לדעתי כשברדה טוען שמבחינת המערכת המטרה היא להביא 3 בינגואים הוא מכוון לכך שמבחינתו אין דד ליין להחתמות, אם יש משהו טוב שיכול להגיע מוקדם הרי זה מבורך ואם לא אז נסחוב עם הקיים עד שיימצא השחקן המתאים גם אם זה אומר לגלוש לאוגוסט, זה לא הרצוי זה המצוי.
וב-50 יום האלו אכן עבדו , לראיה כן הוגשו הצעות על זרים (זוולנסקי,ירמייף,קאדי,סלמאני שגם סגר… ויש עוד כמה שמתנהל עמם מו״מ) ככה שלא הייתי נחרץ לגבי האם הגיעו מוכנים לחלון או לא, בסופו של דבר אולי לא רוצים להתפשר בכל עמדה, אם נניח כפי שאמרת סלמאני היה ה-4 ברשימה אז לכנפיים אולי פחות מתפשרים ומעדיפים לחכות לאופציות היותר גבוהות ברשימה. זה די ריאלי שככל שהזמן יעבור המחירים ירדו ועסקאות אולי יהיו קלות יותר, אפילו בשוק הישראלי.

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

ForeverRed כתב:
17 יולי 2022, 00:53
המגנים של חיפה דווקא כן השפיעו על המשחק מאוד לטובה היום. פיירו עדיין לא בעניינים כנראה וגם זה בסדר.
אין בטוחות בכדורגל. כן צריך להשתדל להגיע כמה שיותר מוכנים. זה בטח לא יזיק.
נוטה לא להסכחם איתך, נכנס למשחק לא השפיע בכלל, קיבל כדור מול השער והגיב באיטיות שמזכירה את סטו.
הוא נראה בעיקר גדול רחב ומגושם, אני מרגיש שהולכת להיות עונה משוגעת לבן שהר.

שלח תגובה