מכבי תל אביב הודיעה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
תומר האדום

מכבי תל אביב הודיעה

שליחה על ידי תומר האדום »

: אלטון בראון ישוחרר מהקבוצה

אחרי שלושה וחצי שבועות בלבד, הצהובים התייאשו מהסנטר והודיעו כי הם בהליך להפסקת ההתקשרות עימו. בראון לא ימריא עם הקבוצה ביום ראשון הקרוב ל-2 משחקי האימון שתקיים בגרמניה מול פרנקפורט

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: מכבי תל אביב הודיעה

שליחה על ידי RedRock »

שוברים שיאים של תת רמה...
אם שמעון מזרחי לא ייקח את העניינים לידיים, הקבוצה בדרך הישירה להפוך לקבוצה של זינו.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מגיע להם שיתפוררו !!!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

הם הורסים לעצמם בראון היה יכול ליתרום להם הרבה נקודות , הם שופטים אותו לפי 3 שבועות כשהוא לא בכושר אם הוא לא בכושר כנראה שבקבוצה לא מכשירים אותו!

סמל אישי של משתמש
רווית

שליחה על ידי רווית »

הם עשו טעות שפיטרו אותו

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אליק כתב:שוברים שיאים של תת רמה...
אם שמעון מזרחי לא ייקח את העניינים לידיים, הקבוצה בדרך הישירה להפוך לקבוצה של זינו.

לאט לך ידידי, לאט...

ע"פ הפרסומים, החבר'ה שם במכבי פשוט גילו שמכרו להם חתול בשק ושיחקו להם קטע קטע עם הבחור..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אורי אדום בנשמה כתב:

לאט לך ידידי, לאט...

ע"פ הפרסומים, החבר'ה שם במכבי פשוט גילו שמכרו להם חתול בשק ושיחקו להם קטע קטע עם הבחור..
זה לא הופך את זה לפחות שכונתי.
מבייש.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ניב כתב: זה לא הופך את זה לפחות שכונתי.
מבייש.
למה שכונתי, אחי ? הביאו שחקן. השחקן כנראה לא היה בכושר כמו שהסוכנים הציגו אותו. ואז שיחררו! מה אסור לשחרר שחקן...?
אם הם היו משחררים אותו ולא משלמים לו משכורת אז הייתי אומר - שכונתי. אבל אין לי ספק שאלטון בראון יקבל את כל מה שמגיע לו לפי החוק.
פיני גרשון אחד המאמנים הכי טובים באירופה. אם הוא חושב שצריך לשחרר אותו, למרות שהוא הביא אותו לפני שלושה שבועות, אז צריך לשחרר אותו ! אוטוטו מרקוס פייזר חוזר - הכל יראה אחרת!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

שמעון א כתב: למה שכונתי, אחי ? הביאו שחקן. השחקן כנראה לא היה בכושר כמו שהסוכנים הציגו אותו. ואז שיחררו! מה אסור לשחרר שחקן...?
אם הם היו משחררים אותו ולא משלמים לו משכורת אז הייתי אומר - שכונתי. אבל אין לי ספק שאלטון בראון יקבל את כל מה שמגיע לו לפי החוק.
פיני גרשון אחד המאמנים הכי טובים באירופה. אם הוא חושב שצריך לשחרר אותו, למרות שהוא הביא אותו לפני שלושה שבועות, אז צריך לשחרר אותו ! אוטוטו מרקוס פייזר חוזר - הכל יראה אחרת!
דבר ראשון אני צריך להגיד שאני אוהד מכבי בכדורסל ולפניי שנתיים הייתי הולך לכל משחק בית ביורוליג בניגוד לחבר'ה האחרים פה שאוהדים הפועל ירושלים וכל מיני חיות אחרות. :קריצה קטנה:

אבל אני חייב להגיד שההתנהלות של מכבי בתקופה האחרונה פשוט מגעילה אותי.
זה התחיל בעזיבתו של פנאן, הנשמה, הסמל, הלב של הקבוצה. בנאדם שהוא אלוהים בעייני השחקנים במכבי. ברגע שהוצאת אותו מהמערכת? הוצאת את הלב מהמערכת.
משחררים שחקן, מחזירים אותו, מחתימים שחקן, מחזירים אותו, שוב משחררים אותו.
לא התנהלות שמתאימה למכבי.

לגביי המקרה הספציפי של בראון,
הטענה שלי היא לא על שיחרורו, הטענה שלי היא על עצם הבאתו, הרי לא יכול להיות שבין חודש פתאום הוא הפך להיות שחקן אחר עם כושר אחר ויכולות אחרות.
עצם הבאתו היא הבעייתית, אין מישהו במכבי שאמור לבדוק את הדברים האלה? לוודא שלא נקבל חתול בשק?
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שמעון א כתב: למה שכונתי, אחי ? הביאו שחקן. השחקן כנראה לא היה בכושר כמו שהסוכנים הציגו אותו. ואז שיחררו! מה אסור לשחרר שחקן...?

צודק במאה אחוז, שמעון.

ניב - זה קורה גם למועדונים לא פחות גדולים ברחבי תבל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה