18 ימים- 4 קלאסיקו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: 18 ימים- 4 קלאסיקו

שליחה על ידי yossi »

messiah כתב:חברים,בואו נגלה לכם משהו - בכדורגל לא מקבלים אדום רק אם גומרים לשחקן את הקריירה,אלא אם השופט מוצא שמדובר בכניסה מסוכנת
שבפוטנציאל שלה יכולה לרסק לשחקן את הרגל. הכניסה של פפה היא ממש לא תמימה וממש לא לכדור,צאו מהסרט ההזוי שלכם.
נכון,יש שופטים שהיו מוציאים על זה רק כרטיס צהוב ונכון שדני אלבס הקצין מאוד את התגובה שלו,אבל אלבס ובארסה הם לא הראשונים ובטח
ובטח שלא האחרונים שמשתמשים ב"הצגות" האלה כדי להקצין את תגובת השופט.
סליחה שאני לא משועמם כדי לחפש סרטון של הצגות של שחקני ריאל,אבל אני משוכנע ביותר מ100 אחוז שאם אחפש, בקליק קטן אני אמצא
עשרות כאלה (כן,גם של אותו "פלה" מודרני,רונאלדו)
בס"ד
תענה בכנות-היה לדעתך אדום?
אני ראיתי מצב שקורה בלא מעט משחקים וכולם מסתיימים במקסימום צהוב,בטח כשרואים שפפה אפילו לא נגע בו.
להגיד לך שברצלונה היא היחידה שעושה דברים כאלה?
ממש לא.
אך מהקבוצה שמגדירים אותה כטובה בהיסטוריה אני מצפה לקצת יותר מההתחזויות המגעילות האלה,כל נגיעה קטנה גורמת לשחקנים מברצלונה (בעיקר פדרו,אלבס וכמובן בוסקטס) ליפול בהיסטריות עם ידיים על הפנים כאילו הם שכחו שהם על מגרש כדורגל ולא על במת התאטרון.
רק משלושת המשחקים האחרונים אני יכול להביא לך לא מעט הצגות מצד שחקני ברצלונה,לעומת זאת לא ראיתי אף שחקן בריאל שעושה משהו דומה לזה.
ושוב,חבל שהשופט הרס את המחצית השנייה שבה כן היינו יכולים לראות כדורגל יותר פתוח (בטח אחרי שקאקא היה אמור להיכנס במקום אחד הקשרים האחוריים) שהיה יכול להיות מוכרע לטובת שני הצדדים,ויותר מזה חבל שהמשחק בשלישי הפך לפרוטוקול בלבד.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

יוסקה,קודם כל,בקשר להצגות - רק משליפה קטנה מהזכרון אני "שולח" אותך ל2 נפילות תיאטרליות של די מריה אחרי כביבכול עבירה של דני אלבס.
אחת מהן נגמרה בצהוב לאלבס. לא מצליח להיזכר? לא נורא,אתה תיזכר.

בקשר לאדום? שוב,יש שופטים שמוציאים על זה אדום כי מדובר במשחק סופר מסוכן ויש שופטים שמוציאים על זה צהוב לאזהרה. יצא והשופט
אתמול הוציא אדום,לבכות על זה? לא אבכה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

messiah כתב:יוסקה,קודם כל,בקשר להצגות - רק משליפה קטנה מהזכרון אני "שולח" אותך ל2 נפילות תיאטרליות של די מריה אחרי כביבכול עבירה של דני אלבס.
אחת מהן נגמרה בצהוב לאלבס. לא מצליח להיזכר? לא נורא,אתה תיזכר.

בקשר לאדום? שוב,יש שופטים שמוציאים על זה אדום כי מדובר במשחק סופר מסוכן ויש שופטים שמוציאים על זה צהוב לאזהרה. יצא והשופט
אתמול הוציא אדום,לבכות על זה? לא אבכה.
בס"ד
אני לא ריאתי שום הצגה בעבירות של אלבס על די מריה,וגם אם כן,די מריה לפחות לא נשכב על הדשא כמו פצוע קרב עם ידיים על הפנים ועושה צלחות על הדשא.
באמת שאני לא מאמין שאתה ממשיך להגיד שהאדום הוא מתקבל על הדעת שלפני לא מעט זמן העליתי סרטון שמראה שפפה לא נוגע באלבס.
למה שאוהדי ברצלונה יבכו על החלטות שופטים שהם פשוט נהנים מההפקר?
מי שסובל אלו אוהדי ריאל,ארסנל וצ'לסי שאין לדעת אם היו עפות מהמפעל החשוב באירופה לולא ההחלטות ההזיות של השופטים.

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

yossi כתב:
מי שסובל אלו אוהדי ריאל,ארסנל וצ'לסי שאין לדעת אם היו עפות מהמפעל החשוב באירופה לולא ההחלטות ההזיות של השופטים.
יוסי,לגלות לך סוד? גם מוריניו אהוב ליבך נהנה מההפקר שנה שעברה כל הדרך עד לגביע האלופות.
לא מאמין לי? תאמין לעובדות,בבקשה:
https://www.youtube.com/watch?v=iQ7p0Oq ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

תפסיקו לזרוק חרא על בארסה ולתת לה בלעדיות על "מתנות שופטים" או "תיאטרליות יתר". אין הפוסל במומו פוסל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

messiah כתב:
יוסי,לגלות לך סוד? גם מוריניו אהוב ליבך נהנה מההפקר שנה שעברה כל הדרך עד לגביע האלופות.
לא מאמין לי? תאמין לעובדות,בבקשה:
https://www.youtube.com/watch?v=iQ7p0Oq ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

תפסיקו לזרוק חרא על בארסה ולתת לה בלעדיות על "מתנות שופטים" או "תיאטרליות יתר". אין הפוסל במומו פוסל.
בס"ד
מה קשור אהוב לבי?
אני אוהד ריאל מדריד,לא אוהד מוריניו ולא אוהד כריסטיאנו רונאלדו אלא שוב,ריאל מדריד.
שוב,זה ברור וידוע שברצלונה היא לא היחידה שנהנית מטעיות שיפוט,אך זאת עובדה שטעיות שיפוט שמכריעות משחקים גורליים קורות יותר מדי לטובתה ב-3 השנים האחרונות.
התקציר שהבאת על אינטר יכול להשתלב מיד לאחר שנראה את מצעד הלהיטים על טעויות השופטים לטובת ברצלונה בשנים האחרונות (וגם נגדה שוב בוסקטס חשב שהוא בתאטרון וגם להרחקת שחקן).

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

תמשיכו להגיד מה שאתם רוצים.
ברצלונה הקבוצה הטובה בעולם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

שי האדום כתב:תמשיכו להגיד מה שאתם רוצים.
בהצגות? כן, אין להם מתחרים בכלל...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אויי איזה ויכוחים מיותרים יש פה
ברצלונה הקבוצה הכי טובה בעולם נקודה .. השיטה של מוריניו הוכיחה את עצמה וכל מי שראה את שלושת הקלאסיקו האחורונים ראה את זה ברצלונה לא שיחקה תכדורגל שלה היה לה קשה מאוד
השיטה של מוריניו היתה לשמור על שער נקי ולעקוץ בדקות האחרונות עם הכניסה של קאקה ואדביור אבל זה השתבש בגלל האדום שלדעתי לא מוצדק בעליל אבל שיהיה
ואני ישאל שאלה אחרת מתי ברצלונה הגיע לחצי גמר ליגת האלפות והקבוצה השנייה סימה ב11 שחקנים עם צלסי זה לא קרה וכך גם עם אינטר והשנה ריאל זה לא נשמע הזוי ?
אני לא יודע עם יש קשר אבל שופט שאמר שהוא רוצה חולצה של מסי אסור לו לשפוט את ברצלונה לעולם .. זה כמו שאני ישפוט את ריאל מדריד
לגבי ההצגות של שחקני ברצלונה אני כבר אמרתי את זה כבר לפני שנתיים לא יתכן שנותנים לחבורת השחקנים האלה יותר מדי כבוד
הרי ברור שעם רונלדו היה בועט כדור על אוהדי בארסה זה היה מסתיים בצהוב או שאולי מסי היה בועט אחרי השריקה הוא לא היה מקבל צהוב שני כמו ואן פרסי כל נגיע כל מגע פיזי הם נופלים כאילו מדובר בילדים בני 13 כדורגל זה משחק שמאפשר לשחק פיזי אגרסיבי זה לא טניס
לגבי משהו שמישהו פה אמר שכניסה שמסכנת את בריאות השחקן חייב להוציא אדום אוקיי אז בוא נעשה ככה האם ששוער יוצא עם הרגל באוויר קדימה זה לא כניסה שיכולה לגמור לחלוץ תקריירה אז כל שוער יקבל כל משחק אדום
פפה לא נגע באלבס ורואים את זה בבירור עם הוא היה פוגע בו אלבס היה מושבט היום
לא יעזור מה תגידו על מוריניו הוא המאמן הגדול בעולם שפפ יעשה מה שהוא עשה בצלסי אינטר ופורטו אני יתחיל בכלל להשוות עד אז שפפ ימשייך לזיין תשכל על קבוצה שלא הוא בנה בכלל יום טוב חברים
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

רק בשביל להמחיש על מה אני מדבר
חצי גמר לפני שלוש שנים צלסי מוציא 0-0 ענק בקאפ נו ומגיעה הביתה מובילה 1-0 משער של אסיין ברצלונה לא במשחק 3 פנדלים ברורים על צלסי ואין שירקה של השופט דקה 90 ברצלונה בבעיטה הראשונה שלה לשער מבקיעה אייניסטה דרוגבה מקבל כרטיס אדום אחרי ויכוח עם השופט ואחרי זה בא למצלמה וצועק זה פשוט שעוריריה מזדיינת כניראה שהוא ידע מה הוא מדבר
שנה אחר כך אינטר מנצחת במשחק מדהים 3-1 את ברצלונה בסן סירו
מגיעה לברצלונה במטרה לא לספוג אבל גם לשחק כדורגל הדקה היה ה20 30 למשחק בוסקץ באחת ההצגות הגדולות בהיסטוריה סוחט אדום לא מוצדק מדייגו מוטה כל מה שנישאר לאינטר זה להתפלל ולהתגונן נגמר 1-0 לברצלונה שמעלה את אינטר לגמר
שנה מאוחר יותר ארסנל בתצוגת כדורגל נהדרת חוזרת מ1-0 ל2-1 באחד המשחקים היפיים של השנים האחרונות ומגיעה לקאפ נו ברצלונה מובילה 1-0 ארסנל משווה ואז כ 5 6 דקות מאוחר יותר ואן פרסי מקבל כדור ובועט אותו אחרי השריקה וסופג צהוב שני ומורחק מהמשחק האם גם למסי היו נותנים צהוב שני ? ממש לא
ברצלונה מנצחת 3-1 ועולה לשלב הבא
וגם ביום רביעי ראינו שמה שמכריע תמשחק זה השופט הגרמני ולא מעבר לך מי שניצח זה השופט ולא בארסה
עוד משהו מישהו שהיה פעם בקורס שופטים בוודאי שמע על זה יש 17 חוקים שלא יעברו אבל החוק מספר 1 הוא דווקא חוק 18
שיכול הדעת כמו שאומרים שבכל המשחקים שציינתי פה לא הופעל האם במשחק חצי גמר לא צריך שיקול דעת האם בשמינית גמר לא צריך שיקול דעת שיכול לגמור עונה שלמה ההיתי מציע לשופטים ששפטו את אותם משחקים לחזור על הקורס המזורז של השופטים אולי ככה ניראה משחקים שמוכרעים על הדשא
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

שי האדום כתב:תמשיכו להגיד מה שאתם רוצים.
בס"ד
איפה אתה רואה פה מישהו שטוען אחרת?
השאלה היא,אם ברצלונה היא הקבוצה הטובה בעולם ואולי הטובה בהיסטוריה,אז למה היא צריכה את כל ההצגות המגעילות הללו שמטעות שופטים ומכריעים משחקים גורליים?

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

yossi כתב:בס"ד
סרטון שמראה שפפה בקושי שורט את המגן של אלבס:
[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=uo_QGzZ ... dded#at=20[/BBvideo]

העיקר הוא נשכב על הדשא כאילו מינימום ירו לו כדור לפיקה.
יוסי,לא שאני מופתע ממשהו כי ריאל הוכיחה לי שהיא מסוגלת לחזור לימי פרנקו ועיוותי המציאות/דמגוגיות בקלות,אבל קח 2 סרטונים ששוב מוכיחים
עד כמה מדובר בחבורת שרלטנים חסרי כבוד עצמי שתעשה הכל כדי להוכיח בעיקר לעצמה שהיא צודקת:

תסתכל על הסרטון שלך ותסתכל על הסרטון הבא:
https://www.youtube.com/watch?v=V2rb5WR ... dded#at=28" onclick="window.open(this.href);return false;

אין לי מילים.
ואם זה מפתיע מישהו,אז תדעו שאותי לא.למה? כי התקשורת המנדרילית המעוותת כבר "מחקה" פעם בלם של בארסה באחד מתקריות ה"אולי נבדל" של בארסה
בעונה שעברה באחד השערים שהכריעו את גורל האליפות. בסופו של דבר התברר שלא היה נבדל ושהתקשורת ממדריד מנוולת וחסרת ענווה בצורה מחרידה.
אה,ואף מילה על "שימוש בסמים ממריצים בקרב שחקני בארסה" - בנוגע לזה ניתן לעורכי הדין של המועדון למצות את הדין עם הפתטיים שהמציאו את זה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
מה בדיוק הבאת בסרטון הזה?
גם פה רואים בבירור שפפה בקושי שורט את מגן העצם של אלבס.
בכל מקרה גם אם היה מגע זה לא אדום בחיים.אתה יכול להפסיק להכחיש.

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

yossi כתב:בס"ד
מה בדיוק הבאת בסרטון הזה?
גם פה רואים בבירור שפפה בקושי שורט את מגן העצם של אלבס.
בכל מקרה גם אם היה מגע זה לא אדום בחיים.אתה יכול להפסיק להכחיש.
בוא נראה- בסרטון שריאל מפיצה,רואים כאילו פפה אפילו לא מתקרב לרגל של אלבס. בסרטון שאני מביא,רואים נגיעה/שפשוף מאוד ברורים.
אז תסלח לי שאני שואל שוב יוסי,האם אדום זה רק במידה וגמרת לשחקן את הקריירה או גם בכניסה מסוכנת כמו זו?
יפה שבחרת להתעלם מהעיוות של התקשורת המדרידאית. אני מזמין אותך לראות את הסרטונים המקוריים מהתקצירי משחק ולהגיד לי אם באמת לא הייתה נגיעה.
מה שהעליתי פה זה סה"כ הילוך איטי כדי לעזור לך לראות את השקרים שאתה מפיץ.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
מצטער שאני באמת כמעט ולא רואה הבדל.
סה"כ בקטע שהראית עצרו את הסרטון ברגע שהרגל של פפה נגעה קלות ברגל של אלבס,בסרטון שאני הבאתי עצרו קצת קודם.
ואתה שוב מתחמק מלענות לי על השאלה למה נחוצים ההצגות של שחקני ברצלונה,ובמקום זה מאשים את ריאל מדריד בטעויות של עיתון האס והמרקה שאני לא מבין במה אשם המועדון עצמו.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

https://www.realmadrid.com/cs/Satellite ... s__leg.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

פשוט עצוב שיש אשכרה אנשים שמתוכחים על זה שהגיע לו אדום... צריך להיות עיוור בשביל להגיד שהגיע אדום..

שלח תגובה