18 ימים- 4 קלאסיקו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: 18 ימים- 4 קלאסיקו

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
אתם יכולים להמשיך להשתמש במילים כמו "בונקר","בכיינים" וכו',זה לא משנה את העובדה שאתמול השופט הכריע את זהות העולה לגמר ליגת האלופות.
אתם גם לא יכולים להסתיר את העובדה שזה קורה יותר מדי פעמים בשנים האחרונות ובכל המקרים זה לטובת ברצלונה.
קאקא בדיוק התכוון לעלות מהספסל במקום לאס דיארה,ואני בטוח שהיינו רואים משחק פתוח יותר ומהנה הרבה יותר בחצי שעה האחרונה שלו,משאר המשחק שיותר דמה לזירת קרב.
פשוט חבל.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

הראל כתב:והנה קמים בבוקר ורונאלדו מתחיל בבלאגן כשאשר אומר רציתי לשחק אבל הייתי עסוק בלהתגונן.

העבירה של פפ היא בין האדום לצהוב , הליכה עם הסטופקס על הרגל בדרך לשבירת רגל , יש שופטים שהיו מחליטים ככה ויש שופטים שהיו מחליטים אחרת. אבל מה שבטוח שזה פתח את המשחק והביא להכרעתו , בלי האדום הזה היה נגמר בתיקו מאופס.

מרסלו לא הפסיק לדרוך על פדרו , אלביול השחקן המסריח הזה לא הפסיק לפגוע בו ללא כדור ואז מוציאים את פדרו כאחד שעושה הצגות , אדבאיור עם 2 הידים לכיוון הפנים של בוסטקס בהליכה מכוונת , זה יותר אדום מהאדום של פפה.

סוף סוף מוריניו יגיע למשחק כדורגל מול ברצלונה כשהוא צריך לתקוף וזה יקרה בשבוע הבא סוף סוף נראה מה הספיישל וואן הזה יודע חוץ מלהתבכיין , אבל כמובן שכל השבוע עד למשחק הבא הוא ינסה להתבכיין ולנסות להשפיע על השופט בגמולין.
למה שהוא יתבכיין?!!? עד ההרחקה הדבילית הזאת הכל עבד למוריניו כמו שעון שוצרי, הכל עבד בדיוק לפי מה שהוא תכנן! ה"מושלמים" שלך הגיעו לאיזה מצב עד ההרחקה של פפה? ברסה פשוט קבוצה מסריחה ורק בארץ התקשורת לא מפסיקה ללקק לה(שתאמת לו מובן למה, מילא היה שם ישראלי או משהו..) רק בישראל קובעים שמסי הכי טוב בעולם ללא עוררין, בשאר העולם זה לא ככה! כי שאר העולם יודע שמסי מצליח רק בברסה, אם הוא רוצה להיות הכי טוב בעולם נראה אותו כובש יותר מ20 שערים בליגה האנגלית(אגב אין לו אפילו שער אחד על אדמת אנגליה!!!!)

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

ניב,אתה חייב להפסיק לבכות,זה כבר נהיה מביך. נכון,מסי לא שחקן,רונאלדו הוא פלה. כל מי שאומר שמסי הוא הגדול מכולם הוא טיפש
שלא מבין כדורגל. נכון,הכל הלך למוריניו כמו שצריך והוא הגאון מכולם ויותר מזה? הוא מעודד בשיטת המשחק שלו כדורגל אטרקטיבי ומהנה.
ריאל היא אימפריה,היא הפסידה אתמול אך ורק בגלל השופט ולא בגלל שהיא הסתגרה כרגיל עם 8 שחקנים בהגנה וחיכתה למתפרצות של הגדול
מכולם רונאלדו.
הכל נכון,רק נחש מה? נגמר 2-0. יום שלישי בעיטה אחרונה לתחת של מוריניו בתקווה ויאללה לוומבלי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

יודע מה ניב? אני כל כך שמח שמוריניו הפסיד דווקא ככה.
מגיע לבנאדם הזה שעסוק כל הזמן בלחמם את האווירה, לפני אחרי ובזמן המשחק.
מגיע לבנאדם הזה שבכל רגע נתון גונב את ההצגה ופולט אמירות כל כך חריגות כדי להיות "המיוחד".
אולי הוא מאמן גדול, אבל בנאדם כל כך קטן. עד עכשיו אף אחד לא הגיב לו, אבל גווארדיולה החליט להחזיר לו באותו מטבע- לכלוך. להשיב מלחמה. זה התחיל במסע"ת לפני המשחק, וזה המשיך בהצגות (לא מכחיש) על הדשא בברנבאו. מוריניו הרי בא לחפש את הבלאגן, את המריבות, ככה הוא מנצח משחקים.
אין ראוי ממנו להפסיד בדרך כל כך מתסכלת.
נערך לאחרונה על ידי bs war ב 28 אפריל 2011, 16:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

messiah כתב:ניב,אתה חייב להפסיק לבכות,זה כבר נהיה מביך. נכון,מסי לא שחקן,רונאלדו הוא פלה. כל מי שאומר שמסי הוא הגדול מכולם הוא טיפש
שלא מבין כדורגל. נכון,הכל הלך למוריניו כמו שצריך והוא הגאון מכולם ויותר מזה? הוא מעודד בשיטת המשחק שלו כדורגל אטרקטיבי ומהנה.
ריאל היא אימפריה,היא הפסידה אתמול אך ורק בגלל השופט ולא בגלל שהיא הסתגרה כרגיל עם 8 שחקנים בהגנה וחיכתה למתפרצות של הגדול
מכולם רונאלדו.
הכל נכון,רק נחש מה? נגמר 2-0. יום שלישי בעיטה אחרונה לתחת של מוריניו בתקווה ויאללה לוומבלי.
אחי אתה כבר ראית שאין לי בעיה לפרגן לברסה(כמו על ה5-0) שהם מנצחים בנטו כדורגל.. אתמול זה היה פשוט גועל גם השחקנים הכוסיות של ברסה שכל מגע קטן חושבים פה זה בלט ונופלים וגם של השופט שהחליט לגנוב את ההצגה(שמשום מה קורה יותר מדי פעמים במשחקים של ברסה..) תאמין לי שהם הם היו מנצחים 2-0 ב11 על 11 הייתי מפרגן ואולי מבקר את השיטה ההגנתית של מוריניו, אבל אתמול עד ההרחקה השיטה שלו עבדה! ברסה לא הייתה קרובה לגול ואם היית נותן להם עוד 500 דקות הם לא היו כובשים ובסוף ריאל היו יכולים לעקוץ במתפרצת קטלנית כמו בגביע..

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

ניב,חמוד,אתה כמו מוריניו טוען שתמיד טעויות השיפוט נוטות לצד של בארסה,נכון?מוריניו גם טען שאם בארסה תזכה השנה זה יהיה
עם כוכבית.
אז הנה,קח קליפ נחמד ביוטיוב שמרכז את כל הכשלים השיפוטיים שהובילו את מוריניו לזכייה בצ'מפיונס שנה שעברה עם אינטר.
https://www.youtube.com/watch?v=iQ7p0Oq ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

מעניין שכשזה קורה נגד מוריניו הוא פנומן תקשורת שיודע להפנות את האש ליריבה,אבל כשזה קורה לטובתו כולם דוממים.
מוריניו אלוף העולם בתעתועי תקשורת ובסחיפת ההמונים אחריו - בנתיים שישב בתא הקטן שלו בברנבאו וימשיך לקבל משכורות עתק כדי
להתבנקר מול בארסה ולהתפלל לניסים.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אני אמרתי שהשיפוט תמיד לצד של ברסה? אל תכניס לי מילים לפה, רק לפני שבוע אמרתי שהפנדל שנתנו לריאל היה גבולי... אתה החלטת להתעלם מכל מה שאמרתי אז אני מבין שאין לך מה להגיד ושאני צודק בנושא..

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

niv1 כתב:אני אמרתי שהשיפוט תמיד לצד של ברסה? אל תכניס לי מילים לפה, רק לפני שבוע אמרתי שהפנדל שנתנו לריאל היה גבולי... אתה החלטת להתעלם מכל מה שאמרתי אז אני מבין שאין לך מה להגיד ושאני צודק בנושא..
" וגם של השופט שהחליט לגנוב את ההצגה(שמשום מה קורה יותר מדי פעמים במשחקים של ברסה..)"

לפני 10 דקות גג כתבת את זה,כבר הספקת לשכוח?

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

נכון אמרתי שהוא טעה אתמול ושטועים יותר מדי במשחקים של ברסה אבל לא אמרתי שזה רק במשחקים שלהם אז אל תביא לי סרטונים באיטלקית או מה שזה לא יהיה על אינטר כי זה מזה לא מעניין אותי..

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

niv1 כתב:נכון אמרתי שהוא טעה אתמול ושטועים יותר מדי במשחקים של ברסה אבל לא אמרתי שזה רק במשחקים שלהם אז אל תביא לי סרטונים באיטלקית או מה שזה לא יהיה על אינטר כי זה מזה לא מעניין אותי..
כדורגל היא שפה בינלאומית.יודע מה? אתה מוזמן לכבות את הרמקולים ופשוט להסתכל בקליפ. דרך שלמה החל מהשמינית,דרך הרבע והחצי ועד הגמר - הכל ברמאות ובעזרת שופט.
קדוש מוריניו,אה?

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

לא מבין מה אומרים לך?! לא יודע לקרוא?! אומר לך לא מעניין אותי אינטר! לא עניין אותי מוריניו עד העונה!! מעביר נושא כין אין לו מה לומר...

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

נכון רק אני בוכה..
הנה נטראלי:
https://www.one.co.il/Article/178794.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
סרטון שמראה שפפה בקושי שורט את המגן של אלבס:
[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=uo_QGzZ ... dded#at=20[/BBvideo]

העיקר הוא נשכב על הדשא כאילו מינימום ירו לו כדור לפיקה.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

הכוסית הראשית.. חבורה של כוסיות.. איפה עכשיו כל מי שראה שזה אדום ברור?!

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

חברים,בואו נגלה לכם משהו - בכדורגל לא מקבלים אדום רק אם גומרים לשחקן את הקריירה,אלא אם השופט מוצא שמדובר בכניסה מסוכנת
שבפוטנציאל שלה יכולה לרסק לשחקן את הרגל. הכניסה של פפה היא ממש לא תמימה וממש לא לכדור,צאו מהסרט ההזוי שלכם.
נכון,יש שופטים שהיו מוציאים על זה רק כרטיס צהוב ונכון שדני אלבס הקצין מאוד את התגובה שלו,אבל אלבס ובארסה הם לא הראשונים ובטח
ובטח שלא האחרונים שמשתמשים ב"הצגות" האלה כדי להקצין את תגובת השופט.
סליחה שאני לא משועמם כדי לחפש סרטון של הצגות של שחקני ריאל,אבל אני משוכנע ביותר מ100 אחוז שאם אחפש, בקליק קטן אני אמצא
עשרות כאלה (כן,גם של אותו "פלה" מודרני,רונאלדו)

שלח תגובה