18 ימים- 4 קלאסיקו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
niv1

Re: 18 ימים- 4 קלאסיקו

שליחה על ידי niv1 »

איזה גועל נפש של שחקן הפדרו הזה!! נמאס כבר מהבן שרמ**ה הזה! אם אני שם אני נותן לו בעיטה בביצים שיפרוש כבר לתאטרון לשם הוא שייך! אפס!
נערך לאחרונה על ידי niv1 ב 27 אפריל 2011, 23:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

שופט *** בן זונה מסריח שרמ**ה של שופט אמן יפטרו אותו היום!

פשוט בזיון ששופט שנבחר לשופט הגרוע ביותר בגרמניה שופט בחצי גמר אלופות!!!!!
נערך לאחרונה על ידי niv1 ב 27 אפריל 2011, 23:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

לפחות למוריניו יש כבר עכשיו תירוץ מוכן.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

תירוץ?!?!?! בחיים שלי לא ראיתי שופט יותר מטומטם מזה!! אין לן שכל! פשוט חמור אוטיסט, לפטר אותו ומי שנתן לו את הזכות לשפוט בחצי!!

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

ושלא נדבר על "הקבוצה המושלמת":
פינטו- הולך מכות עם כל מה שזז, הורס מתפרצת ליריבה בכך שהוא שורק
בוסקס ופדרו- מתחרים על תואר השחקן המגעיל ביותר בעולם, לא מפסיקים להתחזות..
אלבס- את ההצגה שהוא עשה היום צריך ללמד בכל תאטרון! בחיים שלי לא ראיתי שחקן שמפתפתל כאילו ירו וחצי דקה אחרי זה רץ 70 מטר כמו כלום!
מסי-"הטוב בעולם" פחחח בועט על קהל, עושה הצגות לא משחק ספורטיבי...
מסצראנו- חוץ מלהעיף שחקנים באוויר לא יודע לעשות כלום!

אכן קבוצה מושלמת... שיהנו להיות בגמר ברמאות ובתור אחד שעד השנה שנא הרבה יותר את מנצסר מברסה אין לי ספק שאני הולך לעודד את מנסטר

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

כל הכבוד לשופט גנב את ההצגה ואת ההנאה מהחצי גמר(באמת שאם ברסה הייתה מנצחת בלי עזרת השופט לא הייתה לי בעיה לפרגן כמו אחרי ה5-0) אמן לא יחזור לשפוט

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ושיקומו כל המלעיזים על מסי.. לא מגיע למשחקים גדולים אה?
רונאלדו שיחק בכלל?

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
הפרחים מגיעים לשטארק ( :בוער מעצבים: ) ששוב גנב משחק בחצי גמר ליגת אלופות אחרי אדום הזוי,שוב זה לטובת ברצלונה,כמה מפתיע.
ברכות לברצלונה על הכרטיס לוומבלי,ברכות למסי על הצמד,ברכות לדני אלבס השחקן התורן שעושה את ההצגה שגומרת משחק.
והיום יותר מתמיד:
halla madrid!!!

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

bs war כתב:ושיקומו כל המלעיזים על מסי.. לא מגיע למשחקים גדולים אה?
רונאלדו שיחק בכלל?
מה אתה מדבר?! עד שהשופט רשם לו על המצח"אני מוכר את המשחק" מסי נגע בכלל בכדור?! לא חוכמה לשחק מול 10 שחקנים! רונאלדו לא סופר את מסי, מסי אפילו לא הכי טוב בברסה(חוץ מלבעוט על קהלים כמובן שבה הוא מספר אחד ללא מתחרים)

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

תבכה ניב,תבכה. למאמן בכיין מגיעה קבוצה בכיינית ואוהדים בכיינים. על זה בדיוק נאמר "תאכלו את הדייסה שבישלתם".
כנראה שגם את השופטים מוריניו הצליח להרגיז עם הפרובוקציות הזולות שלו והתגובות המתנשאות.
קבוצה אחת באה להסתגר בבית שלה וקבוצה אחרת באה לשחק כדורגל ולנצח את המשחק...מה שנקרא,צדק פואטי.
עוד לא גמור הסיפור,יש עוד גומלין בקמפ נואו ואני הייתי מציע לגווארדיולה להוריד את השחקנים לקרקע ולא לפתוח שמפניות עדיין.
ויסקה בארסה אי ויסקה קטאלוניה.
ניב,מוריניו,לגנב לכם את הדמעות? :)

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

יש שופטים שמוציאים רק צהוב ויש שיוציאו אדום, שערוריה זה לא היה כי כבר זאת החלטת שופט וגם אני בשניה הראשונה שראיתי את העבירה הייתי נותן אדום (וזה התחזק בהילוכים החוזרים)

לצורך הדיון גם לראמוס ואדביור הגיעה להיות מורחקים במשחק הזה.

ריאל=הגועל ת״א! לנגב את הדמעות....

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

והנה קמים בבוקר ורונאלדו מתחיל בבלאגן כשאשר אומר רציתי לשחק אבל הייתי עסוק בלהתגונן.

העבירה של פפ היא בין האדום לצהוב , הליכה עם הסטופקס על הרגל בדרך לשבירת רגל , יש שופטים שהיו מחליטים ככה ויש שופטים שהיו מחליטים אחרת. אבל מה שבטוח שזה פתח את המשחק והביא להכרעתו , בלי האדום הזה היה נגמר בתיקו מאופס.

מרסלו לא הפסיק לדרוך על פדרו , אלביול השחקן המסריח הזה לא הפסיק לפגוע בו ללא כדור ואז מוציאים את פדרו כאחד שעושה הצגות , אדבאיור עם 2 הידים לכיוון הפנים של בוסטקס בהליכה מכוונת , זה יותר אדום מהאדום של פפה.

סוף סוף מוריניו יגיע למשחק כדורגל מול ברצלונה כשהוא צריך לתקוף וזה יקרה בשבוע הבא סוף סוף נראה מה הספיישל וואן הזה יודע חוץ מלהתבכיין , אבל כמובן שכל השבוע עד למשחק הבא הוא ינסה להתבכיין ולנסות להשפיע על השופט בגמולין.
תמונה

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

איזה מגעילים הריאל האלו, כל כך מגיע להם להפסיד ככה.
חבורה של דוגמנים אגואיסטים שלא יודעים מה זה לשחק ספורטיבי.
אבל אתם יודעים מה, מגיע להם אחרי שכל המשחק שיחקו בונקר לחטוף צמד מהסרטים של המאסטרו מסייייייי!!
תמונה

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

messiah כתב:תבכה ניב,תבכה. למאמן בכיין מגיעה קבוצה בכיינית ואוהדים בכיינים. על זה בדיוק נאמר "תאכלו את הדייסה שבישלתם".
כנראה שגם את השופטים מוריניו הצליח להרגיז עם הפרובוקציות הזולות שלו והתגובות המתנשאות.
קבוצה אחת באה להסתגר בבית שלה וקבוצה אחרת באה לשחק כדורגל ולנצח את המשחק...מה שנקרא,צדק פואטי.
עוד לא גמור הסיפור,יש עוד גומלין בקמפ נואו ואני הייתי מציע לגווארדיולה להוריד את השחקנים לקרקע ולא לפתוח שמפניות עדיין.
ויסקה בארסה אי ויסקה קטאלוניה.
ניב,מוריניו,לגנב לכם את הדמעות? :)
ציטוט השנה שאומר הכל: אדביור"כדורגל זה משחק של גברים. כשאתה משחק מול בארסה, בכל מקרה כשאתה נוגע בהם, הם מיד נופלים על הדשא ומתחילים לבכות כמו תינוקות. כל מגע קטן, כל מאבק כוחני, הם מיד על הדשא, בוכים, שמים ידיים על הפנים, האוהדים והמאמן שלהם מתחילים לבכות ולהתלונן".

קבוצה של כוסיות הברסה הזאת..

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

clark kent כתב:יש שופטים שמוציאים רק צהוב ויש שיוציאו אדום, שערוריה זה לא היה כי כבר זאת החלטת שופט וגם אני בשניה הראשונה שראיתי את העבירה הייתי נותן אדום (וזה התחזק בהילוכים החוזרים)

לצורך הדיון גם לראמוס ואדביור הגיעה להיות מורחקים במשחק הזה.

ריאל=הגועל ת״א! לנגב את הדמעות....
נכון היה עבירה כך כך חמורה שדקה אחרי זה הוא רץ כאילו יש לו סילון בתחת... ברסה=שחקני תאטרון

שלח תגובה