סוף סוף זה הגיע! football manager 2009! - הורדה ישירה בפנים.

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
עדי פרץ
Title: קרייזי-רד

Re: סוף סוף זה הגיע! football manager 2009! - הורדה ישירה בפנים.

שליחה על ידי עדי פרץ »

חפיףףף ..מעיפים ברגע את כולם לחופשי..
וזה באמת מעצבן שעשו את קוסטרוב ממש גרוע וקשר אמצע..בגלל זה היתי צריך למכור אותו :\
וזולו קשר התקפי..גם כן יצר בעיה אבל הסתדרתי איתה והוא כל משחק פותח והוא אחד הטובים שלי :) ...ד"א הוא יכול לשחק גם באמצע אם אתם רוצים

איזה קבוצה יש לי ! אני כבר בעונה שניה, בליגת העל...עונה לא ממש יציבה, מצד אחד מנצח את מכבי חיפה ובית'ר וכו', מצד שני מפסיד לקטנות, זה מאגניב שלפחות עידכנו תליגות ואחרי עונה הליגות נהיות 16 קבוצות.

יש לי בהתקפה את נימבה וטאזמטה ! קשרים תוקפים מימין מליקסון מחליף שלו כבדה, משמאל קובי חסן מחליף שלו יחיאל צגאי ובאמצע זולו! לקישור באמצע מאחורה הבאתי איזה אפריקאי מטורף וצעיר
kofi doah תחפשו אותו
בהגנה אילוז נחייסי (קניתי עוד שני מגינים שמליים צעירים ולעונה הבאה נחייסי מסיים תחוזה החתמתי את איסלאם קנאאן) ובהגנה אושרי רואש(תותח!!) ואחד צעיר נראה לי שוויצרי גרסייה אחד. במחליפםים יש לי את סיבטי ליפניה ואוקאוגו.
בשער אלמדון..והחתמתי לשנה הבאה גם את אוהד לויטה.

יש לי סגל אש..ולמרות זה הם עדיין קצת מקרטעים..אני איפשהו באמצע למעלה
אני אגיע הביתה ויעלה תמונה של הסגל...

הורדתי גם עידכון בעברית ועידכון פרצופים וסמלים לליגות הישראליות. זה עושה תמשחק הרבה יותר כיפ.....

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עדי פרץ כתב:חפיףףף ..מעיפים ברגע את כולם לחופשי..
וזה באמת מעצבן שעשו את קוסטרוב ממש גרוע וקשר אמצע..בגלל זה היתי צריך למכור אותו :\
וזולו קשר התקפי..גם כן יצר בעיה אבל הסתדרתי איתה והוא כל משחק פותח והוא אחד הטובים שלי :) ...ד"א הוא יכול לשחק גם באמצע אם אתם רוצים

איזה קבוצה יש לי ! אני כבר בעונה שניה, בליגת העל...עונה לא ממש יציבה, מצד אחד מנצח את מכבי חיפה ובית'ר וכו', מצד שני מפסיד לקטנות, זה מאגניב שלפחות עידכנו תליגות ואחרי עונה הליגות נהיות 16 קבוצות.

יש לי בהתקפה את נימבה וטאזמטה ! קשרים תוקפים מימין מליקסון מחליף שלו כבדה, משמאל קובי חסן מחליף שלו יחיאל צגאי ובאמצע זולו! לקישור באמצע מאחורה הבאתי איזה אפריקאי מטורף וצעיר
kofi doah תחפשו אותו
בהגנה אילוז נחייסי (קניתי עוד שני מגינים שמליים צעירים ולעונה הבאה נחייסי מסיים תחוזה החתמתי את איסלאם קנאאן) ובהגנה אושרי רואש(תותח!!) ואחד צעיר נראה לי שוויצרי גרסייה אחד. במחליפםים יש לי את סיבטי ליפניה ואוקאוגו.
בשער אלמדון..והחתמתי לשנה הבאה גם את אוהד לויטה.

יש לי סגל אש..ולמרות זה הם עדיין קצת מקרטעים..אני איפשהו באמצע למעלה
אני אגיע הביתה ויעלה תמונה של הסגל...

הורדתי גם עידכון בעברית ועידכון פרצופים וסמלים לליגות הישראליות. זה עושה תמשחק הרבה יותר כיפ.....
לקחת את העידכון בעברית מהפורום של הפועל ת"א?
הורדתי אותו בזמנו והוא מאוד מציאותי.
לא התחלתי לשחק עם באר שבע (קודם אני צובר ניסיון בשחק עם היוניטד) אבל בנוסף לליגה האנגלית יש אצלי גם את הישראלית. שיפרו שם נתונים להרבה שחקנים. שחקנים כמו אלקיים, דוידי ואביתר טובים יותר. זולו בעמדה המקורית שלו כקשר אחורי, זוהר הספיק להיפצע בחודש וחצי שאני משחק כבר פעמיים. יהיה מעניין לשחק עם באר שבע...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ

שליחה על ידי עדי פרץ »

לא משה, לקחתי מהאתר הרשמי של המשחק בארץ.

ד"א את רוב שחקני הבית כבר מכרתי :) עשו אותם ברמה של לאומית ומטה..ואיאפשר להסתדר איתם בליגת העל.

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ

שליחה על ידי עדי פרץ »

משה - זה בשבילך..
לגבי השאלה שלך על הקרנות.
זה עוזר!
https://www.fmisrael.com/Article.aspx?id=620" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה