ציטוטים מפורום בת מצווש

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: ציטוטים מפורום בת מצווש

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב: נכון אבל אני מסכים איתם בדבר אחד- באזל מטאטאת את סלטיק החוצה ב9 מקרים מתוך 10
בוא תגיד לי מי שיחק בבאזל שמכבי עברה.
סלאח עזב.
שטרלר עזב.
פאביין שאר עזב.
דראגוביץ׳ עזב.
שטוקר עזב.
סומר עזב.

כל הכוכבים הגדולים עזבו. באזל שמכבי עברה הייתה לא מאורגנת, עם סגל חלש מהרגיל ומאמן פח.
וגם אז מכבי עברה בדרך נס.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

הרגע המשמעותי שם היה בדקות הראשונות שיאנקו (לא 100 אחוז שזה הוא) הגיע למצב מול שער ריק, ואיכשהו החטיא ועוד נפצע מהמהלך במקום 1-0 קל.
מהדקה הזו אמבולו שאנס את בן הרוש זז לאמצע והדברים פחות עבדו לכל ההתקפה שלהם.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

״יסלחו לי חובבי הקרוייף, אבל אם זה יגרום לפרידה נדרשת אני אשמח. מלא זכויות במועדון וראוי לכל הכבוד, אבל מכבי וג'ורדי היו צריכים להיפרד בקיץ הקודם״

״רמת האינטליגנציה של חלק מהשחקנים שלנו שואפת לאפס
איגיבור, בן חיים, בן הרוש אלה דיא השיאים״

״המאמן שלהם מעצבן ברמת הברק בכר״

״הרוש אחרי המשחק צריך לתלות את הנעליים״

״אשכרה אין אף אחד על המגרש שאפשר לסמוך עליו שיתן גול...״

״המוח של שוטא נכבה כשהמשחק מתחיל?״

כל זה במהלך המשחק.
יש עוד.. התייאשתי.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אלדר כתב:״יסלחו לי חובבי הקרוייף, אבל אם זה יגרום לפרידה נדרשת אני אשמח. מלא זכויות במועדון וראוי לכל הכבוד, אבל מכבי וג'ורדי היו צריכים להיפרד בקיץ הקודם״

״רמת האינטליגנציה של חלק מהשחקנים שלנו שואפת לאפס
איגיבור, בן חיים, בן הרוש אלה דיא השיאים״

״המאמן שלהם מעצבן ברמת הברק בכר״

״הרוש אחרי המשחק צריך לתלות את הנעליים״

״אשכרה אין אף אחד על המגרש שאפשר לסמוך עליו שיתן גול...״

״המוח של שוטא נכבה כשהמשחק מתחיל?״

כל זה במהלך המשחק.
יש עוד.. התייאשתי.
אחי פה הוציאו להורג חצי קבוצה במחצית של אלוף האלופים אז אין מה לעוף עליהם בגלל הציטוטים שהבאת

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

הם צודקים בקשר לגורדי, היה צריך ללגת הוא מיצה את עצמו שם.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yanivnew91 כתב: אחי פה הוציאו להורג חצי קבוצה במחצית של אלוף האלופים אז אין מה לעוף עליהם בגלל הציטוטים שהבאת

+1

ופה עוד היה סולידי יחסית לפייס... קראתי אחרי המשחק, ואשכרה התבאסתי שניצחנו. לא מגיע להם.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
מליקסון24
Title: הפועלבלב גם ברגע הכי כואב

שליחה על ידי מליקסון24 »

מעריץ את מי שחשב לפתוח את זה.
יש לי כל כך הרבה להביא לפה, ברגעים של שעמום או כאשני ממש רוצה לשמוח מהאליפות אני נכנס אליהם לפורום ומתחיל לקרוא את ההתנשאות שלהם עלינו ואז לאט לאט לראות איך היא הופכת לאכזבה ומרמור. מומלץ לכל אחד שלא סובל אותם.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

מליקסון24 כתב:מעריץ את מי שחשב לפתוח את זה.
יש לי כל כך הרבה להביא לפה, ברגעים של שעמום או כאשני ממש רוצה לשמוח מהאליפות אני נכנס אליהם לפורום ומתחיל לקרוא את ההתנשאות שלהם עלינו ואז לאט לאט לראות איך היא הופכת לאכזבה ומרמור. מומלץ לכל אחד שלא סובל אותם.
יאללה לך על זה, נשמח לאיזה א.ציטוטים בפורום

סמל אישי של משתמש
מליקסון24

שליחה על ידי מליקסון24 »

Noam98 כתב: יאללה לך על זה, נשמח לאיזה א.ציטוטים בפורום
עוד מעט אני אחלוק פה דברים מביכים מהימים האחרונים.

סמל אישי של משתמש
מליקסון24

שליחה על ידי מליקסון24 »

איךךךך מעלים תמונות

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מליקסון24 כתב:איךךךך מעלים תמונות
דרך המחשב?

סמל אישי של משתמש
מליקסון24

שליחה על ידי מליקסון24 »

CrazyRed7 כתב: דרך המחשב?
כן

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

עיקשת כעוף חול על קביים, רצויה כביקור פקיד מס עגמומי ושופעת פוטנציאל כרמזי ספורי בעריסה - קבלו את עונת 17/2016 ,הנושאת חרמש עלי כתף ומתדפקת באצבע גרומה על דלתנו. האם נימלט אל ההרים בזעקה חרישית? האם נחסום חלונותינו בקרשים ובמסמרים, שאריות פליטה מהריסות מזנון שער 5 ?חלילה! כיאה לאוהדי הפועל, נחושים ולמודי סבל, אל נּבּוט הגורל נישיר מבטנו ונלמלם: יאללה. תביא. וכהכנה בסיסית לעומד לבוא, להלן כמה מושגי מפתח מענגים במיוחד.

אופטימיות זהירה: הלך רוח קדם-עונתי. נפוץ בקרב קוני דירות מענבל אור, עדרי למינגים ורוכשי מנוי להפועל.

בלומפילד, שיפוץ: פרויקט סדרתי רב-השראה, שבמסגרתו יושקעו רבע מיליארד ש“ח לצורך הריסת אצטדיון מיתולוגי לטובת ספסל ציבורי ושני דקלים. יזם: ר. חולדאי. קבלן מבצע: מ. גולדהאר. ליווי פיננסי: ש. ויובב.

בקרה תקציבית: ארגון מיסודה של ההתאחדות לכדורגל. בוחן ומאשר כי לרשות הפועל תל-אביב עומדים מקורות תקציביים איתנים, כגון: קונגלומרט אסיאתי (מני טסה-דונג ואיציק הסיני), ברני מיידוף ופיית השיניים.

המושבה, אצטדיון: מתחם מטאפיזי הממוקם, על-פי השמועה, אי-שם בין גהה למורדור. ישמש כבית זמני (עיין ערך) למועדון הכדורגל של הפועל תל-אביב, מותנה בסיום משחקי ליגת הקווידיץ

המושבה, דרכי הגעה: מומלץ להיכנס לארון הבגדים ולפנות שמאלה מיד לאחר נרניה. אופציה ב‘: רכבת היוצאת מתחנת תל-אביב מרכז, רציף 3/49 .

זמני: כינוי מקובל לעידן גיאולוגי, הנמתח בין המפץ הגדול לבין מועד סילוק החוב לבלם גבריאל דוס סנטוס (או מציאת קבוצה לאנטל ובומבה, המאוחר בין השניים).

חוק הרסורקציה על-שם ישראל זגורי: קובע כי מה שהוקפא בחנקן נוזלי, הושם בארון עופרת יצוקה והוטמן במערה שפתחה נאטם בסלע ענק - לעולם יצוץ בשנית ברשימת הסגל לעת העונה הבאה.

לאן כרטיסים: אגודת סתרים פילנטרופית המוקדשת כולה להפצת אור, אהבה והרמוניה. אבות מייסדים: רמזי בולטון, סאורון, פול פוט וגרגמל.

נקניקייה: מזון טריבונה פופולרי במשחקי הפועל. רכיבים תזונתיים: בשר עוף טחון, נוצות, פוספטים, ציפרלקס.

ציפייה הסתגלותית-אבולוציונית: מכלול תכונות המסייע לאוהד הפועל במאמציו להגדיר יעד עונתי משתנה )פלייאוף עליון ----< ניצחון בדרבי -----< שלוש מסירות רצופות ------< טוב, אז תיקו נגד אשקלון----< בקלאווה בסכנין).

תקציב הפועל: תוכנית עסקית פלאית, המאפשרת דחיית תשלום משכורת אפסנאי לאוגוסט 2030, במקביל לרכישת זלאטן איברהימוביץ‘ והקמת אצטדיון עשוי שיש בוולהאלה. מותנית במשק כנפי פרפר הרוכש תמונה מאוסף כבירי במוזיאון הארמיטאז‘, סט. פטרבורג )רמברנדט, ”שיבת הגורדנה“, שמן על בד).

מהפורום של אוהדי הפועל ת"א.
ענק.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

yossi כתב:עיקשת כעוף חול על קביים, רצויה כביקור פקיד מס עגמומי ושופעת פוטנציאל כרמזי ספורי בעריסה - קבלו את עונת 17/2016 ,הנושאת חרמש עלי כתף ומתדפקת באצבע גרומה על דלתנו. האם נימלט אל ההרים בזעקה חרישית? האם נחסום חלונותינו בקרשים ובמסמרים, שאריות פליטה מהריסות מזנון שער 5 ?חלילה! כיאה לאוהדי הפועל, נחושים ולמודי סבל, אל נּבּוט הגורל נישיר מבטנו ונלמלם: יאללה. תביא. וכהכנה בסיסית לעומד לבוא, להלן כמה מושגי מפתח מענגים במיוחד.

אופטימיות זהירה: הלך רוח קדם-עונתי. נפוץ בקרב קוני דירות מענבל אור, עדרי למינגים ורוכשי מנוי להפועל.

בלומפילד, שיפוץ: פרויקט סדרתי רב-השראה, שבמסגרתו יושקעו רבע מיליארד ש“ח לצורך הריסת אצטדיון מיתולוגי לטובת ספסל ציבורי ושני דקלים. יזם: ר. חולדאי. קבלן מבצע: מ. גולדהאר. ליווי פיננסי: ש. ויובב.

בקרה תקציבית: ארגון מיסודה של ההתאחדות לכדורגל. בוחן ומאשר כי לרשות הפועל תל-אביב עומדים מקורות תקציביים איתנים, כגון: קונגלומרט אסיאתי (מני טסה-דונג ואיציק הסיני), ברני מיידוף ופיית השיניים.

המושבה, אצטדיון: מתחם מטאפיזי הממוקם, על-פי השמועה, אי-שם בין גהה למורדור. ישמש כבית זמני (עיין ערך) למועדון הכדורגל של הפועל תל-אביב, מותנה בסיום משחקי ליגת הקווידיץ

המושבה, דרכי הגעה: מומלץ להיכנס לארון הבגדים ולפנות שמאלה מיד לאחר נרניה. אופציה ב‘: רכבת היוצאת מתחנת תל-אביב מרכז, רציף 3/49 .

זמני: כינוי מקובל לעידן גיאולוגי, הנמתח בין המפץ הגדול לבין מועד סילוק החוב לבלם גבריאל דוס סנטוס (או מציאת קבוצה לאנטל ובומבה, המאוחר בין השניים).

חוק הרסורקציה על-שם ישראל זגורי: קובע כי מה שהוקפא בחנקן נוזלי, הושם בארון עופרת יצוקה והוטמן במערה שפתחה נאטם בסלע ענק - לעולם יצוץ בשנית ברשימת הסגל לעת העונה הבאה.

לאן כרטיסים: אגודת סתרים פילנטרופית המוקדשת כולה להפצת אור, אהבה והרמוניה. אבות מייסדים: רמזי בולטון, סאורון, פול פוט וגרגמל.

נקניקייה: מזון טריבונה פופולרי במשחקי הפועל. רכיבים תזונתיים: בשר עוף טחון, נוצות, פוספטים, ציפרלקס.

ציפייה הסתגלותית-אבולוציונית: מכלול תכונות המסייע לאוהד הפועל במאמציו להגדיר יעד עונתי משתנה )פלייאוף עליון ----< ניצחון בדרבי -----< שלוש מסירות רצופות ------< טוב, אז תיקו נגד אשקלון----< בקלאווה בסכנין).

תקציב הפועל: תוכנית עסקית פלאית, המאפשרת דחיית תשלום משכורת אפסנאי לאוגוסט 2030, במקביל לרכישת זלאטן איברהימוביץ‘ והקמת אצטדיון עשוי שיש בוולהאלה. מותנית במשק כנפי פרפר הרוכש תמונה מאוסף כבירי במוזיאון הארמיטאז‘, סט. פטרבורג )רמברנדט, ”שיבת הגורדנה“, שמן על בד).

מהפורום של אוהדי הפועל ת"א.
ענק.
אני לא מאמין שבאמת קראתי את כל זה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חוגגים שם את הטעויות של בן ושיר. מסתלבטים על ההגנה הסתמכה על ההגנה של הפועל באר שבע.
לא, כי ההגנה שלכם, שלא הסתדרה עם התינוקות של ג׳קי הייתה נראית יותר טוב היום.

שלח תגובה