מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: מאור בוזגלו

שליחה על ידי שמעון א »

לא ענית על השאלה שלי(אתה לא חייב כמובן).
אבל הייתי שמח אם כן :-)

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

שמעון, עם יד על הלב, המקרה שלו שונה.
המספרים והצורה שאבא שלו ניהל ומנהל את המשאים ומתנים מגעילים.
הוצע לו מה שהוצע. גם אחרי הפציעה, למרות הסיכון ההצעה נשארה בתוקף, אבל אבא שלו עם שיגעון הגדלות דחה הכל.
חוגג מעריץ את בוזגלו, וברח מהם לאחר פגישה אחת בלבד.
אני אישית אהבתי ועדיין אוהב את מאור וזוכר לו הימים היפים. החבילה מסריחה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שמעון א כתב:
תגידו עכשיו, עם יד על הלב. תהיו אמיתיים, שימו את האגו שניה אחת בצד. יש מצב, סיכוי, אפשרות הכי קטנה, גם אם זה לא משתווה ללכלוכים שלו(וזה לא משתווה), שגם בוזגלו פגוע בצדק מההתנהלות מולו כשהגיע לשנת חוזה?
מה שיפה אצלו זה שהוא יוצא "פגוע" בכל מועדון בו הוא משחק.
אגב לדעתי במקרה בוזגלו המועדון התנהל מצוין, התעקש לא להגיב ולא להיגרר לפרובוקציות שלו כדי לא לפגוע בקבוצה. המקרים שהיו עם שחקנים אחרים אחריו קרו דווקא בגלל שהמועדון חדל מההתנהלות הזו, והחליט להתפוצץ עם שחקנים במקום לשמור את הבעיות על אש קטנה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

bs war כתב:
מה שיפה אצלו זה שהוא יוצא "פגוע" בכל מועדון בו הוא משחק.
אגב לדעתי במקרה בוזגלו המועדון התנהל מצוין, התעקש לא להגיב ולא להיגרר לפרובוקציות שלו כדי לא לפגוע בקבוצה. המקרים שהיו עם שחקנים אחרים אחריו קרו דווקא בגלל שהמועדון חדל מההתנהלות הזו, והחליט להתפוצץ עם שחקנים במקום לשמור את הבעיות על אש קטנה.
אני דווקא חושב ההפך. טיפול אגרסיבי ומהיר היה מרתיע ומונע מהפליצות האלה להתנפח עלינו, עוד מהשבוע של אולימפיאקוס. אלה השתינו עלינו ולא עשינו כלום- ראו האחרים ולמדו ממנו. עד שהמועדון התעשת זה נהיה גדול ממנו

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Totti כתב:חייב להיות קול שפוי בין כל המרוקאים הכועסים.

אין לי בעיה עקרונית עם חזרה של בוזגלו. חרף הדם הרע, על אף הנסיבות ולמרות הקרע. בניגוד לרובכם, אני מאמין שזה בהחלט ניתן לאיחוי, בסופו של יום בוזגלו עשה כאן דברים עצומים.

יש לי בעיה עקרונית עם מאור בוזגלו הכדורגלן. זה שאני בספק אם יש לו מה לתרום אפילו להתקפה המקרטעת שלנו, זה שלטעמי האישי, שיאו הרחק מאחוריו.

אם היה מדובר בבוזגלו 2016, הייתי סולח גם סולח. אבל סביב בוזגלו 2019 אין באמת סיבה לדון בכך.
דווקא מקצועית, בעונה בינונית למדי שלו שבה הוא היה מסוכן וחלוד מאוד, הוא תרם כמעט 10 שערים לדעתי (כולל בישולים).
בעיטות חופשיות אין לך מהיום שהוא עזב.
גם קיצוני ימני איכותי אין לך מאז שעזב.

having said that-
זה יהיה אסון להביא אותו. מעבר לכניעה, מעבר לכאב ראש שיביא אבא שלו, מעבר להכל-
הקרע בין המועדון לאוהדים יהיה עצום, אולי אפילו יותר קיצוני מלהחזיר את דודזאדה. לא רואה איך זה ניתן לאיחוי.
יש עליו איקס ענק בקרב הקהל בכלל והאוהדים הדומיננטיים בפרט.
אין לזה סיכוי להצליח.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

dor69 כתב: אני דווקא חושב ההפך. טיפול אגרסיבי ומהיר היה מרתיע ומונע מהפליצות האלה להתנפח עלינו, עוד מהשבוע של אולימפיאקוס. אלה השתינו עלינו ולא עשינו כלום- ראו האחרים ולמדו ממנו. עד שהמועדון התעשת זה נהיה גדול ממנו
ואם המועדון היה עושה מה שאתה אומר שמעון היה מאשים את המועדון, כמו שהוא מנסה לעשות עכשיו רק בגלל תחושות..

מדהים שכל שחקן שיוצא על מכבי האוהדים שלהם ישר מגהים על המועדון, גם לפני שנה ושנתיים, אצלנו גם כשהמועדון מתנהל כמו שצריך יש מי שירגיש שאולי המועדון אשם..

מה הייתם אומרים אם אלונה הייתה משחררת שחקן פצוע כי היא הכניסה סעיף כזה לחוזה ?

בגלל הסעיף הזה שיש לאוחנה בחוזה היה טירוף תקשורתי כמה ימים, למרות שברגע האמת כשאוחנה נפצע המועדון לא שיחרר אותו, לעומת יענקלה שחר שהפעיל את הסעיף בחוזה של בוזגלו לאחר שהוא נפצע, מדהים איזה שקט היה בתקשורת

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Tal_Hbs כתב:
ואם המועדון היה עושה מה שאתה אומר שמעון היה מאשים את המועדון, כמו שהוא מנסה לעשות עכשיו רק בגלל תחושות..

מדהים שכל שחקן שיוצא על מכבי האוהדים שלהם ישר מגהים על המועדון, גם לפני שנה ושנתיים, אצלנו גם כשהמועדון מתנהל כמו שצריך יש מי שירגיש שאולי המועדון אשם..

בגלל הסעיף הזה שיש לאוחנה בחוזה היה טירוף תקשורתי כמה ימים, למרות שברגע האמת כשאוחנה נפצע המועדון לא שיחרר אותו, לעומת יענקלה שחר שהפעיל את הסעיף בחוזה של בוזגלו לאחר שהוא נפצע, מדהים איזה שקט היה בתקשורת
המקרים לא דומים.
אפילו לא בקצת.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

שמעון א כתב:חייב להגיד משהו.

נכון שבוזי והמשפחה התנהגו בצורה בזויה. כפויי טובה, חולי צומי, רודפי בצע. הכל נכון. באמת.

אבל אחרי מקרה בוזגלו בב"ש, הגיע מקרה אוחנה... ואז טוני רומז למקורבים שמתעלמים ממנו, (בתווך אוגו אף פעם לא הפסיק עם הפוסטים), ראדי שאמר דברים לא נעימים, ואז חיימוב שנפגע מאסי והצוות, איינבינדר, שיימן, שהר, ממן שנשרף, עזרא, צדק, בן תורג'מן(מחוק מאז שהגיב לפוסט של צדק חודש אחרי שחזר מבני יהודה)...

תגידו עכשיו, עם יד על הלב. תהיו אמיתיים, שימו את האגו שניה אחת בצד. יש מצב, סיכוי, אפשרות הכי קטנה, גם אם זה לא משתווה ללכלוכים שלו(וזה לא משתווה), שגם בוזגלו פגוע בצדק מההתנהלות מולו כשהגיע לשנת חוזה?
שחקן שהגיסים שלו שלחו אנשים לאיים על אוהדים שרשמו עליו ביקורות כאלה ואחרות לא יתקבל פה בחזרה לעולם.
השיח עליו כל כך לא מעניין וכל כך לא רלוונטי שאפשר לסגור את הפוסט הזה גם.
מאור בוזגלו יחזור לבש? אהלן יאחי, מה שקרה מול חיפה ייחשב משחק אימון ביחס לכל משחק ומשחק.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Tal_Hbs כתב:

כמה שחקנים אתה זוכר שיצאו על המערכת של מכבי בשנים האחרונות?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הנושא לא רלוונטי.
מאור בוזגלו לא יהיה בהפועל ב"ש ועניין הקהל אין לו קשר לזה,אם אלונה הייצה באמת רוצה גם זה היה נפתר.
בוא נגיד שעם התנאים שהוצעו לו הוא לא יצטרך סולם לרדת מהעץ אלה מנוף.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

bs war כתב:
כמה שחקנים אתה זוכר שיצאו על המערכת של מכבי בשנים האחרונות?
רק השבוע ציבוטה וקניוק

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

נכון שבוזי והמשפחה התנהגו בצורה בזויה. כפויי טובה, חולי צומי, רודפי בצע. הכל נכון. באמת.

אבל אחרי מקרה בוזגלו בב"ש, הגיע מקרה אוחנה... ואז טוני רומז למקורבים שמתעלמים ממנו, (בתווך אוגו אף פעם לא הפסיק עם הפוסטים), ראדי שאמר דברים לא נעימים, ואז חיימוב שנפגע מאסי והצוות, איינבינדר, שיימן, שהר, ממן שנשרף, עזרא, צדק, בן תורג'מן(מחוק מאז שהגיב לפוסט של צדק חודש אחרי שחזר מבני יהודה)...

לשאלתך - אז חשבנו שהמועדון מתנהל בצורה מושלמת, אח"כ הסתבר שבמקרים רבים לא, אז קיים סיכוי שהוא פגוע בצדק

עכשיו לשאלתי - גם אם המועדון היה מתנהג בצורה מושלמת, אתה באמת חושב שזה לא היה מגיע לשם באיזשהי צורה? אל תשכח גם שאלו שנפגעו מהמועדון לא הגיעו אפילו קרוב לרמה שאליה הוא הגיע

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב: אני דווקא חושב ההפך. טיפול אגרסיבי ומהיר היה מרתיע ומונע מהפליצות האלה להתנפח עלינו, עוד מהשבוע של אולימפיאקוס. אלה השתינו עלינו ולא עשינו כלום- ראו האחרים ולמדו ממנו. עד שהמועדון התעשת זה נהיה גדול ממנו
מדויק.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אתה באמת משווה בין המקרים?!

ונניח ואתה צודק לגבי בוזגלו פגוע בצדק, זה מבטל את כל מה שהוא ואבא שלו עשו?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
אתה באמת משווה בין המקרים?!

ונניח ואתה צודק לגבי בוזגלו פגוע בצדק, זה מבטל את כל מה שהוא ואבא שלו עשו?
לא רלוונטי. השורה התחתונה לא משתנה- אסור לעשות את המהלך הזה

שלח תגובה