ציטוטים מפורום בת מצווש

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: ציטוטים מפורום בת מצווש

שליחה על ידי delta7 »

אסי, דגים כתב:על טוני:

"וואקמה מפלצת"

"פעם ראיתי מישו מצליח להוציא כדור מהרגל לנוואקמה.."

"שמישהו יקח את החייזר הזה כבר
שג'ורדי יפתה אותו או לפחות יציק עם סמסים"

אגב אם מישהו פה סאדיסט במיוחד אפשר לחזות במאניה דיפרסיה בפורום של מכבי חיפה:
https://www.mhfc.co.il/forum/viewtopic.php?f=1&t=75135" onclick="window.open(this.href);return false;
תענוג צרוף.
כמה ציטוטים:
- באר שבע כתשו אותנו מימין משמאל ומהאמצע.
- אשכרה קיבלנו 4 ולויטה עוד עצר פנדל והיה המצטיין שלנו.
- ווקאמה הוא הקיצוני הטוב בארץ
- אפשר היה היום לראות בבירור את הבדלי רמות, ברגע שב״ש החליטו להתעורר.
- כן, שיחקנו 30 דקות, אבל ב-30 דקות האלו הם פשוט לא שיחקו בכלל, כמעט כאילו שיחקנו נגד קונוסים או נגד קבוצה שמוכרת משחק. ברגע שהם החליטו שבא להם לשחק אז אפשר היה לראות בבירור מי הקבוצה הדומיננטית במגרש ואת הבדלי הרמות העצומים.
- מה שמייחד את באר שבע זה הפיזיות שלהם. ברמת הליגה שלנו כל אחד שם הוא סוס יאור.
- באר שבע פשוט קבוצה מצויינת, עמוקה ואיכותית. קבוצה שיש בה מנהיגים כשרון, פשוט לקנא. לדעתי הם פייבוריטים לזכות באליפות גם העונה. הם נבנו בצורה חכמה ב3 שנים האחרונות ומגיע להם כל הכבוד על זה. צריך ביראת כבוד להסתכל מה ואיך הם עשו זאת ולשכפל את זה. הבדלי הרמות עצומים.
- עצוב שאפילו שלויטה נותן הצגה כמו של דוידוביץ' מול ולנסיה אנחנו עדיין חוטפים רבעייה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בפרצוף שלכם יא קנאים מסריחים.
הכבוד שקיבלנו אחרי אתמול, שמתווספת לכבוד שקיבלנו על ההדחה של אולימפיאקוס, עוברת בהרבה את הקמפיין שלכם בשנה שעברה למרות שהעפלתם בנס לשלב הבתים.
מנסים לגמד כל הישג שלנו. אולימפיאקוס פחים, סלטיק פחים, רק פלזן ובאזל אימפריות בקנה מידה אירופאי.

תתרגלו יא קנאים. עידן חדש בכדורגל הישראלי ובעידן החדש הזה הפועל באר שבע היא הקבוצה הגדולה בישראל, והיא מסתכלת על מכבי תל אביב מלמעלה.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

CrazyRed7 כתב:בפרצוף שלכם יא קנאים מסריחים.
הכבוד שקיבלנו אחרי אתמול, שמתווספת לכבוד שקיבלנו על ההדחה של אולימפיאקוס, עוברת בהרבה את הקמפיין שלכם בשנה שעברה למרות שהעפלתם בנס לשלב הבתים.
מנסים לגמד כל הישג שלנו. אולימפיאקוס פחים, סלטיק פחים, רק פלזן ובאזל אימפריות בקנה מידה אירופאי.

תתרגלו יא קנאים. עידן חדש בכדורגל הישראלי ובעידן החדש הזה הפועל באר שבע היא הקבוצה הגדולה בישראל, והיא מסתכלת על מכבי תל אביב מלמעלה.
שטויות. אני בטוח שהכתם של להפסיד 5-2 גדול מהכבוד של ניצחון 2-0
בסופו של דבר לא זוכרים את הדרך , אלא את התוצאה. הם העפילו אנחנו לא. לכן הקמפיין שלהם משובח יותר. בדיחות את באזל ופלזן קבוצות ברמה של סלטיק.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אחי, אתה לא יכול להגיד בשום מצב שקמפיין של הדחה בפלייאוף טוב יותר משלב הבתים. מבחן התוצאה הוא זה שקובע.

בקשר לחלק השני אתה צודק לגמריי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני כן יכול להגיד את זה בעיקר בגלל הדרך.
לא אכנס לויכוחים כי אני עייף ולא ישנתי בלילה :) אבל זאת דעתי. הדרך שלנו, והיריבות, גם אם לא נגמר בהעפלה - הרבה יותר מרשים אותי.
גול אחד זה ההבדל בין העפלה לאי העפלה ולכן הוא לא ״משמעותי״ בעיניי כשמתייחסים לדרך האדירה שעשינו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ההבדל הגדול הוא שמכבי עלתה לצ׳מפיונס בזכות נגיעות של אלוהים ואינסוף עקיצות.
אנחנו אשכרה עם 60% החזקה בכדור מול אולימפיאקוס וסלטיק.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

bs war כתב:ההבדל הגדול הוא שמכבי עלתה לצ׳מפיונס בזכות נגיעות של אלוהים ואינסוף עקיצות.
על פי טענות אוהדי מכבי תא הם שיחקו כמו עכו ופתח תקווה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

bs war כתב:ההבדל הגדול הוא שמכבי עלתה לצ׳מפיונס בזכות נגיעות של אלוהים ואינסוף עקיצות.
בפרספקטיבה של שנים אף אחד לא זוכר את הדרך. חיפה בקמפיין של ה0 נק' הייתה דורסנית במוקדמןת. זוכרים לה רק את ה0 נק' 0 שערים.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

מכבי תל אביב, הפועל ת״א ומכבי חיפה עשו בעבר קמפיינים מרשימים באירופה תוך הצגת כדורגל ישראלי טיפוסי והרבה מזל

בונקר מטורף והעפה של כדורים למעלה ועקיצה של גול מיקרי עם הברך

אף קבוצה ישראלית לא נראתה במשחק אירופאי משמעותי כמו שאנחנו נראנו אתמול

הערך המוסף מבחינתי: ברור היום לכל בית בישראל מי הקבוצה הטובה במדינה, במיוחד לאלו הנוהגים ללבוש צהוב

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ns75 כתב:מכבי תל אביב, הפועל ת״א ומכבי חיפה עשו בעבר קמפיינים מרשימים באירופה תוך הצגת כדורגל ישראלי טיפוסי והרבה מזל

הערך המוסף מבחינתי: ברור היום לכל בית בישראל מי הקבוצה הטובה במדינה, במיוחד לאלו הנוהגים ללבוש צהוב
הפועל תל אביב של גוטמן גם הראתה כדורגל טוב. גם חיפה של יעקובו ומכבי של סוזה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ns75 כתב:מכבי תל אביב, הפועל ת״א ומכבי חיפה עשו בעבר קמפיינים מרשימים באירופה תוך הצגת כדורגל ישראלי טיפוסי והרבה מזל

הפועל של גוטמן ממש לא העיפה כדורים. הניעה כדור בצורה מרשימה גם כן, ונגד קבוצות לא פחות טובות מאולימפיאקוס וסלטיק.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

הפועל של גוטמן נתנה קמפיין מעולה.
נקודות, שערים והכל תוך הצגת כדורגל חיובי.

רק אני חושב שהקמפיין של מכבי של סוזה אוברייטד רציני?
עפו לפליאוף אירופית, עלו בזכות ניצחון טכני (!!!) על פנאתנייקוס אם אני לא טועה, קיבלו בבתים את בורדו שנקלעה לעונה חלשה בתחתית ושמה ז על המפעל, שטוטגרט שהגיעו למשחק בבלומפילד לפרוטוקול ואפואל שהיא קבוצה ברמתם ואותם הם לא ניצחו אם אני זוכר נכון.
כל הכבוד על ההעפלה אבל חותם על בית כזה אצלנו.

הקמפיין צ'מפיונס שלהם היה כתוב בכוכבים. נס על גבי נס. אי אפשר להסביר רציונלית. בסוף עשו קמפיין מביך משל חיפה.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

yossi כתב:הפועל של גוטמן נתנה קמפיין מעולה.
נקודות, שערים והכל תוך הצגת כדורגל חיובי.

רק אני חושב שהקמפיין של מכבי של סוזה אוברייטד רציני?
עפו לפליאוף אירופית, עלו בזכות ניצחון טכני (!!!) על פנאתנייקוס אם אני לא טועה, קיבלו בבתים את בורדו שנקלעה לעונה חלשה בתחתית ושמה ז על המפעל, שטוטגרט שהגיעו למשחק בבלומפילד לפרוטוקול ואפואל שהיא קבוצה ברמתם ואותם הם לא ניצחו אם אני זוכר נכון.
כל הכבוד על ההעפלה אבל חותם על בית כזה אצלנו.

הקמפיין צ'מפיונס שלהם היה כתוב בכוכבים. נס על גבי נס. אי אפשר להסביר רציונלית. בסוף עשו קמפיין מביך משל חיפה.
פרנקפורט, לא שטוטגרט ואני חושב שהיה להם קמפיין טוב הרי הם עלו מהמקום הראשון בבית אבל אני מסכים איתך שהיה להם בית מאוד חלש, בורדו למשל הייתה מאוד חלשה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אתה אמיתי?!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אורי אדום בנשמה כתב: אתה אמיתי?!
כן.
שיחקנו כמו קבוצת כדורגל. ניצחנו 3 משחקים, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד מול קבוצות חזקות ומדורגות. בזכות ולא בחסד.
נפילה אחת במשחק חוץ לא הספיקה לנו כדי להגיע לשלב הבתים. רק שער אחד בודד מסנסציה אדירה.
לא בבונקר, לא בכיבוש 3 שערים מ2 מצבים. בכדורגל אמיתי ואיכותי.

כן, הייתי מוכן לעלות לשלב הבתים בבונקר מטורף אבל הדרך שעברנו העונה מרשימה יותר מהדרך שמכבי עשתה לפני שנה.
ולא רק אני חושב ככה, רוב אוהדי הכדורגל בארץ חושבים ככה לדעתי.

שלח תגובה