עלילות אוהדי ב"ש בפייסבוק

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: עלילות אוהדי ב"ש בפייסבוק

שליחה על ידי אלדר »

oranu כתב:ובואו נעשה קצת סדר.
לא כל מי שמבקר את המועדון הוא אוהד הצלחות/מתלונן סדרתי/עוכר באר שבע.

מותר ורצוי לבקר את המועדון, לפי המידע שאני קיבלתי אכן גם בסמי עופר וגם בנתניה נותנים להכניס ילד עד גיל 3 חינם שיושב על הרגליים של ההורה שאיתו הוא בא.

אין שום בעיה לאכוף את זה עם הצגת ת.ז וכן אם בכל המגרשים בארץ זה מקובל ופה לא ו"המשטרה אשמה" אז יש פה ביקורת עניינית לגיטימית.

אתם בטוחים שהדיון בפורום פה ברמה "כל כך גבוהה" ומבדלים עצמכם מ"אנשי הפייסבוק" ואתם מכלילים ומתנשאים על ריק.

גם פה יש יצורים אחושרמוטה שמגיבים שטויות והמון שטויות, גם פה יש מתלוננים סדרתיים, מקללים, מגדפים, יותר מדי יוזרים שבטוחים שהם גם מאמנים גם סקאוטים וגם מנכ"לים, אין צורך בהוכחות פשוט תדפדפו אחורה למשחקי חוץ מהעונה האחרונה שבהם שיחקנו לא טוב במחצית ראשונה או נקלענו לפיגור או שומו שמיים והפסדנו משחק ותראו איך חצי פורום פה יצא על 180 על מאמנים/שחקנים/מנהלים/מאמני כושר/רופאים וכו'.

בשביל זה קיים הפורום בשביל לדבר ובין היתר גם לאכול ת'ראש על כדורגל והפועל באר שבע, כך גם הקבוצות בפייסבוק.

אז ברור ששם אחוז המתלהמים והמתנסחים בצורה מכוערת גבוה הרבה יותר אבל אל תחשבו לרגע שאנחנו יותר טובים מהם כי אנחנו מנהלים שיח בפורום הזה.

יתרה מכך עצם הפסילה של הדיעה/ביקורת כי היא מופיעה בפייסבוק ולא פה היא חוסר תרבות דיון שלעצמה, יש המון אוהדים טובים ואינטילגנטיים שמדברים בפייסבוק כי זה מה שהם מכירים ושם יש להם את הבמה והרבה מאיתנו כולל אותי יכולים ללמוד מהם דבר או שניים.
מסכים עם רוח הדברים.. אבל בוא נעשה סדר.
המקרה הזה של הילד הוא ספציפי לגמרי.. 99% מהוויכוחים בפייסבוק הם באמת ויכוחי סרק כי לא מעלים טיעונים שינסו לשכנע אותך אחרת. סתם לריב שם.

אתה מכיר אותי, מעולם לא התנשאתי אבל מה שקורה שם בפייסבוק זה בזיון אחד גדול וצריך להגיד את זה. השליטה על מה שקורה שם אפסית ואי אפשר לעשות שם באמת סדר. זה מערב פרוע שכל אחד שיש לו יום רע בעבודה שופך ארס.
אנשים שם מז**** תמוח

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

yanivnew91 כתב: בשום פנים ואופן לא תשמע ממני שכל מי שמעלה פוסטים באותו עמוד הוא תת רמה/אוהד הצלחות/בור
האישיו הוא איך שהדברים מוצגים.
"ההצלחה עלתה לאלונה ואסי לראש"
זה ניסוח שהגיוני לדעתך להתחיל איתו דיון בנושא כלשהו?

אגב, אני יכול להבין את דרישת המשטרה שלא להכניס דווקא בטרנר ילדים מתחת לגיל 3 בלי כרטיס. אין עוד איצטדיון בארץ ש-3 מתוך 4 היציעים שלו מלאים לחלוטין בכל משחק. באצטדיונים אחרים סכנת הצפיפות והעומס היא פחות ודאית מבטרנר.
א. לא אבקר את אלונה ואסי בפומבי אבל כן, מותר להגיד שההצלחה עלתם להם לראש, עדיין לא קיללו ולא איחלו איחולים קשים.
אגב - חצי פורום פה אמר שאיך שהקבוצה חגגה את האליפות בעירייה (ללא תכנים של קהל ושירי שחקנים/קבוצה ובעיקר זמרים וספונסרים) + ההקפה באיצטדיון (כל המשפחות למטה, המתנה של המון זמן וחצי סגל שעשה הקפה) הם תוצר של הצלחה שעלתה לראש, אז מה כולם פה שונים מאוהדי הפייסבוק? ולמה פה מותר ושם אסור?

לגבי הנקודה השנייה -
פשוט לא נכון, בשנה שעברה איצטדיון נתניה היה מלא מספר רב של פעמים במשחקים של מכבי ת"א, אם מותר להביא ילד אז מותר וזה לא קשור לכמה אנשים מגיעים כי יודעים שיש אופציה לסולד אאוט, גם בסמי עופר היו לפחות 3-4 משחקים עם סולד אאוט, ואם במשחקים רגילים נתנו לילדים מתחת לגיל 3 להיכנס אז מן הסתם גם באלה נתנו להם.

בקיצור הטענה הזאת לא רצינית אחי ואתה לא צריך לחפש סיבות בכח איך להצדיק את המועדון/משטרה.

הם גופים שמורכבים מבני אדם בדיוק כמונו וגם הם טעו, טועים ועוד יטעו.

התפקיד שלנו הוא להעמיד אותם במקומם כשצריך ולא ללכת כמו עיוורים אחרי כל החלטה שמתקבלת (ואני לא מדבר מקצועית, נטו על החלטות שקשורות לקהל, לשירות וליחס שהוא מקבל).

דוגמא - חיוב של מנויי חוץ ב 10% עמלה + 5 שקלים עמלת אינטרנט כשהם בכלל לא מזמינים באינטרנט ונתנו אשראי מתחילת שנה שכל אלגוריתם מעפן יכול לחייב את ה 500 מספרים הקבועים האלה כל משחק חוץ בפחות מ 2 דקות.
כדי להוריד את העמלה המבזה הזאת אני אישית הייתי צריך לריב, לצעוק, להסביר ולבוא מוכן מהבית לכל טיעון שהמועדון/משרד הכרטיסים הציג בפני במשך יותר משעה ואפילו להרגיש לא נעים שאני מסביר שהמשרד לא עושה טובה למנויי החוץ אלא מנויי החוץ עושים טובה למועדון (שמתחייבים לתמוך בו בכל משחק חוץ שיהיה לו) ולמשרד (שמבטיחים לו הכנסה סופר מכובדת של 500×עמלה בכל משחק חוץ במהלך השנה).

בסוף זה עבד, בעיקר כי באנו מוכנים והצגנו עמדה מאוד ברורה והגיונית ובוא נגיד ככה שזה לא עבד בגלל הסכמה מלאה של הגורמים בנוגע לתפיסת העולם שלנו אלא כי לא השארנו להם הרבה ברירות וידעו שאם ייצאו על זה למלחמה הם יפסידו בקרב על תודעת הקהל והפגיעה תהיה משמעותית יותר.

חפרתי אז בקצרה ולסיום -
זה טוב לאהוב, לתמוך וללכת אחרי הקבוצה והמועדון לכל מקום ובכל מצב.
זה לא טוב לעצום את העיניים ולהתעלם מדברים שאפשר, רצוי וניתן לשפר, אנחנו לא מושלמים ותמיד אפשר לשאוף ליותר
נערך לאחרונה על ידי oranu ב 16 יולי 2017, 00:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: מסכים עם רוח הדברים.. אבל בוא נעשה סדר.
המקרה הזה של הילד הוא ספציפי לגמרי.. 99% מהוויכוחים בפייסבוק הם באמת ויכוחי סרק כי לא מעלים טיעונים שינסו לשכנע אותך אחרת. סתם לריב שם.

אתה מכיר אותי, מעולם לא התנשאתי אבל מה שקורה שם בפייסבוק זה בזיון אחד גדול וצריך להגיד את זה. השליטה על מה שקורה שם אפסית ואי אפשר לעשות שם באמת סדר. זה מערב פרוע שכל אחד שיש לו יום רע בעבודה שופך ארס.
אנשים שם מז**** תמוח
זה עניין נורא סובייקטיבי ותלוי עם מי נפלת בוויכוח ספציפי,מסכים שבגדול זה לא הרמה האידיאלית ושיש שם המון חרא שנשפך החוצה מהמקלדת ובכל זאת, אסור לפסולל אוטומטית.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ציטוט של הנובורישית מילה במילה משל הייתה ביאליק.
"כן גברת אלונה ברקת היקרה ואדון אסי רחמים.. מה קרה ההצלחה עלתה לכם?! כל ילד מחוויב בכרטיס בכל גיל?????
על סמך מה ההחלטה הזו????
חוויה שלי מהמשחק האחרון- מגיעה לאצטדיון עם ילד בן שנתיים ומה? לא מוכנים להכניס אותו.. למה כי אין לו כרטיס? הילד בציפייה (מדובר בילד שמבין, ילד שמגיל 8 חודשים מגיע לכל משחק כולל משחק חוץ, מכיר שירים, הרכבים בעל פה, נכון זה נשמע מצחיק!!! אבל מדובר בילד שחי כדורגל חי את הקבוצה) ועל כך יעידו תמונות, סרטונים ואנשים שמכירים!!
אבל מה נאלצנו לקבל צעקות, איומים ע"י סדרנים ילד מפוחד וכמעט לצאת הביתה - מזל שפגשנו באנשים טובים בדרך) בכל אופן אלונה.. החלטת המשטרה? איך זה שבכל מועדון מהגדולים בארץ (חיפה, ת"א) שנמצאים אי שם בצמרת כבר כמה שנים טובות אם לא כל השנים.. וכן כל ילד מתחת לגיל 3 נכנס ללא כרטיס! אז מי אנחנו שההצלחה עלתה לנו למח????? ולהפיל את התיק על המשטרה נראה קטנוני ומגוחך.. את זו גברת אלונה שרצית " חוג משפחות" ואני מצוטטת את דברייך.. אז איפה החוג בדיוק ואיפה המשפחות?!! מה שאתם רואים לנגד עיניכם זה כסף כסף ושוב פעם כסף!!!!!!!!!!!
אז קניתי לבן שלי כרטיס בסדר? הרווחתם עליי עוד 85 ש"ח לכרטיס לילד בן שנתיים בואו לרגע נשים את הכסף בצד בסדר אני אקנה כרטיס לילד בן שנה, שנתיים וגם זה במידה ואמצא כי ברוב המקרים אין כמעט מכירת כרטיסים.. אבל איפה הוא ישב? ביציע צפוני?? לבד? יטפל בעצמו? כי מכירת כרטיסים יש אך ורק ליציע הזה!!!! כאשר להורים שלו קיים מנוי למערבי? מה קורה פההה?! כן אנחנו רוצים קבוצה גדולה, קבוצה שרצה לאליפויות רוצים אירופה אבל איפה כל זה פוגש את זה שילד בגיל שנה, שנתיים מחויב כרטיס?! לאן הגענו?? אכזבה כואבת!!"

גם אם הנקודה שווה דיון ובירור מעמיק וביקורת, קשה מאוד להתחבר לסגנון הזה. יש דרך לעשות כל דבר. כל הסימני קריאה/שאלה האלה, ה"גברת אלונה" הזה שלה... החשדנות, הרעל, ההאשמות והטחת הביקורת, מאחורי מקלדת, בשביל כמה לייקיים? למכור את הנשמה לשטן
כשזה נוח ומשרת את המטרה אנשים מתחילים עם הבלבולי ביצים על קהילה וכו'.... אבל אותם אנשים בדיוק ידעו לשטוף את הדף של המועדון בהודעות נאצה אחרי שינוי תמחור המנויים העונה, מה קרה?

זה מסוג האנשים שאם הם שילמו לך על שרות מסויים, הם לנצח יחיו בתחושה שהם קנו אותך. תורמים למנואלה? הארגון שייך לי ועובד שלי. רכשתי מנוי ב"מחיר מופקע"? המועדון בבעלותי עכשיו והכל מותר. ישראלים זה עם קשה....

אורן, ביקורת היא דבר חשוב אבל יש דרך לכל דבר.
מה גם שבעיני לפחות, תשלום למועדון כדורגל בשונה מכל גוף תרבות אחר, הוא כסף במעגל סגור. מנוי לקבוצת כדורגל, זה לא מנוי לחדר כושר או ליספלנט. בעולם אידאלי הוא סוג של הבעת אמון ותמיכה במערכת, חיזוק המותג. על הקונטקסט הזה דברים צריכים לבוא.
הגישה שבה היא כתבה את זה, זה גישה של מלחמה בתאגיד או מכתב חריף למועצה לצרכנות על הוט וכיוב'- לאנשים מהסוג שלנו קשה להתחבר לזה, זה פשוט לא הקונטקסט הנכון.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

שמע אורן
אין דברים כמוך ומזל שיש אחד לפחות
אגדה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

RedBend כתב:ציטוט של הנובורישית מילה במילה משל הייתה ביאליק.
"כן גברת אלונה ברקת היקרה ואדון אסי רחמים.. מה קרה ההצלחה עלתה לכם?! כל ילד מחוויב בכרטיס בכל גיל?????
על סמך מה ההחלטה הזו????
חוויה שלי מהמשחק האחרון- מגיעה לאצטדיון עם ילד בן שנתיים ומה? לא מוכנים להכניס אותו.. למה כי אין לו כרטיס? הילד בציפייה (מדובר בילד שמבין, ילד שמגיל 8 חודשים מגיע לכל משחק כולל משחק חוץ, מכיר שירים, הרכבים בעל פה, נכון זה נשמע מצחיק!!! אבל מדובר בילד שחי כדורגל חי את הקבוצה) ועל כך יעידו תמונות, סרטונים ואנשים שמכירים!!
אבל מה נאלצנו לקבל צעקות, איומים ע"י סדרנים ילד מפוחד וכמעט לצאת הביתה - מזל שפגשנו באנשים טובים בדרך) בכל אופן אלונה.. החלטת המשטרה? איך זה שבכל מועדון מהגדולים בארץ (חיפה, ת"א) שנמצאים אי שם בצמרת כבר כמה שנים טובות אם לא כל השנים.. וכן כל ילד מתחת לגיל 3 נכנס ללא כרטיס! אז מי אנחנו שההצלחה עלתה לנו למח????? ולהפיל את התיק על המשטרה נראה קטנוני ומגוחך.. את זו גברת אלונה שרצית " חוג משפחות" ואני מצוטטת את דברייך.. אז איפה החוג בדיוק ואיפה המשפחות?!! מה שאתם רואים לנגד עיניכם זה כסף כסף ושוב פעם כסף!!!!!!!!!!!
אז קניתי לבן שלי כרטיס בסדר? הרווחתם עליי עוד 85 ש"ח לכרטיס לילד בן שנתיים בואו לרגע נשים את הכסף בצד בסדר אני אקנה כרטיס לילד בן שנה, שנתיים וגם זה במידה ואמצא כי ברוב המקרים אין כמעט מכירת כרטיסים.. אבל איפה הוא ישב? ביציע צפוני?? לבד? יטפל בעצמו? כי מכירת כרטיסים יש אך ורק ליציע הזה!!!! כאשר להורים שלו קיים מנוי למערבי? מה קורה פההה?! כן אנחנו רוצים קבוצה גדולה, קבוצה שרצה לאליפויות רוצים אירופה אבל איפה כל זה פוגש את זה שילד בגיל שנה, שנתיים מחויב כרטיס?! לאן הגענו?? אכזבה כואבת!!"

גם אם הנקודה שווה דיון ובירור מעמיק וביקורת, קשה מאוד להתחבר לסגנון הזה. יש דרך לעשות כל דבר. כל הסימני קריאה/שאלה האלה, ה"גברת אלונה" הזה שלה... החשדנות, הרעל, ההאשמות והטחת הביקורת, מאחורי מקלדת, בשביל כמה לייקיים? למכור את הנשמה לשטן
כשזה נוח ומשרת את המטרה אנשים מתחילים עם הבלבולי ביצים על קהילה וכו'.... אבל אותם אנשים בדיוק ידעו לשטוף את הדף של המועדון בהודעות נאצה אחרי שינוי תמחור המנויים העונה, מה קרה?

זה מסוג האנשים שאם הם שילמו לך על שרות מסויים, הם לנצח יחיו בתחושה שהם קנו אותך. תורמים למנואלה? הארגון שייך לי ועובד שלי. רכשתי מנוי ב"מחיר מופקע"? המועדון בבעלותי עכשיו והכל מותר. ישראלים זה עם קשה....

מה גם שבעיני לפחות, תשלום למועדון כדורגל בשונה מכל גוף תרבות אחר, הוא כסף במעגל סגור. מנוי לקבוצת כדורגל, זה לא מנוי לחדר כושר או ליספלנט. בעולם אידאלי הוא סוג של הבעת אמון ותמיכה במערכת, חיזוק המותג. על הקונטקסט הזה דברים צריכים לבוא.
הגישה שבה היא כתבה את זה, זה גישה של מלחמה בתאגיד או מכתב חריף למועצה לצרכנות על הוט וכיוב'- לאנשים מהסוג שלנו קשה להתחבר לזה, זה פשוט לא הקונטקסט הנכון.
לא קראתי את הפוסט המדובר, יש הבדל ענק בין הניסוח שהצגת פה לבין השמעת טיעון לגיטימי שההצלחה עלתה לראש.

מסכים שרוח הדברים לא מכבדת ואפשר לכתוב זאת טוב יותר, כנראה שאם היו עושים זאת ככה גם היה יותר קל להתחבר לטענות.

בסופו של יום -אין שום סיבה שרק באיצטדיון טרנר תיאסר כניסה של ילדים עד גיל 3 כשבכל הארץ מאפשרים זאת.

חוץ מזה - אנחנו לא חווינו את זה על בשרינו, לא היינו מגיעים עם הילד שנה וחצי ברציפות למשחקים ופתאום באו ואיימו עלינו סדרנים, יש שני צדדים למטבע.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

RedBend כתב:ציטוט של הנובורישית מילה במילה משל הייתה ביאליק.
על סמך מה ההחלטה הזו????

זה כבר לא +
××××××100

זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לרגע חשבתי שאני בבאר שבע ביחד
ממש עיר של תלונות כל אחד מוציא רפש לא יאומן
ברוך השם עליי עדיין לא עשו שיימינג חחח
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מה מוביל אנשים הגיוניים להביא ילד בן שנתיים לאיצטדיון?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לשלוח את האבא עם הילד ולתת לאמא שקט?

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

ומה נסגר בסוף עם ילדים? משלמים מגיל יום?

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אריאל2 כתב:ומה נסגר בסוף עם ילדים? משלמים מגיל יום?
נשים בהריון יצטרכו לשלם על 2 אנשים

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yakar כתב:לשלוח את האבא עם הילד ולתת לאמא שקט?
+1.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

yakar כתב:לשלוח את האבא עם הילד ולתת לאמא שקט?
תתפלא הם באים כולם ביחד..
גם לי לא מובן למה להביא ילד בן שנה וחצי למגרשים
הלוואי וזה היה נגמר בפוסט הזה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לדעתי זה כי המועדון יודע שכשהילדים יגדלו,הם גם ככה לא יצליחו להשיג מנוי.

שלח תגובה