ליגה ספרדית

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
niv1

Re: ליגה ספרדית

שליחה על ידי niv1 »

8red כתב:
רק שכחת לציין כמה דברים:
1. הליגה האיטלקית הרבה יותר תחרותית וקשה מהספרדית, מה שאומר שלעבור עונה שם בלי להפסיד אפילו פעם אחת זה דבר דמיוני ממש.
2. אם מסתכלים על ההישגים ביחס לתקציבים מגלים עד כמה עוד יותר האליפות של יובה היא גדולה לעומת אלו של ריאל ובארסה
שנהנות מתקציבים דימיוניים, שלא לומר מופרעים, ועדיין לא זכורה לי אליפות של מי מהן שעברה בלי הפסד!!!
קודם כל אין לי משהו נגד יובה בכלל(הליגה האיטלקית לא מעניינת בכלל..) אבל אתה סתם מקשקש

לקשקש אפשר בלי בעיה.. אבל העובדה היא שהוצאתם העונה 94.5 מיליון יורו!! שזה קצת פחות מריאל וברסה ביחד! וזה בערך 20 מיליון יותר ממה שסיטי הוציאה!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שכחת מי הוציא 80 מיליון יורו רק על שחקן אחד??
למי הבנקים עשו מחיקת חובות כמעט אוטומטית?
אז ברור שאחרי שריאל קנתה שחקנים בסכומים דימיוניים, בעונה או שתיים שלאחר מכן היא תוציא סכומים הרבה יותר צנועים, ואילו יובה הוציאה סכומים גדולים כדי לבנות את הקבוצה הנוכחית , אבל עדיין יותר קטנים מאלו שריאל הוציאה. כנ"ל לגבי הסיטי.
ברור לכל שיובנטוס, שתמיד התאפיינה בהנהלה המחושבת מאוד (ואפילו מידיי שלה) תוציא בעונה הבאה אולי שליש מהתקציב רכש לעונה הזאת.

ואליק תמשיך לקשקש, אבל על הנייר בפתיחת העונה אף אחד לא חשב בכלל ביובה על אליפות. המטרה המוצהרת הייתה הגעה לליגת האלופות ותו לא.
על הנייר הסגל של יובה היה נחות מזה של מילאן ומזה של אינטר. כנראה מכאן נובע התסכול והבכיינות הנוכחית.
ולגבי האליפויות של 2004/5 ו 2005/6 - בית המשפט באיטליה קבע בעצמו לא מזמן שלא היה קשר בין ההתנהלות של אנשי ההנהלה של יובה לנעשה על הדשא וציין שבנוגע להחזרת התארים - פשוט אין בסמכותו להחזיר אותם ליובה (קצת לא ברור למי כן יש) ובגלל קביעה זו יובה כרגע תובעת בתביעה אזרחית את אינטר ואת ההתאחדות לכדורגל באיטליה על 443 מליון יורו שהפסידה בגלל אותו סיפור.
ולהזכירך שאת הסקודטו ה-28 לקחנו בפער של 7 נקודות ממילאן ואת זה של 2006 לקחנו בפער של 15 נקודות ממכם ועם סגל שהיה ללא ספק (ועל זה גם אוהדי היריבות לא מתווכחים) האיכותי ביותר בסירייה A!! ככה שהטענות כאילו שחיתויות כאלה ואחרות (שאגב אינטר בעצמה ניצלה מאותן האשמות בגלל חוק ההתיישנות) הן פשוט מגוחכות ברמות קשות שרק הנראזורים המתוסכלים יכולים להמציא.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
הליגה האיטלקית לא ממש מעניינת אותי אבל בכל זאת שמחתי לראות את יובנטוס לוקחת את האליפות.
מושחתים או לא (באמת שאני לא בקיא במה שהולך שם) יובנטוס זה מועדון גדול שצריך לחזור לקדמת הבמה, מעניין יהיה לראות אותם בליגת האלופות בעונה הבאה (איזה דרג יובה תהיה?).
לזלאטן נשבר שיא פסיכי אחרי 7 (?) אליפויות רצופות, דבר מדהים כשלעצמו.
ואם כבר הפכנו את הנושא לכדורגל אירופי ומדברים על אלופות, אז מונפלייה נמצאת בדרך לאליפות סנסציונית בצרפת כשהיא מובילה ב-3 נק' על פני המיליונרים מפריז שני מחזורים לסוף העונה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
פשוט מדהים מה שהלך עכשיו במחזור הסיום של הליגה האנגלית.
סיטי הופכת פיגור 2-1 לניצחון 3-2 בדקה ה-92 וה-94 וזוכה באליפות מדהימה.
פשוט אין דברים כאלה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

yossi כתב:בס"ד
פשוט מדהים מה שהלך עכשיו במחזור הסיום של הליגה האנגלית.
סיטי הופכת פיגור 2-1 לניצחון 3-2 בדקה ה-92 וה-94 וזוכה באליפות מדהימה.
פשוט אין דברים כאלה.
מטורף לגמרי. אשכרה הצליח למתוח אותי כמעט כמו אתמול.
כש ק.פ.ר שמו להם את השני, התחלתי לחשוב מה הסבירות שתוך 48 שעות שוב ניראה מהפך מטורף כמו זה של רמת גן ביום שישי...
ומבחינתי אם ליברפול עושה פאדיחות, אז לפחות שהיןנייטד לא יפתחו פער בכמות התארים...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

העונה הטובה ביותר שידעתי מזה שנים גם באר שבע נשארו גם ריאל ויובה זכו באליפות וגם ליברפול הוסיפה עוד תואר קטן לארון
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

למי שפיספס את הגול המטורף של רונאלדו
https://www.youtube.com/watch?v=ISw1VtcSoMk" onclick="window.open(this.href);return false;
משחק חמישי רצוף שכובש מול ברסה. אם הוא לא זוכה בשחקן השנה זה יהיה ביזיון

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

הקורס קצינים קצת הוציא אותי מהתמונה בכל מה שקשור לכדורגל באירופה -
מישהו יכול לעדכן אותי מה קורה היום בליגה הספרדית? איפה ממוקמות בארסה וריאל? מה ההפרש בין האחת לשניה?
מעדיף שניב יעדכן אותי כי הוא המבין הגדול פה בכדורגל הספרדי.

אגב,אני אשמח אם גם תעדכן אותי מי זכה בסוף בתואר שחקן השנה בעולם? רונאלדו בסוף או מישהו אחר?

תודה שבת שלום!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

messiah כתב:הקורס קצינים קצת הוציא אותי מהתמונה בכל מה שקשור לכדורגל באירופה -
מישהו יכול לעדכן אותי מה קורה היום בליגה הספרדית? איפה ממוקמות בארסה וריאל? מה ההפרש בין האחת לשניה?
מעדיף שניב יעדכן אותי כי הוא המבין הגדול פה בכדורגל הספרדי.

אגב,אני אשמח אם גם תעדכן אותי מי זכה בסוף בתואר שחקן השנה בעולם? רונאלדו בסוף או מישהו אחר?

תודה שבת שלום!
ברוך הבא למשפחת הקצינים...
בארסה עם 12 מ-12.
ריאל עם 4 נקודות.
עוד שבועיים קלאסיקו (בברצלונה).
אינייסטה זכה בשחקן השנה.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

izguy83 כתב: ברוך הבא למשפחת הקצינים...
בארסה עם 12 מ-12.
ריאל עם 4 נקודות.
עוד שבועיים קלאסיקו (בברצלונה).
אינייסטה זכה בשחקן השנה.
למען האמת היה מדובר בהודעה צינית שלי שהופנתה לניב (הוא מודע לזה,הכל ברוח חיובית)
בכל אופן תודה על זה שהקדשת זמן לענות לי :)
שבוע מצויין וגמר חתימה טובה!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

messiah כתב:הקורס קצינים קצת הוציא אותי מהתמונה
מקווה ששינית קצת את הדעות הקיצוניות שלך בינתיים, אחרת ענת קם עלולה להיות כלום ושום דבר לעומתך ;)

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ואם נדבר לעניין לאיניסטה לא מגיע את תואר שחקן השנה אין ספק בכלל שהוא לא יותר גדול לא ממסי ולא מרונלדו שני השחקנים ביחד כבשו בסביבות ה150 שערים איך אפשר בכלל להתקרב אליהם ??
ששאלו את הבוחרים למה איניסטה אמרו שהוא הצעיד את ספרד לקחת יורו
באותה נשימה היה אפשר להגיד שקסיאס שתרם הרבה יותר ממנו לנבחרת בחצי הגמר מול פורטוגל שבזכותו הם עלו בדו קרב פנדלים פלוס אליפות וסופר קאפ ספרדי היה ראוי לזכות הרבה לפני " המהנדס" של ברצלונה
שערורייה !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
רק כדי להבהיר, אינייסטה זכה בשחקן השנה באירופה ולא בכדור הזהב של פיפ"א שזה בעצם הפרס היותר יוקרתי ורשמי.
הפרס הזה נהיה לא רלוונטי לטעמי ברגע שווסלי סניידר לא נכנס אפילו לשלישייה הסופית בתום עונה בה הוא זוכה בטראבל במדי אינטר+הגעה לגמר מונדיאל.

שלח תגובה