מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: פסטיבל יעקב בוזגלו: מאור יעזוב אחרי אולימפיאקוס

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: אחי אתה קצת נאיבי בעניין שלו.
רק כסף עש להם בעיניים.
לא נאיבי ולא נעליים בוזגלו נמצא בשיא הקריירה שלו,מקבל אהבה אין קץ ושחקן כמוהו מונע מאהבת הקהל.
גם הכסף זה לא שיקול כאן,אנחנו לא בני יהודה,יש לנו אמצעים להחזיק אותו.
הוא לא יעשה את זה לעצמו ויעבור למכבי.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

אתם שוכחים עניין מאוד חשוב בדיון הזה.

מאור יילך לפי מה שהכי טוב לו, זה ברור לכולם.

אבל מי אמר שבמקום אחר בארץ יהיה לו יותר טוב מפה? אם אני מאור בוזגלו ויש לי הצעה על 450 אלף לעונה מבאר שבע והצעה של 600 אלף לעונה במכבי, אני חותם בבאר שבע.

צריך גם לחשוב על איזה חותם הוא ישאיר אחריו, איפה הכי יתחבר לו וכו'.

חוזה זה לא הכל, הרבה שחקנים וויתרו על חוזים עם הרבה יותר כסף מההפרשים שיהיו בין הצעה שלנו לשל מכבי וזאת בגלל רצון לקבל דקות משחק/להגיע להישגים/לזכות בתארים/לחזור לארץ למשפחה וכו'.

לאשתו יש כאן עסק משגשג והיא השתלבה נהדר והיא לא רוצה לזוז מפה, הילדים כבר 3 שנים במערכות החינוך ויצרו קשרים חברתיים, מעבר של מקום מגורים והוצאת המשפחה מהחממה לא תמיד שווים את זה, לא לכל אחד לפחות.

בנוסף במכבי כלום לא הולך כרגע, בבאר שבע הכל הולך, הקבוצה מחוברת, הוא אדם סופר חברתי ואחד הברגים המשמעותיים בחדר הלבשה והקהל סלח לו מזמן.

אם ניקח עוד אליפות ע.י אז גם הסיכוי להשתתף בצמפיונס מאוד מפתה, מענקי עלייה לצמפיונס/שלבים מתקדמים באירופית הם גם חלק מהשיקולים ופה הוא רואה שזה יכול לקרות וזה כבר קורה.

אם יחתום פה לחוזה של 3 שנים או יותר הוא יהיה מלך פה ויחשב לעד כאחד מהסמלים של המועדון וכאחד השחקנים המשמעותיים ביותר בשנים הכי טובות בהיסטוריה של הקבוצה.

אני חושב שגם הוא בעצמו אמר שההעדפה היא לבאר שבע ושטוב לו פה ויוותר על הפרש סביר ולא יחתום במכבי, הוא עכשיו לא אומר את זה ולא יגיד גם כי יש משחקי משא ומתן וכל צד רוצה לבוא מעמדה של כוח בכדי למקסם את הסיטואציה מבחינתו, וזה אפילו הגיוני.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

oranu כתב:אתם שוכחים עניין מאוד חשוב בדיון הזה.

אבל מי אמר שבמקום אחר בארץ יהיה לו יותר טוב מפה? אם אני מאור בוזגלו ויש לי הצעה על 450 אלף לעונה מבאר שבע והצעה של 600 אלף לעונה במכבי, אני חותם בבאר שבע.

חוזה זה לא הכל, הרבה שחקנים וויתרו על חוזים עם הרבה יותר כסף מההפרשים שיהיו בין הצעה שלנו לשל מכבי וזאת בגלל רצון לקבל דקות משחק/להגיע להישגים/לזכות בתארים/לחזור לארץ למשפחה וכו'.

לאשתו יש כאן עסק משגשג והיא השתלבה נהדר והיא לא רוצה לזוז מפה, הילדים כבר 3 שנים במערכות החינוך ויצרו קשרים חברתיים, מעבר של מקום מגורים והוצאת המשפחה מהחממה לא תמיד שווים את זה, לא לכל אחד לפחות.

בנוסף במכבי כלום לא הולך כרגע, בבאר שבע הכל הולך, הקבוצה מחוברת, הוא אדם סופר חברתי ואחד הברגים המשמעותיים בחדר הלבשה והקהל סלח לו מזמן.

אם ניקח עוד אליפות ע.י אז גם הסיכוי להשתתף בצמפיונס מאוד מפתה, מענקי עלייה לצמפיונס/שלבים מתקדמים באירופית הם גם חלק מהשיקולים ופה הוא רואה שזה יכול לקרות וזה כבר קורה.

אם יחתום פה לחוזה של 3 שנים או יותר הוא יהיה מלך פה ויחשב לעד כאחד מהסמלים של המועדון וכאחד השחקנים המשמעותיים ביותר בשנים הכי טובות בהיסטוריה של הקבוצה.

אני חושב שגם הוא בעצמו אמר שההעדפה היא לבאר שבע ושטוב לו פה ויוותר על הפרש סביר ולא יחתום במכבי, הוא עכשיו לא אומר את זה ולא יגיד גם כי יש משחקי משא ומתן וכל צד רוצה לבוא מעמדה של כוח בכדי למקסם את הסיטואציה מבחינתו, וזה אפילו הגיוני.
אמרת הכל
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

חותם באירופה לדעתי.

אני חושב שהאופציה לצאת לשחק שוב בחו"ל והפעם אולי גם להצליח קורצת לו יותר מהכל.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

שוב, כאן הוא מלך, שם ייתקשה מאד מול הפיזיות הליגות הגדולות, ולא בטוח שיהיה שחקן הרכב... לדעתי עדיין החלופות סין הכסף הגדול או בארץ בחוזה טוב.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

oranu כתב:אתם שוכחים עניין מאוד חשוב בדיון הזה.

מסכים עם הכל, אבל שכחת מאופציה של הצעה מאירופה.
לא מופרך בכלל שהוא יקבל עכשיו הצעה מאחת הליגות הבכירות, דבר שאף אחד מאיתנו לא האמין בקיץ שיכול לקרות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לפי איך שיעקב מדבר יש כנראה משהו בקנה.
קשה לדעת אם זה יפוך להצעה ממשית.

המצב של בוזגלו בא לטובתו.
קבוצות באירופה לא היו ממהרות לשלם עליו סכומים גדולים אבל החוזה שמסתיים בסוף העונה משנה את התמונה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הסיטואציה שונה מהקיץ.

מאור בוזגלו של הקיץ לא רצה להשאר בהפועל ב"ש כי הבין שאין לו מקום בהרכב הראשון והוא יהיה שחקן מחליף .
אז הוא יצא באיזה כתבה תקשורתית שפגעה בו קצת ביחסים עם הקהל ועשה טעות , חשב שיבואו הצעות ולא בא כלום.
ואז מאור בוזגלו הבין שב"ש זה הכי טוב בשביל הקרירה שלו והתחיל להקשיב ולהבין את הוראות המאמן , אנחנו רואים מאור בוזגלו של היום עושה יותר הגנה מאשר בכל הקרירה שלו , מאור בוזגלו ששינה פאזה בראש וביכולת מבחינת מה המאמן מבקש.

זה ברור שמה שבוזגלו מקבל בב"ש מבחינת אהבת קהל ויחס לא יקבל ולא קיבל בשום מקום.
אני בטוח שעדיין החלום שלו אירופה ולשם הוא שואף.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אז מתי נפגשים?

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

ראיון יפה שלו בסיום, היה מודע למשחק שלו ונתן ביקורת עצמית.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אוהב את ביתר הילד
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

יפה הביקורת העצמית שלו, באמת לא היה מורגש ברוב המשחק.
לדעתי זה רק מעצים את הגולים שהוא כן נתן, כמה שחקנים מקבלים 3 מצבים ועושים שני שערים?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ממשחק למשחק הבחור הזה מוכיח כמה הוא ענק.
הכי יפה אצלו זה שהוא לא נותן לשום רעש רקע להפריע אלה רק הולך ומתעצם ככל שהדיבורים גוברים.
אני מתחיל לחשוב שזה סוג של אסטרטגיה בוזגלואית.
האבא מזיין תשכל כדי לגרום לבן לשחק טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הגול השני תענוג...

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אדום זקן כתב:ממשחק למשחק הבחור הזה מוכיח כמה הוא ענק.
הכי יפה אצלו זה שהוא לא נותן לשום רעש רקע להפריע אלה רק הולך ומתעצם ככל שהדיבורים גוברים.
אני מתחיל לחשוב שזה סוג של אסטרטגיה בוזגלואית.
האבא מזיין תשכל כדי לגרום לבן לשחק טוב יותר.
הדבר הכי טוב שקרה למאור בוזגלו זה ברק בכר. תמיד כולם ידעו שיש לו כישרון ואני לא חושב שמישהו טען אי פעם אחרת, אבל מה שבוזגלו הפך להיות בחודשים האחרונים מבחינתי כל הקרדיט לצוות המקצועי בראשות בכר. לשמוע אותו לוקח אחריות על המשחק החלש שלו אחרי שהוא מסיים עם 2 שערים אומר מבחינתי הכל. מאור חייב להישאר פה עונה הבאה!

נעול