יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:
05 ספטמבר 2023, 09:01
כל עוד תהיה ממשלה הומוגנית כמו שיש היום היא תשלוט בכנסת ותהיה משמעת קואלציונית והממשלה תוכל לעשות מה שהיא רוצה, לכן עילת הסבירות חשובה, מה ימנע מהממשלה למנות מקורבים?
לצורך העניין ההוא שדיבר נגד ניצולי שואה יוכל להתמנות ליושב ראש יד ושם
עילת הסבירות עזרה לא רק לשמאלנים מדושני עונג אלא גם לחרדים וכו'
ולמה נראה לך שהממשלה הזאת בעד כולם שדוד אמסלם משתלח בחצי אוכלוסייה, שמאי גולן קוראת למזרחיות שהן פריבילגיות למרות שהן גדלו בדיוק כמוה במשפחה מזרחית ונאלצו לפלס דרך לפוליטיקה בעבודה קשה, כמו אורנה ברביבאי, כמו מירב כהן, מירב בן ארי ועוד, וקוראת להן פריבלגיות ועל מה?
שהן נגד ביבי?
גם האנטי מהצד השני של יאיר לפיד לא תורם, אף צד לא מוכן להתפשר ואל תגיד לי שביבי וחבריו מתפשרים...
מה אתה אומר על הנבצרות? היית מוציא ראש ממשלה לנבצרות על המצאה משפטית?

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
05 ספטמבר 2023, 10:06
מה אתה אומר על הנבצרות? היית מוציא ראש ממשלה לנבצרות על המצאה משפטית?
מי קבע שזו המצאה משפטית? ינון מגל וברדוגו?
כמה מקרי קיצון שאולי יחדדו את הבעיה בחוק הנבצרות החדש.
לפי החוק החדש אם נתניהו מחליט לשבת בחוף הים מבוקר עד ערב במשך חצי שנה, או לצרוך סמים קשים תוך כדי שהוא מתהולל במסיבות מין רבות משתתפים על יאכטות של שועי עולם, או עובר עבירה פלילית, אפילו רוצח מישהו לעיני המצלמות, לא ניתן להוציא אותו לנבצרות.
זה נשמע לך הגיוני?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כן.
בשביל זה יש את הכנסת. נבחרי ציבור ולא פקיד עם אינטרס פוליטי כמו גלי בהרב מיארה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 10:27
לפי החוק החדש אם נתניהו מחליט לשבת בחוף הים מבוקר עד ערב במשך חצי שנה, או לצרוך סמים קשים תוך כדי שהוא מתהולל במסיבות מין רבות משתתפים על יאכטות של שועי עולם, או עובר עבירה פלילית, אפילו רוצח מישהו לעיני המצלמות, לא ניתן להוציא אותו לנבצרות.
זה נשמע לך הגיוני?
כל שטיפת המוח שאם יעבור החוק, נתניהו יעשה בונגה בונגה ויהרוג את כל הג'ינג'ים מעידה על בורות, טיפשות או בריחה מהמציאות.
בשטיפת המוח קיבעו כמה "אמיתות":
1. כל הפוליטיקאים מושחתים, באים לשדוד את הציבור (נתניהו שמרוויח חצי מהשופטים, יכל להרוויח פי 100, אז הוא באנלשדוד את הקופה??)
2. כל השופטים מלאכים, אין שום שיקול זר בהחלטות שלהם
3. חושב שאתה מערבב את חוק הנבצרות ואת חוק הגבלת הסבירות...
4. ממליץ לך לראות את לפיד (החכם) מסביר למה פקיד ממונה לא יכול להדיח ראש ממשלה
5. אתם בערוגות השמאל מריחים כרגע ריחות מהנים, ולא מבינים שחוסר האיזון בין הראשויות ייפגע בעתיד גם בהם. נתת כח מוגזם לראשות אחת, היא תילחם על הכח ולא תוותר עליו לעולם בהסכמה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 10:27
זה נשמע לך הגיוני?
כן , לפי החוק הוא יכול לכהן עד הרשעה
יש ניגוד עניינים שתגיש כתב אישום, רצח או אנס תגיש כתב אישום
אני רוצה לבחור באנס להיות ראש ממשלה שלי תגיד לי לא?

ולא לא ברדוגו וינון מגל הם האורים ותומים שלי
מסתבר שיש עוד פרופסורים ומשפטנים ושופטים בדימוס ועו"ד שחושבים שאומרים בפרוש שזה לא חוקי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב:
05 ספטמבר 2023, 11:13

מסתבר שיש עוד פרופסורים ומשפטנים ושופטים בדימוס ועו"ד שחושבים שאומרים בפרוש שזה לא חוקי
מה זה לבחור באנס?
אתה מודע לזה שאם אדם פשע אפילו משהו פעוט ןנפתח נגדו תיק במשטרה גם אם התיק נסגר אסור לו 7 שנים לכהן בתפקידים פוליטים!
אז למה ראש ממשלה יוכל לעשות את זה?
ביבי מורם מהעם? אריה דרעי מורם? לפיד מורם מהעם?
הם נועדו לשרת אותנו לא להפך
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:
05 ספטמבר 2023, 12:14
מה זה לבחור באנס?
אתה מודע לזה שאם אדם פשע אפילו משהו פעוט ןנפתח נגדו תיק במשטרה גם אם התיק נסגר אסור לו 7 שנים לכהן בתפקידים פוליטים!
אז למה ראש ממשלה יוכל לעשות את זה?
ביבי מורם מהעם? אריה דרעי מורם? לפיד מורם מהעם?
הם נועדו לשרת אותנו לא להפך
לך תשנה את החוק בצורה חוקית ולא להמציא ביטול בחירות
כרגע ראש ממשלה יכול לכהן

אני אבחר במי שבא לי , יש לי זכות בחירה כאזרח במדינה הזאת( למזלי עשיתי צבא אז סמיוני לא ישלול לי את הזכות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב:
05 ספטמבר 2023, 12:22
לך תשנה את החוק בצורה חוקית ולא להמציא ביטול בחירות
כרגע ראש ממשלה יכול לכהן

אני אבחר במי שבא לי , יש לי זכות בחירה כאזרח במדינה הזאת( למזלי עשיתי צבא אז סמיוני לא ישלול לי את הזכות
אבל זה החוק קובע ואומר על אדם מן היישוב למה צריך לחוקק חוק נגד פוליטיקאים?
כמה חוקים צריך כדי שאדם שאנס לא יהיה פוליטיקאי או אדם שרצח?
מילא אדם שהיה בצבא ונלחם, אבל רוצח או אנס?
למה שתרצה בכלל להצביע לאנס?
מי שאונס מקומו בכלא ל25 שנים לפחות
עוד מעט תגיד לי שאתה תצביע למשה קצב או לבני סלע
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:
05 ספטמבר 2023, 12:25
אבל זה החוק קובע ואומר על אדם מן היישוב למה צריך לחוקק חוק נגד פוליטיקאים?
כמה חוקים צריך כדי שאדם שאנס לא יהיה פוליטיקאי או אדם שרצח?
מילא אדם שהיה בצבא ונלחם, אבל רוצח או אנס?
למה שתרצה בכלל להצביע לאנס?
מי שאונס מקומו בכלא ל25 שנים לפחות
עוד מעט תגיד לי שאתה תצביע למשה קצב או לבני סלע
זה היה בהקצנה כתגובה למה שאריאל כתב לי, הוא רצה לחדד את הבעיה בתיקון לחוק הנבצרות שהיה לא ברור

המצב כרגע מאוד מסוכן כי המשפטנים מתפלפלים בעניין נבצרות של ראש ממשלה , בית משפט נתן בפסיקות שלו את המילה האחרונה ליועמ"ש - פקיד שלא נבחר ע"י הריבון ויכול להיות בעל דעה פוליטית כזו או אחרת והוא יכול להחליט מתי ראש ממשלה נבצר ומתי לא וזה מצב אבסורדי( הרי לא בעיה למצוא משהו על כל אחד ואחד שרק רוצים)

אפילו לוקחים את זה למקום של ניגוד עניינים( לא מדברים פה על אונס או רצח מול המצלמות) שלטעמי כל פוליטיקאי נמצא בו בשלב כזה או אחר בקריירה שלו ועל זה רוצים להפיל ממשלות!
אגב כל הפקידים והשופטים גם נמצאים בניגוד עניינים אבל מעליהם אין כלום ואין מי שיוציא אותם לנבצרות

ואחרי החפירה המסכנה היא שמשחקים פה באש ,
יועמש , תפקיד ללא הגדרה והסדרה בחוק שמקבל את כוחו מפסיקות של משפטנים פרוגרסיביים שיכורים מכוח( להלן יכול להוציא ראש ממשלה לנבצרות)
הוא זה שיבחר בסופו של יום מי יכהן ומי לא ולא העם

אתה תבחר בלפיד נניח ואז יחליט יועמש שהוא לא מתאים ואז יפסלו אותו, תבחר גנץ ואותו דבר וכן הלאה וכן הלאה- הקול שלך ושלי לא שווה כלום

היועמש זה השליח של השופטים והוא זה שמתלכלך מול הממשלה והם רק דנים בעתירות שמגיעות לפיתחם....ושומרים עלינו מהשטן ( כל פוליטיקאי שלא יתיישר)
וזה יתהפך על האופוזיציה

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב:
05 ספטמבר 2023, 10:37
כן.
בשביל זה יש את הכנסת. נבחרי ציבור ולא פקיד עם אינטרס פוליטי כמו גלי בהרב מיארה.
לפי החוק החדש הכנסת לא יכולה להוציא את ראש הממשלה לנבצרות:
"ההכרזה על נבצרות והגורם המוסמך לכך נקבעו במפורש בחוק היסוד: במקום היועץ המשפטי לממשלה (כפי שנקבע בעבר בפסיקה), הגורם כיום הוא ראש הממשלה בעצמו, באישור שני שליש מחברי ועדת הכנסת (בראשה עומד אופיר כץ מהליכוד וכמובן שיש בה רוב לממשלה), או החלטה של שלושה רבעים מהממשלה. ההחלטה תעמוד בתוקף שלושה ימים ואז תובא לאישור ועדת הכנסת ברוב של שני שלישים ותעמוד בתוקפה עד שבוע. הארכת הנבצרות מעבר לכך תהיה בהחלטת מליאת הכנסת ברוב של 80 חברי כנסת".
ובקיצור, נדרשת תמיכה של ועדת הכנסת שנשלטת על ידי הממשלה או של הממשלה שנשלטת על ידי ראש הממשלה וזה לא בכוחה של הכנסת, לא משנה מה עשה ראש הממשלה. כל ראש ממשלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא מבין למה ועדת הכנסת וחברי ממשלה - נבחרי ציבור - לא נחשבים בעיניך כי יש להם אינטרס אבל יועצת משפטית לממשלה היא חזות כל הצדק בעולם.
אני מאמין שאם ראש הממשלה היה צורך סמים קשים ולא היה מתפקד, חברי הממשלה היו מוציאים אותו לנבצרות.
ומצד שני יש לך ספק שלולא החוק החדש, הגברת בהרב מיארה הייתה מנצלת זאת ומוציאה את ראש הממשלה לנבצרות?אתה בכלל קולט..פקידה!מוציאה ראש ממשלה לנבצרות בניגוד לחוק בגלל פרשנות אישית ופוליטית שלה בלבד!
וזה מבלי לדבר על הסחיטה באיומים של ראש ממשלה.

אתה מסוגל רגע לצאת מפוזיציה ולהבין את הדבר הזה?כמה זה מסוכן ומה זה יכול לעשות למדינה?

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

MikiRed כתב:
05 ספטמבר 2023, 10:52
כל שטיפת המוח שאם יעבור החוק, נתניהו יעשה בונגה בונגה ויהרוג את כל הג'ינג'ים מעידה על בורות, טיפשות או בריחה מהמציאות.
בשטיפת המוח קיבעו כמה "אמיתות":
1. כל הפוליטיקאים מושחתים, באים לשדוד את הציבור (נתניהו שמרוויח חצי מהשופטים, יכל להרוויח פי 100, אז הוא באנלשדוד את הקופה??)
2. כל השופטים מלאכים, אין שום שיקול זר בהחלטות שלהם
3. חושב שאתה מערבב את חוק הנבצרות ואת חוק הגבלת הסבירות...
4. ממליץ לך לראות את לפיד (החכם) מסביר למה פקיד ממונה לא יכול להדיח ראש ממשלה
5. אתם בערוגות השמאל מריחים כרגע ריחות מהנים, ולא מבינים שחוסר האיזון בין הראשויות ייפגע בעתיד גם בהם. נתת כח מוגזם לראשות אחת, היא תילחם על הכח ולא תוותר עליו לעולם בהסכמה
שטיפת מוח זה לצופים של ערוץ 14. אנחנו בשמאל משתדלים לחשוב עצמאית. בגלל זה אין לנו בעיה להגיד שיאיר לפיד וגנץ הם לא הדבר הכי חכם שיש לאנושות להציע, מיכאלי מנחוסה וזהבה גלאון מעצבנת יותר מספורי.
1. השררה מביאה איתה שחיתות. בכל מקום. בגלל זה צריך שומרי סף חזקים. לכל ממשלה. למרבה הצער הליכוד וש"ס הפכו את השחיתות וחלוקת הג'ובים לתעשייה וקשה להם כשמנסים להגביל אותם.
זה אותו ביבי שהבן שלו מכר מתנות שהוא קיבל, אחרות פשוט נעלמו, ואשתו לקחה לעצמה כסף שהתקבל עבור מחזור בקבוקים שהיו רכוש המדינה. זה האיש וזו המשפחה.
2. יש שופטים גרועים. יש כאלו בעלי אג'נדה. משמאל ומימין. כמו זו שזיכתה את השוטר שהרג את איאד אל חאלק.
3. אני לא מערבב אבל מסכים שלא סביר שלא ניתן להוציא ראש ממשלה לנבצרות.
4. לפיד סתום. אין לי מה ללמוד ממנו.
5. בשמאל מריחים בעיקר את הבואש של בן גביר. מי שמנסה להפר את האיזון, ובצורה הרסנית, היא הממשלה הנוכחית.
טוב מאוד שיש גופים שיכולים לאזן ולהגביל נבחרי ציבור. הימין הוא זה שמנסה להגביל אותם. לירבמן כשר אוצר העביר חוק שהפלה חרדים לרעה בנוגע למעונות יום. בג"ץ הוא זה שנתן להם סעד, וטוב שכך.
אל על הפלתה להטבים. בית המשפט הוא שנתן להם זכויות שוות וטוב שכך.
דוד אמסלם מנסה למנות מקורבים חסרי כישורים (ג'ובים כמו שאוהבים במרכז הליכוד) ו"פקידים" כמו שאוהבים לומר פה, מגבילים אותו ומבקשים שימנה אנשים שעומדים בתנאי הסף, ושוב טוב שכך.
אם אתה חושב שהמדינה תתפקד טוב יותר בלי שומרי סף יש לי כמה דוגמאות מחו"ל לתת לך. נתחיל ברוסיה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 13:29
לפי החוק החדש הכנסת לא יכולה להוציא את ראש הממשלה לנבצרות:
"ההכרזה על נבצרות והגורם המוסמך לכך נקבעו במפורש בחוק היסוד: במקום היועץ המשפטי לממשלה (כפי שנקבע בעבר בפסיקה), הגורם כיום הוא ראש הממשלה בעצמו, באישור שני שליש מחברי ועדת הכנסת (בראשה עומד אופיר כץ מהליכוד וכמובן שיש בה רוב לממשלה), או החלטה של שלושה רבעים מהממשלה. ההחלטה תעמוד בתוקף שלושה ימים ואז תובא לאישור ועדת הכנסת ברוב של שני שלישים ותעמוד בתוקפה עד שבוע. הארכת הנבצרות מעבר לכך תהיה בהחלטת מליאת הכנסת ברוב של 80 חברי כנסת".
ובקיצור, נדרשת תמיכה של ועדת הכנסת שנשלטת על ידי הממשלה או של הממשלה שנשלטת על ידי ראש הממשלה וזה לא בכוחה של הכנסת, לא משנה מה עשה ראש הממשלה. כל ראש ממשלה.
מתוך הפוזיציה שלך אני יכול להבין את הפחד אבל בתמונה הגדולה אסור שפקיד , שלי או לך אין דרך להשפיע על בחירתו ובטח לא יודעים כלום על תהליך בחירתו , מניעיו הפוליטיים , מעלליו השונים וכו יהיה זה שיחליט גם בשבילך מי יעמוד בראשות הממשלה

עזוב רגע ביבי, הוא לא יהיה פה לנצח אבל יועמשים יהיו ולכל אחד יהיו גחמות אחרות וחלומות אחרים
תדמיין אחד ממש קיצוני ימני, בן גביר סטייל מפיל לך שוב ושוב את הבחירה ופוסל לך את הקול

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
05 ספטמבר 2023, 11:13

בלי להעליב, אתה בחור צעיר כנראה. גדלת למדינה שבה נורמלי שמישהו עם כתב אישום לא מתפטר באותו יום, שלא לומר בפתיחת החקירה. מדינה שיש לה נשיא שיושב בכלא (קצב), רה"מ שיושב בכלא (אולמרט), שרים שישבו בכלא (הרבה, הבולטים שבהם דרעי, שגב, הירשזון) אז אולי זה נראה לך סביר.
זה לא. בשום מקום נורמלי זה לא קורה.
אנשים שנתפסו מנהלים רומן מתפטרים מתפקידם.
אף אחד לא העלה על דעתו מצב שבו מנהיג המדינה יעמוד לדין ולא יתפטר. זה מקובל, אולי, במדינות עולם שלישי.
המדינה אומרת לך מפורשות שיש הגבלה על בחירה בעבריין עם קלון. לא רק כחבר כנסת וכשר אלא אפילו כנהג אוטובוס, שופט או כבאי.
אז בוודאי שהוא לא יכול לכהן כראש ממשלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 13:53
בלי להעליב, אתה בחור צעיר כנראה. גדלת למדינה שבה נורמלי שמישהו עם כתב אישום לא מתפטר באותו יום, שלא לומר בפתיחת החקירה. מדינה שיש לה נשיא שיושב בכלא (קצב), רה"מ שיושב בכלא (אולמרט), שרים שישבו בכלא (הרבה, הבולטים שבהם דרעי, שגב, הירשזון) אז אולי זה נראה לך סביר.
זה לא. בשום מקום נורמלי זה לא קורה.
אנשים שנתפסו מנהלים רומן מתפטרים מתפקידם.
אף אחד לא העלה על דעתו מצב שבו מנהיג המדינה יעמוד לדין ולא יתפטר. זה מקובל, אולי, במדינות עולם שלישי.
המדינה אומרת לך מפורשות שיש הגבלה על בחירה בעבריין עם קלון. לא רק כחבר כנסת וכשר אלא אפילו כנהג אוטובוס, שופט או כבאי.
אז בוודאי שהוא לא יכול לכהן כראש ממשלה.
אחרי כל מה שצף במשפט אתה עוד כותב את זה?ערימה של כלום ושום דבר.
נתת את אולמרט כדוגמא, היו נגדו ראיות לשוחד אמיתי ולא "סיקור תקשורתי אוהד". רוצה לדבר על כל אותם פוליטיקאים או בעלי תפקידים שחוסלו ע"י הפרקליטות, נאלצו להתפטר או לוותר על תפקידים ואז התברר שהם זכאים?

ועבריין הוא עבריין רק אחרי פסק דין. לא לפני.

שלח תגובה