העונש של בית"ר...מוצדק? לא מוצדק?

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שלח תגובה
זה שי !

העונש של בית"ר...מוצדק? לא מוצדק?

שליחה על ידי זה שי ! »

מה אתם חושבים על ההחלטה להעניש את ביתר ?

https://www.one.co.il/Article/136284.html" onclick="window.open(this.href);return false;

אני אישית לא אוהב לשמוע קללות גזעניות אבל מצד שני זה גם מה שהקהל שלה חושב והקהל של ביתר קיצוני מידי
זה כמו שלאציו ירדו ליגה בגלל גזענות זה לא ספורטיבי !!
זה שי !
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

Re: העונש של בית"ר...מוצדק? לא מוצדק?

שליחה על ידי שמעון א »

החלטה שגויה לדעתי.
גזענות יש בכל העולם. אפילו יש אצטדיונים שהאוהדים מניפים דגלים עם צלבי קרס. לא שמעתי שהורידו להם נקודות על זה.

סמל אישי של משתמש
נאור סייס
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי נאור סייס »

בהיתאחדות רוצים למגר עד הגזענות, לאוהדים של בית"ר יקח הכי הרבה זמן בגלל שהם בבונים.
בסדר יקח איתם קצת יותר זמן, גם בבוניה יפסיקו באיזשהו עונה להרוס לקבוצה שלהם.
ובכלל לדעתי עונש טיפשי, עם הייתה היתאחדות באמת טובה ממזמן היו מורידים אותם ליגה כמו יובנטוס, אולי אז יכנס להם משהו למוח.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

לא יודע אם ההחלטה היא דווקא על המקרה הספציפי הזה.
מה שהולך בטדי במשחקים של בית"ר זה פשוט גועל נפש, שרים שירים על סלים טועמה סתם בלי קשר לעולם, בלי שהוא משחק בארץ בכלל, מקללים קללות גזעניות לכל העולם בערך, כושים, ערבים, מה זה משנה?

קהל מגעיל, עונש עדין מידי אפילו.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

נאור סייס כתב:ובכלל לדעתי עונש טיפשי, עם הייתה היתאחדות באמת טובה ממזמן היו מורידים אותם ליגה כמו יובנטוס, אולי אז יכנס להם משהו למוח.
אחי, זה לא קללות שאנחנו רגילים לשמוע ברחוב. וגם לא חזיזים. זה אידואולוגיה. אי אפשר לחנך, ולא שווה לנסות.

סמל אישי של משתמש
נאור סייס

שליחה על ידי נאור סייס »

שמעון א כתב: אחי, זה לא קללות שאנחנו רגילים לשמוע ברחוב. וגם לא חזיזים. זה אידואולוגיה. אי אפשר לחנך, ולא שווה לנסות.
אנשים שומעים את כל הקללות האלה, ילדים ומבוגרים המון אנשים לא הולכים למגרשים בכלל הקבוצה הזאת.
יש גבול, עם הם ילמדו מתישהו זה בטוח, עם לא יפסיקו להחמיר במקרים שלהם.
זה באמת קהל ביזיוני שמגיע למגרשים רק בגלל הדעות הפוליטיות שלו ובלי קשר לאהבה לקבוצה, וראים את זה שהם תמיד פוגעים בקבוצה.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זהו הקהל של ביתר
ואי אפשר להילחם בזה זה היה לפני אבי לוזון ויהיה גם אחרי
ככה הקהל שלהם חושב וכמו ששמעון אמר זה האידיאולוגיה שלהם וככה הם חושבים שצריך להיות
זה כבר סתימת פיות מה שעושים לקהל של ביתר
מדוע לא מורידים להפועל ת"א נקודות אני שואל עם כל שירי הנאצה לשמעון מזרחי לאבי נימני ולאוהדי מכבי וביתר ?
למה תמיד באים על ביתר ירושלים
קל להאשיים אותם בהכל .. אני אישית שונא את הקהל שלהם כי זה לא כייף לשמוע את זה וגם לראות מה שהם עושים אבל לא הכל הם עושים
הרבה התקשורת שהיא שמאלנית פה בארץ נופלת עליהם תמיד
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

שמעון א כתב: אחי, זה לא קללות שאנחנו רגילים לשמוע ברחוב. וגם לא חזיזים. זה אידואולוגיה. אי אפשר לחנך, ולא שווה לנסות.

נתחיל מזה שאציין שאני נמצא די רחוק מהמרכז בצד הימני של המפה הפוליטית.
נמשיך בזה שאגיד שאני מאוד מסכים עם שי שבארץ קיימת תקשורת מאוד מאוד מאוד שמאלנית ואני עדין.

אבל -
להבדיל אלף אלפי הבדלות...גם לנאצים היתה אידיאולוגיה. גם למוסוליני היתה אידיאולוגיה. גם לסטאלין היתה אידיאולוגיה וכך גם לאחמדניג'אד.

כן, אולי זה לא ימצא כן בעיני אנשים אבל יש דברים שאסור אפילו לחשוב.
אידיאולוגיה או לא, מדובר בגזענות הכי בזויה שיש.
מדובר בעבירה חוזרת ונשנית על החוק במדינה.
חייבים למגר את התופעה הזו.
אל תדברו עם ערבים, אל תהיו חברים שלהם...אבל קריאות מכלילות כמו "מוות לערבים" ו"מוחמד מת" וכו' וכו' - מקומן לא במדינה שלנו, בדיוק בגלל שכולנו צריכים לזכור איך המדינה הזאת קמה.

תאמינו לי, כשפעם אחת הם יירדו ליגה בגלל כל הקריאות האלה...הם ילמדו יופי-יופי לא לעשות את זה יותר.

ושוב, רק בשביל לחדד - אני מאמין שלרוב האוכלוסייה הערבית בישראל צריך לשלול את האזרחות (חוסר נאמנות בסיסית).

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אליק כתב:

נמשיך בזה שאגיד שאני מאוד מסכים עם שי שבארץ קיימת תקשורת מאוד מאוד מאוד שמאלנית ואני עדין.

אבל -
להבדיל אלף אלפי הבדלות...גם לנאצים היתה אידיאולוגיה. גם למוסוליני היתה אידיאולוגיה. גם לסטאלין היתה אידיאולוגיה וכך גם לאחמדניג'אד.

אל תדברו עם ערבים, אל תהיו חברים שלהם...אבל קריאות מכלילות כמו "מוות לערבים" ו"מוחמד מת" וכו' וכו' - מקומן לא במדינה שלנו, בדיוק בגלל שכולנו צריכים לזכור איך המדינה הזאת קמה.

תאמינו לי, כשפעם אחת הם יירדו ליגה בגלל כל הקריאות האלה...הם ילמדו יופי-יופי לא לעשות את זה יותר.

ושוב, רק בשביל לחדד - אני מאמין שלרוב האוכלוסייה הערבית בישראל צריך לשלול את האזרחות (חוסר נאמנות בסיסית).
אין נאמנות אין אזרחות ליברמן קטן שכמותך. אם נאמץ את הסיסמא צריך לשלול לסתיו את האזרחות :כפיים:

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אליק כתב:

אבל -

יש הרבה דברים שאתה צודק בהם אבל אני שואל האם העונש מוצדק???
כי אין בעייה עם זה שיתנו להם רדיוס או משחק ללא קהל ... הקטע זה שהם מורידים לקבוצה נקודות וזה כבר חוסר ספורטיביות
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אז לשיטתך, שי, צריך לבטל לאלתר את עונש הפחתת הנק' מן העולם...נראה לך באמת שבלעדיו יצליחו ליצור איזושהי הרתעה מינימלית בדברים החשובים באמת?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה