נוער: ניצחון ביתי ענק על בית"ר ירושלים. 1-3 בעשרה שחקנים!

כל מה שקשור למחלקת הנוער.
סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

נוער: ניצחון ביתי ענק על בית"ר ירושלים. 1-3 בעשרה שחקנים!

שליחה על ידי הסניגור האדום »

זה קורה כאן בווסרמיל יום שבת 29-10 בשעה 10:30 נוער הפועל השלושה באר-שבע מול נוער בית"ר ירושלים,
מחזור שמיני והכל חם בית"ר מקום שני עם 15 נקודות באר שבע דולקת בעקבותיה עם 13 נקודות מהמקום השישי,
באו נעודד באו נתמוך ונוכיח לכולם שאנחנו מאמינים בנוער של העיר שלנו, להוכיח שיש לנו עתיד,
אז כולם יום שבת 10:30 הכניסה חופשית יושבים בשער 2.
:יאללה הפועל: :יאללה הפועל: :יאללה הפועל:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: ישחקו הילדים לפנינו, באר שבע VS בית"ר ירושלים.

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נעשים מאמצים מצד האוהדים כדי שיפתחו יציע נוסף (כניראה 5) כדי שיהיה לפחות יציע מוצל אחד.
יש אוהדים רבים שמתכוונים להגיע ולתמוך, בגלל חוסר האפשרות להגיע למשחק של הבוגרים ,ככה שצפוי להיות לא מעט קהל ואווירה מצוינת.

מישל, תן לנו את ההרכב שאתה משער שיעלה בשבת

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 27 אוקטובר 2011, 22:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

גם אני בא...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אולי נבוא מה יש לעשות !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

משה אוחיון כתב: מישל, תן לנו את ההרכב שאתה משער שיעלה בשבת
אני מבין את הרצון שלך לקבל מושג מי משחק בנוער אבל אין צורך לעשות ממישל דני דבורין....

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

בניגוד לחברנו אליק שאין לו מושג מי משחק בנוער אז כאן בדיוק שאלת את "המומחה "
אז זהו ההרכב כדלקמן משה,
בשער.שי מלכא.
בלמים.סמדג'ה עמוס, אלגרבלי בן,
מגנים.טויטו דודו, איציק ועקנין,
קישור,טזזו דרור, ירדן אבוחצירא, לוטם זינו, וצחי ברבי,
חלוצים. יוני אוזן ,סהר שבתאי
ניסו מאמין בהרכב הזה וזה ההרכב הראשון לדעתי.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

הסניגור האדום כתב:זה קורה כאן בווסרמיל יום שבת 29-10 בשעה 10:30 נוער הפועל השלושה באר-שבע מול נוער בית"ר ירושלים,
מחזור שמיני והכל חם בית"ר מקום שני עם 15 נקודות באר שבע דולקת בעקבותיה עם 13 נקודות מהמקום השישי,
באו נעודד באו נתמוך ונוכיח לכולם שאנחנו מאמינים בנוער של העיר שלנו, להוכיח שיש לנו עתיד,
אז כולם יום שבת 10:30 הכניסה חופשית יושבים בשער 2.
:יאללה הפועל: :יאללה הפועל: :יאללה הפועל:
מישל, יש פורום שמיועד לנוער.כאן מדברים על הקבוצה הבוגרת..

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yakov7 כתב:
מישל, יש פורום שמיועד לנוער.כאן מדברים על הקבוצה הבוגרת..

תכלס.. ובפרט בסיקורי וסיכומי משחקים..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

המשחק הוא חשוב והילדים בכלל ענקים...:) יש נוהל נוער אחרי 24 שעות מעבירים את הכתבות סיקורים לפורום דור העתיד,
מגיע להם להיחשף כאן גם שהאוהדים יכירו את השמות שלהם וכלל הנוער צריך תמיכה אין סופית על מנת להצליח אז אנחנו מתחילים עם זה כאן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אליק כתב:
אני מבין את הרצון שלך לקבל מושג מי משחק בנוער אבל אין צורך לעשות ממישל דני דבורין....
אליק, זה היה בציניות. שנינו יודעים מאיפה מישל קיבל את "ההרכב" והדיווחים האחרונים. :חיוך גדול:

אני מסכים עם מישל בנוגע לפתיחת הנושא ב"יציע המרכזי". עד למחר הוא מתאים לכאן כדי שיחשף לכמה שיותר אנשים, לאחר מכן צריך למצוא את מקומו (כולל העידכונים מהמשחק) בפורום של הנוער.

מישל, לוטם זינו בתוכניות להרכב של הבוגרים. לאור העובדה שגביש וקינגסטון יעדרו וסולימאן ונאסר לא נכללים בסגל של הבוגרים בגלל סיבות מקצועיות, סיכוים גבוהים שלא מעט משחקני הנוער (גל דהאן ויתכן גם יוני אוזן) יכללו בסגל של הבוגרת.

תמונה

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

תראה משה האופציה השניה בקישור שהיא מצויינת בכל פרמטר הוא ברק בוכובזה,
חכם יעיל אתלטי בנוי טוב והכי חשוב קבוצתי ומפרגן,
לצערי כנראה יוני ימשיך לשחק עם הנוער, עד שיבינו שם שגורלו של אקסברד כגורלם של נאסר ואמג'ד לספסל ומשם החוצה.

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

מישל אם יורשה לי כולנו רוצים שהנוער יצליח לא רק אתה. אבל נראה כאילו הפכת כלי שרת של אנשים מסוימים במחלקת הנוער כדי לקדם אותם בדעת הקהל. הם מספרים לך הרכבים. מעדכנים אותך. וואלה אף אחד לא יודע מה ההרכב של הבוגרים מחר אבל כולם יודעים ממך איך הנוער ישחק. עם כל הכבוד לכולם ביוסף אבו לאבן אלונה משקיעה במשך 5 שנים המון כסף ואנשי מקצוע ומאמני כושר ומאמני מה שלא יהיה. גם באופיר דוידזדה וגם בכל שחקן נוער שגדל במחלקה שהיא מחזיקה כבר שנה חמישית. אז הגדלת לעשות וקראת לה ללכת הביתה ואתה מפאר מאמן שבא מעירוני אופקים כאילו מדובר באיזה עילוי שעשה יש מעין. כולנו מעריכים את ניסו ויקו ושות' על העבודה שהם עושים אבל תזכור שגם אלונה פה והיא משקיעה מליונים על מחלקת הנוער וכולם קוצרים את הפירות. תגיד שכסף זה לא הכול? ברור שלא, כי היא גם מנהלת את המחלקה ביד רמה. תזכור שבפעם האחרונה שניסו אימון בהפועל בש בנערים אלי זינו העיף אותו הביתה אחרי 10 מחזורים וכישלון מקצועי ואלונה כן נתנה לו גב אחרי עונה ראשונה כושלת. אם כבר אתה בקטע של קרדיטים תן לכל מי שמגיע. בהצלחה לנו מחר
נערך לאחרונה על ידי אהוד שמיר ב 28 אוקטובר 2011, 18:02, נערך 3 פעמים בסך הכל.
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

ואני אגיד לך עוד משהו. אחרי המשחק מול מכבי תא כשהיו שחקנים ממחלקת הנוער שקיללו את אלונה רחמנא ניצלןןן לעיני המצלמה אני מאשים אותך ועוד כמוך בזה. בגלל הדברים שרשמתי למעלה. לא מגיע לך בעלים כזאת מסע התעמולה שלך עבר כל גבול!

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

יאלהה הפועל!! יאללה אלונה!! יאלהה ניסו!! יאללה ויקו!! יאללה כישרונות גדולים שלנו!! מפרקים מחר את הצורה לביתר!! ובערב לקריית שמונה!!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אני מישל בשני לא קיבלתי לא מקבל ולא אקבל שום טובת הנאה משום גורם הקשור להפועל באר שבע,
הפועל באר שבע היא אהבתי הגדולה,הפועל באר שבע בחלק מחיי הייתה חשובה יותר מהמשפחה לצערי,
אני מאמין בימים אלו ובתקופת זמן זו שהפועל באר שבע האמיתית היא קבוצת הנוער למרות כל תחלואיה,
ביום שבעלי הפועל באר שבע לא תאמין לא תתמוך, ותעמוד מן הצד ולא תחדיר את זה כאסטרטגיה של הבעלים והמועדון כצורך בסיסי של המועדון,
אני מישל בשני אדרוש בכל תוקף שמפתחות ניהול המועדון יעברו לאדם אחר שימצא,
אין לי צורך בניהול של הקבוצה הבוגרת, אין צורך בניהול שכל שנה רוכש שחקנים שהכישלון שלהם זועק מצומת קסטינה,
אין לי צורך בתקציב 25 מליון שמפרנס ברובו את חיל השלום התל אביבי,
ואת כל זה אלונה יודעת,ניר קלינגר בגד בעיקרון שאנו ואלונה מאמינים בו אלונה עמדה מהצד ולא התערבה,
אלונה עמדה מהצד ולא עשתה דיו על מנת שיהיה יצוג הולם לשחקני הנוער,שיהיה שילוב אמיתי ולא כסיסמה,
שאלונה שאלה אותי האם אני רוצה שהיא תלך אמרתי שכן,אמרתי שאם ניר נשאר כאן אז כן,
שתיארתי לה את הלך הרוח באימונים, ששם שחקני הרכש מקבלים אימוני אקסטרה ועדיפות על שחקני הנוער שלנו! היא לא האמינה, ניר הצטרף לשיחה ואמר שזה לא האמת והוא ילל כמו תינוק בן יומו שזו הייתה בושה,מול עיניי חזתי באימון האקסטרה לאחר האימון הקבוצתי ששחקני הנוער חוזים בו מין המנהרה,
אמרתי שאם הוא נשאר את יכולה מבחנתי ללכת איתו,
יש לנו זכות מלאה להגיד את אשר על ליבנו,
אני מכבד את שלגי, אני מכבד את ויקו אבל הוא בדרכו כל פעם עושה שטויות שגורמות לך למחשבות שעדיף שלא תהיינה,
את ניסו אני עוטף בשני ידיי קודם כל מהבחינה האישית ולאחר מכן מהבחינה המקצועית, האיש הוא החלום הרטוב של כל אוהד ממוצע בעיר הזו,
את המחלות ילדות של קבוצת הנוער בקדנציות קודמות הוא ניסה לרפא ,אבל כנראה הם היו מושרשות בצורה שעם כל היכולת שלו הוא לא הצליח לרפא,
כל שחקן שניסו אימן בימי חייו יספר לך על מאמן אמיתי מאמן מקצועי, אני לא רוצה להמשיך ולספר עליו הרי גם כאן תעלה את החשדות שאולי הוא מספר לי ומוסר לי את ההרכבים,
לעניין ההרכב האחרון פשוט מאוד זה ההרכב שעולה ברציפות משחק רביעי אז לא צריך להיות מושחת מחובר או בעל אינטרסים כדי לדעת כמעט בוודאות את ההרכב שיעלה בשבת,
את הקשר שיש לי עם הורי השחקנים אני משאיר בתוך מסגרת ובגבולות מותרים שיש לי משהו להגיד
על בנם הם למדו לקבל כי הם הבינו מזמן שלא עומד מאחור שום אינטרס,
עומד שם דבר אחד והוא האינטרס הכי גדול,
שביום של אחרי אלונה או כל אחד אחר, יהיה בסיס לקבוצת הפועל באר שבע בסיס של שחקנים טובים שהם לכל הפחות יובילו אותך למרכז טבלה ואולי מעבר, דבר שימנע בעתיד לנפילתה של האימפריה,
לסיום אני אוהב את הנוער אני חושב שהוא הבסיס לשירה לאהבה ולהשקעה של כל האוהדים.
שבת שלום.

שלח תגובה