נעים להכיר: סגל השלושה

כל מה שקשור למחלקת הנוער.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אוהד מרחוק

נעים להכיר: סגל השלושה

שליחה על ידי אוהד מרחוק »

על מנת שנוכל כולנו להכיר טיפה יותר את החברה הצעירים שמשחקים העונה במדי קבוצת הנוער, להלן סקירת הסגל.
מי שמכיר את השחקנים ויודע עליהם פרטים נוספים, כל תוספות/תיקונים וכו' יתקבלו בברכה.

סגל קבוצת הנוער:

איתמר שירי – שוער. עלה מנערים א', נבחר לשחקן המצטיין בעונה שעברה, זומן בעבר לנבחרת הנערים.
https://www.ustar.co.il/academy.asp?id=50" onclick="window.open(this.href);return false;

שגיא עמר – שוער. עונה שנייה בנוער.

יפתח ארלקי – שוער. השתייך בעבר לקבוצות הנוער של הפועל מרחבים, וקבוצת הנערים של מועצה אזורית שער הנגב.

גל ברדה – מגן. עלה מנערים א', כבש שער אחד בכל אחת מהשנתיים האחרונות.

אושר זיתון – בלם. חזר לאחר שנתיים בקבוצות הנערים של מכבי חיפה, משתייך כיום לסגל נבחרת הנוער (9 הופעות בנבחרת הנערים). העונה נכנס כמחליף במדי הבוגרים במשחק הליגה הראשון ברמה"ש.

דוד קרב – בלם. עלה מנערים א', חזר למחלקת הנוער לפני שנה מבית"ר ירושלים.

זיו קרייף – בלם. עלה מנערים א', בעונה שעברה לא כבש, ולפני שנתיים כבש שער אחד.

ולדימיר בלנקו – מגן. הגיע מקבוצת הנוער של הפועל חדרה, השתייך בעבר לקבוצות נס טוברוק ומכבי נתניה, ולפני כן לבית"ר ב"ש.

אופיר דוידזאדה – מגן. עלה מנערים א', נבחר לשחקן ההוגן והמתמיד בעונה שעברה בה כבש שער אחד, לפני שנתיים כבש 2 שערים.

שי לוק - מגן. עונה שנייה בנוער.

טל חוה – עונה שניה בנוער.

ליאור בננו – בלם/קשר. עונה שנייה בנוער, כבש בעונה שעברה 2 שערים, ולפני שנתיים 3 שערים.

טל ברדה – קשר. עלה מנערים א', לא כבש בעונה שעברה, ולפני שנתיים כבש 3 שערים.

דור סופר – קשר. עלה מנערים א', כבש בעונה שעברה 3 שערים, ולפני שנתיים שער אחד.

יוחאי לנקרי – קשר. עונה שנייה בנוער, עוד שחקן דרומי שעזב בגיל צעיר את המועדון ונחת בפנימיית הכדורגל של מכבי חיפה. כבש לפני שנתיים 2 שערים במדי מכבי חיפה, בעונה שעברה עבר להפועל ב"ש.

מאור ביטון - עונה שנייה בנוער.

מתן בטיטו – קשר. עונה שנייה בנוער, כבש בעונה שעברה 2 שערים, ולפני שנתיים 12 שערים. העונה לזכותו כבר 2 שערים בליגה.

מור בן עמי – קשר. עלה מנערים א', כבש בעונה שעברה 4 שערים, הגיע לפני שנתיים מבית"ר ב"ש במדיה כבש 8 שערים. משתייך כיום לסגל נבחרת הנוער (3 הופעות בנבחרת הנערים).

דניאל עמר – קשר. עלה מנערים א', כבש בעונה שעברה 4 שערים, ולפני שנתיים 8 שערים, זומן בעבר לנבחרת הנערים.

צחי מחלוף – קשר. עלה מנערים א', מסומן במועדון כהבטחה גדולה, התאמן באימוני טרום העונה עם הקבוצה הבוגרת והציג יכולת טובה. כבש בעונה שעברה 13 שערים, ולפני שנתיים 20 שערים. השתייך בעבר לנבחרת הנערים ולאחרונה זומן לנבחרת הנוער.
העונה לזכותו כבר 4 שערים (2 בליגה ו-2 בגביע).

גד עובדיה - חלוץ. עונה שנייה בנוער, כבש בעונה שעברה 2 שערים, הגיע לפני שנתיים מבית"ר ב"ש, במדיה כבש 19 שערים.
https://www.ustar.co.il/academy.asp?Id=58" onclick="window.open(this.href);return false;

ליאל זגורי – חלוץ. עונה שנייה בנוער, כבש בעונה שעברה שער אחד. הגיע לפני שנתיים מבית"ר ב"ש, במדיה כבש 15 שערים.

יצחק חגי – חלוץ. חזר מעונת השאלה בקבוצת הנוער של בית"ר ב"ש, במדיה כבש בעונה שעברה 3 שערים.

דין אוחנה – חלוץ. עלה מנערים א', כבש בעונה שעברה 10 שערים, ולפני שנתיים 19 שערים.

תומר לחמי – חלוץ. עלה מנערים א', כבש בעונה שעברה 11 שערים, ולפני שנתיים 6 שערים. השתייך בעבר לסגל נבחרת הנערים (2 הופעות בנבחרת), בעבר היה מבוקש בהפועל ת"א.
העונה לזכותו כבר שער אחד (בגביע).
https://www.ustar.co.il/academy.asp?id=28" onclick="window.open(this.href);return false;

אוהד סעדון – חלוץ. חזר לאחר עונה בנוער של מכבי חיפה, במדיה כבש בעונה שעברה שער אחד (היה פצוע ברוב העונה). כבש לפני שנתיים 9 שערים והיה מההבטחות הגדולות במחלקת הנוער של הפועל ב"ש. היה מבוקש גם בבית"ר ירושלים, אך החליט לחזור הביתה ולחתום ל-4 שנים בהפועל ב"ש. השתייך בעבר לסגל נבחרת הנערים (3 הופעות בנבחרת) ולאחרונה זומן לנבחרת הנוער.
העונה לזכותו כבר 3 שערים (1 בליגה ו-2 בגביע).

יוסי אלקיים – קשר. עלה השנה לבוגרים. בעונה הקודמת היה שחקן מפתח בנוער, כבש 7 שערים והוביל את הקבוצה להישארות בליגה, לפני שנתיים כבש 2 שערים. במחנה האימונים האחרון של הקבוצה הבוגרת הרשים מאוד את גיא לוי והוחתם על חוזה לשנתיים בהפועל באר-שבע. בתחילת העונה ירד בחזרה לחזק את קבוצת הנוער וכבש 4 שערים ב-3 משחקי ליגה ברצף. לאחרונה קיבל שוב הזדמנות בקבוצת הבוגרים וכבש 2 שערים (1 בליגה ו-1 בגביע הטוטו).
https://www.ustar.co.il/academy.asp?Id=535" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: נעים להכיר: סגל השלושה

שליחה על ידי RedRock »

בוא'נה אתה תותח!!!

עושה רושם שיש סגל לא רע, ובמשחק מול הפועל ת"א אפילו הוכיחו את זה.

חידשת לי לגבי זיתון, לא ידעתי שהוא באר שבעי במקור! משמח :)

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

לפי הבנתי יש כמה שחקנים שצריך לשים אליהם לב ולקוות שיתפתחו למשהו טוב.

אושר זיתון שבשלב מסויים אפילו גיא לוי השתמש בו.
צחי מכלוף שלפי המשחקים שראיתי אותו משחק הוא שחקן בעל טכניקה גבוהה מאוד.
תומר לחמי שאם אינני טועה זכה בשחקן המצטיין של מחלקת הנוער בשנה שעברה.
אוהד סעדון שנמנה על סגל נבחרת הנוער הלאומית.
יוסי אלקיים שגיא לוי מאמין בו והחתים אותו לשנתיים ואני מאמין שישתמש בו בהזדמנות הנכונה ואם אינני טועה גם כבש שער או שניים כבר העונה.

לא יודע למה אולי זה בגלל ה 4-1 מול הפועל תל אביב יש לי תחושה שהשנה נתחיל לראות ניצוצות מתהליך השיקום.
מקווה שאני לא אתבדה, שיהיה לבחורים הצעירים בהצלחה.

וכמובן מיכה , תודה רבה, תותח אתה :) .
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אוהד מרחוק

אליק כתב:בוא'נה אתה תותח!!!

עושה רושם שיש סגל לא רע, ובמשחק מול הפועל ת"א אפילו הוכיחו את זה.

חידשת לי לגבי זיתון, לא ידעתי שהוא באר שבעי במקור! משמח :)
העונה חזרו לב"ש 3 שחקנים ממכבי חיפה:
זיתון וסעדון להפועל ב"ש, לוטם זינו למכבי ב"ש.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אוהד מרחוק כתב:
העונה חזרו לב"ש 3 שחקנים ממכבי חיפה:
זיתון וסעדון להפועל ב"ש, לוטם זינו למכבי ב"ש.
זינו לא היה בראסינג סנטנדר או משהו בסגנון? :roll:

סמל אישי של משתמש
אוהד מרחוק

ניב כתב:
זינו לא היה בראסינג סנטנדר או משהו בסגנון? :roll:
היה ודווקא די הצטיין שם (כבש ובישל ללא הפסקה והוזכר כבין השחקנים שעתידים לעלות לבוגרים בעוד מס' שנים).
אולם משום מה לא המשיך שם.
בהמשך נבחן בכל מיני מקומות באירופה ולא התקבל.
בעונה שעברה חזר לארץ והיה אמור לחתום על חוזה ארוך טווח בהפועל ב"ש, אך זה לא יצא לפועל והוא חתם בנערים של מכבי חיפה.
https://www.mynegev.co.il/show7.php?idp ... sport=1163

בחיפה בעיקר שיחק כמחליף וכנראה שזה מה שגרם לו לחזור לב"ש...למכבי ב"ש.

סמל אישי של משתמש
אדום לעולם ועד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי אדום לעולם ועד »

תודה רבה על ההשקעה. אני רואה שהרבה חבר'ה חזרו מקבוצות שונות להפועל, וזה כבר מסמל משהו...

נציגות יפה לשכונה ג'. גד עובדיה וצחי מכלוף ( גם אני הייתי צריך היתי צריך להיות ברשימה, אבל פציעות חוזרות ונשנות הקשו עליי .)

את לוטם ז'ינו, אני עוד זוכר כשהיינו ביחד בהפועל. אני זוכר אותו בתור שחקן שחצן,אגואיסט, אנוכי, ולעיתים היה שם קצוץ על המאמן. ( לפחות ככה אני זוכר אותו, ואם אני לא טועה הבבון "מלך השכונה" הוא הדוד שלו,וכנראה ככה הרשה לעצמו להתנהג. )
הפועל באר שבע תחזור ובגדול . אלונה ברקת - היהלום של הנגב.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אדום לעולם ועד כתב:
את לוטם ז'ינו, אני עוד זוכר כשהיינו ביחד בהפועל. אני זוכר אותו בתור שחקן שחצן,אגואיסט, אנוכי, ולעיתים היה שם קצוץ על המאמן. ( לפחות ככה אני זוכר אותו, ואם אני לא טועה הבבון "מלך השכונה" הוא הדוד שלו,וכנראה ככה הרשה לעצמו להתנהג. )
בהחלט כל התכונות החיוביות שצריכות להיות בשחקן כדורגל ;) .
ואולי בגלל ההתנהגות שלו הוא היום במכבי ב"ש ולא במקום טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
oooo

שליחה על ידי oooo »

חברה אל תדברו שטויות כי המ שראיתי אתם ממש אומרים דברים לא נכוניםם אושר זיתון לא מבאר שבע הוא לא היה בבאר שבע אף פעם הוא נולד בעיר נשר ליד חיפה הוא צפוני הוא גדל במחלקת הנמוער של חיפה ושם הוא התקדם הוא הגיע לבאר שבע כדי לקבל צ'אנס כי אין לו 18 בחיפה אין צ'אנס לצעירים ועוד אלו שבהגנה כאן אפשרי אז אושר לא מבאר שבע הו קיבל יסודות מחיפהה הוא גדל בחיפה הוא רק רוצה להצליח ואפשר לעשות את זה פה בעזרת השם

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

מהיכרותי עם רוב הסגל אני חייב לומר שהשחקן שהרשים אותי הכי הרבה הוא צחי מכלוף. פיזי, מהיר
ובעל טכניקה טובה. אוהד סעדון כלל לא הרשים אותי והוא חייב להתבגר ולהתעסק בכדורגל, אושר זיתון
הוא עדיין בגדר פוטנציאל שיכול להתממש. לגבי השאר, התרשמתי שקבוצת הנוער די חלשה ואין יותר
מדי שחקנים בולטים. אני מאמין שהקבוצה תיאבק בתחתית עד לסיום העונה.

שלח תגובה