מה היה קורה אם שמעון הרוש היה אומר...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
os1

מה היה קורה אם שמעון הרוש היה אומר...

שליחה על ידי os1 »

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 67&lang=he" onclick="window.open(this.href);return false;

"הקפטן המחליף בדרך כלל הוא אופיר דוידזאדה, אך העדיף לוותר על הזכות לאחר שספג קללות מהקהל במשחק הבית הקודם"

ממשיך את ההתנהגות הביזיונית שלו מהמשחק מול אשדוד ואחרי שאז ברח לחדר ההלבשה יחד עם המנטור שלו אביתר אילוז , אתמול מוותר על סרט הקפטן

מעניין מה הייתם אומרים אם אחד משחקני הרכש הפחות אהובים(נאסר,אקסברד,הרוש) היה מוותר על סרט הקפטן כי קצת קיללו אותו

ושום מילה על היכולת המחפירה מתחילת העונה אחד החלשים בקבוצה אם לא החלש ביותר. בדרך הבטוחה להפוך לאביתר אילוז 2

סמל אישי של משתמש
bs war

Re: מה היה קורה אם שמעון הרוש היה אומר...

שליחה על ידי bs war »

עדיף ככה. חלש, לחוץ, ללא שום תכונה של מנהיג.
גביש הרבה יותר מתאים.

סמל אישי של משתמש
os1

שליחה על ידי os1 »

זו בכלל לא הנקודה אם מתאים או לא

פשוט מאוד מרגיז לראות ילד שמרשה לעצמו יותר מידי
מה השלב הבא להחרים משחקים עד שהקהל יתנצל?

מזלו שגיא לוי לא אוהב את הרוש כי בכל מקרה אחר הוא מזמן היה ביציע.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

os1 כתב:https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 67&lang=he

"הקפטן המחליף בדרך כלל הוא אופיר דוידזאדה, אך העדיף לוותר על הזכות לאחר שספג קללות מהקהל במשחק הבית הקודם"

ממשיך את ההתנהגות הביזיונית שלו מהמשחק מול אשדוד ואחרי שאז ברח לחדר ההלבשה יחד עם המנטור שלו אביתר אילוז , אתמול מוותר על סרט הקפטן

מעניין מה הייתם אומרים אם אחד משחקני הרכש הפחות אהובים(נאסר,אקסברד,הרוש) היה מוותר על סרט הקפטן כי קצת קיללו אותו

ושום מילה על היכולת המחפירה מתחילת העונה אחד החלשים בקבוצה אם לא החלש ביותר. בדרך הבטוחה להפוך לאביתר אילוז 2
קצת??? קצת קיללו ?
הצורה בה הקהל נופל על אופיר היא ביזיונית. זכותו לא ליהיות צבוע ולקבל את זה.

במקרה יצא לי אתמול ליהיות קרוב מאוד לשער 2... אחרי הפיגור כשכולם היו נראים רע, לא הפסיקו לרדת על דודזאדה בלבד(!).

ככה יוצרים בטחון, ללא ספק. אפשר לבוא בטענות על שחקנים שלא מתאמצים, על כאלה שיוצאים לבלות לפני משחקים ושמים פס, על כאלו שלא מוכנים להרוס את הג'ל או ליפול על התחת. את כל זה אי אפשר להגיד על אופיר.

שיהיה בכיף עם גביש, זה שרק לא מזמן אמר שחבל שלא חשב עם הראש. לא שיש לי משהו איתו, להיפך. החוצפה החיובית שלו טובה וחשובה בעיניי, רק שיש לכם זכרון מאוד קצר. מאוד מאוד קצר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
os1

שליחה על ידי os1 »

טוב הילה היה צפוי שזו תהיה התגובה שלך...

גביש או כל שחקן אחר הם לא הנקודה
מעניין מאוד שזכרת את מה שאמר גביש לפני שלושה חודשים ושום גינוי על התנהגותו של אופיר

החליט לא להיות צבוע?
עד לפני כמה שבועות כשהיה יקיר האוהדים הוא היה מוכן להיות הקפטן?
הקהל קילל אותו והוא החליט שהוא מלמד אותו לקח?

נו באמת
גם אם הקהל היה לא בסדר (ובחלק מהזמן לא היה בסדר)
ככה לא מתנהג שחקן בית

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא לעניין הצעד של אופיר.
אי אפשר להיות קפטן רק כשטוב.
זה עוד יותר מאכזב כשמדובר באופיר, כי הבחור שקט, קר רוח ועושה רושם של מקצוען (חיים ספורטיבים, משקיען וכו...).
אני מאוד מקווה שהוא יתאושש מהעונה הזאת, כי אם בעונה הבאה הוא יציג את אותה היכולת אז כנראה שהוא יהיה אביתר אילוז 2.
בלי קשר לכך, לגביש יש את הפוטנציאל הכי גדול להיות קפטן בקבוצה הזאת. פשוט כי הוא מנהיג מטבעו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

os1 כתב:טוב הילה היה צפוי שזו תהיה התגובה שלך...

מעניין מאוד שזכרת את מה שאמר גביש לפני שלושה חודשים ושום גינוי על התנהגותו של אופיר

החליט לא להיות צבוע?

נו באמת
ככה לא מתנהג שחקן בית
קטע מוזר, יש לך רק שלוש הודעות כאן וכולן עוסקות בביקורת על אופיר דוידזאדה.

אופיר הוא ילד בן 20 שעוד ילך וישתפר, אם הוא לא מרגיש מוכן לקבל את סרט הקפטן, לא משנה מהי הסיבה, צריך לכבד את זה.

לצערי יש אצלנו לא מעט אוהדים שלא חושבים בהיגיון ולכן הם מחליטים לשרוק בוז ולשיר "אין לכם כבוד" במשחק סופר חשוב מול ראשון לציון. הם גם מחליטים לקלל בלי הפסקה שחקן בית צעיר ובכך להוריד לו עוד יותר את הביטחון.

גם כשאופיר רע הוא עדיין נותן 200% ועדיין מראה סימנים של שחקן אינטליגנטי ובגלל זה אני בעדו. מי שנגדו כניראה לא מבין שהדבר האחרון שאופיר (או כל שחקן אחר לצורך העניין) צריך הוא שהקהל יקלל אותו.

ההשוואה לשמעון הרוש שהחליט בשלב מסוים שלא מתאים לו להיות כאן ולכן הפסיק להתאמץ היא דמגוגיה לשמה. לא שאני שמח על היחס ששמעון הרוש מקבל, אבל אני גם לא שוכח שהוא גרם לאנטי של גיא לוי כלפיו בכך ששיחק פעם אחר פעם בחוסר חשק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

לא צריך לערוך השוואה בין אופיר דוידזאדה לאביתר אילוז. זאת השוואה חסרת בסיס בין ילד בן 20 שכל עתידו לפניו לשחקן בוגר בן 29. אין ביניהם שום קשר ושום דמיון. העובדה ששניהם שחקני הבית לא צריכה לגרום להשוואה שאין לה כל בסיס ומלמדת בעיקר על חוסר הבנה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

הבעיה היא בקהל שלנו נקודה...
מאיפה יש לאנשים את החוצפה לקלל?
מעניין אותי לדעת אם אותם אוהדים היו פוגשים את אופיר לבד,אם גם אז היו מקללים
אופיר אחלה שחקן,לטעמי הוא ושמעון הרוש הם בין המגנים הטובים בליגה..ברגע שמקללים אותם ואת שאר השחקנים הם מתפקדים פחות טוב
תדמיינו לעצמכם מה היה קורה אם אותכם היו מקללים בעבודה,האם הייתם נותנים תפוקות יותר גבוהות בשעה שמקללים אותכם?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

משה אוחיון כתב:לא צריך לערוך השוואה בין אופיר דוידזאדה לאביתר אילוז. זאת השוואה חסרת בסיס בין ילד בן 20 שכל עתידו לפניו לשחקן בוגר בן 29. אין ביניהם שום קשר ושום דמיון. העובדה ששניהם שחקני הבית לא צריכה לגרום להשוואה שאין לה כל בסיס ומלמדת בעיקר על חוסר הבנה.
יש דמיון. היכולת בינתיים מאוד דומה. וגם אילוז היה פעם בנבחרת הצעירה...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

bs war כתב:
יש דמיון. היכולת בינתיים מאוד דומה. וגם אילוז היה פעם בנבחרת הצעירה...
הדמיון הוא אצלך בדימיון, לא יותר.
אין שום קשר בין אופיר לאביתר, ההשוואה הזאת נוצרה רק בגלל שמדובר בשני שחקני בית ובגלל שהקהל שלנו הוא מזוכיסט ומנסה בכוח לפגוע בהבטחה גדולה כמו אופיר.
עוד לא קרע זוג נעליים וכבר מוציאים אותו לפנסיה. מזוכיסטים כבר אמרנו?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
os1

שליחה על ידי os1 »

משה אוחיון כתב: הדמיון הוא אצלך בדימיון, לא יותר.
אין שום קשר בין אופיר לאביתר, ההשוואה הזאת נוצרה רק בגלל שמדובר בשני שחקני בית ובגלל שהקהל שלנו הוא מזוכיסט ומנסה בכוח לפגוע בהבטחה גדולה כמו אופיר.
עוד לא קרע זוג נעליים וכבר מוציאים אותו לפנסיה. מזוכיסטים כבר אמרנו?

שיהיה ברור מעולם לא קיללתי אף שחקן בקבוצה או שרקתי בוז גם בתקופות קשות ואפלות מעונה זו

הכעס שלי הוא על החוצפה שיש לשחקני הבית
ודווקא בגלל שעדין לא קרע זוג נעליים קשה לי להבין מאיפה האומץ לסרב לסרט הקפטן
אתה אומר שלדעתו הוא לא מוכן? זו דמגוגיה ברבע גרוש
מדובר במחאה נטו

אני חושב שאופיר הוא השחקן המקצוען ביותר בקבוצה ועד לפני מספר שבועות היה אחד המועדפים עלי בלי קשר ליכולת מקצועית וכנראה בגלל ההגנה שלכם בתוספת השפעה מהקפטן שלו הוא מרשה לעצמו לנהוג כך

תהיה אמיתי משה ותגיד לי אם היית מגיב כך לו נאסר היה מסרב לסרט הקפטן כמחאה(והדגש על מחאה נגד הקהל)

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

os1 כתב:טוב הילה היה צפוי שזו תהיה התגובה שלך...

החליט לא להיות צבוע?

נו באמת
ככה לא מתנהג שחקן בית
זכרתי כי ישר קפצת ואמרת כמה טוב שהוא נבחר (ושוב, אין לי בעיה כלשהי עם גביש, העניין פה אחר לגמרי). ההבדל הוא שגביש אמר דברים בניגוד גמור לאהבה שקיבל מהקהל, אופיר כבר הרבה מאוד זמן סופג קללות וגידופים ברמות שאין לתאר. זה כבר מאוד באופנה, וזה שאנשים ביציע מרשים לעצמם כל היום (ודגש על כל המשחק וכל הזמן) לקלל את אביתר ודודזאדה, לשרוק בוז אחרי כל נגיעה בכדור ואח"כ עוד לצפות שהם ישימו בצד, כי כמובן שהם מכונות - אז צר לי לאכזב- הם לא.

כשטוב לכם, אז נוח לכם להשתמש ב"שחקן בית"... לצפות, לרצות, לדרוש. כשלא נוח, אז אין הבדל.

אני חוזרת ואומרת- הצורה בה הקהל נופל על דודזאדה (שמעתי שזה כבר לא מעט זמן, אני נתקלתי בזה בעיקר אתמול) זה מחליא ומעורר גועל. שימשיכו לצפות שהוא יצליח להוציא מסירה טובה אחרי שחצי שעה כל נגיעה מלווה בבוז וצעקות כמו "יה עגלה, לאן תגיע".

אני לא מעורה בפרטים של המקרה של אופיר, ואני גם לא אתפלא אם זה נכון, אבל זה ממש לא בשביל ללמד לקח.

ודבר אחד אי אפשר להגיד על אופיר- הוא, בניגוד להרבה אחרים- קורע את התחת במגרש. בין אם זה הולך ובין אם לא. בלי פוזות ובלי שטיקים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הבדיחה היא ששחקנים מבחוץ לא בוכים שהקהל מקלל, אבל שני הפרימדנות אילוז+דוידזאדה משום מה נפגעים מהקהל כאילו הם איזה כבשה שאסור לגעת בה או פרה מקודשת כמו בהודו...

אז נכון קללות זה לא דבר יפה אבל אם דוידזאדה אמר את מה שרשום בציטוט הוא צריך להתבייש בעצמו, אני חשבתי שהוא מהשחקנים שעוד מעריכים את הקהל.

ועודד גביש צריך להיות הקפטן לאלתר ולהחתים אותו ל3 שנים עם חוזהמשופר בריבוע ועם סעיף יציעה של מיליון יורו לחו"ל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
sumsum

לגולש אופיר דודזאדה

שליחה על ידי sumsum »

מהלך לא חכם בעליל ביצעת...מהלך שהיו חייבים להניא אותו מלבצע אותו.
מתאר לעצמי שהיו כאלה ש'דחפו' אותך לקבל על עצמך את המהלך הנועז, שדי ברור שלא באופיך המופנם/השקט לקבל אותו וחבל שבצעו הצהרה על גבך.
מאוכזב במיוחד בשבילך אופיר, שהקהל שחט את שמעון הרוש למענך, לעתים בניגוד לאינטרסים של הקבוצה, הזכרון נדמה שקצר...קצר מדי...תרענן קצת...לא יזיק לך.
מאוכזב בשבילך ילד, כי ניהלו אותך לצעד טפשי, אינפנטילי שווינרים כמו אופיר חיים בחיים לא היו מבצעים גם אם כל אצטדיוני הארץ היו מקללים אותו.
טוב להיות ספורטאי שמעודדים אותך?באותה מידה קשה להיות ספורטאי שמקללים אותך, אבל כאן... הנמושות מסיימות, והווינרים מתחילים.
תבחר, ווינר/נמושה? קריירה על צומת דרכים! את סרט הקפטן...אל תענוד...מיותר..לא בשבילך..אבל לקריירה שלך אתה עוד יכול לעזור...כי...
הכל בידיים שלך.

שלח תגובה