מה גיא לוי חשב לעצמו???

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

מה גיא לוי חשב לעצמו???

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

כלומר אני מנסה לחשוב מה גיא לוי עשה כשהוא החליט להתעורר ולפתוח עם הרכב כל כך הגנתי ואפור במקום להמר ולנסות לקחת משהו מהמשחק, פשוט בושה שכל מה ששמעתי שהדברים הכי טובים שבאר שבע עשו זה לצאת ממחצית המגרש שלהם למחצית המגרש של קריית שמונה ואולי עוד מצב של סוארס וזהו, מה לעזאזל גיא לוי עושה לקבוצה, הניסוים שהיו מתאימים לתחילת עונה בליגה הלאומית לא מתאימים לליגת העל במיוחד במצב שבו הקבוצה נמצאת...

אגב מצידי שלא ישחק אף שחקן בית, אבל שהקבוצה תראה כמו קבוצת כדורגל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

Re: מה גיא לוי חשב לעצמו???

שליחה על ידי הסניגור האדום »

מצידי תלך לעודד קבוצה אחרת, למה ניסויים? כי שלא הולך אתה חייב לנסות דבר בסיסי בחיים בכדורגל בכל מקום,
זה השלד שירוץ בשנים הבאות בבאר שבע,קבל פרופורציה האים אחרי ההפסד של חיפה 3-0 גם שם נאמרו הדברים האלה?
לא שם קבוצה של 60 מליון חטפה מהם בראש אז בו ונתן צאנ'ס כי אחרת נשאר בלי קבוצה.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

הסניגור האדום כתב:מצידי תלך לעודד קבוצה אחרת, למה ניסויים? כי שלא הולך אתה חייב לנסות דבר בסיסי בחיים בכדורגל בכל מקום,
זה השלד שירוץ בשנים הבאות בבאר שבע,קבל פרופורציה האים אחרי ההפסד של חיפה 3-0 גם שם נאמרו הדברים האלה?

מישל, בחייאת רבאק!!!!!!!

אין לי בעיה עם העובדה שנותנים לילדים, אני האחרונה שתתנגד.

אבל יש גם גבולות.

גארידו קשר אחורי? לוטם קשר ימני?!

מה זה הסמאטוחה הזאת! שינויים כאלה שיעשה בגביע הטוטו, לא במשחק כזה חשוב.

רוצה שינויים? אין בעיה. תיתן הזדמנות לצעירים, תעשה שינויים. אבל בגבול הטעם הטוב.

ולכל תומכי הגורו גיא לוי, מצטערת. הפעם הוא עשה מהלך הזוי ביותר. מאוד מאוד מאכזב.
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אפשר לחשוב שעד המחזור הזה שכל שחקן שיחק "בעמדה שלו" נראנו טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

אם זה ההרכב שגיא עלה אז ה"חומר" של היום היה על הפנים והמבין יבין.

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

הסניגור האדום כתב:מצידי תלך לעודד קבוצה אחרת, למה ניסויים? כי שלא הולך אתה חייב לנסות דבר בסיסי בחיים בכדורגל בכל מקום,
מישל צודק בכל מילה 6 שחקני בית בהרכב שאפו!!!!! בינינו לא מעניין אותי שלוטם גם ישחק שוער העיקר שישחקו הצעירים שלנו נמאס מתקופת לגיון הזרים!!!!
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לא הייתי במשחק מן הסתם ולא יכול לדבר ממקור ראשון אבל אין ספק שגיא לקח פה הימור מאוד גדול עם ההרכב שהעלה, ואני לא מדבר על הרכבת הצעירים אלא על מיקומם על המגרש. מסכים עם הילה ששינוי כל כך גדול מעיד על איזשהו לחץ שלא לומר פניקה. אמנם הזדמנות מצויינת לעלות צעירים במשחק ללא קהל אבל יותר טוב לעלות אותם בעמדות שלהם.
לא חושב שמישהו היה בא אליו בטענות אם היה עולה עם זינו במרכז ליד סוארז, הגנה כרגיל וקישור קידמי עם שבחון ומלכה, חלוצים אבולבן וגבאי.
חברה קחו הכל בפרופורציות, מדובר בקבוצה הכי חמה בליגה. אלו לא הנקודות שבנינו עליהם במשחק ללא קהל. הרבה יותר חשוב מה נעשה במחזורים הקרובים מול קבוצות ברמתינו. נקודה נוספת לאופטימיות- עברנו את כל הקבוצות שמעל לליגה (חיפה, תל אביביות, ק"ש, ונתניה) בניגוד לחלק לא קטן מהקבוצות שסביבינו.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אהוד שמיר כתב: מישל צודק בכל מילה 6 שחקני בית בהרכב שאפו!!!!! בינינו לא מעניין אותי שלוטם גם ישחק שוער העיקר שישחקו הצעירים שלנו נמאס מתקופת לגיון הזרים!!!!
נמאס יותר לנסוע לחורים הזויים בשישי בצהריים...
מי שטוב ישחק לא מעניין איפה נולד!!
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

"העיקר שישחקו הצעירים שלנו" מרוב הבנייה העיוורת על הצעירים האלה שכחו לבנות פה קבוצה בקיץ.
כמו שאמרו לפניי, כרגע אנחנו במצב שבהרכב צריכים לעלות השחקנים הכי טובים (או הכי פחות גרועים), בלי קשר להיותם באר-שבעים או לא.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

bs war כתב:"העיקר שישחקו הצעירים שלנו" מרוב הבנייה העיוורת על הצעירים האלה שכחו לבנות פה קבוצה בקיץ.
כמו שאמרו לפניי, כרגע אנחנו במצב שבהרכב צריכים לעלות השחקנים הכי טובים (או הכי פחות גרועים), בלי קשר להיותם באר-שבעים או לא.
אל תהיה גונב דעת כמו קלינגר! לא היו כאן שום צעירים בתחילת העונה שום שחקני בית,היו כאן שחקנים מרחבי המדינה שהמאמן ועוזריו גזרו את קופונים מהם,
ואל תחזרו על זה כסיסמה לא היו בהרכב באר שבעים עד למחזור השביעי, חוץ מאילוז ואופיר שהראשון אני בכלל לא מבין מה הוא עושה במגרש,
תנו לזה צאנ'ס כי אין לנו ארץ אחרת.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

הסניגור האדום כתב: אל תהיה גונב דעת כמו קלינגר! לא היו כאן שום צעירים בתחילת העונה שום שחקני בית,היו כאן שחקנים מרחבי המדינה שהמאמן ועוזריו גזרו את קופונים מהם,
ואל תחזרו על זה כסיסמה לא היו בהרכב באר שבעים עד למחזור השביעי, חוץ מאילוז ואופיר שהראשון אני בכלל לא מבין מה הוא עושה במגרש,
אני חוזרת ואומרת- אני האחרונה שתתנגד לצעירים. האושר שלי לשמוע שלוטם מקבל הזדמנות, שצחי קיבל הזדמנות כמו גם אבולאבן ודהן-הוא גדול.

אבל לעשות את זה חכם! לתת להם לשחק במה שהם רגילים. לתת ללוטם לשחק בימין בעמדה זרה לו, קצת פוגע גם בשחקן. הרי אם היה היום קהל והם, כמו שאומרים הציגו יכולת לא להיט אז כולם היו כמובן מתלוננים שהנה קיבלו הזדמנות ולא ניצלו.

מישל, אתה קצת יותר מידי מסונוור מהעובדה שהילדים מקבלים הזדמנות. חלום שלי שזה יקרה. אבל בשכל. ובעמדות טבעית. אחרת, זה קצת פוגע בהם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הסניגור האדום כתב: אל תהיה גונב דעת כמו קלינגר! לא היו כאן שום צעירים בתחילת העונה שום שחקני בית,היו כאן שחקנים מרחבי המדינה שהמאמן ועוזריו גזרו את קופונים מהם,
שום גונב דעת, הרי לא יעזור כלום קבוצה שמתבססת על יותר מדי צעירים חסרי ניסיון סופה ליפול, ולא משנה אם קוראים להם מוטי מלכה או יוסף אבו-לאבן. עוד בקיץ היה ברור שצעירים זה טוב ויפה אבל גם היה ברור שהם לבד לא יוכלו להוביל את הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הילה חדד כתב:
אני חוזרת ואומרת- אני האחרונה שתתנגד לצעירים. האושר שלי לשמוע שלוטם מקבל הזדמנות, שצחי קיבל הזדמנות כמו גם אבולאבן ודהן-הוא גדול.

אבל לעשות את זה חכם! לתת להם לשחק במה שהם רגילים. לתת ללוטם לשחק בימין בעמדה זרה לו, קצת פוגע גם בשחקן. הרי אם היה היום קהל והם, כמו שאומרים הציגו יכולת לא להיט אז כולם היו כמובן מתלוננים שהנה קיבלו הזדמנות ולא ניצלו.

מישל, אתה קצת יותר מידי מסונוור מהעובדה שהילדים מקבלים הזדמנות. חלום שלי שזה יקרה. אבל בשכל. ובעמדות טבעית. אחרת, זה קצת פוגע בהם.
מסכים מאוד עם הילה.
מאוד בעד שחקני בית, מחזיק מאוד מלא מעט מהשחקנים הצעירים שיש לנו היום, אבל השילוב צריך להיות נכון.
כשזינו פותח כקשר ימני גם היכולת שלו נפגעת וגם היכולת של הקבוצה נפגעת.
צריכים לדעת לשלב את הצעירים בצורה נכונה כדי שנוכל להרוויח גם אותם וגם את הנקודות.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מי שציפה לנצח את קרית שמונה במצב שלה היום חיי בסרט
הקבוצה הטובה בארץ נכון לרגע זה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ממה הופתעתם.. כבר זכינו לראות את החלוץ רפי עמוס משחק בעמדה של מגן ימני בתקופתו הראשונה של גיא לוי.
תמונה

שלח תגובה