שאט נפש! + ההמולה סביב נפתלי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

שאט נפש! + ההמולה סביב נפתלי

שליחה על ידי sumsum »

תראו יש טמטום ויש פיגור, טמטום ניתן למיגור ופיגור לא.
פיגור הוא נתון גנטי וטמטום הוא תולדה של דרך חיים.
לכל החכמולוגים שמנסים לכסות את ערוותם הם, בתמיכה למעשה המבזה המסוכן החסר אחריות שסיכן חיי ילדים נשים ואוהדים פשוט רוצה להביע שאט נפש מאותם אנשים האמורים להיות הגורם הממתן בחבורת ילדים מושפעים שאינם יודעים גבול מהו ולא קיבלו חינוך ראוי מהוריהם.
אני קורא לאותם 'נסחפים' שבמקום להיות 'מובילים' הפכו למובלים לעצור, נסחפתם!!!
מה זה ההודעות 'ארגון' איזה ארגון מגבה סרח עודף, איזה ארגון מגבה חבר שסרח במשך שנים!! ברצף!! כל שנה כל הסעה, כל משחק, אצטדיון הבן אדם הזה היה פגע רע ואתם מגבים אותו?
מה יש לגבות עבריין בפוטנציה?
אני קורא לכם גם אם נסחפתם תעצרו! ומיד!
אתם מבזים את עצמכם ובעיקר מייצגים חתך מאוד מינורי בקהל הבוגר והאחראי שבמשך שנים לא ביצע עבירות משמעת והיה מרוסן!
אם החלטתם להשתתף בגנון, אנא החזירו את תגי העבודה, את תגי הסטודנט ואת תגי החכמה
והתהדרו נא בתגי הטמטום- כי מעשיכם מפלילים אותכם ומי מהמתבוננים במעשיכם עלול לחשוד בכם שאינכם עושים זאת מהטעמים ההזויים שאתם מציינים
כמו שאני אגבה ואחזק את טל מור, אבל אגנה את מעשהו, אין הפרדה בין המעשה לבן אדם רק טיפש יחשוב כך!
לכן לפני שהטמטום הופך לפיגור....תתביישו, תעצרו, תבינו לאן אתם 'מובילים' את המושפעים שמבין הקהל הגדול הזה שמתנהג באצילות נפש ובו אתם פוגעים בהתנהלות חסרת אחריות בתור מיעוט קטן ושולי
כל בן אדם שיחליט לגרום לרדיוס יזרוק רימון...ויגידו שזה לא כל הקהל...אבל לגבות את אותו זורק?
שאותו זורק יחליט מתי אני אראה כדורגל ומתי לא?? שאותו אוהד יגרום לי לכוויות חמורות??
ואתם תחזקו אותו? צורה לכם! תתביישו!
ובעיקר...תתבגרו, ילדים נמאסתם!
ומילה אחרונה לאדון זיו אברג'יל, אתה מחפש דם, אתה מוצא אותו מבין הנקיקים הכי צרים
אתה מבייש את משלח היד שנקרא כתב, כי עיתונאי אתה לא, אתה מחפש רק צהוב ומאז התחלת לסקר את הקבוצה חיפשת והטלת רפש כה רב אשר יושב בעיקר על פניך לפני שיושב על פני!
צורה לך! עלוב שכמותך, מצא לך ידיעות נורמליות לנפק, אף אחד מהכתבים המסקרים את הקבוצה לא הביא את העניין מאתר הקאמלס, רק מחפש דם שכמוך יורד לביבים ויוצא מהם בעיקר...מדיף ריח רע!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

Re: שאט נפש!

שליחה על ידי OMERREMO »

כל הכבוד!
כתיבה עיניינית שמסכמת את הנושא העצוב הזה.
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

ונאמר אמן!!!!
כל מילה בסלע
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

ושוב פעם ועדת הקישוט רוצה לקבוע את סדר היום,הם חייבים להוכיח שיש להם כוח הם חייבים להוכיח שהם כאן,
קשה מאוד לחיות אם אלה שהם חושבים שהם מעל לחוק קשה עם אלה שבאופן הזה מקבלים את זכות הקיום שלהם, את הזכות להגיד אנחנו כאן
לא בגלל חוכמתנו ולא בגלל יכולת היצירה החיובית שלנו, אלה בגלל האלימות השליליות וכוח ההרס הטמון בידנו,
כל אלה יקבעו את הלגטימציה שלנו כל אלה יתנו לנו את הגאווה ואת התהילה,
בוש ונכלם, בוש ונכלם בכפויי טובה האלה בוש ונכלם באלה המתגאים בחברותם בסורח, אתם אלה ששולחים אותו למאסר אתם אלה שהרסתם לו את חייו,
מה אתם מנסים עכשיו? להגן עליו? אתם בדיחה בגללכם ואך ורק בגללכם חייו עוד יותר נהרסו,ואתם יודעים ביום שהוא יפתח את הפה ויפיל כמה מחבריו ה"טובים" אני אחייך לאיד כי כמה ממכם אוליי יפגעו בעבודה בלימודים או בקריירה בגלל מוערבותם עם הסורח,

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני חושב שיש אוהדים (לא יודע אם אחרי השבוע האחרון אפשר לקרוא להם ככה, אולי אוהדים של עצמם) שהתבלבלו. הם חושבים שיש להם בלעדיות על האהבה להפועל באר שבע, הם חושבים שבגלל שהם מוסיפים צבע ותפאורה ליציע, הם מייצגים את רוב הקהל בדעות שלהם ואנחנו לא יכולים להתקיים בלעדיהם.

תנו לי לחדש לכם, האהבה לקבוצה והעשייה למען הקבוצה היא לא המונופול שלכם. יש אנשים שעשו למען הקבוצה עוד לפני שהגעתם ליציע. יש אנשים שמלווים את הקבוצה לכל מקום בארץ. ההבדל הוא שמשום מה אתם חושבים שבגלל העשייה שלכם יש לכם זכויות מיוחדות. אתם טועים.

תנו לי לחדש לכם, במעשיכם האחרונים מיתגתם את עצמכם כאוהדים שהדבר האחרון שבראש מעיניהם היא טובת הפועל באר שבע. אתם שמים עצמכם מעבר לקבוצה ומעבר לקהל. אתם מגבים אדם שפגע בקבוצה בצורה הרסנית רק בגלל הקירבה אליו. אתם כניראה שכחתם שחבר אמיתי מונע מחברו להיכנס לצרות פעם אחרי פעם ודואג שילך לדרך הישר.

תליית השלט אתמול ושירי העידוד לנפתלי היו יריקה בעיני רוב אוהדי הקבוצה, אלה שחוו את הגז המדמיע בשבוע שעבר ואלה שישארו מחוץ לאיצטדיון בשבוע הבא.
אתם ידעתם מה תהיה המשמעות של תליית השלט, אתם ידעתם איך זה יראה כלפי חוץ ואתם ידעתם כיצד האוהדים ירגישו כשהשלט יתלה, ועדיין החלטתם לעשות זאת.

פעם שער 5 היה מקום שכיף היה להגיע אליו. אווירה מהנה לא רק מבחינת כדורגל אלא גם מבחינת האווירה ביציע. תומכים גם במצבים הרעים, מתמקדים בעידוד הקבוצה ולא בקללות לעבר היריבה. היום הכל השתנה. בזכות אותו קומץ אנשים רבים שהיו מגיעים לשער 5 ומעודדים את הקבוצה בכל מצב זזו הצידה. חלקם עברו יציע, חלקם פשוט יושבים עכשיו בצד, וחלקם כמוני זזו הצידה ועומדים בצד של הגוש המעודד ולא במרכזו.

אתם הרסתם לנו את הכדורגל, אתם הרסתם לנו את ההנאה, אתם גרמתם לפילוג ולמריבות בקהל. אנחנו כאן, הרוב השפוי, באים כדי להגיד לכם באופן חד ומוחלט, אתם לא מייצגים אותנו, אתם הקומץ. אנחנו לא מוקיעים רק את נפתלי אלא גם אותכם.
שמעתי הרבה פעמים את האימרות שבלעדיכם שער 5 הוא בית קברות. ההפך הוא הנכון, אתכם הוא בית קברות, בלעדיכם השער יפרח.

ערכים זאת לא מילה גסה, ואנחנו כאן כדי להגיד ששום תפאורה או צבע שאתם מוסיפים ליציע לא שווה את הפגיעה שאתם גורמים למועדון הפועל באר שבע ולקהל שלו.

על החתום, משה אוחיון, אוהד הפועל באר שבע.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

מעניין אותי למה אתם רושמים את כל זה דווקא פה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

bs war כתב:מעניין אותי למה אתם רושמים את כל זה דווקא פה.
כי בארגון השני יש מערך צנזורה כמו במשטר האיתולות... :מצונזר:

רק תרפרפו בתגובות שם ותקלטו את האנשים:

"הוא יכל להרוג אנשים,הוא יכל לגרום נזק יותר גדול..אבל הוא לא עשה את זה,אז תעברו הלאה..."
"אנשים עושים טעויות וברוך השם אף אחד לא נפגע..."
"גאה בקאמלס על השלט ועל התמיכה כל הכבוד..."

ובמיוחד השורה האחרונה שמראה את קלות הדעת ביציע:
"...עדיין אפשר לסלוח לו ומזל שאף אחד לא מת..."

סמל אישי של משתמש
ולדי קרוטינסקי

ההמולה סביב נפתלי

שליחה על ידי ולדי קרוטינסקי »

קודם כול אני רוצה לציין שאני לא בשום ארגון לא בקרייזי רד ולא בקאמלס,אני אוהד הפועל באר שבע !
במשחק נגד נתניה היה שלט "נפתלי תיהיה חזק" אני לא מבין ממה עשוי המוח שלכם מחמאת בוטנים או מגרגירים של פופקרן זה ברור מאליו שהשלט היה לחזק את נפתלי ולא לעודד את המעשה שהוא עשה שאותו אני מגנה וככה גם כול האוהדים,השיר עליו באמת היה לא במקום אבל השלט זה משהו אחר! ,הבן אדם במצב קשה במצוקה נפשית במקום לעזור לו ולתמוך בו ולהוציא אותו מהמצב הזה אתם רק מחמירים זורקים הערות כמו "שיירקב בכלא" קל מאוד להאשים בן אדם ולהפיל עליו הכול מה אתם חושבים שהוא ידע שהוא ידליק רימון גז?הוא בעצמו הקיא את הנשמה,למה שהורידו את המאמן מהכביש לא דיברתם?חלק פה אמרו שאנחנו מדרדרים אותו,לפני שאתם אומרים דברים כאלה קודם כול תבדקו אותם טוב טוב לפני שאתם מכלילים את כולם..
נכון שהיה יכול להיגרם פה אסון,ונפגעו המון אנשים וברור שהוא צריך להענש על זה בכלל לא מדברים אבל לרדת עליו בצורה כזאת להוריד אותו הכי נמוך שאפשר?תתביישו לכם..קודם כול תבדקו למה אתם גורמים הוא סך הכול בן 24 הוא עשה המון טעויות במקום לעזור לו לתקן אותם אתם רוצים להכניס אותו למקום שממנו הוא לא יצא בחיים?
מה קרה אלונה אמרה משהו כולם קופצים?הכי קל זה לבוא וללקק לצאת מהחורים ולרדת על אותו אדם
בימים האחרונים הבנתי כמה חרא הקהל שלנו וכמה כולם פה ז**** של ההנהלה ושל אלונה!
ויש דבר כזה שנקרא חבר לפני שהוא אוהד הוא גם חבר אני לא יודע אם ישלכם כאלה אבל אותי לימדו שלחבר בצרה עוזרים !

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

Re: ההמולה סביב נפתלי

שליחה על ידי AS1 »

אם הוא היה חבר הייתם דואגים שהוא לא יעשה שטויות בפעם המיליון.אתם עודדתם אותו לעשות את השטויות ולכן הוא מתנהג כך.אני לא מאחל לו שיירקב בכלא ,אבל אתמול הצגתם את עצמכם כבדיחה חסרת מוח והתחשבות כשהנפתם שלט בשבילו ושרתם לו שירים.אין כאן שום קשר לאלונה.
רוצים להיות חברים שלו ? בבקשה לכו תתמכו בו בכלא ובדיונים אל תהללו אותו ביציע בשירים ושלטים.
בקיצור , עשיתם ת'פדיחה שלכם ואתם ממשיכים לירוק שטויות לאוויר מבלי להבין מה עשיתם.
חכמים גדולים אמרו פעם סייג לחכמה שתיקה.
זה הזמן לשתוק ! אתם רק עושים מעצמכם בדיחה יותר גדולה.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

העיקר שיש לו חברים שתומכים בו.לא חשוב שנדרסו אנשים ונחנקו ילדים. העיקר שיש עכשיו ילדים הפעם הבאה שהם יהיו במגרש זה כנראה יהיה באיצטדיון החדש כי הם בטראומה.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
ולדי קרוטינסקי

אז אני מבין שאתה לא קולט אה אני לא בשום ארגון ואתמול לא שרתי לא הרגשתי טוב אבל אם הייתי רוצה הייתי שר אז אל תכליל אותי ואם אתה כבר מכליל ,ומה עשינו ?מה קרה אלונה פתחה תפה אז פתאום קרה משהו ?אתם מפחדים שיקרה משהו חס וחלילה שהמלכה שלנו תרצה לעזוב או משהו כזה?

סמל אישי של משתמש
ולדי קרוטינסקי

ואנחנו תומכים בו בדיונים בכלא היום נסענו וכול יום ניסע ואני ועוד כמה אנשים שדואים לו לא ידענו הוא הולך להדליק את הרימון אם היינו יודעים היינו מונעים את זה
והשאלה שלי אם זה היה אבוקה הייתם קופצים ככה?לא כי אתם סמרטוטים,לא כולם אבל חלק נכבד

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

שמע משה אני מסכים עם רוב ממה שאמרתי..אבל אני אנסה להסביר לך בצורה אחרת למה אנשים מתנהגים בצביעות...נתחיל מזה שתענה לי על שאלה
בכן או לא ואחרי זה אני ימשיך...האם אתה מסכים איתי שבמידה ונפתלי ידע שהרימון הזה יגורם לנזק שהוא גרם בדיבעד הוא לא היה זורק את הרימון? והאם אתה מסכים איתי שהמטרה היחידה של נפתלי בזריקת הרימון הייתה לדרבן את האוהדים והשחקנים? תענה רק בכן או לא ואז אני ימשיך את הטענה שלי

סמל אישי של משתמש
אדוםלוהט

שליחה על ידי אדוםלוהט »

גם אם הוא היה יודע הוא היה זורק כי הוא פשוט מטומטם !!! וכל דבר שקשור להיגיון הוא יעשה ההיפך כדי להיות " מקובל " ו "ליצן "...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ולדי קרוטינסקי כתב:אז אני מבין שאתה לא קולט אה אני לא בשום ארגון ואתמול לא שרתי לא הרגשתי טוב אבל אם הייתי רוצה הייתי שר אז אל תכליל אותי ואם אתה כבר מכליל ,ומה עשינו ?מה קרה אלונה פתחה תפה אז פתאום קרה משהו ?אתם מפחדים שיקרה משהו חס וחלילה שהמלכה שלנו תרצה לעזוב או משהו כזה?
ראשית, הרוב סלדו מהמעשה ורצו שיקבל עונש חמור ע"מ להרתיע הרבה לפני שאלונה התבטאה בנושא.
שנית, מתי תבינו שהמעשה הוא אינפנטילי, שהכתובת הייתה על הקיר במקרה של נפתלי ושרוב אוהדי הפועל ב"ש לא רוצים את השטויות האלה במגרשים!!!
תנו לנו להנות / לסבול מהקבוצה שלנו בשקט בלי הדברים האלה במגרשים.
אל תגמדו מהחומרה של הנושא, רק במזל לא היה אסון.
תתבגרו כבר.

שלח תגובה