שאט נפש! + ההמולה סביב נפתלי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
בוריס

Re: ההמולה סביב נפתלי

שליחה על ידי בוריס »

הוא בעייתי אבל השם שלו בעייתי יותר ומה שעושים ממנו עוד יותר בעייתי

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

האדון הזה שקורא לעצמו אוהד השאיר את הקבוצה לשחק בלי קהל באחת התקופות הכי קשות בשנים האחרונות ביודעין, כך שהוא לא אוהד של הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בוריס כתב: ואתם מנסים להגזים עם חומרת המעשה ולהפוך את נפתלי למקור של בעיית האלימות בקרב אוהדי ב"ש...שמע אם מישהו מכם היה אומר כן זה מעשה חומר וכן צריך לשלוח אותו אפילו לכלא לשנה על זה ויחד עם זה הייתם אומרים שאנחנו יודעים שהוא לא רצה לפגוע באף אוהד ולא זרק את זה בשביל לפגוע באוהדים או בקבוצה..אף אחד לא היה אומר לכם כלום אבל אתם לא אומרים את זה ובגלל זה אתם צבועים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תגובה מצוינת שקראתי לאחרונה שמתאימה לטענות שאתה מעלה לאורך הדיון:
דודו עזריה כתב: אני מבין כאלו שטורחים, אני מבין כאלו שנוסעים ומרגישים שהם יותר מחויבים. מבין אבל לא מסכים.
גם לא מסכים עם הגישה הזו של "אם זה היה רימון עשן הייתם מתלהבים", לא מסכים כי בשורה התחתונה יש חוק, יש תקנון ולפני התצוגות יש קבוצת כדורגל.
המטרה של תצוגות עידוד ועידוד בכלל הוא לדחוף את הקבוצה, לסייע לה להגיע להישגים גבוהים יותר. ההתלהבות העצמית (הטבעית ) מקונפטים ושאר פירוטכניקות היא רק מוצר נלווה.
לאור העובדה שהתוצאה של האבוקות (זה היה ברור לכל בר דעת) תהייה משחק נטול קהל הרי שאין בכלל ספק שלסיע לקבוצה זה לא היה מסייע.

וזה לפני שדיברנו על איך זה מרגיש לאכול עשן של רימון עשן רגיל (זוכר עוד מהמשחק נגד הכח), ממה שזה עושה לריאות ולנשימה ושאר עניינים חשובים יותר מכדורגל.

האבוקות והרימון הזה עשו נזק קשה מאוד לקבוצה ובכלל בשנה שנתיים האחרונות הלכנו המון צעדים אחורה, גם בעידוד ברגעים פחות טובים אבל בעיקר בכל האמור לכמות הביקורים שלנו בוועדת המשמעת.
אני רק יכול להוסיף לדברים האלה שאין ספק שגם התוצאה של מעשיו של נפתלי (הייתה יכולה להיות קשה הרבה יותר) השפיעה על התגובות של הקהל הרחב.
המעשה היה מיותר וטיפשי עוד מתחילתו, אבל ברגע שגם התוצאה חמורה, אז גם התגובה של הקהל תהיה חמורה. בדיוק כמו שאם חס ושלום היה מדובר ברימון רסס או שאם היה נהרג או נפצע קשה ילד כתוצאה מהמעשה, התגובות למעשה היו חמורות יותר.

גם החוק בישראל, לדוגמא, מבחין בין מקרה שבו אדם נוהג תחת השפעת אלכוהול לאדם שנוהג תחת השפעת אלכוהול ופוגע באדם אחר. הפגיעה באדם אחר הופכת את המעשה, שהיה טיפשי מהתחלה, לחמור הרבה יותר.

ואם כבר צביעות, מעניין אותי מי מאותם אוהדים היה מעז לפתוח את הפה אם היה קורה אסון במשחק וילד היה נפצע קשה או מאבד את חייו. האם אותם אוהדים שעכשיו מגבים את נפתלי היו הולכים לאבא ומדברים איתו, האם הם היו מעיזים לעשות את המעשים שנעשו בנתניה? התשובה נראית לי ברורה.

לסיום, אני ממשיך לחזור על העובדה שנפתלי הוא אדם בוגר (בן 24) שצריך לקחת אחריות על המעשים שלו. הוא עשה לא מעט טעויות בעבר אבל החליט לעבור על החוק פעם נוספת. העובדה שהוא לא התכוון לא מורידה מחומרת מעשיו. ברגע שאדם מתנהג בפזיזות או בקלות דעת שבה התנהג נפתלי, הוא צריך להענש בצורה החמורה ביותר ואנחנו כקהל צריכים להוקיע אותו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: שאט נפש!

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אליק כתב:

אבל אם כבר להגיד את האמת - אז שיבוא ויגיד מי שלא צבוע שהוא פשוט מפחד שמישהו יתחיל לזמר...
נו באמת אליק, איך אתה מדבר. זה ברור שנפתלי ורק נפתלי קנה, החביא, הכניס והדליק לא פחות משלוש אבוקות ושני רימונים.
נפתלי עשה הכל לבדו, כמו בסרטים האמריקאים, זה לא שיש אנשים שעזרו לו במעשה ועכשיו מפחדים שהמשטרה תגיע אליהם.

נ.ב
למנהלי הפורום, מכיוון שהטופיק הזה כבר קיים, לא רואה סיבה למה לפתוח טופיק נוסף: "ההמולה סביב נפתלי". יש מקום לאחד את הנושאים כדי שנוכל לדבר על הכל במקום אחד. במילא הדיון המהותי (וחלק רבות מהתגובות) חוזרים על עצמם בשני הטופיקים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

וואללה בוריס - בחיים לא ראיתי אותך מפציץ ככה בתגובות על נושאים אחרים...
וכמו שאמרתי לך שבדרך חזרה מנתניה - עכשיו נפתלי בגלל טיפשותו (מצטער אבל אין לי שם אחר לכנות בן אדם שכבר עשה דברים אסורים, נענש עליהם וחזר לעשות אותם) יאכל את החרא של אלו שקוראים לעצמם חברים שלו (הרי הוא לא קיבל את הרימון מאדם זר מן הסתם).
לגבי השלט? מיותר. לא רואה איך זה נועד לעזור לאדם עצמו או למשפחתו. להיפך - רק גרם לקרע נוסף בקהל ומול ההנהלה. רוצים לעזור? תעשו מגבית או תעמדו עם שלטים מול איפה שהוא עצור או מול הבית שלו.
הנפת השלט במהלך המשחק הייתה פרובוקציה מתוכננת של כמה אנשים שרצו למשוך תשומת לב לעצמם יותר מלתמוך בנפתלי - ככה לפחות זה ניראה מהצד.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

חחח...כן אני בעצמי הופתעתי בכמות התגובות שלי אבל ככה זה שיש אנשים שהתגובות שלהם לפעמים מוציאות אותך מדעתך
ולגבי השלט יכול להיות והוא מיותר אבל לפי דעתי השלט הזה לא היה מורם אם אנשים לא היו יוצאים על נפתלי בצורה מוגזמת(אתה חושב שזה לא צורה מוגזמת אלו שהרימו את השלט כן חושבים שזו צורה מוגזמת)

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

ג'וני כתב:האדון הזה שקורא לעצמו אוהד השאיר את הקבוצה לשחק בלי קהל באחת התקופות הכי קשות בשנים האחרונות ביודעין, כך שהוא לא אוהד של הקבוצה.
אתה טוען שהוא לא אוהד של הקבוצה ואני טוען שהוא אוהד של הקבוצה ואכפת לו מהקבוצה יותר מחצי מהאנשים שמגיבים פה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

אם אתם אוהדים כאלה גדלים וקובעים מי אוהד ומי לא אוהד למה אתם לא באים לסכנין??????????????????
עבודה ילדים לא משנה אם אתם אוהדים את הקבוצה אתם צריכים לבוא!!!

סמל אישי של משתמש
ולדי קרוטינסקי

שליחה על ידי ולדי קרוטינסקי »

עם חלק מהדברים אני מסכים איתכם,הוא עשה מעשה חמור למרות שהוא לא היה מודע למה שהוא זורק..תמיכה שאני נותן לו זו תמיכה של חבר,אני גם אומר שהוא צריך להענש ואמרתי את זה גם לאמא שלו,שהוא חייב להענש ולהיכנס לכמה זמן לכלא כמו שהעורך דין אמר והיא הסכימה אתי שהוא צריך פעם אחת ולתמיד להבין שהוא כבר לא ילד,אבל ברגע שאתם אומרים להוקיע אותו מהקהל אתה דפוק?מה הוא כלב? להגיד דברים כמו שיירקב בכלא? זה כבר מראה שיש לכם דברים אישיים איתו,אז משה אוחיון תעשה טובה לכולנו וכול אלה פה שרוצים שהוא ירקב בכלא לכו תפטרו איתו תבעיות האישיות שלכם ביניכן,במקום ללכלך וללכלך כול הזמן,ואם כמו שחלק פה אומרים שהוא לא אוהד אמיתי אז אני לא יודע מה זה אוהד אמיתי.
יא אוהדים אמיתיים ניראה אותכם בסכנין....אם תבואו חח לא ניראלי

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

Re: שאט נפש! + ההמולה סביב נפתלי

שליחה על ידי מוטי »

מילה אחת תתבגרו!! גם אתה ולדי וגם אתה בוריס
בוריס ממך ציפיתי ליותר אתה אדם בוגר עם שכל על הראש ולצערי אכזבת
מולדי לא ציפיתי ליותר מדי כי מה לעשות זה מה שאני מצפה מילד בגיל תיכון.

א. אף אחד לא עשה אותו לפושע הכי מסוכן הוא עוד לא מולנר או אבוטבול פשוט נמאס לקהל מקלות ראש והתנהגות מטומטמת!!!!!.

ב. אף אחד פה לא רוצה שהוא יקבל מאסר עולם ושיגמרו לו את החיים, אבל גם אתה יודע כמו כולם שהוא לא שה תמים ומגיע לו לקבל בראש יותר ממי שזו העברה הראשונה שלו, ובנוסף שיש נגדו תלונה נגד תקיפה.
הלוואי שהמקרה הזה יעורר אותו ויגרום לו לקחת אחריות על החיים שלו כי הוא בן 24 כבר שמתנהג כמו ילד בן 14, הוא נמצא בצומת חשובה מדי בחיים שלו, אמצע גיל ה-20 זה לדעתי אחד הצאנסים האחרונים שיש לנו כדי לשנות את הגורל שלנו.

ג. ולדי תן כבוד קצת לאנשים שאוהדים את הקבוצה הזו עוד לפני שנולדת, ובוריס גם אתה על אחת כמה וכמה שאתה מכיר פה את רוב הכותבים באופן אישי ויודע כמה הקבוצה חשובה להם
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
alex

שליחה על ידי alex »

ולדי ובוריס אתם מעלים טענה אבל היא עובדת גם בכיוון הנגדי -אם הוא לא היה יודע וזה היה רימון רסס חס וחלילה ?
אין מקום לחסרי אחריות כאלה במגרשי הכדורגל ואם יתברר שהוא היכה בן אדם בן 68 גם אין לו מקום בחברה אלא עמוק עמוק מאחורי סורג ובריח

סמל אישי של משתמש
ולדי קרוטינסקי

מוטי אני יכבד את מי שמכבד אותי
דבר שני אני לא אומר שהוא לא צריך להענש..ההפך אני רוצה שהוא יענש ויבין כבר שהוא לא ילד והוא צריך בגיל 24 להתבגר ולהפסיק עם השטויות,אבל מה שמעצבן שאנשים פה מאחלים לו שיירקב בכלא שצריך להוקיע אותו מהקהל..

סמל אישי של משתמש
alex

שליחה על ידי alex »

אם יתברר שהוא היכה בן אדם בן 68 גם אין לו מקום בחברה אלא עמוק עמוק מאחורי סורג ובריח(הוא לא אוהד ואין מה להיזדהות איתו ולהשתתף בצערו הוא סוציומט-שוב אם יוכח)

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

כן צריך להוקיע אותו מהקהל!!!!
זה לא משנה אם הוא נסע גם לתתאילנד כם הקבוצה, לאף אחד אין באמת ספק שנפתלי אוהב את הקבוצה אבל לא רוצים אוהדים כמוהו במגרשים לא בווסרמיל לא בטדי ולא בכל מגרש אחר
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
ולדי קרוטינסקי

אולי אתם לא יודעים אבל אנחנו עכשיו מנסים לעזור לו...יש קבוצה של אוהדים שאחרי שהוא יצא מזה תתפוס אותו וישנו אותו פעם אחת ולתמיד,ואני בטוח שאם הוא ישב בכלא הוא ישתנה,לא צריך להוקיע אותו משום מקום,וגם אם תנסו לא תצליחו זהו !

שלח תגובה