גינוי זריקת הרימון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: גינוי זריקת הרימון

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
בינתיים לחשוד מתברר יש עוד צרות על הראש
https://www.sport5.co.il/HTML/articles/ ... 08583.html" onclick="window.open(this.href);return false;

גיא,זה ממש לא משנה אם הייתה לא ידיעה או לא (ואין לי ספק שלא הייתה לו) לגבי הגז שמכיל הרימון,עצם הכנסת האמל"ח כשידוע בבירור שזה מחוץ לחוק היא כבר עילה לתביעה רצינית.
אוהד אחד,לא יכול לקחת את החוק לידיים ולהכתים ולפגוע בקהל שלם.
טוב תעשה הנהלת הקבוצה אם תתבע אותו על כל נזק עתידי מאותו מעשה טיפשי.
גם ההתאחדות צריכה להוכיח שעדיין יש בה שאיריות של היגיון,נמצא האשם,תמצו איתו את הדין ביחד עם המשטרה ובית המשפט,ואל תענישו קהל שלם (כנ"ל למקרה הפועל ת"א במידה וימצאו את הפושעים).

סמל אישי של משתמש
אדוםלוהט

שליחה על ידי אדוםלוהט »

"אל תעשו אותו חוליגן סרבי,ידוע לכולם שהוא לא ידע שזה גז ובא בכוונה של לשמח את היציע..אתם בתור קהל צריכים לסלוח לו ולהילחם במועדון שלא יתבע אותו,שהמשטרה תעשה מה שבא לה..אבל אתם לא צריכים לייצר אנטי כלפיו,ברוך ה' זה נגמר בלי נפגעים חמורים"

ילד מיסכן אתה אני פשוט מרחם עליך איזה תגובה מטופשת !!!!
לפי התגובה שלך צריך להרחיק גם אותך מהמגרשים ומהר !!!!

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

הבעיה הגדולה של החשוד וכנראה של עוד הרבה מחבריו - היא שהוא והם חושבים כמו הרבה נערים שהם חכמים יותר מכולם כל הזמן.

גיא, אתה יודע טוב מאוד שאם היה מדובר בעלם חמודות שטעה, התגובות היו מעט יותר נעימות. אבל נמאס כל פעם מחדש לסלוח לאותו בחור. הוא פשוט לא לומד והורס לכולם.
הוא הורחק מהמגרשים בעבר וניסה להיכנס שוב במשחקי חוץ. נכנס שיכור למשחקים והסעות, השחית אוטובוסים ועשה כל דבר אפשרי כדי להיות חוליגן(וחבל להוסיף עוד דלק למדורה שגם ככה גדולה).
אדם נורמטיבי היה לומד מהטעויות. אדם הגיוני היה מבין כשמבקשים ממנו, שלא נאמר כשהוא נענש או כשמענישים את חבריו ואת קבוצתו.

עם כל הצער והחיבה שיש לי לבחור, הוא ודומיו החושבים שמותר להם הכל, מגיע להם ללמוד לקח חשוב וטוב. כזה שירסן אותם אחת ולתמיד ויגרום להם לצמרמורת בכל פעם שיחשבו על שטות שכזו.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אביאל כתב:הבעיה הגדולה של החשוד וכנראה של עוד הרבה מחבריו - היא שהוא והם חושבים כמו הרבה נערים שהם חכמים יותר מכולם כל הזמן.

גיא, אתה יודע טוב מאוד שאם היה מדובר בעלם חמודות שטעה, התגובות היו מעט יותר נעימות. אבל נמאס כל פעם מחדש לסלוח לאותו בחור. הוא פשוט לא לומד והורס לכולם.
הוא הורחק מהמגרשים בעבר וניסה להיכנס שוב במשחקי חוץ. נכנס שיכור למשחקים והסעות, השחית אוטובוסים ועשה כל דבר אפשרי כדי להיות חוליגן(וחבל להוסיף עוד דלק למדורה שגם ככה גדולה).
אדם נורמטיבי היה לומד מהטעויות. אדם הגיוני היה מבין כשמבקשים ממנו, שלא נאמר כשהוא נענש או כשמענישים את חבריו ואת קבוצתו.

עם כל הצער והחיבה שיש לי לבחור, הוא ודומיו החושבים שמותר להם הכל, מגיע להם ללמוד לקח חשוב וטוב. כזה שירסן אותם אחת ולתמיד ויגרום להם לצמרמורת בכל פעם שיחשבו על שטות שכזו.

עכשיו בוא ניראה מה יהיה לו להגיד !
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

גיא שחר כתב:הבנאדם לא ידע מה הוא מדליק,הוא חשב שזה רימון עשן..אחד האנשים היותר מזוהים עם הקהל הבאר שבעי,ואתם רוצים לזרוק אותו לכלא כי אתם כלבים שאכפת להם רק מעצמם..לא אכפת לכם להרוס לבנאדם שעשה טעות את כל החיים רק כדי שלא יהיה משחק רדיוס או קנס כספי מצד ההתאחדות.
ואני מסכים עם זה שעל מעשה כזה צריך להגיב בחומרה,אבל התגובות שלכם..שאתם דווקא אמורים להיות המשפחה שתחזק אותו כ"כ שפלות שבא לי להקיא.
אנחנו לא זורקים אף אחד לכלא הוא זורק את עצמו לשם ואתם חברים שלו בכלל עם ההיתם חברים ההיתם משכנעים אותו לא לעשות את אותו מעשה מטופש
ואין לי ספק שחלק גדול ממכם ידע שהוא הולך לעשות את זה
אף אחד פה לא חכם בדיעבד אבל חברים כמוך אני לא ההיתי רוצה
אנשים בני 21 22 23 24 25 אחרי צבא שחושבים שהינה נכנס להם השכל לראש אבל שום דבר !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

גיא שחר כתב:הבנאדם לא ידע מה הוא מדליק,הוא חשב שזה רימון עשן..אחד האנשים היותר מזוהים עם הקהל הבאר שבעי,ואתם רוצים לזרוק אותו לכלא כי אתם כלבים שאכפת להם רק מעצמם..לא אכפת לכם להרוס לבנאדם שעשה טעות את כל החיים רק כדי שלא יהיה משחק רדיוס או קנס כספי מצד ההתאחדות.
ואני מסכים עם זה שעל מעשה כזה צריך להגיב בחומרה,אבל התגובות שלכם..שאתם דווקא אמורים להיות המשפחה שתחזק אותו כ"כ שפלות שבא לי להקיא.
גיא שחר על טעויות משלמים על הרבה טעויות צריך אשפוז פסיכיאטרי[highlight=#FF4040][/highlight]

גיא שחר

שליחה על ידי גיא שחר »

הסטיגמה שלכם על נ** מדברת לפני ההיגיון שלכם,זה מה שהכי עצוב.
מה עם מופע האבוקות בתחילת המשחק? לא ראיתי תגובה אחת על כך שזה טיפשי..
שי,אנשים בני 24-25 חושבים אחרת? ולעומת זאת בנאדם בן 40 הוריד את עזורי לשוליים לפני שנתיים,אז אל תבלבל במוח עם קלישאות מיותרות.
הבנאדם עשה טעות,אבל ברוך ה' לא נגרם נזק רציני..הוא יקבל את העונש שלו,אבל הדיבור שלכם הוא כאילו הוא פעיל באל-קעידה שניסה לחנוק מאות אנשים,לא הייתה פה כוונת תחילה.
אין מה להתווכח,אנחנו חושבים אחרת..מי שמכיר את הרקע האישי שלו אולי היה מדבר אחרת,וחושב איך להוציא אותו מהבוץ..אולי הדעה שלי לא אובייקטיבית.
The Camels 05' Never Gives Up

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

גיא שחר כתב:הסטיגמה שלכם על נ** מדברת לפני ההיגיון שלכם,זה מה שהכי עצוב.
מה עם מופע האבוקות בתחילת המשחק? לא ראיתי תגובה אחת על כך שזה טיפשי..
שי,אנשים בני 24-25 חושבים אחרת? ולעומת זאת בנאדם בן 40 הוריד את עזורי לשוליים לפני שנתיים,אז אל תבלבל במוח עם קלישאות מיותרות.
הבנאדם עשה טעות,אבל ברוך ה' לא נגרם נזק רציני..הוא יקבל את העונש שלו,אבל הדיבור שלכם הוא כאילו הוא פעיל באל-קעידה שניסה לחנוק מאות אנשים,לא הייתה פה כוונת תחילה.
אין מה להתווכח,אנחנו חושבים אחרת..מי שמכיר את הרקע האישי שלו אולי היה מדבר אחרת,וחושב איך להוציא אותו מהבוץ..אולי הדעה שלי לא אובייקטיבית.
כנראה שממש לא אובייקטיבית.
הבחור עשה מעשה חמור מאוד.
את אף אחד לא מעניין כאן הרדיוס כרגע.
כל אחד חושב על הילדים המסכנים שהיו צריכים לחוות את שאירע.
אני משער 2 רצתי לתוך המגרש כי ראיתי ילד קטן שיושב על הרצפה ומחזיק את הפנים וטיפלתי בו עד שהוא נרגע, אח"כ הוא בוכה ואומר לי שיש לו אח בן 7 שנעלם לו במהומה והוא צריך לחזור לשער 5 ואין לשניהם פלאפון.
זה עוד נגמר בטוב.
התמונה של הילד הזה לא יוצאת לי מהראש.
ידע או לא, זה לא משנה.
זה היה קרוב מאוד לאסון.
נ.ב - תספר את כל הסיפורים שלך לאותו בחור (שאין לי מושג מיהו) שפונה לטיפול בסורוקה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ידעתי שתגיע התגובה הזאת.
גיא אתה עוד תגדל ותתבגר ואולי יום אחד כשיהיו לך ילדים אתה תזכר במקרה הזה ותבין את חומרת המעשים כולל האבוקות האלו שבנס לא שרפו כמה אוהדים.
בזמן שאתה חזרת לברזלים לעודד אנחנו עוד טיפלנו בילדים קטנים שהאבות שלהם נעלמו בלחץ האירוע.

סמל אישי של משתמש
המשקיף

שליחה על ידי המשקיף »

מעבר לכלא (שלצערי השופטים כנראה ירחמו עליו), מעבר לאיסור כניסה למגרשים (עונש שמעולם לא נאכף ברצינות) אסור לשכוח - חש וב להטיל כנס כספי כבד ביותר. עשרות אלפי שקלים ואף למעלה מזה.

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

למה אין גינוי של הקאמלס המעשה המסוכן הזה?
תמונה

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

חייל_אדום כתב:למה אין גינוי של הקאמלס המעשה המסוכן הזה?
מעניין למה באמת...

גיא שחר

שליחה על ידי גיא שחר »

כי הקאמלס חוליגנים מפגרים שצריכים לקבל הרחקה מהמגרשים.
תתעמק קצת באתר של הקאמלס,לפני שאתה יוצא בהצהרות.
The Camels 05' Never Gives Up

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

clark kent כתב:
ואני שואל אותך, אם זה היה בסוף רימון רסס? הרי הוא בטח קנה אותו בעולם התחתון, אלהים יודע איפה...
אז היה רימון רסס! מסבירים לך שהוא לא ידע איזה רימון הוא מכניס ליציע. אז מה אתה רוצה ממנו?

במקום להיות חברים כל כך טובים ונחמדים עכשיו כשהוא כמעט הרג כמה אנשים, הייתם צריכים לדעת לרסן אותו לפני כמה שנים...
כשהוא תקף אוהדים של יריבות סתם, כשהוא בא שיכור גמור לכל משחק (בית וחוץ), כשהוא נעצר והורחק (זוכר למה?) ובכל זאת ניסה להגיע ולהסתבך, כשהוא עשה בלאגן באוטובוסים (גם כילד וגם כשזה רק קיא כבוגר), כשהוא גנב אלכוהול ועוד בכל תחנת דלק בארץ וכו'...
תפסיקו להיתמם ואל תיזכרו להיות חברים טובים עכשיו כי זאת הצביעות הכי גדולה.

נ.ב
לא יודע מה דעתו של הארגון שלכם על כל עניין הפירו' אבל לשים טור מתלהב של מישהו (אמממ..) על איזה מגניב היה לעשות את זה פעם לא יגרום לאנשים להפסיק עם זה ולא לאותו בן אדם להפסיק עם זה...נקודה למחשבה.

נ.ב 2
לא התלהבתי גם מהאבוקות, בטח לא אחרי שהורידו לחביב חצי רגל...
כל עוד זה לא מבוקר ע"י המשטרה (וזה לא יהיה) זה לא צריך להיות במגרשים.
הבינו את זה בארץ בשעה טובה לפני כמה שנים...עוד לפני שהעיפו גז מדמיע על כל היציע.

אבל עזוב, העיקר שהגוש המשיך לעודד דקה וחצי אחרי זה כי 'הסמל מעל הכל' ובלה בלה בלה...אז מה אם חצי יציע עיוור וחנוק והחצי השני עוד בחוץ מנסה להבין מה גרם לזה שהוא ואחרים נדרסו (ואני מדבר על ילדים!!!) ע"י אנשים שברחו כמה שיותר מהר מהאזור (מחוץ לאצטדיון!)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גיא שחר כתב:אל תעשו אותו חוליגן סרבי,ידוע לכולם שהוא לא ידע שזה גז ובא בכוונה של לשמח את היציע..אתם בתור קהל צריכים לסלוח לו ולהילחם במועדון שלא יתבע אותו,שהמשטרה תעשה מה שבא לה..אבל אתם לא צריכים לייצר אנטי כלפיו,ברוך ה' זה נגמר בלי נפגעים חמורים.

נתחיל מהסוף: אני לא מצטרף למקהלת דורשי ראשו, ומהסיבה הפשוטה שמדובר בקרקס של צביעות. מי שהחמיא ומחא כפיים כאשר היה מדובר בסתם אמצעי פירוטכניקה קרי אבוקות, חזיזים או סתם רימון עשן לא מזיק, אז שיסתום את הפה שלו גם כאשר קורות תאונות עבודה, בפרט כאשר זה לא נעשה בזדון (נוטה להניח שלא ידע שמדובר בגז מדמיע).

אממה? שאתה וכל שאר עדת המגוננים צבועים לא פחות ואף יותר. כי במידה והיה מדובר באוהד אחר, אתם הראשונים שהייתם מעלים אותו על המוקד. ולמען ההגינות והגילוי הנאות היה ראוי שאתה וכל שאר הסניגורים ברשת תבהירו שאתם הכל חוץ מאובייקטיבים בעניין הזה..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה