הפועל ת"א-הפועל ב"ש רביעי (21.9) ב19:45

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

הפועל ת"א-הפועל ב"ש רביעי (21.9) ב19:45

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
יש סיכוי שהפועל ת"א תיענש במשחק ללא קהל עקב זריקת הכדורים?
אם כן,זה יוצא על המשחק שלנו :(

מי שלא ראה את זריקת הכדורים:
[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=2iLHFK5 ... r_embedded#![/BBvideo]

סמל אישי של משתמש
bs war

Re: הפועל ת"א-הפועל ב"ש רביעי (21.9) ב19:45

שליחה על ידי bs war »

אני היחיד שלא הבין מה פסול במה שהם עשו?

סמל אישי של משתמש
יניב

שליחה על ידי יניב »

פסול?

מפגן צרהיב ושיר יפה!!

לאלו שטוענים שאנחנו הקהל הכי טוב בארץ הנה עוד הוכחה למה האוהדים של הפועל תל אביב הם הטובים הארץ, ולנו יש עוד המון המון מה ללמוד מהם, וכן גם לאיצטדיון יש השפעה, אבל הם מעודדים 90 דק, וכל שיר הם שרים בין חמש לעשר דק, לא כמונו שאנחנו שרים כל שיר במקרה הטוב דקה.

ועוד מילה, הם לרגע לא שוכחים את משמעות המילה הפועל מה שאנחנו שכחנו מזמן, אצלהם הפועל זה במל לסוציאליזם, הם ממובילי מחאת האוהלים, הדגלים האדומים שלהם (צבע הסוציאליזם,והמהפכה) ניתן לראות בכל ההפגנות האחרונות

אנחנו בתור עיר פועלים פר אקסלנס שכחנו את משמעות המילה הפועל, והסתדרות העובדים, בשבילנו הפועל הם שמאלנים(מה שלחלוטין לא נכון) שמאל זה לט אוהב או שונא ערבים, שמאל זה גם מעמד והשתיכות חברתית

אז כן הם הקהל הטוב בארץ, ולאוהדי הפועל באר שבע אני ממליץ להיכנס לוויקפדיה ולחפש את הפועל,הפויל תל אביב, הפועל באר שבע.

תגלו שם מי הקים אותנו ןמאיפה באנו

כל פועלי כל העולם יתאחדו

גיא שחר

שליחה על ידי גיא שחר »

אני דווקא חושב שאת הקטע של הפועלים מזמן איבדנו,וזה גם לא מעניין אותי..יותר מייצג את העיר באר שבע לטוב ולרע,אם השם של הקבוצה היה באר שבע לאף אחד זה לא היה מפריע.
לשחק אותה פועלים בשקל שאתה גודל ברמת אביב..זה לא שיא הסוציאליזם בשבילי.
בכל מקרה,רמת הקהל של הפועל תל אביב מסתכמת במילה אחת 'בלומפילד'..שם גם אנחנו נתנו הצגות,שם גם אנחנו יודעים לתת פייט..גם כשהם פי 5 בכמות.
הקהל של הפועל באר שבע אמנם קצת נחלש מבחינת עידוד..אבל מבחינת תמיכה ואהבת אמת הוא הקהל הכי טוב בארץ,ועולה בכמה רמות על כל קהל טוב.
עם ההצלחות,או לפחות דרך טובה יבוא גם הטירוף.
The Camels 05' Never Gives Up

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יניב כתב:פסול?

מפגן צרהיב ושיר יפה!!

לאלו שטוענים שאנחנו הקהל הכי טוב בארץ הנה עוד הוכחה למה האוהדים של הפועל תל אביב הם הטובים הארץ, ולנו יש עוד המון המון מה ללמוד מהם, וכן גם לאיצטדיון יש השפעה, אבל הם מעודדים 90 דק, וכל שיר הם שרים בין חמש לעשר דק, לא כמונו שאנחנו שרים כל שיר במקרה הטוב דקה.

ועוד מילה, הם לרגע לא שוכחים את משמעות המילה הפועל מה שאנחנו שכחנו מזמן, אצלהם הפועל זה במל לסוציאליזם, הם ממובילי מחאת האוהלים, הדגלים האדומים שלהם (צבע הסוציאליזם,והמהפכה) ניתן לראות בכל ההפגנות האחרונות

אנחנו בתור עיר פועלים פר אקסלנס שכחנו את משמעות המילה הפועל, והסתדרות העובדים, בשבילנו הפועל הם שמאלנים(מה שלחלוטין לא נכון) שמאל זה לט אוהב או שונא ערבים, שמאל זה גם מעמד והשתיכות חברתית

אז כן הם הקהל הטוב בארץ, ולאוהדי הפועל באר שבע אני ממליץ להיכנס לוויקפדיה ולחפש את הפועל,הפויל תל אביב, הפועל באר שבע.

תגלו שם מי הקים אותנו ןמאיפה באנו

כל פועלי כל העולם יתאחדו
קהל של הזין שלי !!
עלק הקהל הטוב בארץ זה אולי השנה ה2 שאולי הם מביאים יותר מ10 אלף !
עם כמות הצלחות כזאת ליגת האלפות אליפויות דאבל אנחנו מפוצצים את וסרמיל 20 פעם !
קהל ששר על השוואה נאצים למכבי אסון ורסי שמעון מזרחי מוני פאנן
הם המיץ של הזבל בשבילי !
מהם אני לא צריך ללמוד כלום כמו שאני לא רוצה ללמוד מביתר !
לעומת זאת מקהל כמו מכבי ת"א אני רוצה ללמוד יצוג המדינה .. קודם כל דגל ישראל ואחרי זה הסמל של מכבי !
למרות שגם אצלהם לא חסר שיר אחד או 2 שאני לא אוהב לשמוע
זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
יניב

שליחה על ידי יניב »

כל קהל מקלל, זה ברור.
הקהל של הפועל תל אביב מקלל רק את מכבי וביתר אף פעם הוא לא יקלל את באר שבע לצורך הענין, גם במשחקים נגדנו.

תסתכלו ממוצע אוהדים של הפועל תל אביב לפני ההצלחות ותראו שהכמות לא פחותה בהרבה מהכמות היום

מבחינת איכות, שירים ותצוגה אנחנו שתי רמות למטה מהם. לדוגמא: דגל פריסה ענק (אצלהם זה כמעט כל משחק דגל שונה) נפרס על הקהל לפני המשחק עשרררר דק, אצלנו זה 30 שניות. שירים? פה אנחנו ממש בפיגור, אין כמעט שיר שחוזר פעמיים במהלך המשחק, כל שיר שרים דקטת ארוכות, אנחנו גומרים את הארסנל שירים שלנו אחרי עשר דק ואז מתחילים למחזר.

כן הקהל של מכבי הוא גם קהל מדהים והרבה יותר טוב משלנו (בכלל הקהל של מכהי והפועל הוא בשתי רמות מעל הליגה)

לגבי אלו שגרים ברמת השרון ןמזדהים עם הסוציאליזם ומעמד הפועל מותר להם להיות אוהדים של הפועל, זה כמו שתגיד אוהדים של הפועל באר שבע שלא גרים בעיר לא אוהדים!!!(כמוני, ואני הולך לכל משחק בית וחוץ, גם כרגע אני בדרך לעכו ומגיב מאייפון)

לא בושה להגיד הם יותר טובים בואו נלמד מהם!!!

באר שבע היא עיר של פועלים זה לא דבר רע, אנחנו עמוד התווך של המדינה, אז למה אוהדי באר שבע לא גאים בזה ומוכנים שלא יקראו להם הפועל????

נ.ב איחוד כמו שעשו לנו בכדורסל שהורידו את השם הפועל בחיים לא היה עובר באף קבוצה גגולה בארץ.

הסמלללללל מעללללל הכללללח

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

bs war כתב:אני היחיד שלא הבין מה פסול במה שהם עשו?
בס"ד
הפסול במה שהם עשו זה שהם עשו זאת באמצע המשחק וגרמו לעצירתו (לפחות ממה שהבנתי).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גיא שחר כתב:אני דווקא חושב שאת הקטע של הפועלים מזמן איבדנו,וזה גם לא מעניין אותי..יותר מייצג את העיר באר שבע לטוב ולרע,אם השם של הקבוצה היה באר שבע לאף אחד זה לא היה מפריע.
לשחק אותה פועלים בשקל שאתה גודל ברמת אביב..זה לא שיא הסוציאליזם בשבילי.
בכל מקרה,רמת הקהל של הפועל תל אביב מסתכמת במילה אחת 'בלומפילד'..שם גם אנחנו נתנו הצגות,שם גם אנחנו יודעים לתת פייט..גם כשהם פי 5 בכמות.
הקהל של הפועל באר שבע אמנם קצת נחלש מבחינת עידוד..אבל מבחינת תמיכה ואהבת אמת הוא הקהל הכי טוב בארץ,ועולה בכמה רמות על כל קהל טוב.
עם ההצלחות,או לפחות דרך טובה יבוא גם הטירוף.

מה ז"א "איבדנו"? הפומ"ג מאז ומתמיד הסתכם עבורנו כסימבול מופשט ולא מעבר.. אוהד מצוי שלנו שתבחר באקראי, סביר להניח שלא ידע עזוב את המשמעות, אפילו את העובדה שקיים דבר כזה בסמל שלנו.

כמו שאמרת, הזהות היא יותר מוניציפלית, רק שזה היה המצב מאז ומתמיד. בא נאמר שאם בית"ר ב"ש היתה זו שכובשת את ההגמוניה העירונית, זה היה משקף נאמנה את חתך האוכלוסיה על נטיותיה הפוליטיות-חברתיות-מדיניות בעיר הזו לדורותיה..

ואגב - גם אצל הקהל של הפועל ת"א ברובו התמוססו מזמן כל הערכים הסוציאלסטיים והיום יש רק מסיכות וקרקס של צביעות..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

רביעיית השופטים: זיו אדלר, שמעון דביר, אורן בורנשטיין ודניאל בר נתן.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

אורי אדום בנשמה כתב:רביעיית השופטים: זיו אדלר, שמעון דביר, אורן בורנשטיין ודניאל בר נתן.
בורנשטיין זה הקוון מהמשחק שהיה באשדוד אשתקד?

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

yakov7 כתב:
בורנשטיין זה הקוון מהמשחק שהיה באשדוד אשתקד?

כן....
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מישהו אולי מגיע למשחק הזה ועובר ב"הלוך" באזור שדרות?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

צעד אחד קדימה שניים אחורה: ע"פ ONE, אף שחקן נוער לא יפתח מחר בהרכב:
https://one.co.il/Article/187340.html" onclick="window.open(this.href);return false;

שערורייה שאבו-לאבן אחרי ההופעה בשבת יושב על הספסל בזמן ששחקנים כמו אקסברד ונאסר מקבלים את חולצת ההרכב, פשוט שערורייה.
נקווה שזו טעות של ONE..

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ובוואלה! :
"יוסף אבו לבן לא יפתח בהרכב ונראה שדובב גבאי יחזור ל-11 לאחר תקופה ארוכה. יוסי תורג'מן עשוי למלא את מקומו של ראיין אדלי שאכזב במחזור האחרון."

גם פה זה לא נראה טוב בכלל.. ראיין אדלי איכזב במחזור האחרון? על מה הם מדברים?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
גם לפני רמה"ש אף אחד מאתרי הספורט לא דיבר על האפשרות שאבו לאבן יהיה בהרכב.
נקווה שגם הפעם הם טועים בהרכבים שלהם,אם הם צודקים אז האכזבה מקלינגר גדולה.

שלח תגובה