הכלבים נובחים והשיירה עוברת

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

הכלבים נובחים והשיירה עוברת

שליחה על ידי yedidel »

כן אלונה וגיא, אי-התייחסות זה הפיתרון הכי טוב.

כי פתאום כבר הם יושבים בשקט, פתאום ההוא שבילבל לי את השכל לפני שבועיים על המאמן כבר יותר מעודן.

נכון, זה עדיין אבסורד שאי אפשר לשמוח עם השחקנים אחרי גול, או אחרי ניצחון, שצריך לרדת לשריקות בוז. זה עדיין אבסורד שכולם יגידו על הגול של קוסטרוב "פוקס", אבל על ההצלות מהקו ושל לויטה לא.

והשחקנים - שנה שעברה ירדנו עליכם בלי סוף על האופי השברירי והמנטליות החלשה. היום אני מצדיע. נכון שאתם עדיין לא שורפים את המגרש, עדיין עושים מלא שטויות לא מובנות, אבל בהחלט לשחק ולנצח שאתה יודע שבכל מקרה אין לך עם מי לשמוח - צריך ביצים של שור.

הכלבים נובחים והשיירה תמשיך לעבור.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: הכלבים נובחים והשיירה עוברת

שליחה על ידי dardasmiley »

בתור אוהד של ב"ש אני מקוה שהשיירה לא תעבור ושלמישהו יפול האסימון שזה לא כדורגל מה שהיה היום בוסרמיל. זה אפילו לא קרוב להיות...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dardasmiley כתב:בתור אוהד של ב"ש אני מקוה שהשיירה לא תעבור ושלמישהו יפול האסימון שזה לא כדורגל מה שהיה היום בוסרמיל. זה אפילו לא קרוב להיות...
אני מבין שהיית רגיל לראות את ברצלונה כל שנה משחקת פה.
צאו מהסרט שלכם - את רומא לא בנו ביום אחד.

סמל אישי של משתמש
The-Night

שליחה על ידי The-Night »

dardasmiley כתב:בתור אוהד של ב"ש אני מקוה שהשיירה לא תעבור ושלמישהו יפול האסימון שזה לא כדורגל מה שהיה היום בוסרמיל. זה אפילו לא קרוב להיות...
וגם אני בתור אוהד של הפועל ב"ש מקווה שייפול כבר האסימון שזה לא משחק בית עם האוהדים האלו. וזה אפילו לא קרוב להיות ...
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לא אבל כדורגל זה לא טניס שולחן. פה הדרך לפעמים הרבה יותר חשובה מהתוצאה. וכרגע אין דרך...
כדורגל הוא הנאה והיום בשביל אוהד של הפועל כדורגל הוא סבל של שעה וחצי שיכול לחרב או שבת שלמה...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dardasmiley כתב:לא אבל כדורגל זה לא טניס שולחן. פה הדרך לפעמים הרבה יותר חשובה מהתוצאה. וכרגע אין דרך...
כדורגל הוא הנאה והיום בשביל אוהד של הפועל כדורגל הוא סבל של שעה וחצי שיכול לחרב או שבת שלמה...
שוב צריך להגיד שמי שלא כיף לו שלא יבוא?

סמל אישי של משתמש
The-Night

שליחה על ידי The-Night »

dardasmiley כתב:לא אבל כדורגל זה לא טניס שולחן. פה הדרך לפעמים הרבה יותר חשובה מהתוצאה. וכרגע אין דרך...
א. אף אחד. אבל אף אחד לא מוכרח לבוא, לסבול, ולהעביר שעתיים מחייו בסבל.
ב. "מה ששנוא עלייך, על תעשה לחברייך.." משפט קצר וקולע.
זה שהקבוצה לא פוגעת לא גורמת לכך שלאוהדים יש סיבה מספיק טובה להרוס את המשחק להאוהדים האחרים ( ואני בתוכם ) שכשאר אני שומע את הקהל, יורד לי החשק מהמשחק. אתם רוצים לשרוק בוז ולקלל ..!? תמיד יש את סוף המשחק.. באותו רגע אפשר לעשות כאוות נפשכם, ואפילו אני תומך בכך כשהקבוצה משחקת גרוע, צריך לשרוק בוז, אבל אך ורק בסיום המשחק כי כאשר הוא לא נגמר עדיין אפשר לנצח. "כל עוד הנר דולק, אפשר לתקן" הנה.. הבאתי לך בתגובה אחת שני משפטים חכמים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

המחצית הראשונה הייתה זוועתית. לרגע עברו בי מחשבות שאולי הבחור שאני מתכווחת איתו כל השחק צודק. אולי אני טועה, אבלך אז התחילה המחצית השנייה, שנראתה הרבה יותר טוב, בעיקר בעיקר אחרי הגול (תפסו ביטחון, אחרי כל מה שהאוהדים הורידו להם).

אני רוצה לשתף בחוויה: באתי היום מוקדם, קמתי ביוחד ב-11 למרות שהלכתי לישון בארבע, ושלא כל כך ישנתי בשבוע האחרון. חיכיתי שיתפחו את האיצטדיון יפה יפה, תפסתי מקום מול התופים. יצא לי לקפוץ לדבר עם כמה אנשים תוך כדי שהשכן שלי, שכבר התחנן שאקח אותו לשחק שור לי קום. חזרתי לשבת ושער שתיים עלים את השלט הטיפשי. זה עוד היה נסבל אם שער חמש לא היו מלווים את העלייה של השלט בצעקות "שער שתיים! שער שתיים!".
עפתי משם הישר למדרגות. התחשק לי לעבור לקצה שער חש אבל הבלגתי. כל המשחק התנגחתי באנשים שקיללו את גיא (וזכיתי להערות כמו "היא בטח מזדיינת איתו" "היא בעצם הבת שלו" ועוד. אולי אני גם וגם ולא ידעתי על זה :]). היה לי אוד כיף היום לשם שינוי. כי עודדתי את דיא, שאני ממש מרחמת עליו. אני מש קווה שהוא הצליח לשמוע אותנו בין קריאות הגנאי. הרגשתי מסופקת לעודד בזמן שכולם שותקים או מקללים, הצחיקו אותי הצעקות "יאללה יאללה יהיה טוב לא צריך תופים". הרגשתי טוב להפסיק לעמוד מנגד, להתווכח בלי לפחד (וזה גם היתרון שלי, כבחורה בנוסף לזה שאני נכנסת תוך בערך חצי דקה למגרש), לעודד ולעודד ולעודד.

למרות שיש לנו חרא קהל יצאתי בהרגשה טובה. כי הינה יש י שאיכפת לו. הרוב השקט יפסיק לשתוק וכולנו נצא נשכרים. יהיה טוב.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
שלומי
Title: שער 2

שליחה על ידי שלומי »

מה אתה מקשיב למקבל הזמנות הזה של ידידאל.

אני לא מבין איך לא נופל האסימון בושה וחרפה!!!!!!!!!!!!!!!!

להכניס קשר אחורי ו3 בלמים אחרי גול בושה בושה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שלומי כתב:
מה אתה מקשיב למקבל הזמנות הזה של ידידאל.

אני לא מבין איך לא נופל האסימון בושה וחרפה!!!!!!!!!!!!!!!!

להכניס קשר אחורי ו3 בלמים אחרי גול בושה בושה
נמוך מאוד. לא שאני יירד לרמה הזאת אבל באופן כללי תדע לעתיד שהיום תכתובות באינטרנט הן עילה להוצאת דיבה.

סמל אישי של משתמש
שלומי

שליחה על ידי שלומי »

תתבע אותי

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

לא מבין את זה.
אתם באמת ובתמים חושבים שזה נורמלי שהשחקנים רק ידרכו על הדשא ומסביבם איצטדיון שלם מקלל את גיא לוי (במקרה הטוב) ושורק בוז צורם (במקרה הפחות טוב)? זה נשמע לכם אפשרי לעבוד בסיטואציה כזאת? אתם לא חושבים שזה מכניס את השחקנים להלם מוחלט? לשוק? נשמע לכם הגיוני ששחקנים ינצחו משחק וירוצו לחדר הלבשה כאילו שניצחו בטדי את בית"ר ולא בב"ש (לא לפני שחלקם דאגו לרוץ קודם כל לחבק את...המאמן)?

סמל אישי של משתמש
שלומי

שליחה על ידי שלומי »

איזה הלם אליק על מה אתה מדבר איזה הלם.

אתה ראית את המשחק העלוב הזה קדוסי מת שם לבד בהתקפה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

דייייייי !!!!!!!!! נמאס !!
לא יאומן. בתוך חודש אחד הקהל הזה הפך אצלי לקהל הכי מגעיל בארץ.
הייתה לנו מחצית שנייה מצוינת. במחצית השנייה לא היה בונקר, אני לא יודע על מה כולכם מדברים כאן. איזה קהל צועק "גיא לוי איזה בונקר" כשמשחקים עם קדוסי, קוסטרוב ומליקסון בחוד???

אני רוצה להפוך את הכרזה של שער 2:

אוהדים באתם בגלל אלונה ותלכו בגלל גיא לוי.- הלוואי.

סמל אישי של משתמש
שלומי

שליחה על ידי שלומי »

זה שי ! כתב:ידיאל אתה בושה !!!
זה מה שיש לי להגיד אתה רואה כדורגל תגיד לי ??
זה שי !

אני לא יודע מה הוא רואה אני יודע שהאו עיוור :מעשן:

שלח תגובה