גיא לוי משוגע או גאון?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: גיא לוי משוגע או גאון?

שליחה על ידי yedidel »

רווית (: כתב:אז מה , גיא לוי חולה נפש ? D:
אני חושב שעל העובדה הזאת אף אחד לא יתווכח... הויכוח הוא רק אם זה טוב או רע :)

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

רווית (: כתב:מצד אחד אני יכולה לראות את היתרון ברוטציה, כל השחקנים בכושר, יש הפתעות, אף אחד לא בטוח בהרכב, זה דבר נורמלי .
אבל בעיניי ובעיני רבים נוספים הרוטציות שגיא לוי עושה מידי שבוע לרוב מוזרות ומשונות, אין הרכב קבוע פחות-או-יותר , לא מעט שחקנים לא משחקים בעמדה הטבעית שלהם.
כמו יתרונות יש גם חסרונות- זה מבלבל את השחקנים, מאכזב אותם , מתסכל.
בנוסף לכך- במידה ויש הרכב קבוע, נוצרת תקשורת בין השחקנים הקבועים, יש יותר הבנה ותיאום .
בנוגע לעמדות- אמרו מספיק, אבל כנראה שזה לא מספיק. בלם לא יכול להיות מגן שמאלי, מגן ימני לא יכול להיות בלם, וקשר-חלוץ לא יכול להיות מגן.
זה מגוחך וחסר יעילות .
לפי מה שהבנתי, כדורגל לא ממש היה בשישי, כמו רוב המשחקים האחרונים.
מה עוד צריך לקרות כדי להבין שהשיטה והניסויים האלה לא ההכי טובים שיש ?
רווית, זה נכון שנעשים שינויים די תכופים בהרכב אבל לפעמים גם אפשר לעצור ולחשוב.
בואי ניקח לדוגמא את המשחק האחרון. גיא לוי התפכח כנראה והבין שהוא ירוויח את נדב קידר כבלם
הרבה יותר מאשר בצד שמאל, לכן טבעי שסבג יישב בחוץ. לגבי זוהר חוגג, הוא קיבל צ'אנס והיה חושך
לכן ישב בחוץ. אחרון ולא חביב זה הפרימדונה לבית משפחת בונפלד. מעבר ליכולת החלשה שהוא מציג
תסבירי לי איך אפשר להרכיב בסגל הקבוצה שחקן שבמשך השבוע הראש שלו התעסק בבחירות ולא במשחק....
חסרים לי כל האוהדים שדיברו על שחקני בית. בספסל בעילוט ישבו אלקיים,אמזלג,אסולין וגבאי. כשסבג עולה
הם אומרים למה לא אמזלג וכשסבג בחוץ אומרים למה עושים רוטציות. אני כבר השתגעתי מפיצול האישיות הזה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אריק כתב:
בואי ניקח לדוגמא את המשחק האחרון. גיא לוי התפכח כנראה והבין שהוא ירוויח את נדב קידר כבלם
הרבה יותר מאשר בצד שמאל, לכן טבעי שסבג יישב בחוץ. לגבי זוהר חוגג, הוא קיבל צ'אנס והיה חושך
לכן ישב בחוץ. אחרון ולא חביב זה הפרימדונה לבית משפחת בונפלד. מעבר ליכולת החלשה שהוא מציג
תסבירי לי איך אפשר להרכיב בסגל הקבוצה שחקן שבמשך השבוע הראש שלו התעסק בבחירות ולא במשחק....
חסרים לי כל האוהדים שדיברו על שחקני בית. בספסל בעילוט ישבו אלקיים,אמזלג,אסולין וגבאי. כשסבג עולה
הם אומרים למה לא אמזלג וכשסבג בחוץ אומרים למה עושים רוטציות. אני כבר השתגעתי מפיצול האישיות הזה.

זה עובר את רף הטיפשות
לקלל את המאמן כי הוא הכניס שחקן בית ולא שחקן זר שגמר את הסוס?

אני חושב שזה סתם תירוץ ליפול על גיא לוי
סתם עוד סיבה לקלל

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

אריק כתב:
אתה צודק, אני תמיד אמרתי שרועי סבג לא צריך לשחק בכלל, ונדב קידר בלם נקודה .
אז אפשר משחק-שניים לנסות. אבל הוא ניסה יותר מידי כדי לראות אם זה טוב,
וזה לא, נדב קידר לא מתפקד כמו שצריך בתור מגן שמאלי, הוא לא רגיל, בנוסף לכך יש חורים בהגנה כי הוא לא בלם ורועי סבג לרוב רק עושה טעויות .
בונפלד לא היה צריך לשחק בגלל שבאמת הוא כל השבוע היה טרודד בבחירות.
והרבה זמן לא נשמעו קולות על שיתוף שחקני בית,
כי אין כאלה שמספיק טובים.
היום אין כבר הבדלה בין שחקני בית לרכש, מי שטוב משחק .
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

אביאל אני הייתי שם אף אחד לא יצא על אלונה ממש לא נצא על אלונה אין עוד מלבדה, גל האהבה להפועל ב"ש גדולה מהאהבה לאלונה לפחות אצלי הפועל ב"ש הייתה לפני וןתיהיה אחרי אלונה אבל אני מת עלייה היא המלכה שלי ושלך....

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

זיגרון האלוהים... כתב:אביאל אני הייתי שם אף אחד לא יצא על אלונה ממש לא נצא על אלונה אין עוד מלבדה, גל האהבה להפועל ב"ש גדולה מהאהבה לאלונה לפחות אצלי הפועל ב"ש הייתה לפני וןתיהיה אחרי אלונה אבל אני מת עלייה היא המלכה שלי ושלך....
את זה שאתה וגל חושבים ככה אני יודע.
הלוואי ואתם הייתם הבעיה שלי.
הבעיה שלי היא שאותם אנשים שנהמו בשישי, נהמו גם בשישי שעבר ואלו אותם אנשים שכשאמרתי להם בשישי שעבר שנקבל רדיוס הם אמרו לי "אז מה???".
אני מבטיח לך יקיר שאני לא מפזר סיפורים בלי לבדוק אותם. זה ממקור אמין מאוד.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זיגרון האלוהים... כתב:אביאל אני הייתי שם אף אחד לא יצא על אלונה ממש לא נצא על אלונה אין עוד מלבדה, גל האהבה להפועל ב"ש גדולה מהאהבה לאלונה לפחות אצלי הפועל ב"ש הייתה לפני וןתיהיה אחרי אלונה אבל אני מת עלייה היא המלכה שלי ושלך....
יקיר, יכול להיות שאתה אוהב את אלונה אבל כנראה לא מספיק. שאוהבים מישהו רוצים שיהיה לו טוב וחבל שאתם לא מבינים
שכל ההתנהגות הזו סביב המאמן רק מזיקה למועדון והמועדון זה אלונה.

שלח תגובה