יוסי אלקיים צפוי לקבל הודעת שחרור מהקבוצה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

יוסי אלקיים צפוי לקבל הודעת שחרור מהקבוצה.

שליחה על ידי ניב »

זאת על פי ספורט5.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: יוסי אלקיים צפוי לקבל הודעת שחרור מהקבוצה.

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מה :O

מה עובר על גיא עזורי?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

השקר הצעיר, יוסי אלמקייס, צפוי לקבל הודעה בדבר שחרורו מהקבוצה.

חחח זאת ההודעה איך הבנת מפה משהו? חחחחח

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אני מאוד מקווה שמישהו יתעשת בקבוצה הזאת, לא יכול להיות שמתלוננים שאין שחקני בית ומדברים על לשחרר את הכשרוני היחיד שיש.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

yedidel כתב:אני מאוד מקווה שמישהו יתעשת בקבוצה הזאת, לא יכול להיות שמתלוננים שאין שחקני בית ומדברים על לשחרר את הכשרוני היחיד שיש.
מצד שני לא יתכן ששחקן שנפצע כל יומיים וחוזר בדיוק מפציעה ארוכה יעשה שרירים ופוזות
ויצפה לפתוח בהרכב אחרי שבקושי הוכיח את עצמו בלאומית (שוב פציעות). יוסי אלקיים הוא שחקן
מוכשר אבל מתברר כפישר לא קטן. הוא מצפה שהקהל יעשה בלאגן בשבילו כאילו מדובר במסי
במקום לשמור על צניעות ולחכות לצ'אנס.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אריק כתב:
מצד שני לא יתכן ששחקן שנפצע כל יומיים וחוזר בדיוק מפציעה ארוכה יעשה שרירים ופוזות
ויצפה לפתוח בהרכב אחרי שבקושי הוכיח את עצמו בלאומית (שוב פציעות). יוסי אלקיים הוא שחקן
לא צריך להתייחס לבלאגן שאני לא יודע כמה הוא עושה או לא עושה, אבל גם לא צריך לתת לו את השחרור. כמו שחיפה לא ישחררו את מימון למרות שהוא כל עונה רוצה לעזוב או כמו שמכבי ת"א לא נתנו לכחלון להישאר בבני יהודה, לפעמים צריך להיות חכם ולא להתעקש סתם.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

yedidel כתב:
לא צריך להתייחס לבלאגן שאני לא יודע כמה הוא עושה או לא עושה, אבל גם לא צריך לתת לו את השחרור. כמו שחיפה לא ישחררו את מימון למרות שהוא כל עונה רוצה לעזוב או כמו שמכבי ת"א לא נתנו לכחלון להישאר בבני יהודה, לפעמים צריך להיות חכם ולא להתעקש סתם.
שמעת אותי אומר שצריך לשחרר אותו? צריך לזרוק אותו מחוץ לסגל לחודש כדי שיתאמן ויעבוד קשה.
אני אומר (מידיעה) שמדובר בפישר שמרגיש שהוא סוג של כוכב או טאלנט מקומי. אני מציע לאדון
אלקיים להנמיך פרופיל ולעבוד קשה במקום לדבר עם חברים/מקורבים וליצור לחץ מבחוץ שבסופו
של דבר רק פוגע בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

חשוב להבהיר שמדובר בשחרור ע"פ בקשת השחקן ולא כי עזורי ויתר עליו.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:
אריק, אני חושב שאתה טועה ומטעה.
יוסי אלקיים הוא שחקן צעיר עם המון פונטציאל. אם היו קוראים לו מוחמד גאדיר או גולסה והוא היה במכבי חיפה הוא כבר היה פותח היום בהרכב.
מדובר בשחקן שפרץ בשנה שעברה לקבוצה הבוגרת, הוכיח את עצמו, הראה כמה כישרון יש לו ועדיין לאחר 16 מחזורים בליגת העל יש לבחור 49 דקות בלבד.
אז נכון, אלקיים נפצע בשלב מסוים, אבל מה היה לפני זה? הראה גם לפני זה הוא לא שיחק. גם לפני זה הועדפו עליו כל שחקני הרכש. גם לפני הפציעה העדיף עזורי לפתוח עם אדון בלומינשטיין ולא לתת את הדקות לאלקיים.
אז האם אלקיים "חוצפן" או שהוא ריאלי? אולי הוא לא רוצה להפוך לדנדי אוקוגו 2? אולי הוא לא רוצה להתייבש על הספסל בזמן שנאסר (אולי בצדק) ובלומינשטיין (לא בצדק) מועדפים עליו שבוע אחרי שבוע.
עזורי הוא מאמן מקובע שסופר רק את שחקני הרכש, ולכן בהחלט יתכן ששחקן צעיר, שצריך דקות כמו אלקיים, יבקש לעזוב אם לא סופרים אותו.

רוצה עוד הוכחה כמה לא סופרים את אלקיים? בתחילת השנה היו כאן כבדה, מליקסון ואלקיים. 3 שחקני אגף. גיא עזורי החתים את ארז מסיקה, דוד רביבו וסיראז נאסר, עוד 3 שחקני אגף. 6 שחקני אגף, איפה אלקיים בכל הסיפור? כבדה שוחרר, מסיקה פרש, ואז הוחתם בלומינשטיין, עוד פעם אלקיים מאחורה ברוטציה. הפעם "רק" מספר 5, וזה בלי פדידה שמשחק לעיתים כקשר ואילוז שיתכן שכשיחזור מהפציעה ישתלב גם כאן בקישור.

מישהו רואה את מליקסון הנפלא יוצא מההרכב? מישהו רואה את דוד רביבו הרכש "הנוצץ" יוצא מההרכב? מישהו רואה את אלקיים מועדף כמחליף על פני נאסר שהוכיח את עצמו? מישהו רואה את אלקיים מועדף כל פני הרכש בלומינשטיין? אז מה זה משאיר לאלקיים עד סוף השנה?

אולי צריך להסתכל על הדברים בצורה הזאת?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

משה אתה מטעה הרבה יותר מאשר טועה (ואתה טועה הרבה בתגובתך).
המשפט היחיד הנכון בתגובתך הוא שיוסי אלקיים הוא שחקן צעיר עם המון פוטנציאל, פה זה נגמר.
אמנם הוא מוכשר אבל עדיין רחוק שנות אור מכישרונות מוכחים כמו גולסה וגדיר ואם הוא היה במכבי
חיפה במקרה הטוב הוא היה מביא כדורים ובמקרה הפחות טוב היה נהג של גולסה. קשה לומר שגיא
לוי קיפח את יוסי אלקיים, הוא קיבל המון הזדמנויות, פתח במס' משחקים וגם נפצע המון, מה שהביא
לדעיכה בפריצתו. כשהוא חזר מהפציעה היה קשה לו להיכנס להרכב בגלל שמליקסון,כבדה ובונפלד
היו בכושר מצוין. אלקיים הוא לא רק חוצפן אלא גם פחדן ללא אופי ואני אסביר. הסיבה שבגינה שוחרר
זיו כבדה מהמועדון היא בגלל שהוא היה קשר מחליף ועזורי העדיף שהקשר המחליף יהיה שחקן צעיר
ולא התבייש לומר שהוא רוצה שם את נאסר ויוסי אלקיים. כרגע על עמדת הקשר המחליף נמצאים באמת
נאסר ואלקיים. בזמן שאלקיים היה פצוע הצליח נאסר להוכיח את עצמו בדקות ובהזדמנויות שקיבל
ונמצא ביתרון על פני אלקיים. אלקיים צריך לעבוד קשה ולהוכיח שהוא לא פחות טוב מנאסר וגם הוא
יקבל את הצ'אנס שלו. הבחור חזר מפציעה לפני שבועיים וכבר עושה טררם, אין לזה מקום וזה לא
לענין.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מסכים עם אריק, הוא מעדיף לעשות שרירים ואולי לסמוך על הקהל שיעשה רעש מאשר לעבוד קשה.
להזכירך משה בתחילת העונה (לפני הפציעה) הוא נכנס בכמה משחקים כמחליף, אז איך אפשר להגיד שעזורי לא סופר אותו?
הוא רק חזר מפציעה שיחלים כמו שצריך, יתאמן קשה וכשהוא יקבל את הצ'אנס שיוכיח את עצמו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אמת.
לדעתי המקרה הזה מוכיח לי שוב למה אני מתאכזב בפעם המליון משחקני בית.
בגלל שבב"ש יש דרישה לשחקני בית הם ישר רצים לתקשורת להילחם את המלחמות שלהם במקום לעבוד קשה באימונים.
ואני יזכיר לכולם פה את מקרה בונפלד עם הפרישה (לא ראיתי את מסיקה ישר רץ לתקשורת), את מקרה אלאל ען המעבר, ואת הכביסה המלוכלכת ששחקני הבית מעיפים החוצה בזמן משא ומתן, מקרה אילוז את בונפלד, וכן גם אפריאט שחושב שזו חוצפה שדורשים דמי השאלה.
אין מה לעשות לאלקיים יש המון דוגמאות גרועות, ורק דוגמא אחת טובה, אסי, שלדעתי צריך לקחת אותו לשיחה ולהוריד אותו מהעץ שהוא נימצא בו.
נאסר נימצא לפניו ברוטציה, ולדעתי צריך להיות בהרכב.

תיסלחו לי אני שונא לראות שחקן צריך פותח את הפה!!! נאסר במשך חודשים ישב בשקט ועבד קשה באימונים!!! למה זה קשה לבאר שבעיים?????

ומשה אותך במיוחד אני שולח לראיון עם אופיר מה הוא אומר על היחס של שחקני נערים א'. ככה בחיים לא נגיע למקצוענות, וכן יש ליוסי עוד הרבה עד שהוא יהיה גולסה או גדיר כי אין מה לעשות הם פשוט יותר טובים!!!!
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שוב אנחנו מגיעים לנושא של כל שחקני הבית, במקום להתייחס למקרה הספציפי שעומד לפנינו.
מדובר בשחקן צעיר, עזבו רגע כישרון גדול או כישרון פחות גדול, שלא זוכה השנה לדקות.
אפשר לדבר מכאן ועד מחר על שחרור כבדה בשביל נאסר ואלקיים, אבל בפועל הוחתם בלומינשטיין שכבר מהרגע הראשון פתח בהרכב (מול מכבי פ"ת) כקשר בצד.
אפשר לדבר מכאן ועד מחר שעזורי סופר את אלקיים, אבל העובדות הם שכבר בקיץ נרכשו שחקנים על העמדה של אלקיים כמו רביבו, מסיקה ונאסר, שחקנים שלא אמורים להגיע אם אתה רוצה לתת דקות לשחקן צעיר.
אפשר לדבר מכאן ועד מחר שאלקיים חוצפן, אבל העובדות הם שעוד לפני הפציעה הוא לא קיבל דקות. הדקות היחידות שקיבל היו מעטות ובמשחקים גמורים.

אז כן, בניגוד לכל הדעות שהוצגו כאן, אני מסתכל גם על הזווית של יוסי אלקיים, ילד שמאמין בעצמו, ילד שיש לו חוצפה חיובית שבאה לידי ביטוי גם במגרש, ילד שיודע שבגילו כדי להתפתח ולהשתפר הוא צריך דקות, הוא מבין שכאן הוא לא יקבל אותם ולכן מבקש הבהרות למעמדו או שישחררו אותו למקום שבו הוא כן יקבל דקות, מה לא הגיוני כאן?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

מוטי כתב:אמת.
לדעתי המקרה הזה מוכיח לי שוב למה אני מתאכזב בפעם המליון משחקני בית.
בגלל שבב"ש יש דרישה לשחקני בית הם ישר רצים לתקשורת להילחם את המלחמות שלהם במקום לעבוד קשה באימונים.
ואני יזכיר לכולם פה את מקרה בונפלד עם הפרישה (לא ראיתי את מסיקה ישר רץ לתקשורת), את מקרה אלאל ען המעבר, ואת הכביסה המלוכלכת ששחקני הבית מעיפים החוצה בזמן משא ומתן, מקרה אילוז את בונפלד, וכן גם אפריאט שחושב שזו חוצפה שדורשים דמי השאלה.
אין מה לעשות לאלקיים יש המון דוגמאות גרועות, ורק דוגמא אחת טובה, אסי, שלדעתי צריך לקחת אותו לשיחה ולהוריד אותו מהעץ שהוא נימצא בו.
נאסר נימצא לפניו ברוטציה, ולדעתי צריך להיות בהרכב.

תיסלחו לי אני שונא לראות שחקן צריך פותח את הפה!!! נאסר במשך חודשים ישב בשקט ועבד קשה באימונים!!! למה זה קשה לבאר שבעיים?????

ומשה אותך במיוחד אני שולח לראיון עם אופיר מה הוא אומר על היחס של שחקני נערים א'. ככה בחיים לא נגיע למקצוענות, וכן יש ליוסי עוד הרבה עד שהוא יהיה גולסה או גדיר כי אין מה לעשות הם פשוט יותר טובים!!!!
בלי קשר ליוסי -
גם מסיקה הגיע לתקשורת, איתו זה התרחש מאוחר יותר כי הוא ביטל את מסיבת העיתונאים והכריז על פרישה בצורה מאחורת יותר. ועדיין, גם הוא תובע את הפועל ב"ש, גם הוא יצא בתקשורת נגד הפועל באר שבע, מה שלא מפריע לך כמובן להפריד אותו בניגוד לשחקני הבית הסוררים אלול את בונפלד.
אופיר חיים דיבר על אלמנטים שמצביעים על המאמנים בבאר שבע הרבה יותר מהשחקנים. כי אם לאותם שחקנים היו מאמנים שמגיל ילדים היו מחזיקים אותם קצר, אומרים להם לבוא כולם עם אותו צבע גרביים או נעליים, היו מענישים אותם אחרי הפעם הראשונה שהתנהגו בצורה לא מתאימה הדבר לא היה חוזר בעתיד.
אז מה אתה אומר, אנחנו צריכים להאשים נערים בני 16 או אולי את המבוגרים האחראים שאימנו אותם מגיל קטן ולא הקפידו?
אתה חושב שהילדים במכבי מכביסטים כי הם נולדו במרכז? לא, הם מכביסטים בגלל המערכת של מכבי ת"א והצורה שבה היא עובדת.

אלירן אפריאט עשה את מה שהיה נכון עבורו. באר שבע לא רצתה לתת לו דקות, בניגוד לאיך שאתה מציג את הדברים הוא הגיע לכאן ונבחן למרות העבר שלו בקבוצה, הוא ניסה בכל דרך לפתור את הדברים בצורה יפה, אדון שכטר לא רצה, אדון שכטר לא הבין שההשאלה לראשון לציון עוזרת רק להפועל באר שבע שכן היא לוקחת שחקן צעיר שבאר שבע לא חושבת שהוא טוב מספיק בשבילה היום ונותנת לו את הצאנס להתפתח ולהפוך לשחקן טוב יותר.
זה גם מה שאמר הבורר שקבע את תג המחיר על 30 אלף שקל כי - "הפועל ב"ש לא עשתה מספיק על מנת לקדם את אפריאט".

לסיום, משהו קטן בקשר ליוסי אלקיים, הוא לא פתח את הפה בתקשורת, בניגוד לאדון עזורי שעושה זאת כל יומיים, הוא ביקש הבהרות למעמדו בקבוצה מגורמים בתוך הקבוצה. אתה מציג זאת כאילו אלקיים יצא בראיון בONE שבו הוא מלכלך על הפועל ב"ש וגיא עזורי ומבקש לעזוב.

האכזבה שלכם משחקני הבית בעבר מעוורת אתכם. כל שחקן בית אמור לצאת כאן מראדונה, כל שחקן בית אמור לסבול ולשתוק, גם אם זה אומר כמו אמזלג בזמנו שהוא "שורף" שנה בגיל קריטי, הוא חייב לעשות זאת כי הוא שחקן בית.

נו באמת, אלקיים לא קיבל דקות לפני הפציעה, לפי איך שהסגל בנוי עכשיו עם רביבו ומליקסון בהרכב, ונאסר ובלומינשטיין בספסל הוא גם לא יקבל דקות, אז למה שלא יושאל לקבוצה אחרת שבה הוא יקבל דקות? למה זה מעיד עליו שהוא חוצפן? אולי זה מעיד עליו שהוא מקצוען, שהוא לא מוכן להיות בינוני ומטה ולסגור עד סוף השנה דקות מעטות אם בכלל שלא יקדמו אותו?

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

אין לי כוח להיכנס פה לתוך הדיאלוג הארוך הזה.

רק דבר אחד, למיטב הבנתי יוסי אלקיים ביקש הבהרה לגבי מעמדו והבין כי המאמן לא בונה עליו. אין סיבה שהשחקן ינסה להילחם על מקומו כשלא בונים עליו.

טוב הוא עושה שמעוניין לקבל שחרור ולעבור למקום ששם יקבל דקות.

חבל שככה זה אצלנו בכל אופן, לשחרר את אלקיים ולהביא איזה סוג של אביתר, האח של.
תמונה

שלח תגובה