הצעה...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

הצעה...

שליחה על ידי crazyred »

לפני כמה וכמה שנים הוקם מועדון האוהדים. יציע חמש שבו ישבתי מאז ומעולם התמלא פתאום באנשים ששרים שירים ומעודדים. ההלם הראשון שלי מהתופעה היה עצם הקמתה. אחר כך ראיתי אנשים מעודדים שחקנים אחרי הפסד. אחר כך זה הפך לחלק ממני.

"הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל"

אני בטוחה שרוב האוהדים מאמינים בסיסמא הזו, שהיוותה חלק ממועדון האוהדים כשהוא הוקם. "אוהדים נשמה, באר שבע מלחמה הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל".
אני לא חושבת שצריך לסגור את שער שתיים, חס וחלילה, הייתי שמחה אם היו מעבירים את הספסל של השחקנים ולו רק כדי להוציא את זה מהראש של השחקנים. אבל בעייה פותרים לעומק ומהשורש. לא סתם לא כתבתי את זה כטור בקרייזירד, כי אני באמת חושבת שלא הקרייזירד ולא הקאמלס יפתרו את זה לבד. זה חייב להיות פרויקט משותף של כולנו, כולל נציגים בולטים משער שתיים (שהם פשוט לא מאוגדים בד"כ באיזשהו מועדון) ונציגים מהקבוצה.

אני זוכרת את היום שבו אלי ז'ינו (זוכרים?) בא לשבת בשער חמש כדי לעודד את אותה סיסמא, ואם אפילו ז'ינו שיתף פעולה עם מהלךכזה אין סיבה שאלונה לא, אני בטוחה שכשהרעיון יעלה ימונה אחראי מצד ההנהלה לטיפול ומיגור הבעיה.

בתל אביב רצה עכשיו לשלטון מפלגת רוב העיר. בטענה שרוב העיר הם צעירים. אז אנחנו רוב הקהל. רוב הקהל שלא רוצה לקלל אבל לא בדיוק עושה עם זה שום דבר (שותק?), אנחנו רוב הקהל, אנחנו האנשים עם הכוח, ואנחנו צריכים למגר את התופעה (לפחות את תופעת הקללות לפני ספיגת הגולים). הרבה אוהדים נסחפים, אותם אנחנו צריכים לסחוף למקוםטוב של עידוד, במקום למקום הזה של הקללות. לפני החרם בתקופת גוטן היה משחק שבו מש קיללתי את גוטמן. חזרתי הביתה והרגשתי כמו מפגרת, מה אני עושה? אני פוגעת בקבוצה שלי. ומאז הפסתי לקלל את השחקנים שלנו.

אני בכוונה לא מנכנסת להאם גיא לוי צודק או לא. אני מעדיפה את העידוד של סימיוני לשם הכנסתו מאשר את הקללות. ואני מקבל את העידוד הזה. אני לא מקבלת את הקללות ובתופעה הזו אני רוצה להילחם.

ההצעה שלי היא פגישה בין חלק מההנהלה ואנשים "חזקים" בקהל, אנשים בעלי השפעה, בשני היציעים המרכזים ובחירה של דרך פעולה כלפי הדבר הזה. כי אנחנו יכולים לפתור את זה.

[אני מפרסמת את ההודעה בשלושה פורומים שונים].

ובבקשה תתייחסו ברצינות. ההודעה נכתבה מכל הלב.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
atedgi

Re: הצעה:

שליחה על ידי atedgi »

אני מסכים איתך, והסיסמה הזאת "הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל" רק תעזור לקבוצה ותדחוף אותה קדימה, אני חושב שכל הארגונים של האוהדים צריכים להתחיל להעביר את הסיסמה זאת ולתחיל לשיר אותה במגרשים וזה בסוף ישפיע על האהודים,
ובאמת צריך דחוף להעביר את הספסלים לצד השני
בקיצור צריך לקחת את הדרב הזה ברצינות, גם מצד האוהדים וגם מצג ההנהלה והקבוצה וכל הכבוד על ההצעה, נקווה שזה באמת יתגשם
תמונה

סמל אישי של משתמש
נאור סייס
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי נאור סייס »

הבסיס של הרעיון שלך הוא טוב מאוד, אבל הביצוע זה כבר משהו אחר.
אנשים שהם שמועים שמישהו מתחיל לקלל הם נסחפים אחריו כך שיוצר שאת העידוד שלנו לא שומעים בכלל.
צריך להחדיר לקהל הגדול שיש לנו שהקללות לא מועילות כלל וההפך אחרי גול צריך לעודד עוד יותר חזק ולדרבן את השחקנים.
איך עושים את זה ? יש המון דרכים.
במשחק האחרון שהיה נגד נצרת עילית בבית ראיתי שהביאו את המגפון שאנשים ישמעו יותר את חיים וככה העידוד יתחזק זה גם יכול לעזור, חבל שהתחילו הקללות ראיתי שהמגפון הגיע לאחד המקליים והתחיל לקלל את גיא עם המגפון.
אפשר גם חילוק פליירים עם הסיסמא שרשמת: "הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל !"
בקיצור אהבתי את הרעיון שלך, מקווה שיצע לפועל.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

לא יודע, אבל כאחד שמכיר היטב את הדינמיקה שם והנפשות הפועלות אני מאוד סקפטי לגבי סיכויי ההצלחה.
גם אם בשלב הראשוני תהיה איזושהי סוג של הצלחה רגעית, בטווח הארוך זה יתמוסס לצערי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
crazyred

Re: הצעה...

שליחה על ידי crazyred »

זה כבר הצליח בטווח הארוך, בזמנו היו מעט מאוד קללות, העיניין הוא להתעקש על לשמור על זה. הקהל שלנו הלך במהלך החרם צעד אחורה (אם לא ארבעה צעדים), וזה מה שאנחנו צריכים להחזיר. עזבו שלטים, דגלים ועוד. זה הדבר הראשון.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שליחה על ידי רונן כהן »

אין לי בעיה לעזור לך אם צריך,שער 2 ושער 5 צריכים לעבוד ביחד אבל מה לעשות שישנם אוהדים שחושבים אחרת ומחפשים לעשות אש בין 2 היציעים אני מוכן להגיע לאן שתרצו אבל לא רק בגלל הקללות אלא בשביל עוד נושאים השייכים לקהל,כי לא רק הקללות משפיעות על השחקנים אלא גם עודף עידוד משפיע עליהם ועל מנת שתצליחי במה שאת רוצה את צריכה להבין שאם נגיע לעמק השווה בנוגע להכל אז הקבוצה תרוויח.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

צריך לקדם את זה הלאה ואהבתי הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אנחנו חייבים ללכת נגד הזרם בקרוב. להתנגד בכל הכח לקללות ואיחולים למיניהן. לשנות לאנשים את התפיסה לאט לאט. אמנם אנחנו עלולים להיות לא "פופולריים" לזמן מה, אבל בסופו של דבר אני מאמין שננצח.
בכלל, חשוב שאנשים לא יסתכלו עלינו כחבר'ה שבאים לחנך אותם אלא פשוט לעזור לקבוצה. חייבים להבין איך אנחנו עושים את זה, כי אין ברירה אחרת.
רעיון הקאמבק של הסיסמא הזו הוא לא רע בכלל אגב.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אליק כתב: אמנם אנחנו עלולים להיות לא "פופולריים" לזמן מה, אבל בסופו של דבר אני מאמין שננצח.
אחי אין לי בעיה להיות לא פופולרי!

אם יש דבר שלמדנו מהחרם הכואב הוא שלפעמים מה שנכון לעשות הוא לא פופולרי וכואב.
גם אם נעורר אנטיגוניזם בקהל הידיעה שאנחנו מובילים שינוי מחשבתי שווה הכל.

הבעיה היא שאנחנו עושים את זה כבר שנה וקצת כי תמיד האמנו בעידוד נטול קללות ואני לא מצליח לראות שהקהל מושפע מאותם אנשים להפך מבקרים אותנו על עידוד יתר.
אני לא מוצא דרך שתגיע לכל הבבונים אין מה לעשות אנחנו לבד במערכה.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

חלק מהגוש המעודד התעייף, חלק מהגוש המעודד נסחף אחר הכוחות השליליים ולחלק מהגוש המעודד פשוט לא רוצה להתעמת.

חייבים לחשוב איך משנים את המצב.

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

בגלל זה חייבים לשבת באת, לא בפורומים, בסופו של דבר, לפחות ממה שנראה בכל הפורומים יש קונצנזוס בנושא. צריכים לקחת כמה מהאנשים הבולטים ביציע, ולשבת. אפשר לקחת רעיונות שיועלו פה בפורום. אבל במרכז העיניים זה לעולם לא יוכל להתבצע בפורום כזה, שהוא רחב מידי בעיקר לא אישי מספיק. ייתכן ותהיה ישיבה של קבוצה גדולה יותר, של הרבה אנשים. זה חלק מהתהליך שיוחלט עליו בפורום הבסיסי. בכל מקרה, אם אנשים מוכנים, למה לא להתחיל להריץ את העיניין?

שלח תגובה