בשבת מתעלמים מעזורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

בשבת מתעלמים מעזורי

שליחה על ידי ערן »

בשבוע האחרון כל כלי התקשורת יצאו כנגד התנהגות הקהל שלנו במשחק האחרון מול הפועל פ"ת.
אני לא רוצה להיכנס לויכוח אם זה היה מוצדק או לא אלא להציע דרך פעולה למשחק הקרוב.
אני חושב שההתנהגות הכי ראויה שלנו היא שפשוט נתעלם מקיומו של המאמן בשבת ונתרכז בעידוד הקבוצה.
קריאות בגנות המאמן ונגד הקבוצה באות רק לטובתו ומסיטות את האש ממנו אלינו, ובכדי שהתקשורת תשאל את השאלות הנכונות ותראה
את התמונה האמיתית אנחנו צריכים להפסיק להתעסק במאמן ולהראות את הצד החיובי שלנו.
אני לא נאיבי ואני יודע שלחלק מהאנשים זה יהיה קשה ויראו בזה דבר טיפשי אבל אני מאמין ברוב הקהל שכן מסוגל ובאנשים שיכולים
וצריכים לסחוף אנשים אחריהם בכדי שהדבר הזה כן יצא לפועל.
אני מקווה שראשי חוגי האוהדים ואלה שמובילים ביציע יקראו את הדברים ויישמו אותם בשטח כי רק בצורה הזאת נוכל לענות לעזורי ולכל
התקשורת על העליהום שהיה עלינו בשבוע האחרון.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: בשבת מתעלמים מעזורי

שליחה על ידי nitsande »

מסכים.
השבת כל תשומת הלב למגרש, ואז הבלוף יתחיל להתגלות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אם אתה חושב שזה מה שיהיה-אתה תמים, מאוד תמים.

כבר במשחק נגד פתח תקווה היה ניתן לראות שישנם "אוהדי מפתח" בשער 5, כן כן אלה על העמודים, שקיללו ביחד עם שער 2. רוב האוהדים האלה, בתוספת כמות לא קטנה משער 2 יהיו מחר במשחק. מהחימום, בו השחקנים צפויים לעלות למגרש ללא קדוסי וחזרה לשיטה של 4-5-1 יתחילו הקללות. שום בית דין לא יעזור לך כאן.

והלאה? לא הוכחנו עצמנו נגד שום קבוצה בליגת העל. הנקודות נגד בית"ר הושגו בפוקס (אבל לא ממעיט בערכן) ובכל יום נתון אחר ועם שופט אחר-הביתרים היו מקבלים את הנקודה שמגיעה להם. בשאר המשחקים נגד הגדולות חטפנו תשיעייה, 3 בדיוק מכל קבוצה ומנגד הכנסנו 3, אחד בדיוק בכל משחק.
אני לא רואה סיבה למה לא נחטוף ככה גם מבני יהודה. ההתקפה שלהם מורכבת מאלירן עטר, פדרו גלאבן, עמרי אפק, אסי בלדוט. זה לא אלנתן סלמי החצי-פצוע או אחמד סבע. זו קבוצה צעירה, עם זרים טובים, שרעבים לכדורגל ומציגים כדורגל צבעוני. זו קבוצה שהייתה שווה ברמה שלה לPSV איינדהובן ובגלל חוסר נסיון הם לא עלו לליגה יורופה.

אז נכון שבשבועות האחרונים הם מדשדשים, אבל הם מגיעים כפייבוריטים ברורים. מצד אחד זה יהיה מאוד משמח לראות 800+- אדומים מחר, מה שאומר שהם מגיעים לעודד את הקבוצה בכל מצב נגד הגדולות. מצד שני, מהר מאוד השמחה צפוייה להפוך לעצבים-שכן אנחנו כנראה נראה לפחות חצי מהקהל מפנה ברכות לטובת עזורי.

מפתח המשחק מחר יהיה ההתקפה של בני יהודה. אם עטר וגלאבן תופסים יום טוב, אני יודה לאלוהים אם נחזור משם רק עם 2 חתיכות. מנגד, כמו תמיד הקבוצה שלנו תלוייה בשני אנשים, ואם הם יקומו על יום טוב-יהיה איכשהוא אפשר להוציא משהו מהמפגש הראשון העונה בבלומפילד.

אני פסימי מאוד. מקווה שאתבדה.
יאללה באר שבע :צעיף:

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אם אתה חושב שזה מה שיהיה-אתה תמים, מאוד תמים.

כבר במשחק נגד פתח תקווה היה ניתן לראות שישנם "אוהדי מפתח" בשער 5, כן כן אלה על העמודים, שקיללו ביחד עם שער 2. רוב האוהדים האלה, בתוספת כמות לא קטנה משער 2 יהיו מחר במשחק. מהחימום, בו השחקנים צפויים לעלות למגרש ללא קדוסי וחזרה לשיטה של 4-5-1 יתחילו הקללות. שום בית דין לא יעזור לך כאן.

והלאה? לא הוכחנו עצמנו נגד שום קבוצה בליגת העל. הנקודות נגד בית"ר הושגו בפוקס (אבל לא ממעיט בערכן) ובכל יום נתון אחר ועם שופט אחר-הביתרים היו מקבלים את הנקודה שמגיעה להם. בשאר המשחקים נגד הגדולות חטפנו תשיעייה, 3 בדיוק מכל קבוצה ומנגד הכנסנו 3, אחד בדיוק בכל משחק.
אני לא רואה סיבה למה לא נחטוף ככה גם מבני יהודה. ההתקפה שלהם מורכבת מאלירן עטר, פדרו גלאבן, עמרי אפק, אסי בלדוט. זה לא אלנתן סלמי החצי-פצוע או אחמד סבע. זו קבוצה צעירה, עם זרים טובים, שרעבים לכדורגל ומציגים כדורגל צבעוני. זו קבוצה שהייתה שווה ברמה שלה לPSV איינדהובן ובגלל חוסר נסיון הם לא עלו לליגה יורופה.

אז נכון שבשבועות האחרונים הם מדשדשים, אבל הם מגיעים כפייבוריטים ברורים. מצד אחד זה יהיה מאוד משמח לראות 800+- אדומים מחר, מה שאומר שהם מגיעים לעודד את הקבוצה בכל מצב נגד הגדולות. מצד שני, מהר מאוד השמחה צפוייה להפוך לעצבים-שכן אנחנו כנראה נראה לפחות חצי מהקהל מפנה ברכות לטובת עזורי.

מפתח המשחק מחר יהיה ההתקפה של בני יהודה. אם עטר וגלאבן תופסים יום טוב, אני יודה לאלוהים אם נחזור משם רק עם 2 חתיכות. מנגד, כמו תמיד הקבוצה שלנו תלוייה בשני אנשים, ואם הם יקומו על יום טוב-יהיה איכשהוא אפשר להוציא משהו מהמפגש הראשון העונה בבלומפילד.

אני פסימי מאוד. מקווה שאתבדה.
יאללה באר שבע :צעיף:
קודם כל בני יהודה ללא ספק קבוצה טובה מאוד, ויהיה מאוד קשה לחזור משם עם נקודות. אבל נוסעים עם אמונה (עכשיו חנוכה לא?...)
דבר שני, תבואאתה בגישה של לא לקלל בשום מקרה ורק לעודד ותדאג (או לפחות תנסה) שהסביבה קרובה שלך (והחברה שבאת איתם) ינהגו כמוך.
אם כל אחד מאיתנו ידאג למעגל הקרוב שלו תאמין לי שאפשר לגרום לזה לקרות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אל תדאג לי, אני ממש לא נסחף. בסביבתי הקרובה, בין החברים, אני ידאג להשתיק את כולם ומקווה שזה יעבוד.

אני מניח שאתה יודע טוב מאוד שיש קבוצות לא קטנות של אנשים שכן באות במטרה לקלל וגם אם לא הולך להן בהתחלה-הן יחפשו את ההזדמנות הטובה ביותר (הפסימיות שלי אומרת שהם לא יצטרכו לחכות הרבה) ואז אני כבר יכול לתאר מה יכתבו עלינו בעיתוני יום ראשון..

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אל תדאג לי, אני ממש לא נסחף. בסביבתי הקרובה, בין החברים, אני ידאג להשתיק את כולם ומקווה שזה יעבוד.

אני מניח שאתה יודע טוב מאוד שיש קבוצות לא קטנות של אנשים שכן באות במטרה לקלל וגם אם לא הולך להן בהתחלה-הן יחפשו את ההזדמנות הטובה ביותר (הפסימיות שלי אומרת שהם לא יצטרכו לחכות הרבה) ואז אני כבר יכול לתאר מה יכתבו עלינו בעיתוני יום ראשון..
אני מכיר את הקהל של ב"ש טוב מאוד ואני יודע בדיוק על איזה אנשים מדובר. אם הרוב ביציע יקבל את ההחלטה שהתעלמות מעזורי
יכולה לעשות לנו הקהל רק טוב אולי הדברים גם ישפיעו על אלה שבאים לקלל.
בסופו של דבר גם אם יהיו בודדים שיקללו זה לא יהיה שירים במקהלה כמו מול פ"ת וזה כבר טוב.
אני מסכים איתך שזה תלוי מאוד איך המשחק יתפתח, אני מקווה מאוד שננצח אבל גם אם זה לא יקרה ותהיה חס וחלילה התפרקות של
הקבוצה, לנו אסור לקלל מהדקה הראשונה כי אז שוב האשם בתצוגה יהיה הקהל.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

E26

שליחה על ידי E26 »

הקהל אמנם אוהב את הפועל, אבל יקלל ....
כל האובייקטיביים למינהם שבאים עם הרגשה טובה למשחק אל תתבדו, מגרש קשה וקבוצה הכי קשה בליגה לדעתי!

נפתלל לזכות בנקדוה, וזה בטוח לא יהיה ב-4-5-1 אלא רק עם כדורגל התקפי.

לא משנה מה המערך שעזורי יציב נקבל גולים ממילא, כי הסטט' לא משקרת ...

קדוסי על הספסל מחר? תתכוננו להרבה שריקות בוז למאמן. תשאלו אותי? בצדק. שיפסיק להיות פחדן.

שלח תגובה