קראתי את המונולוג של אסי רחמים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

קראתי את המונולוג של אסי רחמים

שליחה על ידי clark kent »

קראתי את המונולוג של אסי רחמים:
יש משהו שהוא צודק במיוחד בו:"זה משהו שבהיקף שלו אין לו אח ורע בליגה", יש המון אנשים שיגידו "אבל זה ככה בכל הקבוצות" או "בכל הקהלים יש קללות" אז זהו שלא, עברנו כל גבול!
תבינו אולי פעם אחד ולתמיד שזה שאתם משחקים בפוטבול מנג'ר/פרו אבולושן או שהבקעתם פעם שער בדאבל פס בשכונה זה לא אומר שאתם יודעים כדורגל!
הקבוצה כובשת כמעט הכי הרבה בליגה (ב4-5-1!!!) ויש קריאות מ-90% איצטדיון "מאמן פחדן!"
so what קדוסי הוחלף, תהיו תומכים, תעודדו במקום לרטון כל היום..
באמת שלא שמעתי עידוד חזק כל כל אחרי שער כמו ששמעתי קללות אחרי חילוף מסכן.
רק בבאר-שבע קהל מקלל שמפסידים! (עכשיו יבואו כמה חוכמולוגים שיביאו דוגמאות אומללות מקבוצות אחרות בעבר, האם לשם אנחנו שואפים?)
אני מצטער על כל אלה שאומרים "אנחנו שער 2 ואנחנו גאים בזה, אנחנו נגרש את המאמן!" ואני עוד יותר מצטער על אלה שיושבים בשקט, יושבים בשקט, יושבים בשקט ואז מצטרפים אליהם לקללות הרי הכי קל זה להיות כמו העדר... הרי יודעים הכל אוהדי הפועל באר שבע!

במשחק האחרון הגעתי מאוד מאוחר כי סיימתי לעבוד זמן קצר לפני כן, התמקמתי בקצה שער 5 ליד שער 3, זווית מעניינת, ראיתי משחק מצוין ברמה גבוהה, עם מצבים ליד שני השערים (שער 2:"בושה שבכלל הקבוצה היריבה עברה את החצי!"), ניצחון אולי לא מוחץ אבל מוצדק לאור יחסי הכוחות במגרש, יכולת שיא של מליקסון וקאלה, ורק 3000 "עלק אוהדים" צועקים "גיא עזורי לך הביתה, נמאס לנו ממך!" ועוד מוסיפים לזה לחן עממי כאילו שירה מאיצטדיונים גדולים ביבשת.

התביישתי

באמת שאין צורך להגיב לטופיק שלי, לא לתמיכה ולא להתנגדות.
הכבוד של אוהדי הפועל באר-שבע נרמס באופן קשה ביום שבת!
יהיה מאוד קשה לתקן את הרושם, דגל פריסה חדש, יותר קונפטי או זיקוקין בתחילת המשחק לא יעשו כאן את העבודה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: קראתי את המונולוג של אסי רחמים

שליחה על ידי nitsande »

כדאי שתאבד את התמימות.
המילים יצאו מהפה של אסי אבל די ברור שהם נשלחו מראשו של מישהו אחר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

לא בהכרח.

נכון שזה נשמע די תקיף ואסי בחור עדין ועניו אבל חשבת שאולי גם לו הגיעו מים עד נפש? שאולי גם הוא כבר נשבר ולא יכול לשתוק אחרי כל כך הרבה שנים כאן?
זו פעם ראשונה שאסי מעביר ביקורת שלילית (מוצדקת) על הקהל.

הגיע הזמן שכולם שם יפתחו את הפה ויפסיקו לזרוק סיסמאות של "הקהל מספר אחד בליגה" כי אנחנו לא. בכמות, לא באיכות. זה עוד טעון שיפור.

ויודע מה? גם אם הוא נשלח כדובר, עדיין כל המילים נכונות ובמקום. אם זה הדוברת כתבה לו מה להגיד, אם זה אלונה ואם זה אייל ארד או המנכ"ל החדש שלנו.

זה בכלל לא משנה כי זה פשוט נכון, מילה במילה.

אין אף קבוצה עם כזה אנטיגוניזם מהקהל, אין אף קבוצה שמעיזה להאשים את הקהל בהפסדים, כי רק פה זה קורה, ואין אף קבוצה שהתקשורת טוענת שהקהל הורס לקבוצה, כי שוב, זה נכון ותקף רק עלינו.

איפה הוא אמר את הדברים? ברדיו דרום?

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

כל אחד מסתכל מהמבט שלו מי שלא טוב לו הקהל של ב"ש יכול לשיים את המפתחות וללכת הביתה ואותו דבר השחקנים שמשחקים על הדשא עם אין להם מחויבות שלא יעלו לשחק
נמאס לשמוע שהקהל אשם והקהל אשם איזה שטויות הם שחקנים מקצוענים והם צריכים לדעת להתמודד עם זה זה קשה כי יש להם מאמן מפגר שמבקום ללכת עם הקהל שוב כמו קודמו לא הבין שפה לא עושים דברים כאלה !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

דיייייייייייייייייי !!

הקהל הוא לא עבד של הקבוצה ולקהל יש זכות להביע את דעתו ! הקהל לא יעודד תמיד אם הוא לא אוהב את מה שהוא רואה על המגרש ! לקהל יש זכות למחות ולא רק לעודד ! הקבוצה לא משחקת טוב, המאמן עושה עוול לכמה שחקנים ומשתף שחקנים בלי מחויבות. אז למה לעזאזל שהקהל ישתוק ???

הקהל ימשיך לקרוא לפיטוריו של גיא עזורי כי זה מה שהוא חושב. וזו זכותו וזו אפילו חובתו להביע את דעתו. אם לא נדע להעביר ביקורת ולמחות נגד דברים שלא נראים לנו אז הקבוצה תחשוב שהיא מושלמת ותפסיק לשחק.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

שי :-)

אתה לא מבין שזו בדיוק הגישה וזו בדיוק הסיבה שהמאמן שלך הוא עזורי? כי כל אלו שזה לא מתאים להם הם אותם אלו שהיית רוצה לראות כאן?

יש סיבה ותוצאה!!!!!!

אין רק תוצאות או רק סיבות....

הקהל מתנהג כמו שהוא מתנהג כל שנה - פועל יוצא - אף מאמן "ראוי" לא רוצה להתקרב לכאן, וכל שחקן פישר דורש סכומי עתק כדי להסכים לבוא לפה.

מתי כבר תבין ותפנים שיש השלכות למה שעושים???!!!

הקהל לא אשם בהכל, הוא לא אשם שעזורי מתעלל בקדוסי, הוא לא אשם ברמה המביכה של הכדורגל שהקבוצה שנבנתה מחדש במו ידיו מציגה, והקהל לא אשם שהוא לא יודע לאמן.

הוא כן אשם בזה שהוא בכלל זה שבא לפה, כי אף אחד אחר לא רצה!
מבין כל אלו שהסכימו לבוא, הוא כנראה היה האופציה הטובה ביותר. זו כן בהחלט, באשמת הקהל.

יודע מה יותר מזה, אני ארחיק ואגיד שזה היה אמיץ מצדו של עזורי לבוא הנה, בידיעה שהוא הולך לאכול איתנו קש.
ואתה יודע הרי מה אני חושבת עליו באופן מקצועי, זה לא סוד, ולכן אני לא אומרת מתוך צביעות. זוכר מה אמרתי לך במחצית נגד מכבי? הבחור לא אשם. המועדון הזה גדול עליו. וואלה הבן אדם יש לו ביצים שהוא בא לכאן, לקבוצה חדשה לגמרי, שרק עלתה, עם קהל שגם ככה נחשב לבעייתי ועכשיו בכלל עם ציפיות עד הירח. ויש לו מה להפסיד, כי הוא עוד לא הוכיח את עצמו כמאמן בקבוצות אחרות, אין לו עדיין מוניטין שיכול להתאושש אחרי הפועל, הוא רק בונה אותו עכשיו.

אם כל צד קצת יצא מההתבצרות שלו, אולי עוד נצליח להנות העונה....
היית מוכן להיפגש איתו ולשמוע מה יש לו להגיד?

bs war
יש הבדל בין הבעת דיעה וביקורת לבין מה שהקהל עושה כאן באופן שיטתי לכל מאמן, כל שנה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדומה דרומית כתב:

bs war
יש הבדל בין הבעת דיעה וביקורת לבין מה שהקהל עושה כאן באופן שיטתי לכל מאמן, כל שנה
מה לעשות שכמעט כל מאמן שבא לפה זה מגיע לו...

("כמעט" מודגש! אל תתחילו לריב איתי על גיא לוי, גם אני חושב שהוא אחלה מאמן :) )

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אדומה דרומית כתב:שי :-)

אם כל צד קצת יצא מההתבצרות שלו, אולי עוד נצליח להנות העונה....
היית מוכן להיפגש איתו ולשמוע מה יש לו להגיד?

כן בתנאי שאני זה ששואל את השאלות !

זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

bs war כתב:
מה לעשות שכמעט כל מאמן שבא לפה זה מגיע לו...

("כמעט" מודגש! אל תתחילו לריב איתי על גיא לוי, גם אני חושב שהוא אחלה מאמן :) )
כן בגלל זה הוא יושב בבית !
ובגלל זה הקבוצה עם התקציב הכי גדול בליגה הלאומית חצי שנה היתה משחקת כמו ליגה ז ועלתה ליגה מהמקום ה3
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

זה שי ! כתב:
כן בגלל זה הוא יושב בבית !
ובגלל זה הקבוצה עם התקציב הכי גדול בליגה הלאומית חצי שנה היתה משחקת כמו ליגה ז ועלתה ליגה מהמקום ה3
זה שי !
לא שוב...
הנושא הזה לא נטחן כבר יותר מדי לדעתך?

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לא !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

באופן כללי כמעט כל מה שאומרים על הקהל שלנו הוא נכון, "זכינו" ביושר בתדמית, לא מדובר
בסטיגמות אלא בעובדות וההון האנושי של מרבית הקהל שלנו הוא מהזן הרקוב והעלוב ביותר.
דווקא במקרה של גיא עזורי (פעם ראשונה מתוך רבות) אני די מצטרף לדיעה הרווחת שמדובר
במאמן חלש אבל גם שקהל צודק יש דרך לעשות זאת. ביום שהקהל שלנו יבין שהקבוצה היא
מעל לכל שחקן או מאמן אולי נתקדם, עד אז אנחנו יכולים להמשיך להתעצבן על התקשורת
ועל הקיפוח, תתעוררו הם פשוט שמים לכולנו מראה מול הפנים.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

באמת שכואב לי לקרוא תגובות של אנשים פה, " לקהל יש זכות למחות ולא רק לעודד " מתי מישהו עודד? רק 100 אנשים בשער 5 (אפשר להוציא פתיחת משחקים או 3 עד 3 דקות אחרי הבקעת שער).
"המילים יצאו מהפה של אסי אבל די ברור שהם נשלחו מראשו של מישהו אחר" מה זה נראה לך המאפיה האיטלקית?
"הקהל הוא לא עבד של הקבוצה ולקהל יש זכות להביע את דעתו " התפקיד של הקהל הוא לתמוך בקבוצה לא לגרום לשחקנים לפחד להניע כדור בגלל שריקות בוז, או להוציא להם את החשק כי מקללים מישהו שהם איתו במשך כל השבוע.
"וזו זכותו וזו אפילו חובתו להביע את דעתו. אם לא נדע להעביר ביקורת ולמחות נגד דברים שלא נראים לנו אז הקבוצה תחשוב שהיא מושלמת ותפסיק לשחק." נכון הם יעמדו על קו האמצע ויפסיקו לשחק... ממש מחאות יגרמו לשחקנים לתת את הנשמה בשביל הקהל...
"הקהל ימשיך לקרוא לפיטוריו של גיא עזורי כי זה מה שהוא חושב" ובמה זה יעזור לקבוצה להשתפר? תפקידכם כאוהדים זה לדחוף את הקבוצה קדימה לא אחורה!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

CK
אתה לא קורא נכון את המפה, די ברור ששלחו את אסי כי הם יודעים שאנשים באמת יתייחסו למילים שלו.
וגם די מוזר לשמוע את אסי מדבר בצורה כזאת על הקהל של ב"ש אחרי כל כך הרבה שנים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שי אל תעיז אפילו לדבר בשם אוהדי באר שבע.
אתם קומץ מגעיל שעושה לנו נזק ושהורס את הקבוצה מבפנים ולא חשוב מי יהיה המאמן.
תמשיכו לעשות דווקא ולחפש כותרות בעיתונים, בלי לעשות חשבון ולהמשיך ללכלך על כולנו, ניראה לאן נגיע.
יש דרך ויש גבול גם לצורת ההתנהגות והביטוי שלכם ואם לא תבינו את זה עכשיו, אתם תבינו את זה כשלאלונה יימאס ותעיף אותנו לאלף עזאזל.
ואתה יכול להגיד עד שנה הבאה "באר שבע תיהיה גם אחרי אלונה" כי אני באמת רוצה לראות מי יהיה הפראייר הבא שייקח את הקבוצה הזאת עם אותם חולי נפש בתור "אוהדים".
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה