קראתי את המונולוג של אסי רחמים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: קראתי את המונולוג של אסי רחמים

שליחה על ידי bs war »

clark kent כתב:באמת שכואב לי לקרוא תגובות של אנשים פה, " לקהל יש זכות למחות ולא רק לעודד " מתי מישהו עודד? רק 100 אנשים בשער 5 (אפשר להוציא פתיחת משחקים או 3 עד 3 דקות אחרי הבקעת שער).
"המילים יצאו מהפה של אסי אבל די ברור שהם נשלחו מראשו של מישהו אחר" מה זה נראה לך המאפיה האיטלקית?
"הקהל הוא לא עבד של הקבוצה ולקהל יש זכות להביע את דעתו " התפקיד של הקהל הוא לתמוך בקבוצה לא לגרום לשחקנים לפחד להניע כדור בגלל שריקות בוז, או להוציא להם את החשק כי מקללים מישהו שהם איתו במשך כל השבוע.
"וזו זכותו וזו אפילו חובתו להביע את דעתו. אם לא נדע להעביר ביקורת ולמחות נגד דברים שלא נראים לנו אז הקבוצה תחשוב שהיא מושלמת ותפסיק לשחק." נכון הם יעמדו על קו האמצע ויפסיקו לשחק... ממש מחאות יגרמו לשחקנים לתת את הנשמה בשביל הקהל...
"הקהל ימשיך לקרוא לפיטוריו של גיא עזורי כי זה מה שהוא חושב" ובמה זה יעזור לקבוצה להשתפר? תפקידכם כאוהדים זה לדחוף את הקבוצה קדימה לא אחורה!
בחרת לפרש את זה בצורה הכי לא נכונה.
הקהל משלם כסף כדי לבוא ולראות את הקבוצה, זכותו להביע את דעתו. לא בקללות ולא בשריקות בוז לעבר השחקנים, אבל קריאות "גיא עזורי לך הביתה, נמאס לנו ממך" זה לגיטימי לחלוטין.

לגבי המשפט האחרון שלי- "אם לא נדע להעביר ביקורת ולמחות נגד דברים שלא נראים לנו אז הקבוצה תחשוב שהיא מושלמת ותפסיק לשחק." בקריאה שנייה באמת משפט מפגר, מודה בטעותי. :מסמיק:

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

8red כתב:שי אל תעיז אפילו לדבר בשם אוהדי באר שבע.
אתם קומץ מגעיל שעושה לנו נזק ושהורס את הקבוצה מבפנים ולא חשוב מי יהיה המאמן.
תמשיכו לעשות דווקא ולחפש כותרות בעיתונים, בלי לעשות חשבון ולהמשיך ללכלך על כולנו, ניראה לאן נגיע.
יש דרך ויש גבול גם לצורת ההתנהגות והביטוי שלכם ואם לא תבינו את זה עכשיו, אתם תבינו את זה כשלאלונה יימאס ותעיף אותנו לאלף עזאזל.
ואתה יכול להגיד עד שנה הבאה "באר שבע תיהיה גם אחרי אלונה" כי אני באמת רוצה לראות מי יהיה הפראייר הבא שייקח את הקבוצה הזאת עם אותם חולי נפש בתור "אוהדים".
יש בידך טעות אנחנו לא קומץ במשחק האחרון ראינו את זה גם שהקבוצה ניצחה רוב הקהל 80 אחוז ממנו אמר את דברו
אנחנו לא רוצים להרוס את הקבוצה אנחנו דורשים מצויינות אנחנו דורשים שהקבוצה תיראה כמו קבוצת כדורגל ולא כמו אוסף של שחקנים
מה אתה רוצה שנעשה שנשב בשקט ?
זה יעזור?
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

nitsande כתב:כדאי שתאבד את התמימות.
המילים יצאו מהפה של אסי אבל די ברור שהם נשלחו מראשו של מישהו אחר.

!!!!!!!!!!

מזכיר לי נשכחות מתקופת המחאה והחרם, שקרא לכולם לחזור לעודד..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

זה שי ! כתב:
יש בידך טעות אנחנו לא קומץ במשחק האחרון ראינו את זה גם שהקבוצה ניצחה רוב הקהל 80 אחוז ממנו אמר את דברו
אנחנו לא רוצים להרוס את הקבוצה אנחנו דורשים מצויינות אנחנו דורשים שהקבוצה תיראה כמו קבוצת כדורגל ולא כמו אוסף של שחקנים
מה אתה רוצה שנעשה שנשב בשקט ?
זה יעזור?
זה שי !
שי אני לא מצפה שתשבו בשקט - אבל אתם לא יכולים לשחק כל הזמן לידיים של העיתונאים (בעיקר אלו מהמרכז) או לידיים של עזורי שהוא לכל הדעות מתחזה למאמן.
אני רק לא מבין מה קשה לצעוק "מאמן פחדן" או "עזורי לך הביתה נמאס לנו ממך" בסוף המשחק ולא לאחל לו כל מיני איחולים שאולי הייתי מאחל רק לחמאס?או לחכות לו ביציאה ולקלל אותו שם וכל זה למול העיניים של אלונה?
אתם לא מבינים שאתם הופכים אותו לקדוש מעונה?
אתם לא מבינים שאתם הופכים אותו לקורבן ואותנו לחיות טרף בעיני מי שלא באמת יודע ומכיר את המצב האמיתי שבו אנחנו הקורבנות שסובלים מהאין שיטה של המתחזה הזה?
אתם לא מבינים שאתם חוסמים במו פיכם את האפשרות שיבוא לפה מאמן באמת מקצוען שיוביל את הקבוצה בדיוק לאיפה שכולנו רוצים לראות אותה?
האם זאת הדרך לדרוש מצויינות? אולי אם לא הייתם פחדנים שמתחבאים מאחורי קללות וגידופים אלא קובעים פגישה עם אלונה ומסבירים לה למה המאמן הזה לא ראוי בעיני רוב הקהל (כולל אותי) - זה היה עושה עליה רושם יותר טוב?
למה תמיד זה צריך להיות באלימות?
אם תצליח לענות לי בצורה רצינית על השאלות האלו - דיינו.
*כשאני אומר "אתה" אני לאו דווקא מתכוון אלייך אישית אלא יותר לאותם אנשים שאתה בטוח מכיר יותר טוב ממני שיושבים לצידך במשחקים.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

איך בדיוק קובעים פגישה עם אלונה/עזורי ומסבירים את פשר הקללות? נראה לכם שהם יפגשו עם כל אחד שיש לו תלונות על משהו במועדון???
לי יש הרבה מה לשאול את גיא עזורי אם מישהו רוצה לארגן פגישה אני הראשון להתייצב

שלח תגובה