מישהו מכיר רצף?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
sumsum

מישהו מכיר רצף?

שליחה על ידי sumsum »

קל מאוד היום לסמן את הקהל כ'אשם' העיקרי...אז זהו שתחשבו שנית
תקציב מס' 4 בליגה, ואנחנו קבוצת נוער עלובה מפתח תקווה לא מסוגלים לשחק נורמלי.
20 משחקים רשמיים לערך והקבוצה לא מצליחה לייצב את משחק ההגנה, לולא מזל היו מחוררים לנו את הרשת שחקני שוק פתח תקווה לפחות פעמיים וזה ממינימום מצבים.
20 משחקים רשמיים ואין שום טביעת אצבע של המאמן על הקבוצה אז...נכון הוא בוכה ומסמן את הקהל כאילו המציאו את זה אצלנו ורק אצלנו זה קיים אז...תרשו לי להזכיר את הקהל של חיפה שזרק בקבוקים על מאמן שלקח 3 אליפויות ברצף
שצעק לרוני לוי 'אליפות בלי מאמן'
תרשו לי להזכיר את הקהל של מכבי ת"א ששרף מכוניות וכמעט היכה את גרנט ולוני הרציקוביץ'
תרשו לי להזכיר את הקהל של בית"ר שמלבד לאנוס את אלי גוטמן הוא עשה לו הכל וזה שהקבוצה מתנדנדת בין המקום הראשון לשני
תרשו לי להזכיר לכם את הקהל של הפועל תל אביב מה הוא עשה לגיא לוזון ועוד כהנה וכהנה דוגמאות
אז אם אתה לא עומד בלחץ, ולא מסוגל להוציא את המיטב מהסגל, יואיל נא כבודו להניח את המפתחות ולא להתראיין ולבייש אותנו בכל מדיה, כאילו אנחנו משחקים טוטאל פוטבול ורק הקהל מכשיל את הקבוצה, אדוני קרדיט שאתה קיבלתה לא זכור פה מעולם!
נכון זה קל למאמן לבוא ולתלות אשם בקהל,אבל כעבור כ-20 משחקים רשמיים הוא כשלון מהדהד בטח בסגל השחקנים הקיים
החלוץ הפעיל עם הכי הרבה כיבושים (אסולין), השחקן הפעיל עם הכי הרבה בישולים (רביבו), שוער מעולה (קאלה), מאור מליקסון אחד, ואופציה שהוא קרע לגזרים של להביא שחקנים זרים, דש מבנגורה שקורע רשתות..... בדיג בנהר הנילוס
אז שלא יתחסדו כולם במרכז, שם לא יותר טובים מאיתנו, וזה שלהם היה הקרדיט לקבל מאמנים טובים משלנו זו הסיבה היחידה שלנו יש יותר 'אירועים כאלו' ברזומה.
שלא יעבדו עליכם....
נ.ב- אני מרחם על אסי שכנראה נאנס לצאת לרדיו ולהצהיר הצהרה אדיוטית... מעניין באמת למה הקהל לא אוהב את מה שהוא רואה?אותו הדבר דויד רביבו...שניהם יודעים שהם מתאמנים/מאמנים לצד מאמן מאוד חלש שחזק בדיבורים ומסתבר שהרצפה עקומה לו...מישהו מכיר רצף?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: מישהו מכיר רצף?

שליחה על ידי dardasmiley »

מה אמר אסי?

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

אלון לגזור ולשמור!!!!

ענק אתה פשוט ענק אי אפשר לתאר את המצב יותר טוב ממה שתיארת

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ונניח שהכלללללללללל נכון (ואני לא טוען שלא- אני פשוט לא נכנס לזה).

מה הלאה? שוב לפטר? שוב להעיף? שוב חוזר הניגון?

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

אליק כתב:ונניח שהכלללללללללל נכון (ואני לא טוען שלא- אני פשוט לא נכנס לזה).

לפחות לסתום את הפה ולא לגלגל את האשמה לקהל.
כל רבע שעה הוא עם מיקרופון אחר בפה מדבר על הקהל.
באופן כללי הוא חייב להפחית בראיונות לתקשורת.למרות שהוא חייב במהלהסביר את חוסר ההצלחה שלו אל מול הציפיות.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

sumsum כתב:קל מאוד היום לסמן את הקהל כ'אשם' העיקרי...אז זהו שתחשבו שנית
תקציב מס' 4 בליגה, ואנחנו קבוצת נוער עלובה מפתח תקווה לא מסוגלים לשחק נורמלי.
20 משחקים רשמיים לערך והקבוצה לא מצליחה לייצב את משחק ההגנה, לולא מזל היו מחוררים לנו את הרשת שחקני שוק פתח תקווה לפחות פעמיים וזה ממינימום מצבים.
20 משחקים רשמיים ואין שום טביעת אצבע של המאמן על הקבוצה אז...נכון הוא בוכה ומסמן את הקהל כאילו המציאו את זה אצלנו ורק אצלנו זה קיים אז...תרשו לי להזכיר את הקהל של חיפה שזרק בקבוקים על מאמן שלקח 3 אליפויות ברצף
שצעק לרוני לוי 'אליפות בלי מאמן'
תרשו לי להזכיר את הקהל של מכבי ת"א ששרף מכוניות וכמעט היכה את גרנט ולוני הרציקוביץ'
תרשו לי להזכיר את הקהל של בית"ר שמלבד לאנוס את אלי גוטמן הוא עשה לו הכל וזה שהקבוצה מתנדנדת בין המקום הראשון לשני
תרשו לי להזכיר לכם את הקהל של הפועל תל אביב מה הוא עשה לגיא לוזון ועוד כהנה וכהנה דוגמאות
אז אם אתה לא עומד בלחץ, ולא מסוגל להוציא את המיטב מהסגל, יואיל נא כבודו להניח את המפתחות ולא להתראיין ולבייש אותנו בכל מדיה, כאילו אנחנו משחקים טוטאל פוטבול ורק הקהל מכשיל את הקבוצה, אדוני קרדיט שאתה קיבלתה לא זכור פה מעולם!
נכון זה קל למאמן לבוא ולתלות אשם בקהל,אבל כעבור כ-20 משחקים רשמיים הוא כשלון מהדהד בטח בסגל השחקנים הקיים
החלוץ הפעיל עם הכי הרבה כיבושים (אסולין), השחקן הפעיל עם הכי הרבה בישולים (רביבו), שוער מעולה (קאלה), מאור מליקסון אחד, ואופציה שהוא קרע לגזרים של להביא שחקנים זרים, דש מבנגורה שקורע רשתות..... בדיג בנהר הנילוס
אז שלא יתחסדו כולם במרכז, שם לא יותר טובים מאיתנו, וזה שלהם היה הקרדיט לקבל מאמנים טובים משלנו זו הסיבה היחידה שלנו יש יותר 'אירועים כאלו' ברזומה.
שלא יעבדו עליכם....
נ.ב- אני מרחם על אסי שכנראה נאנס לצאת לרדיו ולהצהיר הצהרה אדיוטית... מעניין באמת למה הקהל לא אוהב את מה שהוא רואה?אותו הדבר דויד רביבו...שניהם יודעים שהם מתאמנים/מאמנים לצד מאמן מאוד חלש שחזק בדיבורים ומסתבר שהרצפה עקומה לו...מישהו מכיר רצף?

צודק בכל מילה !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

סליחה, אבל בגלל שמכבי שרפו מכוניות ובית״ר היו...בית״ר. זה אומר שאיחולי המוות, הקללות והנהמות הן בסדר? כי בקבוצות אחרות עשו גרוע יותר לחצי עונה?

שאלה לי לכל המסכימים עם ההשוואות לקהלים השונים - מתי בפעם האחרונה הקהל היה מרוצה ממאמן?
יפה, כולכם הלכתם לפחות 4-5 שנים אחורה בזיכרון, אם לא יותר. וזה אלמנט מאוד משמעותי בתהליך השיפוט של התקשורת והציבור כי זה סוג של סטטוס קוו שבבאר שבע עושים את המוות למאמן. והתקשורת לא תוותר על שום הזדמנות להציג את אנשי הדרום הבבונים, חסרי השכלה חמומי מוח שרק מתלוננים ווואלה, אתם משחקים לידיים שלה כל פעם ועושים לה עבודה קלה.

אני מכירה את הקהל ויודעת שזה לא כמו שמוצג בתקשורת אבל יש אנשים שפשוט משחקים על פי
הסטיראוטיפים על הדרום.

האם רמת האימון גרועה? כן
האם המאמן מדבר יותר מדי? ללא ספק
האם היו מקרי אלימות במגרשים אחרים? כן, רק שההבדל הוא שבכל אחת מהדוגמאות זה היה חד פעמי.
רק בבאר שבע זה ניגון שחוזר כל שנה, עם כל מאמן.
אחר כך מתפלאים שעטר, שום, רוני לוי וקשטו לא רוצים לבוא לפה, חלקם גם לא בעבור כל סכום.

חשבתם אולי שאף אחד רציני ומוכשר לא רצה לבוא השנה בגלל מה שהקהל עשה לגיא שנה שעברה?
בגלל ההיסטוריה ארוכת השנים של העויינות כלפי המאמן?
הרי מי לא אוהב את אלונה? מי לא סומך על מוסר התשלומים שלה? לא מתפתה מהסכומים? לא רוצה לקחת קבוצה ששנים מדברים על הפוטנציאל שלה ואשכרה ליישם ולהפוך למלך המדבר?
אז מה מרתיע? אם לא אלונה ולא הכסף ולא המועדון הגדול?
מה נשאר? ...

נכון שלא בכל דבר הקהל אשם וזה הכי קל ונוח ליפול עליו אבל אתם רואים קבוצות אחרות שמאשימות את הקהל? לא, כי אין צורך.

אז תמשיכו לחפש הצדקה להתנהגות המכוערת ביציעים וכל מה שאלונה תצליח להביא לכאן זה
גיא עזוריים למיניהם... 

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

לדעתי,כל מה שכתבתם כאן בטל ומבוטל לעומת ההודעה של "אדומה דרומית" - ניסוח מושלם
ועמידה פנטסטית על כל הנקודות החשובות. כל המוסיף גורע.
ואפשר מאידך גיסא למוטט את כול התאוריה שלה על ידי ציון עובדה אחת שהיא.כול המאמנים שבדרג הראשון לא מגיעים לכאן בגלל המרחק. והאחרון שהיה אמור להגיע אמר זאת ללא בושה ואני מתכוון לניצן שרזי יש כאלה שירימו גבה אבל ההצעה הייתה לאחר ההצלחה הגדולה שלו בבני יהודה.
אז באו נודה שחוץ משלמה שרף שעשה צחוק מעצמו .ומאלי גוטמן שבה להציל את הקריירה שלו בפעם השניה שום מאמן ראוי לא הגיע לכאן.
לא תולה את ההאשמה בהתנהגות האוהדים בזה. אבל זה כמו הבקשה לעצום עיניים ממה שחזינו ביום שבת שעזורי הביא על עצמו את תגובות האוהדים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אליק כתב:ונניח שהכלללללללללל נכון (ואני לא טוען שלא- אני פשוט לא נכנס לזה).

אז מה, כל מאמן שייכשל פה (אנחנו לא אשמים שאלה הרוב שבאו לפה) יקבל חסינות כדי לא להרוס את התדמית של המועדון?
כשבבית"ר פיטרו את שום בגלל 5-0 לא ראיתי שמאמנים סירבו לבוא, כשמכבי ת"א פיטרו את בן-שמעון אחרי 8 מחזורים אני בטוח שהיו לא מעט שהציעו את עצמם.
מאמן שנכשל צריך ללכת הביתה. ועזורי נכשל. כאן נגמר הסיפור.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

צר לי ידידי לנפץ את הבועה שלך אבל ביום שתוכל להשוות את בית״ר ומכבי אלינו, דרשינו!
עזוב את זה שהיום אתה ברגע זה צמוד אליהן בטבלה, ההבדל העצום בין הכבוד לאמן את מכבי/בית״ר לביננו... חחח זה משהו שאפילו אתה יודע.

כזכור עטר הציע לאמן בטדי בחינם! וויתר על הצעות ולו כדי לשמור על האפשרות לאמן שם. והוא לא לבד. אלו מועדונים שמאמנים מציעים את עצמם. נו די זה כמו להשוות בין טדי לאנפילד, באמת! תזכרו באיזו מציאות אתם נמצאים.
אז לא בקטע של רגשי נחיתות של דרומיים, אבל כן להיות מחוברים למציאות. וזה כן משהו שהקהל בהרבה עזרה מזינו עשו פה - הרחקה של אני מקצוע טובים.
ולא בכדי גיא אמר שהוא בא בגלל אלונה! אם זינו או מישהו אחר היה פה, סביר להניח שהיה מוותר בנימוס כמו שעשו בשנתיים האחרונות רוני לוי, שום, קלינגר, קשטן, ניצן שירזי, עטר ועוד...
(עכשיו כל מנופחי החזה יתקיפו ויגידו ש״מי צריך טובות של צפונבון בלה בלה בלה״, ״טוב שהוא הלך בלב בלה בלה״).

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדומה דרומית כתב:צר לי ידידי לנפץ את הבועה שלך אבל ביום שתוכל להשוות את בית״ר ומכבי אלינו, דרשינו!
עזוב את זה שהיום אתה ברגע זה צמוד אליהן בטבלה, ההבדל העצום בין הכבוד לאמן את מכבי/בית״ר לביננו... חחח זה משהו שאפילו אתה יודע.

כזכור עטר הציע לאמן בטדי בחינם! וויתר על הצעות ולו כדי לשמור על האפשרות לאמן שם. והוא לא לבד. אלו מועדונים שמאמנים מציעים את עצמם. נו די זה כמו להשוות בין טדי לאנפילד, באמת! תזכרו באיזו מציאות אתם נמצאים.
אז לא בקטע של רגשי נחיתות של דרומיים, אבל כן להיות מחוברים למציאות. וזה כן משהו שהקהל בהרבה עזרה מזינו עשו פה - הרחקה של אני מקצוע טובים.
ולא בכדי גיא אמר שהוא בא בגלל אלונה! אם זינו או מישהו אחר היה פה, סביר להניח שהיה מוותר בנימוס כמו שעשו בשנתיים האחרונות רוני לוי, שום, קלינגר, קשטן, ניצן שירזי, עטר ועוד...
(עכשיו כל מנופחי החזה יתקיפו ויגידו ש״מי צריך טובות של צפונבון בלה בלה בלה״, ״טוב שהוא הלך בלב בלה בלה״).
אם כך, זה לא משנה מה הקהל יעשה או לא יעשה. אם הפועל ב"ש קבוצה קטנה מדי בשביל מאמנים כאלה, מה משנה התדמית?
אם הקהל יפסיק לגרש מאמנים כושלים הפועל ב"ש לא תהפוך להיות קבוצה גדולה. הפועל ב"ש תהפוך להיות קבוצה גדולה ברגע שיגיעו תוצאות והישגים. אבל איך אלה יגיעו עם מאמנים כל כך כושלים?
זה מבוי סתום.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

עשר אתה, סומסום!!

קראת את מחשבותיי אחת לאחת, כולל ה-'נ.ב'... - מזכיר לי בתקופת המחאה והחרם בזמנו את קריאתו לקהל לחזור לעודד..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדומה דרומית כתב:צר לי ידידי לנפץ את הבועה שלך אבל ביום שתוכל להשוות את בית״ר ומכבי אלינו, דרשינו!

עדי את תמימה.
כמה קופצים היו על בית"ר בזמנו כשהם היו קרובים לפירוק? כשחנן אזולאי נקרא לדגל אחרי שאף אחד אחר לא התקרב לקבוצה?
מאוד קל לאמן היום את בית"ר י"ם עם טל, ברוכיאן, יצחקי, תמוז, גרשון ובנאדו. מאוד קל לקפוץ על מכבי ת"א או הפועל ת"א. מי רוצה את הפועל באר שבע? הם חושבים שאנחנו במדבר, פריפריה שמשתינים בה בדרך לאילת ולא יותר מכך.
זוכרת את אריק בנאדו שאמר שהוא מקווה שאנחנו נרד כי רחוק לו?
זוכרת את תומר בן יוסף, שהוא אופציה שלישית בבית"ר אחרי בנאדו וגרשון, שקיבל הצעה כספית שהוא לא יקבל בשום מקום אחר ואמר כי הוא לא מוכן לעזוב את מרכז הארץ בשביל באר שבע?
או אולי את זנדברג שמראש שלל את האופציה בגלל בדיוק אותו הדבר?
או שאולי גם השחקנים האלה לא רוצים להגיע לכאן בגלל הקהל?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה