אז על מה בעצם אנחנו מתלוננים???????

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
יניב

אז על מה בעצם אנחנו מתלוננים???????

שליחה על ידי יניב »

האם אנחנו מתלוננים על זה שבמשחקים של הפועל באר שבע הובקעו הכי הרבה שערים עד כה?
האם אנחנו מתלוננים על זה שהפועל באר שבע נמצאת במקום השלישי בליגה בהבקעת שערים?
האם אנחנו מתלוננים על זה שהקבוצה משחקת פתוח (ולא משנה עם חלוץ אחד או שניים)?
האם אנחנו קוראים למאמן שלנו פחדן למרות ששוב הקבוצה היא אולי האטרקטיבית בארץ?
האם אנחנו מתלוננים על זה שרק עלינו ליגה ולמרות זאת אנחנו במקום השישי? שהוא מקום מכובד)

אז נכון. הקבוצה סופגת שערים,אבל הקבוצה משחקת פתוח ולמרות שאנחנו קוראים לעזורי פחדן הקבוצה מבקיעה כמות מכובדת של שערים ושוב לא משנה אם זה חלוץ אחד או שניים
הקבוצה רחוקה מלהיות מושלמת, אבל היא בהחלט עונה על ציפיות של קבוצה אטרקטיבית ולא פחדנית.

אני לא יודע למה מקללים את עזורי באמת שלא, אפקט העדר? התדמית שהתקשורת מנסה ליצור ובהחלט מצליחה? דקות של תהילה של יושבי שער שתיים שבכל כתבה מצלמים אותם?

בחייאת בואו אבל בואו נתעסק בלעודדדדדדדד, כי לי כבר לא נעים להגיע למשחקים של הפועל באווירה של עריפת ראשים משריקת הפתיחה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: אז על מה בעצם אנחנו מתלוננים???????

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

יניב כתב:האם אנחנו מתלוננים על זה שבמשחקים של הפועל באר שבע הובקעו הכי הרבה שערים עד כה?

כן!! כי בשורה התחתונה, למרות הניצחון אמש ספגנו יותר משהבקענו, ואנחנו קבוצת ההגנה הגרועה בליגה הודות למבץ הטאלנטים שהביא עזורי.
יניב כתב:האם אנחנו מתלוננים על זה שהפועל באר שבע נמצאת במקום השלישי בליגה בהבקעת שערים?

זה לא בזכות, אלא למרות עזורי...

יניב כתב:האם אנחנו מתלוננים על זה שהקבוצה משחקת פתוח (ולא משנה עם חלוץ אחד או שניים)?

כנראה שלא ראינו העונה את אותה קבוצה..

יניב כתב:האם אנחנו קוראים למאמן שלנו פחדן למרות ששוב הקבוצה היא אולי האטרקטיבית בארץ?

האימא של הפחדן, ואמש זה היה שיא השיאים. קבוצה מהחלשות בליגה אצלך בבית, והחילוף שעזורי מוצא לנכון לעשות במחצית זה להוציא את קדוסי. ביזיון
יניב כתב:האם אנחנו מתלוננים על זה שרק עלינו ליגה ולמרות זאת אנחנו במקום השישי? שהוא מקום מכובד)

מי רק עלה ליגה?!.. קאלה? יוסי אופיר? אייל שן? רביבו? אסולין? בחיאת ראבק, אפילו המעט שכן הם שחקני ליגת על לכל דבר ועניין, ואני לא מדבר על המסורת של המועדון. מה אנחנו, רעננה ונצרת???

ונחש מה, אחשלי? אני אפילו לא הצטרפתי אמש למקללים (למעט "מאמן פחדן")...אבל לשם שינוי יכלתי להבין אותם.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אורי!
מתה עליך :-)

צודק בכל קריטריון

זה רק אני או שגם אתם שמתם לב שכל המגנים למיניהם על הבחור שעל הקווים הם נרשמים טריים באתר?

גם לי אין יותר (היה קצת) טיפת אמון בבחור שהחליטו לקרוא לו מאמן אבל אני בפירוש נגד הקללות, לא מבינה אותם ולא נעליים. ואותו אפילו לא פגשתי עדיין, אז אי אפשר לקרוא לי "מושפעת", ובניגוד למה שהרבה חושבים, אני לא מקבלת משכורת מהפועל באר שבע.
זה פשוט לא עוזר בכלום, רק מזיק ומחזק את דעת הציבור בארץ על אוהדי ב"ש ואנשי הדרום בכלל.

תפסיקו לשחק לידיים של התקשורת, שנהנת להמשיך ולהציג אותנו כחבורה של אנשי מערות לא מפותחים.

אני לא אשכח את הצלם שבא וצעק לנו שנקלל כדי שהוא יצלם ויראו בטלויזיה. פשוט שערוריה.

אפרופו, תגידו מזל"ט (או הגיע הזמן חח) - אני השבוע מתחילה לערוך את סרט העלייה.
מקווה לסיים תוך חודש, לפני הבחינות.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אנחנו מתלוננים על מאמן שמרכיב שמות ולא שחקנים בהרכב!!!
אנחנו מתלוננים על מאמן שסימן שחקנים ככישלון (ע"ע קדוסי) ומבחינתו הם מחוקים!
אנחנו מתלוננים על מאמן שקיבל את התקציב הגדול ביותר בתולדות הקבוצה והקבוצה שלו נראית כמו פח!
אנחנו מתלוננים על מאמן שהביא רכבת שחקנים לפה כאילו הוא מנסה להחיות את הרכבת העותומאנית
אנחנו מתלוננים על מאמן שהאגו שלו חשוב לו הרבה יותר מהקבוצה...

על זה אנחנו מתלוננים וכן בתור אוהדים וכקהל משלם מותר לנו להתלונן אם המוצר שאנחנו מקבלים מקולקל או פועל חלקית...

הפועל ב"ש 2009 היא כמו המיקרו בדירת סטודנטים שלי, הוא לא מקולקל אבל הוא מוציא לי את המיץ עד שאני יושב לאכול אוכל חם!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

הקבוצה לא משחקת פתוח. חוץ מהמחצית הראשונה נגד בית"ר לא היה משחק אחד שהקבוצה שיחקה פתוח. אתמול היה סביר (המחצית הראשונה, השנייה הייתה חרפה).

מקום שלישי בהבקעה זה לא כזה מרשית כשאתה עם מינוס 1 בהפרש שערים.

עדי, אני מסכימה בהחלט. גם לי אין אמון במאמן, גם אני רוצה שיילך (או יעשה שינוי דרסטי בתפיסה), אבל אני נגד קללות. מוטב האדם מין הבהמה. די לקלל.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

crazyred כתב:הקבוצה לא משחקת פתוח. חוץ מהמחצית הראשונה נגד בית"ר לא היה משחק אחד שהקבוצה שיחקה פתוח.
תגידי, הסתכלת על הסטטיסטיקה של שערי הזכות והחובה של הקבוצה?

תשאלי כל מאמן בליגה, כל אחד, מי הקבוצה שמשחקת הכי פתוח בליגה ביחס למטרות שלה, והוא יגיד לך שזו הפועל ב"ש.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ב"ש שיחקה הכי פתוח בליגה עד שעברנו לשחק עם חלוץ בודד.
אתםה מוזמן לבדוק כמה שערים נכבשו לטובת ב"ש במחזורים שבהם שיחקה עם 2 חלוצים לעומת המשחקים שבהם שיחקה עם 1.
אתמול בקלות המשחק יכול היה להסתיים בארבע חמש אפס, אם עזורי לא היה פחדן.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדומה דרומית כתב:אפרופו, תגידו מזל"ט (או הגיע הזמן חח) - אני השבוע מתחילה לערוך את סרט העלייה.

עכשיו את מתחילה לדבר..הגיע הזמן! :כל הכבוד:

את המזל"טים נשמור שהמוצר יהיה מוגמר :)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדומה דרומית כתב: אפרופו, תגידו מזל"ט (או הגיע הזמן חח) - אני השבוע מתחילה לערוך את סרט העלייה.
תשלחי לעזורי עותק מיוחד בבקשה :)

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

כדורגל אטקרטיבי?
לא יודעת אם אנחנו רואים את אותה קבוצה, אבל אני רואה קבוצה שברוב המשחקים חצי מהמשחק במקרה הטוב משעממת ואפורה.
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

שלח תגובה