מי יותר גרוע? הסקר הגדול!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

מי יותר גרוע?

1. יוסי אופיר.
6
33%
2. אייל שן.
5
28%
3. שניהם גרועים באותה מידה.
7
39%

סך הכול הצבעות: 18

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

מי יותר גרוע? הסקר הגדול!

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אז לאור 0 המחויבות של לא מעט משחקני הקבוצה, הגיע הזמן שגם אנחנו נפסיק להתנהג בצורה כל כך רצינית ונרשה לעצמנו קצת יותר.
ועכשיו הסקר הגדול, מי יותר גרוע, יוסי אופיר או אייל שן? מבין המצביעים יוגרל פרס חסר תקדים, הכבוד להיות הנהג של דוד רביבו בנסיעה הבאה לבאר שבע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: מי יותר גרוע? הסקר הגדול!

שליחה על ידי ניב »

מה עובר עלייך מושיקו?
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

סקר דבילי! משעמם לך נראה לי.
שניהם מקצוענים והם מחוייבים לקבוצה הרבה יתר מכל שחקני הבית שיש לנו, ושמפוזרים בכל האזור. זאת הפרנסה שלהם!!!

אפשר להעביר ביקורת על היכולת החלשה, אפשר להגיד שהם לא מספיק טובים, אבל חאלס כבר לדבר על חוסר מחוייבות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ניב כתב:מה עובר עלייך מושיקו?
כלום ניב.
לשחקנים שלא מחויבים לקבוצה ולקהל מגיע קהל שלא מחויב אליהם ולכן לא מפריע לי בכלל לפתוח טופיק כמו הטופיק הזה שבמקום מסוים מקל על ההרגשה שלי.
יש גם את הנקודה שמעניין אותי לדעת מה אנשים חושבים, מי מבין השניים הוא גרוע יותר.
ואם נחזור לנושא, אני אישית חושב ששן עוד מנסה (אם כי בצורה כושלת במיוחד) בעוד יוסי אופיר גם את זה לא עושה, ולכן העדפתי את האנטי כדורגל אופיר על האנטי כדורגל שן.

נ.ב
עריכה, שמעון, אין לך מה להכניס כאן את הסוגיה של שחקני הבית כי אין כאלה. רוב המשחק בשבת 11 שחקני רכש ולכן הפעם לא תוכל להפיל את האשמה על ילדי סורוקה.
מחויבות? אתה בטוח שיוסי אופיר מחויב? אותו השחקן שמול מכבי פתח תקווה בחוץ, בדקה ה40, בפיגור של 3-0, כשהוא סוחב צהוב, נגע בכוונה בידו כדי לקבל צהוב שני ואדום כדי לברוח מהמשחק. זאת המחויבות שאתה מדבר עליה? שחקן שמפקיר את הקבוצה שלו ב10 שחקנים בפיגור 3-0 כשהמשחק עוד במחצית הראשונה?

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

משה אוחיון כתב: כלום ניב.
לשחקנים שלא מחויבים לקבוצה ולקהל מגיע קהל שלא מחויב אליהם ולכן לא מפריע לי בכלל לפתוח טופיק כמו הטופיק הזה שבמקום מסוים מקל על ההרגשה שלי.
יש גם את הנקודה שמעניין אותי לדעת מה אנשים חושבים, מי מבין השניים הוא גרוע יותר.
ואם נחזור לנושא, אני אישית חושב ששן עוד מנסה (אם כי בצורה כושלת במיוחד) בעוד יוסי אופיר גם את זה לא עושה, ולכן העדפתי את האנטי כדורגל אופיר על האנטי כדורגל שן.

נ.ב
עריכה, שמעון, אין לך מה להכניס כאן את הסוגיה של שחקני הבית כי אין כאלה. רוב המשחק בשבת 11 שחקני רכש ולכן הפעם לא תוכל להפיל את האשמה על ילדי סורוקה.
מחויבות? אתה בטוח שיוסי אופיר מחויב? אותו השחקן שמול מכבי פתח תקווה בחוץ, בדקה ה40, בפיגור של 3-0, כשהוא סוחב צהוב, נגע בכוונה בידו כדי לקבל צהוב שני ואדום כדי לברוח מהמשחק. זאת המחויבות שאתה מדבר עליה? שחקן שמפקיר את הקבוצה שלו ב10 שחקנים בפיגור 3-0 כשהמשחק עוד במחצית הראשונה?
קיבל צהוב שני בכוונה?? תגיד לי אתה רציני?? אתה שם לב מה אתה כותב??

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

משה אתה מוזמן לבוא אלי במקרה יש לי את המשחק ההוא מוקלט...
לא רק שה וא לא קיבל צהוב שני בכוונה (??!!) גם רוב השופטים בכלל לא נותנים צהוב על מקרה כזה מהסיבה הפשוטה שהכדור נגע ביד בתנועה טבעית של הגוף! אל תעליל עלילות שווא.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב:משה אתה מוזמן לבוא אלי במקרה יש לי את המשחק ההוא מוקלט...
לא רק שה וא לא קיבל צהוב שני בכוונה (??!!) גם רוב השופטים בכלל לא נותנים צהוב על מקרה כזה מהסיבה הפשוטה שהכדור נגע ביד בתנועה טבעית של הגוף! אל תעליל עלילות שווא.
נו באמת, עכשיו אתם רוצים לשנות גם את העובדות שהיו בשטח?
כדור גובה באגף שמאל, הבחור נגע בכדור בידו בטיפשות, בזילזול, במצב שהקבוצה שלו בפיגור 2-0 (טעיתי בפעם הראשונה, עכשיו נזכרתי למה כעסתי כל כך במגרש כי האמנתי שאפשר עוד לחזור עד שיוסי אופיר הורחק בטיפשות).
עבורי כשאתה מתנהג ברשלנות כשיכלת לצפות את מה שיקרה בעתיד זה שווה לכוונה מראש.
אין לי ספק שאם המשחק לא היה בתוצאה כל כך גבוהה, שאם אופיר לא היה מוותר על המשחק (כמו כמעט כל הקבוצה) אז הוא לא נוגע ביד.

וכן, אחרי שביישו אותנו לא מעט השנה, אחרי שהראו לנו 0 מחויבות במקרים מסוימים, אחרי שהם מקבלים את ההרכב מידי שבת לא בזכות אלא בחסד של מאמן ששומר להם את המקום, בטח ובטח כשההגעה של אופיר לבאר שבע מלווה בריח מסריח של חבר מביא חבר או ליתר דיוק דוד רביבו מביא את החבר יוסי אופיר אז זכותי להעביר ביקורת על אופיר (ועל שן), זכותי להגיד שלא רק אוקוגו אלא גם אסולין יהיו טובים יותר כי הם לפחות יהיו מחויבים, וזכותי לפתוח סקר בשאלה מי גרוע יותר.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אתה צודק. זכותך לעשות מה שאתה רוצה.

העיקר שיש התנפלות אדירה על הסקר. חבל על הזמן. השרת עומד לקרוס מרוב עומס. אולי נשלח אימייל למערכת ONE ונבקש מהם שיעבירו את הסקר לאתר שלהם כדי שיוכלו לעמוד בעומס של המצביעים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שמעון א כתב:אתה צודק. זכותך לעשות מה שאתה רוצה.

העיקר שיש התנפלות אדירה על הסקר. חבל על הזמן. השרת עומד לקרוס מרוב עומס. אולי נשלח אימייל למערכת ONE ונבקש מהם שיעבירו את הסקר לאתר שלהם כדי שיוכלו לעמוד בעומס של המצביעים.
שמעון התוצאות צמודות צמודות. יוסי אופיר מוביל בפער של קול בודד (4:3) על אייל שן. אני מתאר לעצמי שבימים הקרובים תעשה פנייה לחבר דוד רביבו שיפיעל את קשריו כדי להביא לכך שכמה שיותר אנשים יצביעו לשן וימנעו מאופיר את הבחירה המפוקפקת.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הדבר האחרון שאפשר להגיד על אייל שן זה שהוא לא מחוייב, השחקן רץ ומתפרע על המגרש, ושחקנים כאלה צריך להעריך, למרות שהיכולת שלהם היא בינונית. כמו שידענו להעריך את אורן נסים.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

פתטי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

E26

שליחה על ידי E26 »

לדעתי הלכת רחוק מדי, אני חושב ששתיהם נותנים את כולם למקצוע ומנסים לתת מאה אחוז מעצמם למועדון.
הבעייה היא אחרת.... ששתיהם שחקנים אפורים. יוסי אופיר ממזמן עשה את שלו, למרות שלדעתי אם היה היום באשדוד היה מביא מעצמו יותר נשמה בגלל ש.. כן, זה הבית שלו.
לגבי אייל שן רואים בכל משחק שהוא נותן מעצמו את כולו, אבל לא יעזור הוא שחקן אפור שחוץ מהגנה לא יכול לעשות משחק והוא לא בנוי לזה, אין לו מקום בהפועל באר שבע עם כל הערכה שלי כלפיו.

כנגזר מכך, עזורי - תעשה טובה, תעשה שיעורי בית מהירים ויעלים עד ינואר ותנחית פה סוף כל סוף זר איכותי עושה משחק ב200-400 אלף דולר ולא בלוף ב-100 אלף דולר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

מוטי כתב:פתטי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מוטי, אתה משתמש כאן במילה קשה מידי כדי לתאר את יוסי אופיר לדעתי.
ידידאל, הדברים שלך לגבי אייל שן הם אולי הגורם היחידי לכך שהעדפתי לבחור את יוסי אופיר ולא את אייל שן בסקר.

וחברה, מספיק לקחת ללב את הסקר יותר מידי. תאמינו לי שהשחקנים שלנו לא לוקחים ללב תבוסה מול מכבי ת"א (אחרת לכו תסבירו את המשחק מול סכניין שהיה אמור לכפר על התבוסה) כמו שאתם לוקחים ללב את הסקר הזה.

ולא לשכוח, מי שמצביע, משפיע.

נ.ב
ONmyOWN, אל תשכח שלמרות שזה יוצא מהכיס של אלונה ולא מהכיס של האנשים כאן (כניראה בגלל זה נוח להם להתייחס לצמד בסלחנות) הצמד מקבל המון המון כסף במונחים של ליגה ישראלית כדי לספק את הסחורה, והם לא עושים זאת.
הצמד במשחק האחרון מול בני סכנין לא פעם ולא פעמיים נתן מסירה באמצע התקפה מתפרצת של באר שבע לשחקן של בני סכניין.
מי שלא בא מרוכז למשחק, מי שפעם אחר פעם מאבד כדורים בשלומיאליות, כניראה שהוא לא מקצוען, כניראה שלא מכין את עצמו נכון למשחק.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

משה אוחיון כתב: נו באמת, עכשיו אתם רוצים לשנות גם את העובדות שהיו בשטח?
כדור גובה באגף שמאל, הבחור נגע בכדור בידו בטיפשות, בזילזול, במצב שהקבוצה שלו בפיגור 2-0 (טעיתי בפעם הראשונה, עכשיו נזכרתי למה כעסתי כל כך במגרש כי האמנתי שאפשר עוד לחזור עד שיוסי אופיר הורחק בטיפשות).
עבורי כשאתה מתנהג ברשלנות כשיכלת לצפות את מה שיקרה בעתיד זה שווה לכוונה מראש.
אין לי ספק שאם המשחק לא היה בתוצאה כל כך גבוהה, שאם אופיר לא היה מוותר על המשחק (כמו כמעט כל הקבוצה) אז הוא לא נוגע ביד.

וכן, אחרי שביישו אותנו לא מעט השנה, אחרי שהראו לנו 0 מחויבות במקרים מסוימים, אחרי שהם מקבלים את ההרכב מידי שבת לא בזכות אלא בחסד של מאמן ששומר להם את המקום, בטח ובטח כשההגעה של אופיר לבאר שבע מלווה בריח מסריח של חבר מביא חבר או ליתר דיוק דוד רביבו מביא את החבר יוסי אופיר אז זכותי להעביר ביקורת על אופיר (ועל שן), זכותי להגיד שלא רק אוקוגו אלא גם אסולין יהיו טובים יותר כי הם לפחות יהיו מחויבים, וזכותי לפתוח סקר בשאלה מי גרוע יותר.
משה אתה פשוט דמגוג זול. אין לך שום אחיזה במציאות ואתה תגיד הכל כדי להוכיח את עמדותייך. די נמאס.
בוא אלי ותראה את השידור החוזר, איזה כדור גובה ואיזה נעליים? שחקן ניסה לעבור אותו ולהקפיץ מעליו, הוא זז ימינה ובתוך התנועה של הגוף היד עלתה טיפה למעלה ממש לא במכוון.
אני מסכים איתך שיוסי אופיר שחקן פח ולא מגיע לו לראות דקה דשא (מקצועית נטו!!!!). אבל אל תגזים בתאוריות קונספירציה שלך.
הייתה יד ששופט נורמאלי לא מוציא עליה צהוב שני, ויותר מזה לא כל שופט היה שורק בכלל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב: משה אתה פשוט דמגוג זול. אין לך שום אחיזה במציאות ואתה תגיד הכל כדי להוכיח את עמדותייך. די נמאס.
בוא אלי ותראה את השידור החוזר, איזה כדור גובה ואיזה נעליים? שחקן ניסה לעבור אותו ולהקפיץ מעליו, הוא זז ימינה ובתוך התנועה של הגוף היד עלתה טיפה למעלה ממש לא במכוון.
אני מסכים איתך שיוסי אופיר שחקן פח ולא מגיע לו לראות דקה דשא (מקצועית נטו!!!!). אבל אל תגזים בתאוריות קונספירציה שלך.
הייתה יד ששופט נורמאלי לא מוציא עליה צהוב שני, ויותר מזה לא כל שופט היה שורק בכלל.
ניצן קבענו. תכין את הקלטת, מבטיח לך שאחרי שנראה ביחד את המקרה גם אתה תבין שיוסי אופיר אשם בהרחקה ושההרחקה התרחשה כתוצאה משטות של אופיר שויתר על המשחק.

ועכשיו לסקר, כניראה שהישיבה של האשדודים עזרה. הפער לטובת יוסי אופיר בוטל, אני מתאר לעצמי שברגע שפדידה ישמע על הסקר אנחנו עוד נהיה צפוים למהפך. :o

שלח תגובה