על גיא לוי, קדוסי ואוהדים חסרי סבלנות...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

על גיא לוי, קדוסי ואוהדים חסרי סבלנות...

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

קודם כל אני חייב לציין שגיא לוי מביא לפה טקטיקה נהדרת, אבל אין משחק דרך המרכז, ובקושי רואים את השחקנים מנסים להכניס את הכדורים לרחבה בשביל שקדוסי יקבל אותם, ובנוסף לעובדה שהוא כל הזמן פותח עם קוסטרוב שלא עושה משהו מדהים בשביל לפתוח איתו בהרכב, וזה שהוא שבוע שני משאיר את סימיוני על הספסל ולא מכניס את פדידה, כל העובדות הללו מציירות תמונה של התקפה ששולטת אופטית וטו לא.

ובהגנה במקום להשאיר את האגו בצד ולפתוח עם דודי פדלון ולפנות את נדב לתפקיד הבלם הוא ממשיך להתעקש לפתוח עם קידר בעמדת המגן השמאלי

קדוסי שהוא החלוץ, אומנם פותח לבד, אבל הוא לא עושה הרבה בשביל לקבל את הכדור, וכשהוא מקבל את הכדור הוא מוסר אותו, וזה חבל, כי גם אני כמו כולם חשבתי שאחריי השער מול הרצליה הוא יחזור לעצמו דבר שלא קרה...

אוהדים מעצבנים וחסרי סבלנות, האוהדים לא יכולים בלי לקלל כאשר לא הולך לקבוצה, זאת אומרת אני מבין למה הם כועסים אבל למה כבר בדקה 20 (אומנם אחריי הגול אבל...) לשרוק בוז ולקלל, באמת...

ד"א שער 6, אני חייב לציין שזה היה מדהים עבורי להכנס לשער 6 בפעם הראשונה בחיים שלי, ועוד יותר מדהים האווירה שם, לראות בצורה אחרת את המגרש, והכניסה של המנהרה היא כניסה מרשימה (אומנם קצת מלוכלכת בגרפיטי, אבל מרשימה עם הרגשה שונה).
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
uriel11

Re: על גיא לוי, קדוסי ואוהדים חסרי סבלנות...

שליחה על ידי uriel11 »

איך אתה רוצה שאוהדים לא יקללו ? איך ? אני אומנם ישבתי בשקט אבל הבנתי מאוד את כל המקללים ... הוא מאמן פחדן ! שמתעקש על משהו שממש לא הולך !

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

אחרי הוא הכניס את פדידה וקדוסי המשיכו הקללות. אתה יכול להגיד שהוא מאמן פחדן, אבל גם גישה של 5-4-1 יכולה להיות התקפית, בעיקר כשיש לך מליקסון, אלעד וחוגג, שלושתם התקפיים, בקישור.
אין מה להתלונן יותר מידי על הקהל, שהיה דיי בסדר , לפחות בשער חמש עד השער השני, בעיקר בהתחשב בתוצאה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

מאמן פשוט גועלללל
פחדן
בבית לפתוח עם 3 בלמים וחלוץ 1
פשוט מאמן פחדןןןןןןןןןן
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

אוהד הפועל כתב:מאמן פשוט גועלללל
פחדן
בבית לפתוח עם 3 בלמים וחלוץ 1
פשוט מאמן פחדןןןןןןןןןן
אתה מרגיז אותי. גם עם שלושה בלמים חטפנו שני גולים שהיו כולם בגלל מחסור בהגנה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יש הבדל בין לשחק 4 5 1 עם שחקנים שיכולים לתת תוצרת לבין לשחק עם כאלה שלא יכולים
אלעד וזוהר שנים שלא יכולים לעשות כלום גם עם יתנו להם לשחק 1000000 דקות
מתי זוהר כבש לאחורה מתי בישל לאחורנה מה גם שהוא היה פצוע למה לפתוח איתו
נדב לא מגן שמאלי ושוב גיא לוי מתעקש על זה
קוסטרוב לא שחקן ואת זה רואים כל שבת !!!!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

נדב נותן בסה"כ תקופה טובה, היום היה משחק חלש. אין הרבה ברירות, פדלון לא יותר טוב כמגן שמאלי, כי הוא פשוט שחקן כדורגל לא טוב. לא סתם גיא מנסה לייצר לו מגן שמאלי, מקידר ומעוד שחקן שכרגע אני לא זוכרת את השם שלו מהנוער שהיה חלוץ. אין הרבה מגנים שמאליים בארץ, אפשר לבחון את זה כמעט בכל קבוצה בליגה הלאומית ואפילו בליגת העל.
קוסטרוב מתאמץ, מקבל כדורים ועוד. דווקאבמחצית הראשונה הייתי מאוכזת מהחלק הימני (מליקסון מישהו? אביתר?) ששום כדור לא בא משם.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

קוסטרוב לא יכול לעבור אותי ואני חותם על זה אין לו כדורגל אין לו מהירות אין לו שליטה בכדור המסירות שלו חושך והסיומת שלו שואפת לאפס
משחק ראש אין לו כוח פיזי אין לו איזה שחקן זה ???
שחקן עלק מהמשחק הראשון שהוא שם צמד ראיתי שהוא בלוף !!!
גיא לוי הביא את זרקו את כבדה למה הם לא משחקים מילא לא משחקים סבבה אבל למה לא להכניס אותם כמחליפים
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

זה שי ! כתב:קוסטרוב לא יכול לעבור אותי ואני חותם על זה אין לו כדורגל אין לו מהירות אין לו שליטה בכדור המסירות שלו חושך והסיומת שלו שואפת לאפס
משחק ראש אין לו כוח פיזי אין לו איזה שחקן זה ???
שחקן עלק מהמשחק הראשון שהוא שם צמד ראיתי שהוא בלוף !!!
גיא לוי הביא את זרקו את כבדה למה הם לא משחקים מילא לא משחקים סבבה אבל למה לא להכניס אותם כמחליפים
זה שי !
שי, הצביעות חוגגת אה? פתאום למה זרקו לא משחק?!?!?!
אם היה משחק היית אומר שחקן של מאמן אז הוא נותן לו לשחק...
עזבו אתכם, אתם מדברים בדיוק כמו אחרי הפועל ירושלים, 90 אחוז מהקהל שלנו חיכה להפסד הזה כבר בשביל לרדת על המאמן. התגעגעתם, זה הרי לא קרה כבר 6 מחזורים.
מוריניו וקאפלו יחסית בטוחים בתפקידים שלהם, תצטרכו להסתפק בגיא לוי. הפסד אחד וכולם פתאום נזכרים שאבא שלו רקדן יותר טוב מאשר גיא לוי מאמן כדורגל, תתביישו.

מתי תבינו שמאה מאמנים לא טועים?? עשרות מאמנים עברו פה...תמיד ידעתם להפיל הכל עליהם, תמיד הפרימדונות שמשחקים פה שנים יוצאים נקיים, תמיד אף אחד לא אשם חוץ מהמאמן.
נכון, גיא לוי אשם בזה שהבלם שכל הקהל הדפוק הזה נלחם עליו מאבד לנו 5 נק' בשני משחקים.
ותאמינו לי, עם הלחץ שהיה לנו באותן דקות? אם סרג' אליי לא עושה צחוק מאלול במתפרצת הראשונה שלהם במשחק? אנחנו מנצחים.
אה וכן, שכחתי שסמיוני הוא אלוהים שמבקיע 8439 שערים בכל משחק. דקה 15 והקהל עסוק בלעודד את סמיוני, גועל נפש.

לא טענתי לרגע שגיא לוי היה נקי היום מטעויות. כבדה היה צריך לפתוח לטעמי במקום קוסטרוב באגף ואצלי בונפלד היה כבר יותר משנה ביציע, הוא גם היה צריך להסביר לקידר שהוא אמור להעלות כמגן שמאלי. אבל תיכנסו לפרופורציות - גנבו לנו ניצחון, קורה - לא סוף העולם. בליגה הזאת עוד נפסיד העונה אבל אני בטוח שננצח הרבה יותר. תנו למערכת לעבוד ולעלות ליגה ותפסיקו לקלל פה מאמנים.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

גנבו ניצחון ממש לא אליק נצרת באו לפה ועשו לנו בית ספר מתי בעטנו לשער פעם ראשונה אולי בדקה ה70
סימיוני כן סימיוני למה הוא לא משחק שחקן ששנה שעברה עשה הכל בקבוצה לא משחק
שכל כדור חופשי שלו או קרן שלנו יכולה להוביל לשער
למה זוהר משחק שחקן שלא נתן בחיים שלו בישול או כבש שער ממה שאני זוכר אני בטוח שגם אתה לא זוכר מתי השער האחרון שלו מתי זוהר עשה פעולה התקפית טובה
וכן זרקו משחק קשר אחורי או בלם למה לא לפתוח איתו במקום זוהר למה ???
בשביל מה הביאו אותו לפה בשביל לשבת בחוץ !!
נדב קידר כבר שלוש ארבע משחקים לא מסתדר בצד שמאל ורואים את זה
למה לשחק בבית עם חלוץ אחד !!
זה שי !!
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

זה שי ! כתב:גנבו ניצחון ממש לא אליק נצרת באו לפה ועשו לנו בית ספר מתי בעטנו לשער פעם ראשונה אולי בדקה ה70
סימיוני כן סימיוני למה הוא לא משחק שחקן ששנה שעברה עשה הכל בקבוצה לא משחק
שכל כדור חופשי שלו או קרן שלנו יכולה להוביל לשער
למה זוהר משחק שחקן שלא נתן בחיים שלו בישול או כבש שער ממה שאני זוכר אני בטוח שגם אתה לא זוכר מתי השער האחרון שלו מתי זוהר עשה פעולה התקפית טובה
וכן זרקו משחק קשר אחורי או בלם למה לא לפתוח איתו במקום זוהר למה ???
בשביל מה הביאו אותו לפה בשביל לשבת בחוץ !!
נדב קידר כבר שלוש ארבע משחקים לא מסתדר בצד שמאל ורואים את זה
למה לשחק בבית עם חלוץ אחד !!
זה שי !!
בחייאת שי, תראה את המשחק עוד פעם!
עזוב שבפעם הראשונה שהם עברו את החצי הם שמו את הגול, עזוב את זה שכל ההתקפות שלהם היו במתפרצות אחרי טעויות מפגרות שלנו בהתקפה, עזוב שהגולים שלהם באו בגלל שיש לך שני בלמים מטומטמים...אבל רק במחצית הראשונה פסלו לך גול חוקי של 100 אחוז! אם היו מאשרים לך היית מדבר אחרת...
כל הקהל הזה עשה מסימיוני מה שהוא לא. אז יש לו בעיטה חזקה שלפעמים נכנסת ומדי פעם הוא נוגח לא רע, אבל בשורה התחתונה הוא תוקע את המשחק ומכביד על הקבוצה. אתה יודע טוב מאוד שצריך התקפה מהירה בליגה הזאת (ולראייה - אחי נצרת). בלי קשר ליכולות שלו, הקהל עשה מסמיוני איברהימוביץ', כמו שעשו מפדלון רוברטו קרלוס...תמיד חסרים אלה שמחוץ לסגל. תכף יבואו אלה שיאשימו את גיא לוי בזה שאופיר חיים לא משחק.
חוגג לא היה צריך לשחק אבל זולו נפצע ברגע האחרון והוא החליט לסמוך על זוהר ולא על זרקו. אתה נמצא באימונים? אתה רואה מה קורה? אני יודע שבמשחקים רואים מה זרקו נותן...ואני לא חושב שזוהר היה טוב היום, אבל זרקו לא יותר טוב.
לגבי נדב קידר - לשנה הבאה נצטרך למצוא סופסוף מגן שמאלי אמיתי זר, כי בארץ אין כאלה. עד אז, נצטרך להתמודד עם מה שיש - כי אין יותר טוב בסגל, ותזהר להגיד רוברטו קרלוס.
שיטה היא שיטה היא שיטה. זה מה שהמאמן שלך דוגל בו. הקבוצה שיחקה בסדר גמור גם עם חלוץ אחד במשחקים הקודמים ופתאום כשלא הלך משחק אחד אז ישר נטפלים לשיטה.

כנראה שהישיבה שלך בשער 2 גורמת לך לאבד את הדעת ולהצטרף לקיצוניים. אולי זאת השמש, אולי משהו אחר...אנשים התחילו לקלל שם את גיא לוי עוד לפני ה-1-0, חלקם באים בשביל להוציא אגרסיות...אל תיקח מהם דוגמא.

ועוד בעיה בקהל שלנו - כל אחד חושב שהוא מוריניו, וכל אחד חושב אחרת.
על כל אחד שייטען שבונפלד צריך לשחק - אתה תמצא 10 שחושבים אחרת.
על כל אחד שייטען שזוהר צריך לשחק - אתה תמצא 10 שחושבים אחרת.
על כל אחד שייטען שזרקו צריך לשחק - אתה תמצא 10 שחושבים אחרת.
על כל אחד שייטען שסמיוני צריך לשחק - אתה תמצא 10 שחושבים אחרת.
על כל אחד שייטען שקדוסי צריך לשחק - אתה תמצא 10 שחושבים אחרת.
על כל אחד שייטען שפדלון צריך לשחק - אתה תמצא 10 שחושבים אחרת.

ביום שכל אחד יפסיק לחשוב שהוא מוריניו ויתחילו לתמוך בקבוצה ובמאמן שחי ונושם את הקבוצה ורוצה להצליח בוודאות, יגיעו התוצאות.

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

אליק אתה ממש מוציא לי מילים מהפה.

אגב, בסה"כ לא היה משחק מדהים, אבל גם לא היה נורא היו דקות יותר טובות שלנו, ודקות פחות טובות שלנו אבל זה לא שישבנו בונקר על השער של אסי כמו שמציירים את זה פה. לא. זה אפילו לא היה קרוב לזה.

רק נמאס לי מה"מאמנים" שיושבים להם ואורים מה היה צריך לקרות.

בקשר לסוגיית המגן השמאלי- דיברנו על זה שאין גנים שמאליים טבעיים בארץ כמעט בכלל, וגיא עושה סוף סוף משהו חכם, הוא לוקח שחקן נוער, חלוץ (אולי מישהו מוכן להזכיר לי את השם שלו? כל היום אני עוד בזה..) ושם אותו מגן שמאלי כדי שזו תהיה העמדה שלו. ואז הופ יש לך מגן שמאליץ. עד אז? יש לנו נדב קידר. ותודה לאל שזה לא פדלון.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אליק כתב:
בחייאת שי, תראה את המשחק עוד פעם!
עזוב שבפעם הראשונה שהם עברו את החצי הם שמו את הגול, עזוב את זה שכל ההתקפות שלהם היו במתפרצות אחרי טעויות מפגרות שלנו בהתקפה, עזוב שהגולים שלהם באו בגלל שיש לך שני בלמים מטומטמים...אבל רק במחצית הראשונה פסלו לך גול חוקי של 100 אחוז! אם היו מאשרים לך היית מדבר אחרת...
כל הקהל הזה עשה מסימיוני מה שהוא לא. אז יש לו בעיטה חזקה שלפעמים נכנסת ומדי פעם הוא נוגח לא רע, אבל בשורה התחתונה הוא תוקע את המשחק ומכביד על הקבוצה. אתה יודע טוב מאוד שצריך התקפה מהירה בליגה הזאת (ולראייה - אחי נצרת). בלי קשר ליכולות שלו, הקהל עשה מסמיוני איברהימוביץ', כמו שעשו מפדלון רוברטו קרלוס...תמיד חסרים אלה שמחוץ לסגל. תכף יבואו אלה שיאשימו את גיא לוי בזה שאופיר חיים לא משחק.
חוגג לא היה צריך לשחק אבל זולו נפצע ברגע האחרון והוא החליט לסמוך על זוהר ולא על זרקו. אתה נמצא באימונים? אתה רואה מה קורה? אני יודע שבמשחקים רואים מה זרקו נותן...ואני לא חושב שזוהר היה טוב היום, אבל זרקו לא יותר טוב.
לגבי נדב קידר - לשנה הבאה נצטרך למצוא סופסוף מגן שמאלי אמיתי זר, כי בארץ אין כאלה. עד אז, נצטרך להתמודד עם מה שיש - כי אין יותר טוב בסגל, ותזהר להגיד רוברטו קרלוס.
שיטה היא שיטה היא שיטה. זה מה שהמאמן שלך דוגל בו. הקבוצה שיחקה בסדר גמור גם עם חלוץ אחד במשחקים הקודמים ופתאום כשלא הלך משחק אחד אז ישר נטפלים לשיטה.

כנראה שהישיבה שלך בשער 2 גורמת לך לאבד את הדעת ולהצטרף לקיצוניים. אולי זאת השמש, אולי משהו אחר...אנשים התחילו לקלל שם את גיא לוי עוד לפני ה-1-0, חלקם באים בשביל להוציא אגרסיות...אל תיקח מהם דוגמא.

quote]

כניראה שהישיבה בשער 5 גורמת לך לא לראות טוב את המשחק אולי הסתירו לך שם עם איזה דגל או משהו
למה אני לא ראיתי כלום מב"ש
שאלה לי אליך אתה אומר שב"ש שיחק טוב במחזורים האחרונים נכון
אז למה לכל הרוחות כל השיינויים האלה למה
למה כבדה ששיחק שבוע שעבר יושב על הספסל ולא מקבל דקות למה יוסי אלקיים שבשני משחקים הביאו שתי שערים לא משחק
למה זוהר משחק באמצע [ זה עוד מובן כי זולו נפצע אבל למה זוהר ישחק ] הקבוצה רצה למה לשנות !!!
היו שני משחקים השנה שנהנתי לראות את ב"ש שזה היה בלוד ומול הרצליה בבית כל השאר גנבו ניצחונות או חיכנו להברקה של מליקסון שתציל את גיא לוי
פותח לי עם חלוץ אחד נגד אחי נצרת שהוא משחק בבית כאילו הוא משחק מקסימום מול ארסנל נמאס מהמאמנים האלה אני בא ב2 בצוהרים בשיא החום לראות את הקבוצה שלי רצה ומראה מהתחלה שהיא רוצה לנצח ולא באה ומראה שהיא מפחד שהיא עולה עם חלוץ אחד יש משחקים שהשיטה הזאת נכונה אני לא יגיד שלא אבל עכשיו שקיבלנו מומנטום טוב והקהל מתחיל לתמוך שוב אנחנו חוזרים אחורה אין מה לעשות
הקהל של ב"ש לא עיוור הקהל של ב"ש אוהב כדורגל התקפי וזה לא מה שראינו היום
שאתה אומר לקבוצה שלך שאתה עולה עם חלוץ אחד אתה כבר מוריד את הציפיות מהם אתה אומר אהה אני רוצה רק שתשלטו באמצע ותניעו כדור אבל תתאכלס אין לך אף אחד למעלה מסכן קדוסי היום שמרו עליו 4 אנשים מה הוא יכול לעשות
ותעזוב את זה שקוסטורוב הזה משחק כמו ילד בן 5 ואני לא יודע למה הביאו אותו לפה אבל זה סוגיה אחרת !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אליק אני לא מבין מאיפה אתם שואבים את האופטימיות שאנחנו נעלה?

אני לא רואה שום הבדל ביננו לבין קבוצות כמו רעננה עכו ונצרת נהפוכו להם אין לחץ והשחקנים שלנו לא עומדים בלחץ.

אני מאוד פסימי הלכנו אחורה במשחק הז ואני לא בטוח שזה היה משהו חד פעמי.
לגבי הקהל והתקשורת הבאר שבעית אין מה להרחיב את הדיבור גועל נפש!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

זה שי ! כתב:
הקהל של ב"ש לא עיוור זה שי !
הוא לא עיוור, סתם טיפש.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שלח תגובה