אולטראס אלונה יוצא חוצץ נגד אריאל גולד.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אולטראס אלונה

אולטראס אלונה יוצא חוצץ נגד אריאל גולד.

שליחה על ידי אולטראס אלונה »

הוא מנצל כל הזדמנות לצאת ולהכפיש את שמה של הפועל באר שבע. כותב דברים לא נכונים וכמו שהוא מבקר אותנו אנחנו נבקר אותו.
או שישתנה או שניגרום לו לפיטורים ממי נגב.
אנחנו לא מוכנים למשה ניר 2.
כולם להחרים את האתר לפני שירמוס אותנו בכתבות המטופשות והלא מוצלחות.
לא הסטה אבל די נימאס לקרוא את מה שהוא רושם ואינפורמציה לא נכונה על הפועל באר שבע הגורמת ללחץ מאוהדים.
הוא זה שמדליק אותנו.
ולכן אני וחברים שלי קראנו לעצמנו אולטראס אלונה כי ניראה לי שהמטרה שלו בתור כתב היא שאלונה תעזוב אבל הוא יעזוב הרבה לפניה.
כי אם לא היתה הפועל באר שבע אף אחד לא היה שומע עליו אז שיכבד אותנו ושיהיה אוביקטיבי אם באר שבע ולא אנטי כלפינו כי אם הוא ימשיך לעשות זאת ננצל כל הזדמנות להכפיש את שמו במיוחד בתגובות מיי נגב על הפועל באר שבע. שבוע טוב ומוצלח. :דגל: :גאוות הנגב: :יאללה הפועל: :צעיף: :סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: אולטראס אלונה יוצא חוצץ נגד אריאל גולד.

שליחה על ידי אימפריה באדום »

אם לא הפועל באר שבע לא היו יודעים מי הוא בכלל..

:בוער מעצבים:

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אולטראס אלונה כתב:הוא מנצל כל הזדמנות לצאת ולהכפיש את שמה של הפועל באר שבע. כותב דברים לא נכונים וכמו שהוא מבקר אותנו אנחנו נבקר אותו.
או שישתנה או שניגרום לו לפיטורים ממי נגב.
אנחנו לא מוכנים למשה ניר 2.
כולם להחרים את האתר לפני שירמוס אותנו בכתבות המטופשות והלא מוצלחות.
לא הסטה אבל די נימאס לקרוא את מה שהוא רושם ואינפורמציה לא נכונה על הפועל באר שבע הגורמת ללחץ מאוהדים.
הוא זה שמדליק אותנו.
ולכן אני וחברים שלי קראנו לעצמנו אולטראס אלונה כי ניראה לי שהמטרה שלו בתור כתב היא שאלונה תעזוב אבל הוא יעזוב הרבה לפניה.
כי אם לא היתה הפועל באר שבע אף אחד לא היה שומע עליו אז שיכבד אותנו ושיהיה אוביקטיבי אם באר שבע ולא אנטי כלפינו כי אם הוא ימשיך לעשות זאת ננצל כל הזדמנות להכפיש את שמו במיוחד בתגובות מיי נגב על הפועל באר שבע. שבוע טוב ומוצלח. :דגל: :גאוות הנגב: :יאללה הפועל: :צעיף: :סמל הפועל:
בגלל שאתר מיי נגב נראה כמו הצרות שלי ביום טוב, רק כתבות שמעוררות פרובוקציה יכולות להעיר אותו.
אם אתה וחבריך תגיבו באתר אתם בסה"כ תשיגו מטרה הפוכה כי ככל שיהיו יותר טוקבקים ככה יש יותר עניין.
החרמת רדיו דרום וההתעלמות של המועדון מהרדיו הובילה לכך שתוכנית הספורט הפכה להיות אזורית ומקדישים
בה בקושי 5 דקות למועדון. אם לא נתייחס לאתר הזה, הוא ייעלם אט אט ויתפוגג. אני מבין את הכעס ומזדהה
איתך, אבל התעלמות היא הפתרון במקרה הזה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

האמת?
כל כך התלהבתי מהרעיון. באו אנשים טובים, השקיעו המון כסף בפרסום וכו'. סה"כ קונספט מצוין, אתר אינטרנט שמוקדש כל כולו לנגב, בכל התחומים! רדיו דרום קלט את הסכנה וישר הרים את "דרומי" כדי להוות אלטרנטיבה.

חבל שהבחירה בכתבים הלא נכונים בשילוב עם עיצוב בינוני וכבד הורידה את כל החשק מהאתר הזה.
לא נכנס אליו, לא לחוץ לי להיכנס אליו ואין לי מה לחפש בו, חבל.

התעלמות יעילה יותר מאשר להגיב שם, מחזק את הדברים של אריק.

סמל אישי של משתמש
אולטראס אלונה

שליחה על ידי אולטראס אלונה »

אבל יש הרבה שנכנסים לאתר מיי נגב ומושפעים מהכתבות האלו.

אם ניתעלם מהפורבקציות שלו זה יגרום לקרע בין האוהדים לקבוצה.

ולמה אני אומר זאת כי קהל האוהדים שלנו ניזון מאינפורמציה מהאתר הזה

וגורם לרוע שאין לו גבולות ותשים לב ביגללו אנשים יוצאים נגד ההנהלה בלי עוול בכפם

למה כתבים כמו אריאל גולד מחפשים את זה ואנחנו נופלים בפח.

אז אני רוצה שיויון אנחנו נחזיר לאריאל גולד ונעשה לו את המוות עד שיעזוב.

וכמו שעשינו לזינו להחרים אתצ האתר זו הקריאה שלי, עד שאריאל לא יפוטר לא נכנסים למיי נגב.

נכון ששמו מתפרסם בזכותנו אבל הנקמה תיהיה יותר מתוקה.

הוא שונא אותנו הוא רוצה בכישלון שלנו והוא מצליח הגיע הזמן להשים לו רגל וזה אנחנו האוהדים

אלונה לא מרגישה טוב עם הביקורת הזו ואנחנו צריכים לשמור עליה.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

התקשורת הבאר שבעית יורה לעצמה ברגל בכל יום, יש להם פוטנציאל רייטנג אדיר יש פה קהל שצמא לספורט ואת תוכניות הספורט של 102 99 ו 103 לא קולטים פה (רק באינטרנט ובמחשב) במקום לעשות תוכנית ברמה גבוהה עושים תוכנית שמוציאה שם רע לחלטורה.
הם כנראה נדהמו מגודל מהרייטנג בזמן החלפת הבעלים והבאלגן שסבב את כל הנושא והם פשוט רוצים להביא את הקבוצה למצב של באלגן: פיטורי מאמנים, החלפת שחקנים, הפסדים כל מה שיכול לקדם את הרייטנג. הם מנסים ליצר אווירה שלילית נגד הקבוצה ולחץ שיכול לגרום להפסדים ובאלגן וזה כל מה שהם מיחליים.
אז חברים חרם הוא מצויין גם את המקומונים הפסקתי לקנות ואני מייעץ לכולם: רוצים להרוס לכם את מה שאתם אוהבים? קודם שהם יהרסו וימחקו.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

אריאל גולד, כמה משה ניר, מצטרפים לרשימת הכתבים הביזיונית שיש להפועל באר שבע.
סיקורים כל כך לא נכונים, טורים מטופשים ומטעים את כלל הציבור הם רק חלק מיכולת הכתיבה הרדודה והעגומה של השניים.

אין מה להתייחס לעילגים האלו ולדומיהם. :מוציא לשון:

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

dudi2002 כתב: כמה משה ניר, מצטרפים לרשימת הכתבים הביזיונית שיש להפועל באר שבע.
סיקורים כל כך לא נכונים, טורים מטופשים ומטעים את כלל הציבור הם רק חלק מיכולת הכתיבה הרדודה והעגומה של השניים.

אין מה להתייחס לעילגים האלו ולדומיהם. :מוציא לשון:
מעניין אם חשבת ככה גם כשהוא תקף את ההוא מהאולמות ואת ההתנהלות שלו בשנים באותן שנים שהוא שלט בקבוצה. או בזמנים שלרדיו דרום הייתה מחלקת ספורט נורמאלית שעזרה לסחוף את ההמונים לגמר הגביע ב-97...
ידוע שאחת מהתכונות הישראליות המובהקות היא הזכרון הקצר. ואצלך זה גם מתבטא בזה שאתה עדיין קושר את משה לעיתונאים שמסקרים את הפועל ב"ש, למרות שיותר מחצי שנה הוא בכלל עוסק בתחומים אחרים - אז רצוי שתרענן את הזכרון שלך לפני שאתה אוטומאטית מכניס את השם שלו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
המאירי
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי המאירי »

8red כתב:
מעניין אם חשבת ככה גם כשהוא תקף את ההוא מהאולמות ואת ההתנהלות שלו בשנים באותן שנים שהוא שלט בקבוצה. או בזמנים שלרדיו דרום הייתה מחלקת ספורט נורמאלית שעזרה לסחוף את ההמונים לגמר הגביע ב-97...
ידוע שאחת מהתכונות הישראליות המובהקות היא הזכרון הקצר. ואצלך זה גם מתבטא בזה שאתה עדיין קושר את משה לעיתונאים שמסקרים את הפועל ב"ש, למרות שיותר מחצי שנה הוא בכלל עוסק בתחומים אחרים - אז רצוי שתרענן את הזכרון שלך לפני שאתה אוטומאטית מכניס את השם שלו.
חשבתי שתצא חכם ולא תגיב לשטות שהוא כתב.

סמל אישי של משתמש
ליאור

שליחה על ידי ליאור »

קשה לי להסכים עם הדיעה הכמעט אחידה שרצה כאן.
אני לרוב, אמנם, לא מסכים עם מה שמשה ניר היה כותב כל שבוע, ואמנם את אריאל גולד לא יצא לי עדיין לקרוא, ולו רק מהסיבה שהוא כותב באתר שאליו אני כמעט לא נכנס.
אבל, וזה חשוב, כדאי לדעתי להבין שבכל מערכת שרוצה להצליח חשוב שיהיה גוף, גם אם קטן ביותר, שישמש אופוזיצייה. אמנם אין להנהלה החדשה שום שמץ של רוע שראינו מהבעלים הקודמים, והיא (ההנהלה/האישה) עושים רק טוב למערכת.

אבל קחו בחשבון שאת כל הצעדים להם היינו זועקים במשך משחקים שלמים מעל הדפים האלו, בין אם מדובר בחילופי שחקנים/מאמנים ובין אם מדובר בגישות טקטיות שונות - הגוף הזה שנקרא אופוזיצייה היה הראשון שקפץ וקרא להם, גם אחרי משחק שאנחנו היינו קוראים לו - משחק טוב.

הוא לא באמת מזיק, רק נותן דיעה, ולפעמים חשוב לשמוע את הדיעה הקיצונית, מטומטמת ככל שתהיה, רק כדי להבין שלא כל אוהד חייב ללכת בצורה עיוורת עם כל צעד של הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

8red כתב:
לא יודע מה הקשר שלך למשה ניר אבל הוא סתם אהבל. בזה תהיה בטוח... :מאושר מאוד:

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

8red כתב:

!!!!!!!!!!!!!!!!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה