הרכבים תמוהים של גיא לוי ,האומנם?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
walter

הרכבים תמוהים של גיא לוי ,האומנם?

שליחה על ידי walter »

:כובע אדום:
בשבועות האחרונים או יותר נכון מתחילת העונה אני שואל את עצמי מדוע אין הרכב קבוע .
אנסה לנתח את דעתי לעיניין:
בכדורגל המודרני אין ולא צריכים להיות שחקנים בטוחים בהרכב,הליגה ארוכה והשחקן הישראלי לא בנוי פיסית ומנטלית לאורכה של הליגה שלנו ,לדוגמא: פציעות, הרחקות,או תקופה לא טובה של שחקן.
לקבוצה שלנו יש סגל מאד רחב וחשוב שכולם יכנסו לכושר משחק על מנת שנוכל במהלך כל העונה להציג יכולת גבוהה ויציבה.
בשבת האחרונה ישבו בספסל שחקנים אשר כל קבוצה בליגה הלאומית וגם כמה קבוצות בליגת העל היו מרכיבות אותם בהרכב - סימיוני,אלקיים,בונפלד(אליו אתייחס בהמשך) ,בקרוב יצטרפו אליהם אופיר חיים,זהר חוגג,ואאורן ניסים.
בכל זמן נתון אני מצפה שהשחקנים אשר נמצאים בכושר הטוב ביותר באותו השבוע ישחקו,ותהיה מלחמה אמיתית על מקום בהרכב בסופו של דבר זה יביא תוצאות לקראת השליש האחרון של העונה.

וכעט אני חוזר לאלעד בונפלד,לדעתי אלעד הוא אחד השחקנים הכי כישרוניים בארץ ויחד עם זאת אחד השחקנים הכי מבוזבזים בכדורגל הישראלי.
כחו לדוגמא את מליקסון ,הבחור בא לעבוד בכל משחק גם אם הוא משחק פחות טוב הוא נלחם על כל כדור ופשוט אוכל את הדשא לאומתו,אלעד זה השחקן היחידי שאני מכיר שבתום המשחק הוא נראה כמי שלבוש ליציאת שבת
הוא בקושי רץ על המגרש ,אחרי עשר דקות משחק הוא כבר מניח את ידיו על המותניים ,כאשר הוא מאבד כדור אין מצב שהוא ילחם או חס וחלילה יתקל שלא נדבר על גליץ על מנת להשיג את הכדור בחזרה.
הגיע הזמן להתעורר ועדיין לא מאוחר,במשחק הבית האחרון הבקעת שער ורצת לשער חמש מניח את ידך על האוזן לשמוע את הקהל קורא בשמך,לא שמעתי יותר מכמה עשרות צופים קוראים בשמך (כנראה מתוך נימוס).
תן לנו סוף סוף לצעוק את שמך.

סמל אישי של משתמש
red_ryder

Re: הרכבים תמוהים של גיא לוי ,האומנם?

שליחה על ידי red_ryder »

בקשר לאלעד בונפלד.. אני יגיד לך מה אמר לי שחקן ששיחק בעבר בהפועל באר שבע עם אלעד בונפלד .. לא משנה שמות... אלעד הוא טייפ של שחקן לא רץ לא מתאמץ אבל יכול לגמור משחק בבבישול מהחיים.. להרכיב אותו זה שיקול של מאמן.. הוא רוצה לשחק עם שחקן שנעלם לו כל המשחק אבל נותן בישול לשער או שהוא משחק עם שחקן שעושה עבודה שחורה כל המשחק אבל אפילו קרן הוא לא יודע להרים.. אלעד חייב שהמאמן שלו ידחוף אותו וידרבן אותו אחרת אנחנו יכולים להמשיך לחלום לראות אותו מלכלך תנעליים

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

יש הבדל בין שיתוף כל השחקנים, ושיבוץ השחקנים שנמצאים בכושר הכי טוב באותו שבוע, לבין מה שעשה גיא לוי בפועל.
הוא הציב כל שחקן כמעט בכל עמדה אפששרית חוץ משוער.. הוא כל פעם הריץ הרכב שונה לחלוטין, ועל פניו לפחות זה לא היה נראה כמו השחקנים שהכי "מגיע" להם לעלות בהרכב הראשון באמת עלו. (כן, אני יודע שגיא נמצא באימונים ולא אנחנו, גיא יודע מי יותר טוב ומי פחות, אבל לא קשה להפעיל קצת הגיון בריא ולראות שיניב איפרגן שבקושי מתפקד שמגן ימני לא מתפקד כמגן שמאלי).

חוץ מזה, אני חושב שהגישה הזו שהבאת כאן לא תמיד נכונה.
כשאתה בונה קבוצה שכמעט 2/3 ממנה הם שחקנים חדשים שלא שיחקו ביחד בעבר, רצוי מאוד שתיתן להם לשחק כמה שיותר ביחד ע"מ שיתחברו, שיבינו אחד את השני ושיכירו את העמדות שלהם בקבוצה הנוכחית. אם המצב היה אחרת אז הגישה שלך הייתה נכונה, במקרה שלנו הגישה הזו פחות נכונה. (לדתי לפחות).

בקשר לאלעד, אני פחות או יותר מסכים עם דברייך. אבל אני מעדיף שלא לחפור בנושא הזה יותר מידיי.
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

הם מתחברים באימונים, יש פי חמש יותר אימונים ממשחקים. אגב, ככה, כשמתחלפים השחקנים יורת אנשים מתחברים אחד עם השני.

והוא מוכיח את עצמו, אז תן לעוף כבר מהליגה הזו ודי כבר.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

שלח תגובה