לאוהדי באר-שבע, מאוהד הפועל חיפה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום לוהט

Re: לאוהדי באר-שבע, מאוהד הפועל חיפה

שליחה על ידי אדום לוהט »

בוא אני יחדש לך בעונה שעברה ערן לוי במשחק בקרית אליעזר שניצחתם 1-0
הגיע לעבר היציע של אוהדי באר שבע עשה לעברנו אצבע משולשת והקניט אותנו ולכן הקללות לעברו
[glow=red]גם אם לפעמים קשה אותך נשבע לנצח לאהוב !![/glow]

סמל אישי של משתמש
אושרי

שליחה על ידי אושרי »

oran כתב:בוא אני יגיד לכם דבר כזה.. יש לשיר ב"ש זונה ויש לשיר חיפה זונה, יש לקלל את כבדה ויש לקלל את ערן לוי, יש לשיר "שבו בשקט ימנייאק" אחד לשני... אבל שבאים בסוף המשחק בכוונה לאוטובוסים של הקבוצה היריבה זה כבר יותר מזה, כאילו מה רציתם שאוהדים שלנו יעשו? ישבו באוטובוס בשקט בזמן שאתם מתגרים בנו.

ועוד אני רואה איזה מישהו בן 30-40 שהולך עם עוד כמה נערים ומקלל, זאת התנהגות? כנראה אין לו חיים שילמד ממישל וחנן איך מתנהגים.

בכללי אני מחבב את הקבוצה שלכם, תמיד בדרבי בעדכם ובליגת העל לא הייתה לי שום שנאה אליכם.
אני חושב שאני יודע על מי אתה מדבר.. בכל מקרה- זה קורה בכל משחק לצערנו השטויות האלה, וכבר קרו דברים גרועים יותר מזה. אני מניח שגם אתה יודע שבוסרמיל לא נקבל קבלת פנים יפה במיוחד מחלק מהאנשים.. בגלל זה אנחנו מדברים על שיתוף פעולה והבנה בין הארגונים והאנשים המעודדים, ולא על כל הקהל. כי את כל הקהל לא נוכל לשכנע אף פעם.
ובקשר לערן לוי- אני מבטיח לך שלרוב האנשים שתפגוש מהגוש המעודד של הפועל חיפה לא יפריע במיוחד קללות לעברו. להיפך.

סמל אישי של משתמש
אדם
Title: הפועל חיפה

שליחה על ידי אדם »

מסכים במאה אחוז בכל הנושא של ערן לוי.
הבחור שנוא על הגוש המעודד שלנו ועל שער חמש. אנחנו לא סובלים אותו ולדעתנו הוא צריך לעוף מהפועל חיפה כמה שיותר מהר.
רוב הקהל שמעודד אותו יושב ביציע 4 ומעודד אותו ועם הגג שנמצא מעל יציע 4 זה די משתיק אותנו ולא נותן לנו דרך להתבטא.
אני חייב להגיב לזה שהגיב על תקרית האוטובוסים, קרה לא פעם ולא פעמיים שהאוטו שלי ספג אבנים בוסרמיל רק בגלל שהיה עליו מדבקה של הפועל חיפה, קרה לא פעם ולא פעמיים שרצתי לאוטו במהירות כי אוהדים שלכם רדפו אחרי ואחרי חברים שלי.
אם אני נכנס לבאר-שבע דרך הביג ובצומת של הביג אני רואה מונית במקביל אלי, הנהג אומר לי להעיף את הצעיף כי אני יחטוף אבנים מאוהדים שלכם ושחבל על האוטו שלי, זה אומר משהו.
יש לכם גוף חוליגנים הרבה יותר גדול משלנו, אם אליכם באו לאוטובוסים רק 5 אוהדים ואלינו באים ליציע 30 אוהדים שמחכים לנו בחוץ אז יש הבדל, הבדל גדול מאוד.
[align=center]תמונה[/align]

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אדם כתב:מסכים במאה אחוז בכל הנושא של ערן לוי.
הבחור שנוא על הגוש המעודד שלנו ועל שער חמש. אנחנו לא סובלים אותו ולדעתנו הוא צריך לעוף מהפועל חיפה כמה שיותר מהר.
רוב הקהל שמעודד אותו יושב ביציע 4 ומעודד אותו ועם הגג שנמצא מעל יציע 4 זה די משתיק אותנו ולא נותן לנו דרך להתבטא.
אני חייב להגיב לזה שהגיב על תקרית האוטובוסים, קרה לא פעם ולא פעמיים שהאוטו שלי ספג אבנים בוסרמיל רק בגלל שהיה עליו מדבקה של הפועל חיפה, קרה לא פעם ולא פעמיים שרצתי לאוטו במהירות כי אוהדים שלכם רדפו אחרי ואחרי חברים שלי.
אם אני נכנס לבאר-שבע דרך הביג ובצומת של הביג אני רואה מונית במקביל אלי, הנהג אומר לי להעיף את הצעיף כי אני יחטוף אבנים מאוהדים שלכם ושחבל על האוטו שלי, זה אומר משהו.
יש לכם גוף חוליגנים הרבה יותר גדול משלנו, אם אליכם באו לאוטובוסים רק 5 אוהדים ואלינו באים ליציע 30 אוהדים שמחכים לנו בחוץ אז יש הבדל, הבדל גדול מאוד.
אני חושב שכבר מיצית את כל נושא החוליגניזם והבנו שקיים בך פחד להגיע לוסרמיל.
לדעתך הקומץ שלנו מונה עשרות אנשים ואתה מרגיש יותר נוח להגיע לטדי מאשר לוסרמיל.
יש חילוקי דיעות בינך לבין שאר הגולשים בנושא איכות הקהל והתנהגותו, מנשה משיח קיפח
אתכם וגנב לכם 2 פנדלים, שרק לנו אחד סתם ופסל לכם גול חוקי ובשורה התחתונה אתם טובים יותר בהכל.
את כל הדברים האלה הבנו כבר אחרי 2 תגובות, אז למה להמשיך לטחון את הנושא? מיצינו!

סמל אישי של משתמש
איתמר

שליחה על ידי איתמר »

אל תתממו ואל תהיו יפי נפש, אם המצב היה הפוך ולנו הייתה אלונה ולכם לא, הייתם מקללים אותה.
לצערי, זו הדרך של לא מעט מאוהדי הכדורגל.
ונושא רגיש?cut the bullshit
אוהדים שלכם קללו את רובי, זה נושא רגיש.
לשיר "אלונה זונה" לא אמור לעשות לכם יותר מכיף על הלב.

בכל מקרה.מטרת האשכול לא צלחה, וזה מה שחשוב.
המשך הצלחה בליגה.

סמל אישי של משתמש
DoR
Title: עוד נחזור והאדמה תרעד

שליחה על ידי DoR »

איתמר כתב:אל תתממו ואל תהיו יפי נפש, אם המצב היה הפוך ולנו הייתה אלונה ולכם לא, הייתם מקללים אותה.
לצערי, זו הדרך של לא מעט מאוהדי הכדורגל.
ונושא רגיש?cut the bullshit
אוהדים שלכם קללו את רובי, זה נושא רגיש.

בכל מקרה.מטרת האשכול לא צלחה, וזה מה שחשוב.
המשך הצלחה בליגה.
לא קיללו את רובי , אל תדבר שטויות תעשה לי טובה !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

קבוצה חביבה הפועל חיפה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

איתמר כתב:אוהדים שלכם קללו את רובי, זה נושא רגיש.

.
זאת כבר חוצפה, מלבד מקרה ספציפי, פרטני, של אדם בודד (אני לא שמעתי על זה אבל שיהיה)
לא היה ולא נברא, תדייק בעובדות ואל תסלף אותן.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

איתמר כתב:אל תתממו ואל תהיו יפי נפש, אם המצב היה הפוך ולנו הייתה אלונה ולכם לא, הייתם מקללים אותה.
לא נכון. אחד מהתהליכים החיוביים שקורים בקרב הקהל שלפחות כלפי הקבוצות האורחות אין קללות, הייתי כמעט בכל משחקי הבית של הקבוצה, וכשאנשים קיללו שחקן אתיופי (או סתם זר) של קבוצה אורחת השתי'קו אותם בזריזות. בכלל, אפשר לומר שהקהל שלנו מעדיף לקלל את הקבוצה שלו מאשר את הקבוצה האורחת (ע"ע גיא לוי בתחילת שנה).
לא יודעצת על מה מדברים פה בנוגע למכות, זה נראה כאילו אתה מדבר על לפני 10 שנים, לא על משחק שנערך לא מזמן. הקומץ של האוהדים האלימים בקרב אוהדי הפועל באר שבע גדול יותר? אולי זה כי זה הקהל החמישי בגודלו בארץ (וממש יכול להיות שיותר גדול).

לא רוצה לדבר על האנשים שקיללו את רובי, לא הייתי במשחק ולא יודעת. אני רק רוצה לקוות שניב צודק וזה היה מקרה פרטני.

אני מש מחבבת את הפועל חיפה, אין לי בעיה שתעלו ליגה אני אפילו ממש רוצה שתעלו (אחרינו כמובן :]), אני פשוט חושבת שאנשים התחילו להתלהב לראות קהל של יריבה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

שלח תגובה