הפועל חיפה - הפועל באר-שבע 1:1 כל התגובות כאן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dudi2002

Re: הפועל חיפה - הפועל באר-שבע 1:1 כל התגובות כאן

שליחה על ידי dudi2002 »

red fox כתב:מי אמר שלא היה פנדל?
אוחנה?
לכו שימו כולם משקפיים.
אחרי עשר פעמים של הילוך חוזר אין לי ספק שהיה פנדל ב100 אחוז.
שועלי,
צריך לומר את האמת. לא היתה שום נגיעת יד ברחבה של הבלם החיפאי. הכדור שפשף לו את החזה והמשיך הלאה.
בכל מקרה, משיח איבד אח"כ את המשחק כי על הפאול שעשו על מליקסון היה חייב לשרוק. אבל כנראה הוא הבין שטעה
בשריקה הראשונה ורצה לצאת זכאי.

לא יודע אם כך צריך לנהוג. כל מקרה לגופו. גם אם שופט שרק לפנדל שאח"כ התחרט עליו, אין לו מה לאבד את הראש.
אתה חושב שמגיע עוד פנדל? שרוק! ואל תעשה חישובים מיותרים.

משיח היה אתמול האיש הטראגי לצערנו. :( :(

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

משחק חלש לשתי הקבוצות וממש חלש של משייח,המון טעויות שלא מתאימות לשופט בליגת העל,אבל לא על זה אני מדבר אני רוצה יותר ליתמקד במשחק של ב"ש.
קדוסי ממשיך לאכזב אותי,וכמה שאני חושב שבסכנין הוא היה שחקן גדול,אצלנו הוא לא מספק תסחורה שהוא צרייך לספק הוא לא מספיק חד, לדעתי זה קשור בחוזה של ה5 שנים,שלא היה במקום מצד אלונה לדעתי!
ולמה סמיוני לא נכנס בדקה 50-60,אהבתי תעניין שהוא רצה שירד לשחקני חיפה ההתלעבות ואז סמיוני יסדר לעמו איזה צמד.
אבל דקההההה 81,למה?

בקיצור מקווה שב"ש תחזור לעצמה
במשחק הבא בווסרמיל מול נצרת אני לא יהיה בגלל שאני סוגר שבת אבל אני מקווה שננצח,אתם חייבים להגיע למשחק בכמות גדולה של אוהדים.

[dropshadow=blue]נ.ב[/dropshadow]
אלי אוחנה פשוט ביזיון,אני לא מאמין כמה אפשר ליהות נגד ב"ש במשחק!!!,וזה הגיע לקטע הכי מעצבן כשהוא אמר שלא היה אופסיד בגול של חיפה,איך אתה יכול לדעת מר אלי אוחנההה!!!גועל נפש,אין מצלמה המצלמה היחידה שהייתה שהיראו בטלויזיה זה מאחורי השער של ב"ש שמליארד אחוז לא ניתן לדעת עם היה הוא לא [אני קוון לשעבר באיגוד השופטים],אלי אוחנה אתה פשוט לא פרשן ואני לא רוצה להגיד מה אתה.
ועם כבר מדברים על האופסייד,אני פתחתי פעם אשכול בנושא הזה שאין מצלמות שיכולות להראות אופסייד.
תמיד במחצית יש את התוכנית ששכחתי את שמה עכשיו,שצופים בבית עולים לשידור ומדברים\שואלים דברים שמפרעים להם על הלב
99 אחוז מהמקים זה שאלות חסרות טעם ומתומטמות שהתשובות אליהם עוד יותר חסרות טעם ומשעממות,שהשדרן והפרשן זורמים איתם,אז אולי עדייף לשאול שאלה את ערוץ ספורט 5 למה אין מצלמות שיכולות להראות אופסייד ברמה סבירה. [שאלה למחשבה]

מצטער שהתפרצתי ככה פשוט זה המשחק הכי מעצבן גם מצד השופט,גם מצד הטלויזיה ,וגם מצד המשחק

ערב טוב! :דגל:
נערך לאחרונה על ידי חייל_אדום ב 01 נובמבר 2008, 19:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
red fox
Title: קרייזי-רד פוקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

dudi2002 כתב:
שועלי,
צריך לומר את האמת. לא היתה שום נגיעת יד ברחבה של הבלם החיפאי. הכדור שפשף לו את החזה והמשיך הלאה.
בכל מקרה, משיח איבד אח"כ את המשחק כי על הפאול שעשו על מליקסון היה חייב לשרוק. אבל כנראה הוא הבין שטעה
בשריקה הראשונה ורצה לצאת זכאי.

לא יודע אם כך צריך לנהוג. כל מקרה לגופו. גם אם שופט שרק לפנדל שאח"כ התחרט עליו, אין לו מה לאבד את הראש.
אתה חושב שמגיע עוד פנדל? שרוק! ואל תעשה חישובים מיותרים.

משיח היה אתמול האיש הטראגי לצערנו. :( :(
אני מזמין אותך אלי לצפות בהילוך חוזר פריים אחרי פריים ולהוכיח לך שהכדור אכן נגע ביד.
אבל הגיע הזמן להפסיק להתעסק בטעויות שהיו או לא היו ולהתכונן למשחק הבא.
מגיעה אלינו קבוצה פצועה מאוד(לא פיזית) עם מאמן מהפרימיר ליג(חחחחחח).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

לא ש-600 איש בחיפה בשידור ישיר זה רע, אבל זהו? כי בטולוויזיה זה נראה הרבה, משהו כמות 800-900...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

אולי 800, אבל אין שום סיכוי שיותר.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
שי אליקים

שליחה על ידי שי אליקים »

משחק חלש , ראיתי את באר שבע משחקת יותר טוב.
חבל שגיא תיפקד את מליקסון בצד שמאל, לא היה לו עם מי לשחק, התחיל את משחקו מההגנה, לכן גם התעייף הרבה לפני סיום המשחק
אין פשוט אין מקום לשחק עם שני קשרים אחוריים בליגה הזאת חבל פשוט חבל, לדעתי היינו צריכים להעיז יותר ולקחת גם את הנקודות כי אנו קבוצה יותר איכותית.
באר שבע צריכה לשחק התקפי ומשוחרר בכל מגרש וכל זמן

בקשר להחלטות השופט:
1. הפנדל שנשרק לטובתנו יתכן שצדק השופט ויתכן שלא לא ניתן לקבוע בוודאות , התצלום הוא מאחור ולפי זה נראה שמגיע פנדל.
2. היתה הכשלה ברורה על מליקסון ברחבה - טעות שופט.
3. פסילת השער- החלטה נכונה נבדל ברור.
4. ביטול הפסיקה לפנדל בטענה לנגיעת יד של סבג- החלטה נכונה, לא רק שהכדור היה ירוי הוא גם פגע בחזה של סבג משיח והטלויזיה לא יכולה לראות יותר טוב מאיתנו ומהקוון שהיו ממש בצד שפגע בסבג.

בקיצור באר שבע קופחה ע"י השופט ,במצב של 2-0 חיפה היתה מתפרקת לגמרי

סמל אישי של משתמש
המאירי
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי המאירי »

ניב כתב:לגביי הבכיינות של אנשי חיפה,
השיפוט היה גרוע אתמול, אבל ממש לא חד-צדדי.
לגביי הפנדל הראשון שנשרק לטובתנו, הפנדל היה מוצדק במאה אחוז השחקן החיפאי שלח את היד שלו קדימה והכדור פגע כולו בידו של השחקן, הוא ראה שיש מאחרויו שחקן והוא בחר להציל את הכדור על ידיד נגיעת יד- פנדל מוצדק, פנדל של 200% לא 100% , אתה מוזמן לראות את השידור החוזר (ולשים על מיוט, במקום להיות מושפע מהפרשנות העלובה של אלי אוחנה).

לגביי הפנדל השני שהגיע להפועל באר שבע ולא נשרק.
פה במצב של 1-0 לטובתנו כשאתם כבר גמורים וכמעט מוותרים על המשחק שוב הגיע פנדל שהיה פנדל יותר ברור מהקודם, עבירה גסה על מאור מליקסון כשהוא דוהר לעבר השער של בן-שנן, אם זה פנדל ו2-0, אפשר לסגור את הבסטה וללכת הביתה-ניחצחון בטוח לנו.

עדיין עוד לפני הפנדל שהגיע לכם עבירה גסה על זיו כבדה, פגיעה בלי כדור בו במחצית המגרש של הפועל באר שבע, פאוול שלפי החוקה היבשה מצדיק אדום מיד, בלי צהוב שני, בלי צהוב ראשון .

הפנדל שהגיע לכם, אכן הגיע לכם פנדל במצב של 1-1, אך כאן זה כבר מתקזז שמעתי אוהדים שלכם שאומרים "אם היה 2-1 היינו גומרים את המשחק" אז שוב, אם לנו היו שורקים פנדל על מליקסון, אנחנו היינו גומרים את המשחק.

הגול של נפסל, אני מקווה שעל זה לפחות אתה לא בא בטענות, שלוש שחקנים של הפועל חיפה בנדל ברור, רק צריך לבחור על מי לשרוק.

כדאי שכל המערכת הזאת של הפועל חיפה ובראשה הבכיין שלומי דורה יתחילו להתעסק בכדורגל במקום להתבכיין, לא שמעתי משחק אחד שבו שיחקנו נגדכם שלא היו לו טענות על השיפוט ואיזשהם התבכניונות למינהם, אם זה כשניצחו 3-0, אם זה כהפסדנו אם כשניצחו או יצאנו תיקו, זה לא משנה,תמיד בוחר להתעסק בצד הטפל.
תמיד אני מתנגח בתגובות שלך ניבי.
הפעם אין לי מה להוסיף, הכל חקוק בסלע, גם אני בדיוק באותה דיעה, ואת האדום היה צריך לקבל יוסי דורה שקצץ את רגליו של כבדה בעידוד הקהל המקומי.

שלח תגובה