לירון זרקו מבטיח, ההתאחדות אוסף של כלום ושום דבר ועוד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

לירון זרקו מבטיח, ההתאחדות אוסף של כלום ושום דבר ועוד

שליחה על ידי RedRock »

https://www.mynet.co.il/articles/0,7340 ... 30,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

זרקו בטוח שעוד יחזור להרכב, ואכן יש 4 עולות מכל בית בגביע הטוטו, וברבע גמר יש שני משחקים בשיטת בית\חוץ - טמטום שלא ראינו מעולם...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: לירון זרקו מבטיח, ההתאחדות אוסף של כלום ושום דבר ועוד

שליחה על ידי yedidel »

צורם לי איך שהתקשורת כל שעתיים מעלה כתבה על ההסכם האדיר שחתמה ההתאחדות עם הטוטו, סכומי הכסף הגדולים, המנון הליגה וכל שאר השטויות שהכדורגל הישראלי "הרוויח", אבל שוכחת את כל הסעיפים הזניחים של ההסכם הזה.

למשל משחקים ביום שני, למשל כמה שיותר משחקים בגביע הטוטו כדי שיהיה למהמרים (כאילו המטרה מספר אחד של הכדורגל זה למשוך אנשים לווינר) יותר משחקים.

שינוי שיטת ההעפלה באמצע המפעל זה פשוט שחיתות שלא יאומן. זה כמעט משתווה לזה ששינו לנו את הסילבוס של הקורס באמצע הסמסטר שעבר... :)

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

פראיירים לא מתים,הם רק מתחלפים..
ואנחנו הפראיירים

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

לגביי זרקו, כל הכבוד שהוא בא בגישה הזאת ולא מוותר, צרם לי מאוד ההברזה שלו מהמשחק בלוד זה משאיר רושם כאילו הקבוצה לא באמת חשובה לא ומה שחשוב זה לקבל את הכסף בסוף החודש בבנק.
אבל...אם הוא מציג יכולת טובה באימונים וגיא לוי חושב שמגיע לו לשחק...שיהיה לו בהצלחה, אין לי איתו שום בעייה אישית.

לגביי ההתאחדות, קטע הזוי ביותר.
אני לא מבין? הקבוצות ידעו מראש שהולכות להיות 4 עולות? האם הם נערכו בהתאם לכך? איזה תחרותיות יש בכך שמתוך בית של 6 קבוצות עולות 4?
התאחדות של חלמאים.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שלח תגובה