הפועל באר שבע - מכבי בני ריינה ה’ 09.05.24 19:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: הפועל באר שבע - מכבי בני ריינה ה’ 09.05.24 19:30

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
09 מאי 2024, 19:22
ואם סטויאנוב הרים רגל מ20 מטר זה הופך אותו לשחקן?
עוד מחצית שהוא מראה בה כמה הוא לא חכם.
היו דקות טובות, אבל לא קשה לראות שגורדנה, דיינר ועומאר זה כמה רמות מהשאר. השאר שחקנים די גנריים בליגה.

מקסימו במחצית לא טובה.
קו הגנה פשוט לא טוב, אבל גם סובלים מזה שאין קישור שיודע לסגור קווי מסירה.
אני אוהב את התנועה של יוני.
קאניונס, אימראן, גם גאנח וחטואל, הם שחקנים של כדור לרגל. יוני שונה כי הוא שחקן שגם עושה תנועה בלי הכדור. לפעמים מזלזלים בזה אבל התנועה הזאת מייצרת שטחים ומשחררת אחרים ועוזרת למצוא אופציות מסירה כשלפעמים הכל צפוף ותקוע.
ברור שהוא עוד בוסר בקבלת ההחלטות, במיוחד בשליש האחרון, אבל אני חושב שהוא חומר גלם מצוין ושבגלל שהוא עובד קשה זה כן מישהו שאפשר לפתח ולשפר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אם נפלנו בגישה במשחק הקודם - אז אתמול היא תוקנה .
היה כיף לצפות בהפועל באר שבע אתמול - מתקתקת את הכדור שזז למקומות הנכונים , מרגישים שיש מטרה ותכלית , מהלכים נבנים בצורה שבלונית ( חיובית - סימן שעבדו והתאמנו על זה ) ותבניתית , היישום טוב ובקיצור - היה שכל במשחק אתמול .

פרסונלית :
הראל שלום עם דקות טובות
מקסימו נגרר לפרובוקציה שעלתה לו בצהוב מוקדם וגרמה לו גם לא לחזור להגנה בזמן ולספוג את השער המצמק
אבועביד עם משחק סולידי ללא טעויות
גורדנה וספר לא היו נוכחים אתמול
תורג'מן היה סביר והורגש שהוא לא חד בסיומת ( לא משחק מספיק לדעתי - אנחנו מפספסים אותו )
מעל כולם - סטויאנוב עם שער המחזור ועבודה טובה ( טוב כ-10 או באגף שמאל בהתקפה - זהו !!! ) עומאר זה הקוסם החדש שלנו עם שער המחזור 2 ( כמה שכל , רגש וטכניקה ) ובישול וקיניונס הנהדר עם בישול .
מדמון שותף לראשונה מזה זמן רב וקיבל דקות משמעותיות ( 27 דקות ) , היה חף מטעויות והניע בצורה טובה .
בפעם השנייה העונה אני מוצא לנכון להחמיא לשופט ( הראשון היה יואב מזרחי מול ריינה בחוץ ) - גל לוי .
שיפוט נקי , ענייני , לא הורגש , שריקות מדוייקות , לא מתנשא ויהיר ( ה-VAR קצת הכשיל אותו עם הדחיפה ברחבה של שוקרני על עומאר אבל זו שריקה שהרוב לא היו לוקחים )

קהל : אמנם לא שברנו שיא שלילי העונה (שנקבע על 6155 צופים מול סכנין ) אך היינו קרובים אתמול - רק 7308 צופים . איפה אתם באר שבעים ????

דאגות להמשך ( כיאה להפועל באר שבע ) :
אליאסי כבר במהלך המשחק הרגיש את הברך וטופל , נקווה שפה זה נגמר
קיניונס הרגיש את השריר ( לא ברור איזה - במגרש ראיתי שזה השוק , באתרים רשום ירך אחורי , נקווה שזה משהו קליל )
שלום גם כן עם מתיחה
נאחל כמובן גם רפואה שלמה לאנדרה פוקו ששוחרר מסורוקה אחרי 3 ימי אשפוז ( מישהו יודע מה קרה לו ? )

צהובים/אדומים :
לופז ייעדר גם מהמשחק הבא מול מכבי ת"א ( זכר לכרטיס אדום שני העונה ) ויחזור למעשה מול מכבי חיפה בבית . מעבר לכך הוא סוחב 8 צהובים ויהיה חייב לקבל מול מכבי חיפה את הצהוב ה-9 כדי להעדר מול סכנין במחזור הסיום ולא חלילה מגמר הגביע !!! .
גורדנה ואליאס עם צהוב 8 ואם יקבלו מול מכבי ת"א ייעדרו מול מכבי חיפה . גם הם כמו לופז חייבים לקבל מול מכבי חיפה את הצהוב ה-9 !!!
טיבי ושמיר חוזרים לסגל .

הפנים לבלומפילד
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 מאי 2024, 00:04
קאניונס, אימראן, גם גאנח וחטואל, הם שחקנים של כדור לרגל. יוני שונה כי הוא שחקן שגם עושה תנועה בלי הכדור. לפעמים מזלזלים בזה אבל התנועה הזאת מייצרת שטחים ומשחררת אחרים ועוזרת למצוא אופציות מסירה כשלפעמים הכל צפוף ותקוע.
ברור שהוא עוד בוסר בקבלת ההחלטות, במיוחד בשליש האחרון, אבל אני חושב שהוא חומר גלם מצוין ושבגלל שהוא עובד קשה זה כן מישהו שאפשר לפתח ולשפר.
פשש, ימי המשיח היגיעו, אני מסכים איתך בפעם השניה ועוד באותו היום 😆

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 מאי 2024, 00:04
אני לגמרי מסכים, גם ספר עושה תנועה טובה והוא גם נוטה לא לאנוס את הכדור שז הטוב.
אבל שניהם עדיין מאוד בינוניים עם הכדור ברגל.

מסכים שיוני בסה"כ הוא כלי לא רע בסגל וממלא כמה תפקידים, וכתבתי את זה גם בתגובה האחרונה שלי.
הציפייה שלי עדיין שהוא יגרום לכך שנגיד עליו מילים טובות על היכולת ולא רק על המסביב. העונה זה כבר לא יקרה.
עם הבנת המשחק שלו, לצערי אני בספק אם גם זה יקרה בעתיד. נקווה לשיפור.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הייתי מתקן לגבי ספר.
הוא לא רק נוטה לא לאנוס את הכדור, אלא נוטה להיפטר ממנו. לא מסוגל להחזיק ברגל יותר משתי שניות.
האמת שקצת מביך לראות את זה לפעמים.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
10 מאי 2024, 11:23
הייתי מתקן לגבי ספר.
הוא לא רק נוטה לא לאנוס את הכדור, אלא נוטה להיפטר ממנו. לא מסוגל להחזיק ברגל יותר משתי שניות.
אני דווקא אוהב שחקנים שלא מחזיקים כדור ברגל ומעכבים את המשחק. הדאבל עם חטואל למשל שנגמר בבעיטה לא מספיק טובה של האחרון, שחקן שנוטה לסבך ולאנוס כדור כמו גאנח או סטויאנוב אני בספק אם עושה את הדאבל בצורה פשוטה וטובה ככה. בעיניי זה היה התקפה קלאסית למשחק של תנועה נכונה, משחק פשוט וטוב. התקפה יפה מאוד.
גם מבחינה טכנית, לקבל ולשחרר מהר זה הרבה יותר קשה מאשר להחזיק כדור ולאנוס אותו.
חושב שצריך שחקנים גם כאלה וגם כאלה, שדיינר ועומאר על המגרש, זה הרבה פחות מורגש כי הם כן מסוגלים ויודעים להחזיק כדור. שזה היה בלעדיהם זה בהחלט היה קשה לצפייה. אז זה תלוי בהרכב ובציוותים.
ספר בעיניי הוא שחקן שצריך במשחק להביא בעיקר את התנועה לעומק, ופעולות של הכנסת כדור לרחבה\בעיטה מרחוק בשליש האחרון ועל פי זה לשפוט. משחק תכליתי, ישיר, חד. לא בונה משחק, לא שחקן אגף, לא צריך שיעשה דריבל או איזה פס על הארץ ששובר קווים. לא נכון לשפוט אותו לפי פעולות כאלה, כי אין לו את זה.
הוא פשוט לא עושה את זה מספיק באיכות טובה בזמן האחרון.
עם דיינר ועומאר בהרכב הם גם די דורכים לו על הרגליים, בשמאל על הקו הוא פחות אפקטיבי. זה קצת בעיה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
10 מאי 2024, 11:20
אני לגמרי מסכים, גם ספר עושה תנועה טובה והוא גם נוטה לא לאנוס את הכדור שז הטוב.
אבל שניהם עדיין מאוד בינוניים עם הכדור ברגל.

מסכים שיוני בסה"כ הוא כלי לא רע בסגל וממלא כמה תפקידים, וכתבתי את זה גם בתגובה האחרונה שלי.
הציפייה שלי עדיין שהוא יגרום לכך שנגיד עליו מילים טובות על היכולת ולא רק על המסביב. העונה זה כבר לא יקרה.
עם הבנת המשחק שלו, לצערי אני בספק אם גם זה יקרה בעתיד. נקווה לשיפור.
בקשר לספר, לדעתי ראינו את זה בשער השלישי שנפסל (שאני לא בטוח שהיה נבדל), כשהוא חטף את הכדור ושיחרר לקאניוס שבישל לתורג'מן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

ForeverRed כתב:
10 מאי 2024, 11:23
הייתי מתקן לגבי ספר.
מבין מה שאתה אומר , חושב דווקא שאתמול הוא שיחרר אותנו מלחץ של ריינה באמצע בעיקר וניסה לשחק לעומק לא מעט . הבעיה העיקרית שלנו זה שכמו שאחרים כתבו בעבר יש יותר מדי שחקנים בקבוצה שאוהבים לקבל את הכדור לרגל ולא משחקים לעומק. אתמול זה בלט מאוד בגלל כמות הבעיטות מחוץ לרחבה שהיו במשחק, שזו דרך להתגבר על הבעיה הזאת אבל לא כל זה ילך לך כל משחק .
משהו יצטרך להשתנות בהתקפה לשנה הבאה .

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אני אהבתי את המשחק של ספר. בהתקפה הפעולה האחרונה שלו הייתה רעה אבל עשה עבודה טובה בלחץ, שחרור מהיר של של הכדור ובעיקר היה נחמד לראות איך הוא מפנה את הבמה לקניונס באגף ימין.
רק ככה הוא יחזור לעניינים. גם חטואל במשחקים האחרונים נכנס קבוצתי ונותן אפילו עבודה בהגנה. נקווה שלפחות אחד משניהם יצליח לשים גול-שניים עד הגמר, צריך אותם בכושר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
10 מאי 2024, 11:35
אני דווקא אוהב שחקנים שלא מחזיקים כדור ברגל ומעכבים את המשחק. הדאבל עם חטואל למשל שנגמר בבעיטה לא מספיק טובה של האחרון, שחקן שנוטה לסבך ולאנוס כדור כמו גאנח או סטויאנוב אני בספק אם עושה את הדאבל בצורה פשוטה וטובה ככה. בעיניי זה היה התקפה קלאסית למשחק של תנועה נכונה, משחק פשוט וטוב. התקפה יפה מאוד.
גם מבחינה טכנית, לקבל ולשחרר מהר זה הרבה יותר קשה מאשר להחזיק כדור ולאנוס אותו.
חושב שצריך שחקנים גם כאלה וגם כאלה, שדיינר ועומאר על המגרש, זה הרבה פחות מורגש כי הם כן מסוגלים ויודעים להחזיק כדור. שזה היה בלעדיהם זה בהחלט היה קשה לצפייה. אז זה תלוי בהרכב ובציוותים.
ספר בעיניי הוא שחקן שצריך במשחק להביא בעיקר את התנועה לעומק, ופעולות של הכנסת כדור לרחבה\בעיטה מרחוק בשליש האחרון ועל פי זה לשפוט. משחק תכליתי, ישיר, חד. לא בונה משחק, לא שחקן אגף, לא צריך שיעשה דריבל או איזה פס על הארץ ששובר קווים. לא נכון לשפוט אותו לפי פעולות כאלה, כי אין לו את זה.
הוא פשוט לא עושה את זה מספיק באיכות טובה בזמן האחרון.
עם דיינר ועומאר בהרכב הם גם די דורכים לו על הרגליים, בשמאל על הקו הוא פחות אפקטיבי. זה קצת בעיה.
במקרה של ספר הסגנון הזה נובע ממגבלה ברורה.
הוא פשוט לא מסוגל. לפעמים משחרר כדור מהר לאופציה הקרובה ביותר על חשבון מהלכים בונים ששווים פי כמה.
לי מאוד קשה עם זה. לא מתחבר.

לקראת השנה הבאה אני נוטה לוותר עליו, להביא במקומו אגף שמאל זר חנזיר שיביא תכונות שחסרות, מהירות, תנועה לעומק, תכליתיות. זה יאזן פלאים את הקבוצה.
כרגע יש כמה שמחזיקים באותן תכונות/דורכים על אותה בלטה.

שלח תגובה