הפועל באר שבע - מכבי נתניה ד’ 20:30 24.04.24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע - מכבי נתניה ד’ 20:30 24.04.24

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
27 אפריל 2024, 12:47
לא מקבל את זה.
עד לפני כמה ימים אף אחד לא הבין מה אימראן עושה פה ומי זה קיניונס. ספר כבר חודשים עם יכולת של ליגה לאומית. פוקו שבוע כן שבועיים לא. על ארתור עדיף לא לדבר.

אם המדד הוא הכישלון של אחרים אז מצבנו טוב.
אם באמת יש רצון להתקדם, אי אפשר להסתפק במעט הזה, בטח בהינתן שאנחנו לא חלק מהמשחק על ישראלים בכירים ואפילו לא קרובים להיות.

להשאיר שחקן על סמך חצי שעה אחרי שהסריח את הדשא והיה לא מחויב כל העונה - זו מאניה דיפרסיה קלאסית. יום אחד שולחים הביתה ויום אחרי מדובר בכוכב כדורגל.

ואחר כך מתפלאים למה התקרה שלנו היא מקום 3.
הסיבה שהפועל בש לא מצליחה עם זרים היא בדיוק בגלל התפיסה הזאת.
חוסר הסבלנות והדרישה המיידית להצלחה זה האוייב הגדול ביותר לשחקן זר.
אם אני לוקח היום את כל השישה,לטעמי אין נפילה עם אף אחד מהם וזה לא בגלל החצי גמר זה בגלל העובדה שאף אחד מהם לא באמת קיבל מספיק דקות בשביל להוכיח עצמו.
אתה עוקץ את העניין של עימראן מחוסר הבנה, שחקן מוסלמי שמגיע מלחמה שנפתחת,הפגנות בכל העולם,לחץ של המשפחה.
מה מזה עברת בחייך שאתה יכול לשפוט מישהו בכזאת קלות?
קניונס מראש נראה פרוספקט מאוד מעניין,הצלחה או כישלון שלו תלוי אך ורק בהתאקלמות שלו כאן.
ושוב, שחקן שמגיע מדרום אמריקה לא יצא משם מעולם,מגיע למדינה חדשה,שפה חדשה,תרבות חדשה וצריך זמן,ים של זמן.
ספר מראש הובא לכאן כסוג של השקעה לעתיד,שחקן צעיר עם פוטנציאל שבשורה התחתונה נתן עונה מעבר לציפיות.
אין לכם סבלנות,היד שלכם על ההדק כל הזמן ואח״כ מתפלאים למה הם לא מצליחים.
לצערי המועדון גם הוא כושל לחלוטין בעניין הזה,חותך מהר,מקבל החלטות מהרגש ולא ראציונלי.
אם כל שנה נתחיל להחליף כאן זרים בלי הכרה אז התקרה שלנו תהיה מקום שלישי במקרה הטוב,קבוצה צריכה להתחבר ולדעתי יש בסיס מצויין לשנה הבאה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
27 אפריל 2024, 13:03
אם אני לוקח היום את כל השישה,לטעמי אין נפילה עם אף אחד מהם וזה לא בגלל החצי גמר זה בגלל העובדה שאף אחד מהם לא באמת קיבל מספיק דקות בשביל להוכיח עצמו.
אתה עוקץ את העניין של עימראן מחוסר הבנה, שחקן מוסלמי שמגיע מלחמה שנפתחת,הפגנות בכל העולם,לחץ של המשפחה.
קניונס מראש נראה פרוספקט מאוד מעניין,הצלחה או כישלון שלו תלוי אך ורק בהתאקלמות שלו כאן.
ושוב, שחקן שמגיע מדרום אמריקה לא יצא משם מעולם,מגיע למדינה חדשה,שפה חדשה,תרבות חדשה וצריך זמן,ים של זמן.
ספר מראש הובא לכאן כסוג של השקעה לעתיד,שחקן צעיר עם פוטנציאל שבשורה התחתונה נתן עונה מעבר לציפיות.
לצערי המועדון גם הוא כושל לחלוטין בעניין הזה,חותך מהר,מקבל החלטות מהרגש ולא ראציונלי.
אם כל שנה נתחיל להחליף כאן זרים בלי הכרה אז התקרה שלנו תהיה מקום שלישי במקרה הטוב,קבוצה צריכה להתחבר ולדעתי יש בסיס מצויין לשנה הבאה.
לא גבר, זה לא קשור לחוסר סבלנות.
תראה לי זר אחד שהיית חסר סבלנות כלפיו והצליח במקום אחר חוץ מאספריה שידענו מראש שהוא שחקן כדורגל.
כולם נכשלו. היו חסרי מושג לפני ונשארו כאלה גם אחרי.
אם היו כמה כאלה שהצליחו איפשהו, היה מקום לטענה שלך.

ובוא נדייק, הבעיות עם אימראן התחילו לפני המלחמה.
רובן לא קשורות בכלל לפוליטיקה.
כששיחק לא פגע. כשלא שיחק זה היה בגלל סיבות שונות ומשונות. לקחת אחד כזה, חסר מחויבות שלא ברור מה היכולת שלו, אחרי עונה שלמה של כדורגל ולתת לו להמשיך בגלל חצי שעה טובה - זה בדיוק מה שיביא אותך לאבדון.
אני לא פוסל אותו. רק אומר שיש לו עוד מה להוכיח עד סוף העונה וזה נכון גם לזרים האחרים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
27 אפריל 2024, 13:03
עדיין לא קראתי כאן אחד שקורא להחליף את כולם בקיץ, זה לא פרקטי ולא כלכלי לנו. זר אחד/שניים מקסימום (תלוי בהחלטה של לופז) והיתר ישראלים

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
27 אפריל 2024, 13:33
לא גבר, זה לא קשור לחוסר סבלנות.
תראה לי זר אחד שהיית חסר סבלנות כלפיו והצליח במקום אחר חוץ מאספריה שידענו מראש שהוא שחקן כדורגל.
כולם נכשלו. היו חסרי מושג לפני ונשארו כאלה גם אחרי.
אם היו כמה כאלה שהצליחו איפשהו, היה מקום לטענה שלך.

ובוא נדייק, הבעיות עם אימראן התחילו לפני המלחמה.
רובן לא קשורות בכלל לפוליטיקה.
כששיחק לא פגע. כשלא שיחק זה היה בגלל סיבות שונות ומשונות. לקחת אחד כזה, חסר מחויבות שלא ברור מה היכולת שלו, אחרי עונה שלמה של כדורגל ולתת לו להמשיך בגלל חצי שעה טובה - זה בדיוק מה שיביא אותך לאבדון.
אני לא פוסל אותו. רק אומר שיש לו עוד מה להוכיח עד סוף העונה וזה נכון גם לזרים האחרים.
בוא נגיד שכדורגל אני רואה קצת לפני שנולדת מבלי חלילה לזלזל ולהגיד שעל חצי שעה טובה אני משאיר זר זה קצת מעליב.
יש שחקנים שלוקח להם זמן להיכנס לעיניינים,לא כולם זה זוסוואה.
כל הזרים שהביאה ב״ש בשנה האחרונה הם שחקנים שנחשבו טובים בקבוצותיהם ובעלי יכולת טובה ולכן אין שום סיבה שלא יצליחו כאן.
וזה אגב השינוי שהיה כאן בגזרת הזרים, מכאלה שהיו ״פוטנציאל לא ממומש״ וחשבו שיפרצו כאן, הבאת שחקנים בשלים יותר.
גם פוקו,גם אימראן וגם קניונס הם כאלה.
וכן, ברור שהם ימשיכו להיבחן עד סוף העונה,אם ימשיכו באותה יכולת לא תהיה שאלה בכלל,אם זה היה חד פעמי זאת בעיה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Red Tiger כתב:
27 אפריל 2024, 14:49
בוא נגיד שכדורגל אני רואה קצת לפני שנולדת מבלי חלילה לזלזל ולהגיד שעל חצי שעה טובה אני משאיר זר זה קצת מעליב.
יש שחקנים שלוקח להם זמן להיכנס לעיניינים,לא כולם זה זוסוואה.
כל הזרים שהביאה ב״ש בשנה האחרונה הם שחקנים שנחשבו טובים בקבוצותיהם ובעלי יכולת טובה ולכן אין שום סיבה שלא יצליחו כאן.
וזה אגב השינוי שהיה כאן בגזרת הזרים, מכאלה שהיו ״פוטנציאל לא ממומש״ וחשבו שיפרצו כאן, הבאת שחקנים בשלים יותר.
גם פוקו,גם אימראן וגם קניונס הם כאלה.
וכן, ברור שהם ימשיכו להיבחן עד סוף העונה,אם ימשיכו באותה יכולת לא תהיה שאלה בכלל,אם זה היה חד פעמי זאת בעיה.
סיבות לא חסרות.
ליגות חלשות, תפקיד משני לאורך הקריירה בקבוצות שלהם.
בסוף כל זר שמגיע לפה הוא הימור גדול וכך גם סיכויי ההצלחה.

אימראן פה עונה שלמה ולכן אני מפריד אותו מאחרים.
להפוך אותו לשחקן אחרי הגביע, כשעד לפני כמה ימים כבר שלחו אותו הביתה, תסלח לי - זה לא רציני.
ושים לב שאני לא מדבר על הכישרון שלו, אלא על ההתאמה, החיבור והסגנון. את זה אי אפשר לקבוע כרגע לגביו, וכך לגבי שניים אחרים לפחות.
כישרונות על העץ יש מספיק. אנחנו צריכים יותר מזה או שלעולם לא נתקדם כמועדון.

בקיצור, נמתין לסוף העונה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

שלחו אותו הביתה כי גם במשחקים עם הרכב משני, כמו נגד חיפה, המאמן העדיף לעלות עם 8 שחקני הגנה ולא לתת לו צ'אנס.
שזה המצב, למה שזה ישתנה?
זה משדר שזה אבוד, המאמן מהסיבות שלו לא מאמין בו.

מבחינת כדורגל אני לא חושב שזה כל כך קשה לראות שלעומאר יש יכולות שיכולות להוסיף.
מה להוסיף, כמה להוסיף, לא שיחק מספיק דקות וגם לא מספיק בסיטואציה שטובה לו כדי שנדע.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

עומאר פה עונה שלמה אבל בקושי שיחק גם מסיבות מקצועיות וגם מסיבות שאינן מקצועיות.
גם באשמתו וגם באשמת הצוות המקצועי(שגם הרכיב אותו לעיתים באגף).

אני חושב שאפשר להגיד בבירור שכדורגל יש ולא מעט. הוא לא זר למקצוע כמו זרים אחרים שנחתו כאן בשנים האחרונות.
עכשיו יש לנו אופציה להמשיך לתת לו לעלות כמחליף ולא לדעת מה הוא באמת שווה עד שניפרד בקיץ, או לתת לו הרכב עד סוף העונה כדי לבחון האם יש משהו שאפשר לבנות עליו לעונה הבאה.

כמובן יש את העניין של הרצון וההתאמה. זה כבר ברדה יודע יותר טוב מאיתנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
27 אפריל 2024, 16:36
שלחו אותו הביתה כי גם במשחקים עם הרכב משני, כמו נגד חיפה, המאמן העדיף לעלות עם 8 שחקני הגנה ולא לתת לו צ'אנס.
שזה המצב, למה שזה ישתנה?
זה משדר שזה אבוד, המאמן מהסיבות שלו לא מאמין בו.

מבחינת כדורגל אני לא חושב שזה כל כך קשה לראות שלעומאר יש יכולות שיכולות להוסיף.
מה להוסיף, כמה להוסיף, לא שיחק מספיק דקות וגם לא מספיק בסיטואציה שטובה לו כדי שנדע.
תשמע, באמת שקשה לקרוא את זה.
אתה סימנת את ברדה כמקור לכל הצרות של הקבוצה וזהו.
מה עם הצד של השחקן? לא יכול להיות שכולם אשמים חוץ ממנו בחוסר ההשתלבות שלו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
27 אפריל 2024, 18:31
לשחקן הזר יש נסיבות מקלות לפחות בעונה הראשונה בטח שפורצת מלחמה באמצע החיים מבחינתו( שניים התחפפו והוא לא)

וגם למאמן יש חלק באי השתלבות שלו אבל בגדול ככה דברים התגלגלו ובכל מקרה חסר לנו קשר לאמצע ואם צריך לוותר על מישהו אני מוותר כליו

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
27 אפריל 2024, 18:31
חושב שדי ציינתי עובדות, הוא לא קיבל דקות והעדיפו לעלות עם הרכבים שאין להם סיכוי לעבור את החצי במשחק מסודר מאשר לתת לו חולצה.
לא נכנסתי ללמה, אולי הצדק עם ברדה. אני לא נמצא באימונים כדי לדעת מה המחויבות של השחקן.

אבל נשים את זה בצד, זה מאחורינו ולא חייב להגיע להסכמה.
חושב שההרכב מעתה ועד סוף העונה ברובו די ברור לכולם. לא קיבלנו מספיק מידע על כל מיני שחקנים, כל אחד וסיבותיו שלו. הגענו לנקודה בעונה שהגיע הזמן לקבל מענה כלשהו לנקודות האלה.
בעיניי זה ההרכב שצריך לרוץ:

אליאסי
לופז, ויטור, טיבי, סטויאנוב\מקסימו
פוקו, גורדנה
גאנח, עומאר, דיינר
ארתור

ברור שיכול להיות שינויים פה ושם, אבל זה התמונה בגדול.
אנחנו צריכים לדעת מה שווה פוקו בקישור, מה שווה עומאר בקישור, מה שווה הקומבינציה של שניהם יחד עם גורדנה, מה שווה דיינר ומה שווה ארתור.
חושב שעל זה תהיה הסכמה די רחבה.
הייתי גם רוצה גם לראות את דיינר בשמאל, ואת ספר בימין עם סטויאנוב מגן. לראות איך זה נראה.

אם מפה נמשיך עם פוקו מגן, סטויאנוב וספר פותחים בהתקפה, ובדש מקבל קרדיט נרחב שהוא כשיר..
מקווה ומאמין שזה לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
27 אפריל 2024, 21:49
חושב שדי ציינתי עובדות, הוא לא קיבל דקות והעדיפו לעלות עם הרכבים שאין להם סיכוי לעבור את החצי במשחק מסודר מאשר לתת לו חולצה.
לא נכנסתי ללמה, אולי הצדק עם ברדה. אני לא נמצא באימונים כדי לדעת מה המחויבות של השחקן.

חושב שההרכב מעתה ועד סוף העונה ברובו די ברור לכולם. לא קיבלנו מספיק מידע על כל מיני שחקנים, כל אחד וסיבותיו שלו. הגענו לנקודה בעונה שהגיע הזמן לקבל מענה כלשהו לנקודות האלה.

אליאסי
פוקו, גורדנה
גאנח, עומאר, דיינר
ארתור

אנחנו צריכים לדעת מה שווה פוקו בקישור, מה שווה עומאר בקישור, מה שווה הקומבינציה של שניהם יחד עם גורדנה, מה שווה דיינר ומה שווה ארתור.
הייתי גם רוצה גם לראות את דיינר בשמאל, ואת ספר בימין עם סטויאנוב מגן. לראות איך זה נראה.

אם מפה נמשיך עם פוקו מגן, סטויאנוב וספר פותחים בהתקפה, ובדש מקבל קרדיט נרחב שהוא כשיר..
בשעה טובה, הגענו להסכמה :)
נראה אם ברדה חושב כמונו (בכפוף לאילוצים).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:
27 אפריל 2024, 10:03
בשולי הדברים
איתן אזולאי שניסה לגנןב את בקבוק המים של מרציאנו כדי לשבש לנו פנדלים זה אחד הדברים הכי לא ספורטיביים ששמעתי לאחרונה.

חרוואת בשקל שמונים🤮
הבנו את זה עוד מחגיגות השער המתריסות שלו

delta7 כתב:
27 אפריל 2024, 10:38
מעשה מלוכלך ולא ספורטיבי אבל מה למשטרה ולזה? אין למשטרה במה להתעסק?

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אורי אדום בנשמה כתב:
27 אפריל 2024, 23:04
חרוואת בשקל שמונים🤮
הבנו את זה עוד מחגיגות השער המתריסות שלו

1+
משטרה כי זה גניבה.
ואם תלך להתאחדות יעשו ממך טיארה. צריך פה מהלך עם שיניים כדי שילמדו שלנו לא עושים את זה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:
27 אפריל 2024, 23:10
משטרה כי זה גניבה.
ואם תלך להתאחדות יעשו ממך טיארה. צריך פה מהלך עם שיניים כדי שילמדו שלנו לא עושים את זה.

אחשלי,
אם אני החוקר תורן בתחנה ובאים לי עם סיפור כזה אינסטינקטיבית אני חושד שבאו להטריל אותי... ואם אני מבין שאשכרה הוא רציני? אני שולח אותו לתחנה מרכזית שיבדוק אם אני שם :ליצן:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב:
27 אפריל 2024, 21:49

אליאסי
פוקו, גורדנה
גאנח, עומאר, דיינר
ארתור

+1
אני אנבא עתידות שהטופ 11 לדעתי יהיה עם פוקו מגן ואליאס/שמיר בקישור לצד גורדנה.

ואני לא תופס בכלל משושן, כי במבחן השחקנות הוא לא שם, וגם פיזית הוא לא מקשה מספיק לדעתי על היריבה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה