הפועל פ"ת הפועל ב"ש, ד, 3.4, 19:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

Re: הפועל פ"ת הפועל ב"ש, ד, 3.4, 19:30

שליחה על ידי סימיוני »

לא יודע מה איתכם, אני מאושר עד הגג!
אני כבר אחרי דרינק האוזו עם אשכולית אדומה סחוטה. נסו ותיהמו.
נכנסתי הביתה עם הילדה ושרנו לאשתי: " את אצלי תמיד בלב, רק אותך אני אוהב. אלך איתך לכל מקום, אפילו עד הגיהינום".... היא ממש התרגשה!
ניצחון ברבע גמר קשה מאוד. בשיניים! איזה אושר!!!
יצאנו צרודים מהמשחק. איזה כיף לחגוג משהו אמיתי עם השחקנים. ועוד לראות יום קודם את מכבי עפים ולשמוע בסוף שחיפה מפסידים. תענוג חברים!!!
מהפך נעים, מהפך שמח!!! מה הוא רוצה מהפח?????

סמל אישי של משתמש
simply--red

שליחה על ידי simply--red »

שתי נקודות בקטנה

קהל= מטורף שאפו, איזו כמות ואיזה עידוד!
לקהל הזה מגיעה קבוצה שמשחקת כדורגל הרבה הרבה יותר טוב ממה שהיא נותנת כרגע

זרים- מאוד התאכזבתי מהם היום(מלבד פוקו)
ובכלל הם לא נראים כמי שאפשר לבנות עליהם שיובילו אותנו בעונה הבאה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
03 אפריל 2024, 22:00
אני רחוק מלזלזל במה שמנית כערך מוסף, שאני מסכים לגמרי שברדה מביא את הדברים האלה ובגדול.
אני לא מאמין במזל בכדורגל, ברור שכמה שאנחנו נראים רע, את הניצחונות אנחנו מגרדים פעם אחרי פעם, וזה שיטתיות ולא מקרה.
אני פשוט תוהה בקול אם זו הדרך, ואם זה הערך המוסף.

אני מרגיש שאני יכול לתת על זה מגילה אז אנסה מאוד לקצר:
1. במועדון שיש לו אוהדים לרצות, ורוצה להיות אטרקטיבי, צריך גם מסה מסוימת של בידור, של רגעים מלהיבים. לא חושב שזה קיים בנו העונה, ואני בספק לכמה זמן זה יחזיק.
זה צרות של עשירים, אבל אתה יכול לבלוע כדורגל כזה שאתה מריח תואר, כשאתה לא, אתה נהיה פריוולג וחוץ מהתוצאה רוצה גם דרך. ככה זה עובד.

2. אני תוהה אם אנחנו לא מציבים לעצמנו תקרת זכוכית.
אני חושב שאנחנו במלכוד, ברור שאנחנו לא בתקציבים של שני המכביות, והמקום הטבעי שלנו זה מקום 3.
השאיפה הזו כן לנסות להיות במרוץ לתחושתי גורמת לשים את התוצאה במרכז ולא את הדרך, ובסוף יוצא שתוצאתית אנחנו בסדר גמור ויותר מכך, אבל לטעמי מציבים תקרת זכוכית מאוד ברורה, שגם אם 2 היריבות יפשלו בענק, תואר לא נביא.
כי כדורגל כזה פשוט לא מביא אליפות. גביע אולי כן.
חושב שאם נשחרר מהאובססיה למאבק האליפות, ננסה לשחק כדורגל יותר יוזם, יותר דומיננטי, עם בניית משחק איכותית יותר, ונקבל את זה שלזמן מסוים אולי נתרחק מהצמרת כי נשלם על זה בתוצאות, הסיכוי שמשהו יתחבר בעונה מסוימת לתואר הוא גדול משמעותית מהמצב עכשיו.
יוסי יקר, אתה מכיר אותי לא מעט שנים ככותב בפורום.
האמן לי, אני האחרון שצריך להסביר לו את הדברים האלה.
כדורגל זה קודם כל בידור ואני מוצא את עצמי בעיקר סובל ומשתעמם העונה, ולא רק. כתבתי על כך אינספור פעמים בשנים האחרונות גם כשרבים לא הסכימו איתי.

יכול להיות שיש פער בצורה שבה אנחנו תופסים את הקבוצה. אני לא מאמין בסגל הזה. לדעתי הוא סביר פלוס במקרה הטוב. כשזאת נקודת הפתיחה, קשה לי לבוא בטענות למאמן. בסוף גם הוא בנאדם. יכול לעשות יותר? תמיד אפשר. וברור שמשהו בתפיסה שהתחיל איתה את הדרך השתנה לרעה. כשיקבל כלים שמסוגלים לייצר את הכדורגל שאנחנו מדברים עליו, מבטיח להיות הראשון לזעוק את הדברים שאתה מדבר עליהם. עד אז, מעדיף לכוון את החיצים לצורת העבודה שמציבה לנו תקרת זכוכית של מקום שלישי וגביע. אנחנו שווים יותר מזה.

הנקודה השנייה היא מורכת נורא וקשה לזקק אותה לתשובה אחת ברורה. אתה אף פעם לא באמת יודע. זה גלגל שכל מרכיב משפיע על המרכיבים האחרים.
נתניה לדוגמא, חרטה על דגלה כדורגל אנרגטי, לוחץ והתקפי. קשה לי להאמין שהאוהדים מרוצים מהתוצאות.
מצד שני יש את הפועל באר שבע שמביאה תוצאות עם כדורגל רע, עושה סולד אאוט מנויים עם הצהרות פומפוזיות ואז מוכרת את הכוכבים הכי גדולים שלה.
אני חושב שצריך להתחיל מלדבר בצורה כנה לאוהדים.
משם להתקדם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
03 אפריל 2024, 22:00
אני רחוק מלזלזל במה שמנית כערך מוסף, שאני מסכים לגמרי שברדה מביא את הדברים האלה ובגדול.
אני לא מאמין במזל בכדורגל, ברור שכמה שאנחנו נראים רע, את הניצחונות אנחנו מגרדים פעם אחרי פעם, וזה שיטתיות ולא מקרה.
אני פשוט תוהה בקול אם זו הדרך, ואם זה הערך המוסף.

אני מרגיש שאני יכול לתת על זה מגילה אז אנסה מאוד לקצר:
1. במועדון שיש לו אוהדים לרצות, ורוצה להיות אטרקטיבי, צריך גם מסה מסוימת של בידור, של רגעים מלהיבים. לא חושב שזה קיים בנו העונה, ואני בספק לכמה זמן זה יחזיק.
זה צרות של עשירים, אבל אתה יכול לבלוע כדורגל כזה שאתה מריח תואר, כשאתה לא, אתה נהיה פריוולג וחוץ מהתוצאה רוצה גם דרך. ככה זה עובד.

2. אני תוהה אם אנחנו לא מציבים לעצמנו תקרת זכוכית.
אני חושב שאנחנו במלכוד, ברור שאנחנו לא בתקציבים של שני המכביות, והמקום הטבעי שלנו זה מקום 3.
השאיפה הזו כן לנסות להיות במרוץ לתחושתי גורמת לשים את התוצאה במרכז ולא את הדרך, ובסוף יוצא שתוצאתית אנחנו בסדר גמור ויותר מכך, אבל לטעמי מציבים תקרת זכוכית מאוד ברורה, שגם אם 2 היריבות יפשלו בענק, תואר לא נביא.
כי כדורגל כזה פשוט לא מביא אליפות. גביע אולי כן.
חושב שאם נשחרר מהאובססיה למאבק האליפות, ננסה לשחק כדורגל יותר יוזם, יותר דומיננטי, עם בניית משחק איכותית יותר, ונקבל את זה שלזמן מסוים אולי נתרחק מהצמרת כי נשלם על זה בתוצאות, הסיכוי שמשהו יתחבר בעונה מסוימת לתואר הוא גדול משמעותית מהמצב עכשיו.
היה לך את זה בנתניה בשנים האחרונות.
מינויים של מאמנים שונים עם ניסיון לחשוב מחוץ לקופסא.
סגנון לוחץ והרבה פעמים התקפי על גבול המופקר.
מה יצא מזה לאורך זמן?
אי אפשר לזכות באליפות עם הסגל הנוכחי לא משנה איזה כדורגל תשחק.
שנה שעברה בסמי אליניב חשב מחוץ לקופסא ונתנו משחק באמת יוצא דופן מבחינת לחץ ודומיננטיות ועדין הפסדנו כי אין לנו את השחקנים עם הניסיון הקילרים שיבואו למאני טיים ויקחו לך אליפות כמו ברדה ובוזגלו מול בית״ר בעונת האליפות הראשונה.
באמת נראה לך שמישהו יגיד משהו לזכות הניסיון של ברדה לשחק כדורגל אחר בכלים שיש לו אם תובס או תסיים במקום נמוך?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedDedic

שליחה על ידי RedDedic »

יש לי דעה/תיאוריה,לא יודע עד כמה יסכימו איתי אבל הנה:
ברדה מבין שיותר מדי עם הסגל הזה אי אפשר להוציא,אם הוא בכל משחק ינסה לשחק התקפי מאוד ולשטוף את הדשא מהר מאוד השחקנים יגיעו לפיק פיזי ומנטלי כי רובם לא בנויים לזה.
מה שהוא מנסה לעשות זה קצת כמו עם בכר והמשברים המזויפים שגורמים לקבוצות שלו לפרוח(רק שהן קצת יותר איכותיות מזה)רק לטווח ארוך,כלומר בחלק גדול מהמשחקים להוציא את התוצאה עם האופי ולשחק יחסית מבוקר,וזה יספיק כדי להגיע לתקרה שלנו ואולי קצת יותר ברוב הזמן.
תראו למשל איך ברוב המשחקים ברצף המטורף ההוא(וגם של שנה שעברה)מה שהביא את הניצחונות זה חצאי שעה של כדורגל מקסימום,היכולת אף פעם לא הייתה יציבה.
בקיצור הוא מנסה לשחק עם היכולת של הקבוצה כמה שהוא יכול בהתאם למה שהוא יודע שהיא מסוגלת.
אולי אני סתם מנסה להמציא כי זה התירוץ שלי להגן עליו אבל זה גם יכול להיות הסבר הגיוני.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

חולה על המנטרה על הכלים של ברדה שחוזרת על עצמה שוב ושוב.
זה מחזיק מים שאתה משחק מול מכבי או חיפה לא שאתה מגרד נצחונות מהאחרונה בטבלה או מול טבריה.
אנחנו כבר חודשיים שלושה לא משחקים כדורגל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יש להיות שמרן במשחקי נוקאאוט ויש לצאת בשן ועין בכל משחק גביע, גם כשזה מול פ"ת וטבריה.
ההכנה לא הייתה טובה כי לא הצלחנו לייצר עליונות על היריבה אפילו לרגע. זה לא אמור לקרות לא משנה איך תהפכו את זה.

אבל כמו שכבר ידוע לנו השלד הזה של ויטור-טיבי/עביד/בריירו-לופס-גורדנה-שמיר-אליאס יודע לגרד את הניצחונות גם כשזה מסריח וקשה.
בחצי נצטרך להעלות את הרמה לא משנה מי תהיה היריבה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לא צריך ללכת מקיצוניות אחת לשנייה.
נתניה מתנהלת כמועדון חסר מודעות, יהיר בקטע שהרעיון על צורת משחק חשובה מהכבוד של המועדון שרגיל לקבל 4+ בגלל צורת משחק חסרת מודעות לכלים שלו.

ברדה התחיל את דרכו כמאמן בז'אנר של נתניה, ועם הזמן זה הלך לצד השני, שהשיא זה העונה ולטעמי גם בבתים באירופה בזמנו, שבשל זהירות יתר, שלא לומר פחדנות, פספסנו עלייה. עם יותר אומץ זה יכל לקרות.
היןם הפוקוס הוא על תוצאה והרבה פחות על הדרך. כבר חודשיים אני שומע שלא נראים טוב וזה לא יספיק להמשך, אבל שום שינוי לא נעשה.
לא בטוח שהשינוי ישפיע לטובה, אבל זה לפחות סימן שמנסים וזה מפריע עד כדי צורך לעשות פעולה אקטיבית כדי לשפר.

בסוף אני חושב שמאמן חכם וטוב יודע למצוא את דרך המלך, ואני מאמין שברדה הוא כזה, וזה משהו שהוא עוד צריך לגבש עם עצמו עם הזמן והניסיון.
וזה נשמע כאילו כדורגל אטרקטיבי בהכרח גורר תוצאות רעות. זה ממש לא נכון, להפך.
כשאתה עליון במגרש, הסיכוי שהמשחק ילך לכיוונים שאתה רוצה הוא גדול יותר מאשר משחקים כמו היום למשל, שאתה מציל 3 פעמים מהקו ותלוי באם ורד יעשה מהלך מטומטם או לא. זה היגיון פשוט וברור.

לגבי הסגל, מה לדעתכם ייחשב כצורת עבודה נכונה?
משהו פרקטי. ועזבו דיבורים על שכר.
המסקנה המדהימה שבשכר של חצי מיליון יורו ודמי העברה של 1.5 הסיכוי להביא מישהו טוב יותר גבוה מאשר העברה חופשית ושכר של 300, ברור גם לי.
אותי למשל הרבה יותר מעניין הפרופיל של השחקן מאשר כמה היא מרוויח.
הזרים האחרונים, פוקו, דיינר וארתור הם לדעתי כמה כיוונים טובים. עומאר הימור מעניין, אבל היה צריך לבוא מישהו יותר לידר, ופחות שחקן של 3-4 פעולות במשחק וזהו, כמו שהגדיר אותו יפה הפועלעולה. והלידריות נצרכת כי אין מספיק שחקנים טכניים בסגל הזה שיודעים להביא פעולה איכותית, אז עד שיש אחד כזה, מעדיף שיהיה אפילו טיפה פחות איכותי אך יותר מעורב, וזה עבודת פרופיל נטו.

על הקטע הפיזי, על האיטיות וחוסר האינטנסיסיות שFR דיבר פה כבר בקיץ, זה עוד דוגמא קלאסית לפרמטר בסיסי שפוספס בענק ואין לו שום קשר לתקציב.
פרמטר שנשמע פה פעם אחר פעם כתירוץ למה הסגל הזה גרוע ולא מאפשר כל מיני כיוונים מקצועיים.

אמרצי זאת בעבר, לדעתי לא באים שחקנים שיכולים לממש את צורת המשחק שברדה שואף אליה, וזה נטו סקאוטינג ובניית פרופיל.
כי אין לי ספק שברדה כן רוצה קבוצה יוזמת, אקטיבית, לוחצת שבונה משחק מאשר מה שרואים היום.

לגבי הכנות אני מסכים, אין טעם להשלות אף אחד בשקרים על אליפות, המטרה היא להיות הכי טוב שאפשר ולעבוד כדי לייצר עתיד טוב יותר. למה זה יספיק, זה לא תלוי רק בנו.
נערך לאחרונה על ידי yossi ב 03 אפריל 2024, 23:41, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אגב כפי שאנחנו לא חוסכים מברדה מחמאות כך גם בנוגע לביקורת.
הזכירו כאן שעם החומר הנוכחי אי אפשר להשיג יותר מדי, בסופו של יום מי הדמות המקצועית הבכירה במועדון כבר למעלה מ-5 שנים?
מי מאמן ובונה את הסגל כבר שנתיים וחצי?

זה לגמרי על אליה, יצא לי להסתכל עליו לא מעט היום, הוא דרש כל כך הרבה פעמים מהשחקנים לצאת ולדחוף קדימה אבל פשוט אין מי שיעשה את זה. יכול להיות שיש פער בין איך שברדה רוצה לשחק לבין השחקנים שהוא מביא. וזה חלק מתוקף היותו מאמן חדש יחסית וזה כמובן בסדר כל עוד המועדון לא מתרסק מקצועית.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אני בצד של אלו ששמחו להיות בחצי גמר כשהמכביות מודחות. סיכוי ממשי לתואר, מוקדמות ליגה אירופית שיכול לשבור את הדירוג שלנו שנהרס ולהגיע לשלב בתים משם יש לנו סיכוי לקבל כסף שיצמצם פערים.

מבחינת ברדה, לתת למרציאנו את ההרכב החלטה שתעשה טוב לאליאסי למשחק הבא וכן חשוב לתת לו אם הוא שוער גביעים וכן יהיה איתנו באירופה.יצאנו במזל עם זה כי מרציאנו עצמו פחד אלוהים, למה הוא לא יוצא לכדורים? חשבתי לעצמי, וגם הראה איטיות מבהילה ותגובה מהוססת ואיטית. משחק רגל אין מה לציין.

מיגל שיתק את באסי לחלוטין, היינו תלויים בפליימייקינג של טיבי וממנו הגיע המסירת מפתח לסחיטה של לופז מהזיכרון ביציע. אדיר. לופז? מדהים, אבל ברבע שעה שגנאח הפסיק לעזור לו ולופז עצמו התעייף, פת הכניסו לשם 2 זרים פיזיים וסיכנו מאוד. ברדה הגיב מאוחר עם החילוף של יוני. יעשה טוב ליוני להיות מורחק בגלל צהובים, מבזבז מצבים, זה כבר גול שני השבוע שיכל לעשות.
דלפ 1 - בדש שיחק טוב, סחט עבירות, פרץ וקשה לו לאבד כדורים.
דלפ 2 - לאימראן יש המון כדורגל, ובפעמים הבודדות ששמיר ואליאס מצאו אותו מקדימה הוא הראה ניצוצות של כוכב וצריך להמשיך לתת לו את המפתחות עד סוף העונה. אני אישית ראיתי שהוא מאוד רוצה ונתן מעצמו הכל ולא הלך לו, גרוש ללירה. צמא לגול.
שמיר אוויר. חלש מאוד. אליאס בא חריף, ונתן משחק מעולה.
שושן לא הורגש ולא זכה היום מספיק במאבקים, במשחק פתוח בכלל לא מעורב.
לגנאח היה מהלכים טובים, אבל גם עלה מחצית שניה מאוד עייף וצריך להמשיך לשלב אותו לאט.
מחליפים -
רותם לעומת שושן כן מעורב למרות שהוא לא 9. הוא אגב נכנס גם טוב והיה חסר לו גרוש ללירה.
קיניונס נכנס מפוזר והגנתית לא מתואם. פעם אחת יכל להוציא אותנו למתפרצת מהסרטים ולא עשה את זה. חבל.
פוקו אמאלה. ברוך שובך עם הגליצים של אספריה רק כדי להראות שהוא פסיכופט. התקפית ברדה ניסה אותו כאנסה אבל הוא לא.

בהרכב שברדה עלה היו 3 מובילי כדור לרגל, לדעתי ספסול של אחד מהם לטובת שחקן שכן עושה תנועה לעומק כמו יוני או רותם הם התאמות שברדה צריך לחשוב עליהם.
ההגנה בשליש מרכזי ולתת לפ"ת ליזום עבד מצוין, שוב עד הנקודה כשגנאח התעייף במחצית השנייה ואז ושוב זה כבר משחק 5 נראה לי שאני סופר שכל פעם הוא עובר ל3 אגרסיבים באמצע ועם זאת אנחנו מגנים הרבה פחות טוב כי הקשרי אמצע בורחים לאגפים ואנחנו עם בור באמצע.

מבחינת כדורגל רוני לוי אין מה להשוות. מה שכן מבחינת שחקנים, אמצע של גורדנה פוקו עומאר עם רותם ודיינר/בדש באגפים זה בעיניי ההרכב הכי טוב שאנחנו יכולים להציב כרגע וצריך לתת לזה הזדמנות ועם זה רואים כדורגל אחר לחלוטין.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לביקורת על רכש אני הרבה יותר יכול להתחבר.
בסוף בחירה נכונה היא יותר מחצי עבודה, וכאן ממשיכים להיכשל בזה שנה אחרי שנה אחרי שנה.
ברור שלברדה כסמכות המקצועית יש חלק בכך.
עוד יותר ברור שתהליך קבלת ההחלטות במועדון, כמו גם התקציב, מקשים על כל איש מקצוע שאימן כאן מאז האליפות האחרונה. כשהרשימות שלך מתחילות להיגמר אתה מוצא את עצמך מאלתר עם פרופילים שלא בדיוק תכננת מראש להביא. גם כאן, זה לא רק על ברדה אלא על המערכת כולה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
03 אפריל 2024, 23:35
לא צריך ללכת מקיצוניות אחת לשנייה.
נתניה מתנהלת כמועדון חסר מודעות, יהיר בקטע שהרעיון על צורת משחק חשובה מהכבוד של המועדון שרגיל לקבל 4+ בגלל צורת משחק חסרת מודעות לכלים שלו.

ברדה התחיל את דרכו כמאמן בז'אנר של נתניה, ועם הזמן זה הלך לצד השני, שהשיא זה העונה ולטעמי גם בבתים באירופה בזמנו, שבשל זהירות יתר, שלא לומר פחדנות, פספסנו עלייה. עם יותר אומץ זה יכל לקרות.
היןם הפוקוס הוא על תוצאה והרבה פחות על הדרך. כבר חודשיים אני שומע שלא נראים טוב וזה לא יספיק להמשך, אבל שום שינוי לא נעשה.
לא בטוח שהשינוי ישפיע לטובה, אבל זה לפחות סימן שמנסים וזה מפריע עד כדי צורך לעשות פעולה אקטיבית כדי לשפר.

בסוף אני חושב שמאמן חכם וטוב יודע למצוא את דרך המלך, ואני מאמין שברדה הוא כזה, וזה משהו שהוא עוד צריך לגבש עם עצמו עם הזמן והניסיון.
וזה נשמע כאילו כדורגל אטרקטיבי בהכרח גורר תוצאות רעות. זה ממש לא נכון, להפך.
כשאתה עליון במגרש, הסיכוי שהמשחק ילך לכיוונים שאתה רוצה הוא גדול יותר מאשר משחקים כמו היום למשל, שאתה מציל 3 פעמים מהקו ותלוי באם ורד יעשה מהלך מטומטם או לא. זה היגיון פשוט וברור.

לגבי הסגל, מה לדעתכם ייחשב כצורת עבודה נכונה?
משהו פרקטי. ועזבו דיבורים על שכר.
המסקנה המדהימה שבשכר של חצי מיליון יורו ודמי העברה של 1.5 הסיכוי להביא מישהו טוב יותר גבוה מאשר העברה חופשית ושכר של 300, ברור גם לי.
אותי למשל הרבה יותר מעניין הפרופיל של השחקן מאשר כמה היא מרוויח.
הזרים האחרונים, פוקו, דיינר וארתור הם לדעתי כמה כיוונים טובים. עומאר הימור מעניין, אבל היה צריך לבוא מישהו יותר לידר, ופחות שחקן של 3-4 פעולות במשחק וזהו, כמו שהגדיר אותו יפה הפועלעולה. והלידריות נצרכת כי אין מספיק שחקנים טכניים בסגל הזה שיודעים להביא פעולה איכותית, אז עד שיש אחד כזה, מעדיף שיהיה אפילו טיפה פחות איכותי אך יותר מעורב, וזה עבודת פרופיל נטו.

על הקטע הפיזי, על האיטיות וחוסר האינטנסיסיות שFR דיבר פה כבר בקיץ, זה עוד דוגמא קלאסית לפרמטר בסיסי שפוספס בענק ואין לו שום קשר לתקציב.
פרמטר שנשמע פה פעם אחר פעם כתירוץ למה הסגל הזה גרוע ולא מאפשר כל מיני כיוונים מקצועיים.

אמרצי זאת בעבר, לדעתי לא באים שחקנים שיכולים לממש את צורת המשחק שברדה שואף אליה, וזה נטו סקאוטינג ובניית פרופיל.
כי אין לי ספק שברדה כן רוצה קבוצה יוזמת, אקטיבית, לוחצת שבונה משחק מאשר מה שרואים היום.

לגבי הכנות אני מסכים, אין טעם להשלות אף אחד בשקרים על אליפות, המטרה היא להיות הכי טוב שאפשר ולעבוד כדי לייצר עתיד טוב יותר. למה זה יספיק, זה לא תלוי רק בנו.

אני חושב שתמיד צריך לזכור שיש גם מציאות.
זה מזכיר לי את הדיון על הרצון להביא לכאן תואם גורדנה רק זר. הרצון הוא אחלה אבל האם זה מציאותי שקבוצה עם רף שכר של 300 אלף יורו, במדינה במלחמה, תצליח להביא לכאן בקיץ מישהו איכותי בפרופיל אולי הכי מבוקש היום בעולם הכדורגל?
כדי להביא לכאן את יוריס ואן אובריים, מכבי משלמת לו 420 אלף יורו עם מיסוי של ישראלי בחוזה לשלוש שנים.
כדי להביא לכאן את לורן אברג'ל, מכבי חיפה הייתה מוכנה לתת לו חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת בשכר של 600 אלף יורו לעונה עם מיסוי של ישראלי ולשלם עוד 1.3 מיליון יורו על הכרטיס.

מה כן החתמנו בכסף שלנו? את פוקו.
שהוא כמובן אחלה, ואם דיברת על אתלטיות, ומהירות, ופיזיות ואינטנסיביות הוא בדיוק זה.
אבל עדין, בכסף שאתה משלם, אתה יכול להביא קשר שיתן לך את זה, אבל מהצד השני לא יתן לך השתחררות מלחץ, ניהול משחק, משחק מסירות איכותי, הצטרפות מאחור ועוד הרבה מאוד דברים שאי אפשר לקבל בשכר שאתה משלם כי שחקן שיש לו גם וגם הביקוש שלו גבוה בהרבה התחרות גדולה בהרבה ולכן גם השכר שצריך לשלם לו הוא יותר גבוה ממה שאתה משלם.
בגלל זה אתה מקבל כל מיני אנסה כאלה שהיה מהיר ופיזי אבל בלי הבנת משחק ובלי סיומת, כי אם הייתה לו גם סיומת וגם הבנת משחק אז שוב הוא לא היה מגיע לישראל ואם כן מגיע היה לו ביקוש שהיה שולח אותו לליגות גדולות יותר בשכר ובעלות כרטיס שחקן גבוה יותר.
או שאתה מקבל ספר שיש לו יכולת מסירה טובה, ויכולת בעיטה טובה, אבל הוא לא מהיר, והוא לא פיזי.

המשחק אתמול היה מאוד מוגבל מבחינתנו, אבל שוב אני שואל, במציאות הקיימת, כשפוקו וגורדנה לא כשירים, איזה דומיננטיות ואיכות אתה יכול לייצר עם קישור של אליאס - שמיר - אימראן כשבצד ימין יש לך בלם שמשחק כמגן ימני הוא בכלל לא עולה?
עובדתית אחרי שפוקו וגורדנה נכנסו היה שינוי גדול אצלנו, גם באיכות המצבים וגם בקצב.
בסוף אתה מוגבל למשאבים שלך ולאיכות הסגל שלך.

קל מאוד לכתוב דברים בלי להתייחס למציאות, אבל בסוף איכות הכדורגל שלך, בטח לאורך זמן, מושפעת מאיכות הסגל שלך. ומי שמצפה לקבוצה שתקח אליפות או תתמודד על אליפות, שתהיה דומיננטית, עם ההתנהלות שלנו בשנים האחרונות בשוק ההעברות, מבחינת פרופיל הזרים והישראלים שאנחנו רוכשים והכסף שאנחנו משקיעים, הוא מתעלם מהמציאות.
אפשר לשחק כדורגל טוב יותר, אפשר לפתוח את העונה טוב יותר, אפשר תמיד להשתפר, אבל בסוף תמיד תהיה תקרת זכוכית שלא נצליח לשבור כי כדי לקחת אליפות צריך יותר משחקנים צעירים עם כישרון אבל שכולם בוסר ואף אחד מהם לא היה שחקן מוביל במאני טיים, וצריך זרים יותר איכותיים ויותר מובילים ממה שאנחנו מביאים והכסף שלנו מאפשר לנו להביא, וצריך רעב אמיתי לזכות באליפות, וזה גדול מכל מאמן שהיה או שיהיה כאן, כי מהצד השני ברדה עושה קסמים ועושה דברים שאף מאמן אחר בכדורגל הישראלי לא עושה, אבל בסוף כדי להיות אלוף צריך לרצות את זה יותר מכל דבר אחר, ולא בתחילת העונה כדי למכור מנויים ולשמור על המיתוג, אלא לכל אורך הדרך, וזה לא קיים אצלנו ולכן אנחנו נמשיך לדבר על ההרכב שעלה, ועל דקות פחות טובות, וסגנון פחות טוב במשחקים מסוימים, ושחקן רכש כושל כזה או אחר, אבל זה רק התוצאה של ההתנהלות שלנו, כי בסוף אם הסגל שלך מוגבל בכל מיני נקודות גם הכדורגל שלך יהיה מוגבל בכל מיני נקודות כי בסוף גם המאמן מוגבל לסגל שיש לו ולכלים שיש לו כשהוא בונה את הסגל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אפריל 2024, 11:26
אני חושב שתמיד צריך לזכור שיש גם מציאות.
זה מזכיר לי את הדיון על הרצון להביא לכאן תואם גורדנה רק זר. הרצון הוא אחלה אבל האם זה מציאותי שקבוצה עם רף שכר של 300 אלף יורו, במדינה במלחמה, תצליח להביא לכאן בקיץ מישהו איכותי בפרופיל אולי הכי מבוקש היום בעולם הכדורגל?
כדי להביא לכאן את יוריס ואן אובריים, מכבי משלמת לו 420 אלף יורו עם מיסוי של ישראלי בחוזה לשלוש שנים.
כדי להביא לכאן את לורן אברג'ל, מכבי חיפה הייתה מוכנה לתת לו חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת בשכר של 600 אלף יורו לעונה עם מיסוי של ישראלי ולשלם עוד 1.3 מיליון יורו על הכרטיס.

מה כן החתמנו בכסף שלנו? את פוקו.
שהוא כמובן אחלה, ואם דיברת על אתלטיות, ומהירות, ופיזיות ואינטנסיביות הוא בדיוק זה.
אבל עדין, בכסף שאתה משלם, אתה יכול להביא קשר שיתן לך את זה, אבל מהצד השני לא יתן לך השתחררות מלחץ, ניהול משחק, משחק מסירות איכותי, הצטרפות מאחור ועוד הרבה מאוד דברים שאי אפשר לקבל בשכר שאתה משלם כי שחקן שיש לו גם וגם הביקוש שלו גבוה בהרבה התחרות גדולה בהרבה ולכן גם השכר שצריך לשלם לו הוא יותר גבוה ממה שאתה משלם.
בגלל זה אתה מקבל כל מיני אנסה כאלה שהיה מהיר ופיזי אבל בלי הבנת משחק ובלי סיומת, כי אם הייתה לו גם סיומת וגם הבנת משחק אז שוב הוא לא היה מגיע לישראל ואם כן מגיע היה לו ביקוש שהיה שולח אותו לליגות גדולות יותר בשכר ובעלות כרטיס שחקן גבוה יותר.
או שאתה מקבל ספר שיש לו יכולת מסירה טובה, ויכולת בעיטה טובה, אבל הוא לא מהיר, והוא לא פיזי.

המשחק אתמול היה מאוד מוגבל מבחינתנו, אבל שוב אני שואל, במציאות הקיימת, כשפוקו וגורדנה לא כשירים, איזה דומיננטיות ואיכות אתה יכול לייצר עם קישור של אליאס - שמיר - אימראן כשבצד ימין יש לך בלם שמשחק כמגן ימני הוא בכלל לא עולה?
עובדתית אחרי שפוקו וגורדנה נכנסו היה שינוי גדול אצלנו, גם באיכות המצבים וגם בקצב.
בסוף אתה מוגבל למשאבים שלך ולאיכות הסגל שלך.

קל מאוד לכתוב דברים בלי להתייחס למציאות, אבל בסוף איכות הכדורגל שלך, בטח לאורך זמן, מושפעת מאיכות הסגל שלך. ומי שמצפה לקבוצה שתקח אליפות או תתמודד על אליפות, שתהיה דומיננטית, עם ההתנהלות שלנו בשנים האחרונות בשוק ההעברות, מבחינת פרופיל הזרים והישראלים שאנחנו רוכשים והכסף שאנחנו משקיעים, הוא מתעלם מהמציאות.
אפשר לשחק כדורגל טוב יותר, אפשר לפתוח את העונה טוב יותר, אפשר תמיד להשתפר, אבל בסוף תמיד תהיה תקרת זכוכית שלא נצליח לשבור כי כדי לקחת אליפות צריך יותר משחקנים צעירים עם כישרון אבל שכולם בוסר ואף אחד מהם לא היה שחקן מוביל במאני טיים, וצריך זרים יותר איכותיים ויותר מובילים ממה שאנחנו מביאים והכסף שלנו מאפשר לנו להביא, וצריך רעב אמיתי לזכות באליפות, וזה גדול מכל מאמן שהיה או שיהיה כאן, כי מהצד השני ברדה עושה קסמים ועושה דברים שאף מאמן אחר בכדורגל הישראלי לא עושה, אבל בסוף כדי להיות אלוף צריך לרצות את זה יותר מכל דבר אחר, ולא בתחילת העונה כדי למכור מנויים ולשמור על המיתוג, אלא לכל אורך הדרך, וזה לא קיים אצלנו ולכן אנחנו נמשיך לדבר על ההרכב שעלה, ועל דקות פחות טובות, וסגנון פחות טוב במשחקים מסוימים, ושחקן רכש כושל כזה או אחר, אבל זה רק התוצאה של ההתנהלות שלנו, כי בסוף אם הסגל שלך מוגבל בכל מיני נקודות גם הכדורגל שלך יהיה מוגבל בכל מיני נקודות כי בסוף גם המאמן מוגבל לסגל שיש לו ולכלים שיש לו כשהוא בונה את הסגל.
בפעם ה1200, שחרר אותי מאליפות. אף אחד לא מצפה לזה או חושב שהסגל הזה מספיק טוב לזה.
מדיבורים על השכר שבענו. כמו שאמרו פה הרבה פעמים, זה תקף נגד חיפה ומכבי. יש לך תקציב גבוה בהרבה משאר הליגה, ואתה נגדם לאורך הרוב המוחלט של העונה לא מצליח לייצר דומיננטיות. מה התירוץ שם?
הרי אם התקרה שלך זה 300 לזר, שלהם זה 180. לפי התורה שלך, היינו אמורים לשלוט מולם בלי להתאמץ יותר מדי.
מול הפועל ירושלים, מכבי פ"ת, הפועל פ"ת, אשדוד, בית"ר ועוד. בפועל זה מאוד רחוק משם.

אנחנו לא טובים בזה נקודה.
אפשר לדון מקצועית למה, ואפשר שוב ושוב לקחת את זה לדיוני שכר לא מעניינים שמוצו ממזמן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
04 אפריל 2024, 13:47
בפעם ה1200, שחרר אותי מאליפות. אף אחד לא מצפה לזה או חושב שהסגל הזה מספיק טוב לזה.
מדיבורים על השכר שבענו. כמו שאמרו פה הרבה פעמים, זה תקף נגד חיפה ומכבי. יש לך תקציב גבוה בהרבה משאר הליגה, ואתה נגדם לאורך הרוב המוחלט של העונה לא מצליח לייצר דומיננטיות. מה התירוץ שם?
הרי אם התקרה שלך זה 300 לזר, שלהם זה 180. לפי התורה שלך, היינו אמורים לשלוט מולם בלי להתאמץ יותר מדי.
מול הפועל ירושלים, מכבי פ"ת, הפועל פ"ת, אשדוד, בית"ר ועוד. בפועל זה מאוד רחוק משם.

אנחנו לא טובים בזה נקודה.
אפשר לדון מקצועית למה, ואפשר שוב ושוב לקחת את זה לדיוני שכר לא מעניינים שמוצו ממזמן.
אבל שוב יוסי, אתה לא מחובר למציאות.
אתה מתייחס אלינו כאילו אנחנו איזה הפועל חדרה.
אצל רוב הקהל שלנו הציפיות הם אליפות או מאבק אליפות, לא פחות, בטח כשהמועדון מציב את זה כיעד כל קיץ כדי למכור מנויים ולשמור על המיתוג.
נראה לך באמת שהקהל וגם ההנהלה יסכימו לעונה פחות טובה מקצועית כדי לבנות קבוצה או כדי לנסות לשחק כדורגל אחר גם על חשבון תוצאות?
נראה לך שמישהו בקהל יקבל הפסד ביתי לקבוצה נחותה רק כי ניסית לשחק כדורגל אחר?
חלק מלהיות קבוצה גדולה עם קהל גדול וציפיות זה לחץ בלתי פוסק לייצר תוצאות. להגיד זה בסדר אם נקריב תוצאות בשביל בנייה או ניסיון לסגל כדורגל אחר זה לכל הפחות מאוד מאוד תמים.
ככה זה לא עובד בעולם האמיתי.

ואני גם לא מבין את הטענה השנייה שלך, אנחנו כרגע במקום השלישי, מרחק נקודות משמעותי מכל שאר הליגה מלבד הפועל חיפה, אז איך אפשר לטעון שהפער התקציבי שלך לא מורגש? למה כי במשחק נתון או דקות נתונות הם היו טובים ממך או שווים לך או דומיננטיים ממך?
קבוצה נמדדת לאורך זמן, וכרגע הטבלה מסודרת ( 1 - 4) בדיוק לפי תקציבי הקבוצות, לדעתך זה מקרי?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אפריל 2024, 14:20
אבל שוב יוסי, אתה לא מחובר למציאות.
אתה מתייחס אלינו כאילו אנחנו איזה הפועל חדרה.
אצל רוב הקהל שלנו הציפיות הם אליפות או מאבק אליפות, לא פחות, בטח כשהמועדון מציב את זה כיעד כל קיץ כדי למכור מנויים ולשמור על המיתוג.
נראה לך באמת שהקהל וגם ההנהלה יסכימו לעונה פחות טובה מקצועית כדי לבנות קבוצה או כדי לנסות לשחק כדורגל אחר גם על חשבון תוצאות?
נראה לך שמישהו בקהל יקבל הפסד ביתי לקבוצה נחותה רק כי ניסית לשחק כדורגל אחר?
חלק מלהיות קבוצה גדולה עם קהל גדול וציפיות זה לחץ בלתי פוסק לייצר תוצאות. להגיד זה בסדר אם נקריב תוצאות בשביל בנייה או ניסיון לסגל כדורגל אחר זה לכל הפחות מאוד מאוד תמים.
ככה זה לא עובד בעולם האמיתי.

ואני גם לא מבין את הטענה השנייה שלך, אנחנו כרגע במקום השלישי, מרחק נקודות משמעותי מכל שאר הליגה מלבד הפועל חיפה, אז איך אפשר לטעון שהפער התקציבי שלך לא מורגש? למה כי במשחק נתון או דקות נתונות הם היו טובים ממך או שווים לך או דומיננטיים ממך?
קבוצה נמדדת לאורך זמן, וכרגע הטבלה מסודרת ( 1 - 4) בדיוק לפי תקציבי הקבוצות, לדעתך זה מקרי?
אני אסכם שאתה כרגיל מגמד את זה שגם מול קבוצות כמו אשדוד והפועל ירושלים אתה מתקשה לעבור את החצי, כאילו אנחנו נותנים פרק זמן סביר של כדורגל נורמלי, ורק בדקות מסוימות היריב שווה או טוב יותר, ומעוות לחלוטין את התמונה.
מי שפה רואה משחקים ויודע מצוין על מה מדובר, מקום שלישי לא כזה מרגש אותי כשכל משחק אני יוצא מהאצטדיון עם הרגשה זיפט שצפיתי בעוד 90 דקות של כלום ושום דבר.
אז אולי תתיגו אותי כאיזה פריוולג, אחד שה1-0 הקטן לא מספיק לו. אז כן, שאין תואר על הפרק אני באמת כזה.
זה בדיוק אבל בדיוק אותה סיטואציה של רוני לוי, כל עוד הוא היה מקום ראשון כולם סתמו את האף כי המטרה מקדשת את האמצעים, שזה כבר "רק" מקום שני ואין תואר על השולחן אז הקהל יצא מהכלים, כי כבר אין מקום ראשון, ואין סיבה טובה ללמה צריך לסבול את הכדורגל הזה שבוע אחר שבוע.
אז ברדה זה לא רוני לוי, אבל הכדורגל העונה לא שונה בהרבה.
אז הדעות היו נחרצות יותר כי א' זה רוני לוי, ואולי כי היינו יותר קרובים לעידן השושלת. היום הסטנדרט ירד לרצפה, העיקר לנצח ולא מעניין שלא עוברים את החצי בדקות ארוכות גם מול יורדת ליגה.

ואמרתי כבר שביחס ליכולת התוצאות שלנו פנטסטיות. אנחנו מצליחים לגרד ניצחון אחר ניצחון כשהיכולת ברצפה.
על המשחק סכום אפס הזה שמנסים ליצור, כאילו כדורגל חיובי ויוזם יותר גורר בהכרח איבוד נקודות, אני אמנע מלהגיב.

שלח תגובה