הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד שבת 16.03.24 17:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד שבת 16.03.24 17:30

שליחה על ידי ForeverRed »

ReDo כתב:
18 מרץ 2024, 16:39
זה מדד אמיתי.
המדד הכי יבש והכי משקף.
קצת לעשות סדר-
עונה שעברה, 58 נק' 4 נק' מהפסגה.
לפני שתי עונות, 55 נק' 4 נק' מהפסגה.
עונה נוכחית - 49 נק' 13 נק' מהפסגה.

אולי מבחינתך זה המקום האידיאלי שלנו, בוייב ימי וסרמיל שכל דבר מעבר לפלייאוף עליון זה בונוס. המועדון כבר מזמן לא שם.
בעיניי אם אנחנו מגיעים לפלייאוף בלי שום סיכוי ריאלי לצלחת זה רחוק מאוד מלהיות ה"מיקום האידיאלי".
תרשה לי לתקן אותך.

האוהדים כבר מזמן לא שם.
המועדון, בשנים האחרונות, בהחלט מתנהל בצורה שמובילה לשם, מהתקציב ועד לפרטים הקטנים.

כך שאנחנו בהחלט במקום הראוי לנו.
גם אם קשה לקבל את זה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
18 מרץ 2024, 18:18
תרשה לי לתקן אותך.

האוהדים כבר מזמן לא שם.
המועדון, בשנים האחרונות, בהחלט מתנהל בצורה שמובילה לשם, מהתקציב ועד לפרטים הקטנים.

גם אם קשה לקבל את זה.
בדיוק.
בואו נגיד את האמת, אנחנו הרבה יותר קרובים לימי וסרמיל עם אלישע מאשר לימי טרנר עם בכר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ReDo כתב:
18 מרץ 2024, 16:39
אולי מבחינתך זה המקום האידיאלי שלנו, בוייב ימי וסרמיל שכל דבר מעבר לפלייאוף עליון זה בונוס. המועדון כבר מזמן לא שם.
בעיניי אם אנחנו מגיעים לפלייאוף בלי שום סיכוי ריאלי לצלחת זה רחוק מאוד מלהיות ה"מיקום האידיאלי".

לא מבחינתי, מבחינת כל בעל מושג ירוק בכדורגל. ומי שלא מבין דבר כ''כ טריוויאלי, קרי הנחיתות התקציבית המובהקת שלנו מול חיפה ות''א וכפועל יוצא מכך גם נחיתות מקצועית (רוצה שנרד לתתי רזולציות עם מאצ' אפים עמדה עמדה במגרש ונשקלל נתונים?) - הדיון איתו עקר מראש... דבר איתי שתשלים פערים עם המציאות :נוגח:

Sir Alex Ferguson כתב:
18 מרץ 2024, 17:01
נראה לי אתה קצת מתבלבל.
השנתיים האחרונות הם החריג והגענו לאן שהגענו בעיקר בגלל שברדה עשה קסמים בגביע ובליגה (וגם אז זה לא הספיק במאני טיים).
זה שכל קיץ מייצרים אצלנו ציפיות של אליפות בשביל המיתוג וכדי למכור מנויים זה לא אומר שזה המקום האידיאלי שלנו.

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אורי אדום בנשמה כתב:
18 מרץ 2024, 18:46
לא מבחינתי, מבחינת כל בעל מושג ירוק בכדורגל. ומי שלא מבין דבר כ''כ טריוויאלי, קרי הנחיתות התקציבית המובהקת שלנו מול חיפה ות''א וכפועל יוצא מכך גם נחיתות מקצועית, הדיון איתו עקר מראש... דבר איתי שתשלים פערים עם המציאות
מכיר את המציאות טוב מאוד.
יש פער ניכר מהמכביות. ומצד שני גם פער ניכר מכל השאר.
לא שמעת אותי מדבר מילה על אליפות, פשוט מצפה שנהיה קרובים יותר בתור המועדון השלישי מבין שלושת המועדונים היחידים התחרותיים בליגה הזו.

מי שחי בימי העבר וצריך להשלים פערים זה לא אני.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ForeverRed כתב:
18 מרץ 2024, 18:18
תרשה לי לתקן אותך.

האוהדים כבר מזמן לא שם.

גם אם קשה לקבל את זה.
לא שאני לא מסכים איתך ברמת המועדון, פשוט חושב שגם הסגל הנוכחי יכל להוציא יותר מהעונה הזו.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אורי אדום בנשמה כתב:
לא מבחינתי, מבחינת כל בעל מושג ירוק בכדורגל. ומי שלא מבין דבר כ''כ טריוויאלי, קרי הנחיתות התקציבית המובהקת שלנו מול חיפה ות''א וכפועל יוצא מכך גם נחיתות מקצועית, הדיון איתו עקר מראש... דבר איתי שתשלים פערים עם המציאות :נוגח:

1+
דה פקטו לקחת 3 אליפויות ברצף עם נחיתות תקציבית שלא הובילה לנחיתות מקצועית .
כל האוהדים כולל כאן בפורום היו בסיום העונה האחרונה בדיעה שחסר לנו שחקן אחד לאליפות . הדיעה הזו נבנתה על בסיס עונה שכמעט גנבת בה אליפות עם נחיתות תקציבית ששוב לא הובילה לנחיתות מקצועית .
סיבוב שני העונה בליגה הובלת בפער על קבוצות עם עליונות תקציבית משלך . אז הסגל הזה כן יודע להוציא מעצמו יותר .

עבודה טובה ( ולא רק של ברדה שלו כמובן יש חלק מרכזי בה ) מצמצמת פערי תקציב . כסף אכן מאפשר על הנייר לרכוש שחקנים בפרופיל גבוה יותר שהסיכוי ליפול איתם מצטמצם אך הוא לא ערובה להצלחתם .
במסגרת מה שבעלת הבית מוכנה להשקיע + הכסף משאר המקורות אנחנו עושים עבודה טובה שתמיד מה יש לשפר בה .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

4 לב אדום כתב:
18 מרץ 2024, 19:07
דה פקטו לקחת 3 אליפויות ברצף עם נחיתות תקציבית שלא הובילה לנחיתות מקצועית .
כל האוהדים כולל כאן בפורום היו בסיום העונה האחרונה בדיעה שחסר לנו שחקן אחד לאליפות . הדיעה הזו נבנתה על בסיס עונה שכמעט גנבת בה אליפות עם נחיתות תקציבית ששוב לא הובילה לנחיתות מקצועית .
סיבוב שני העונה בליגה הובלת בפער על קבוצות עם עליונות תקציבית משלך . אז הסגל הזה כן יודע להוציא מעצמו יותר .

עבודה טובה ( ולא רק של ברדה שלו כמובן יש חלק מרכזי בה ) מצמצמת פערי תקציב . כסף אכן מאפשר על הנייר לרכוש שחקנים בפרופיל גבוה יותר שהסיכוי ליפול איתם מצטמצם אך הוא לא ערובה להצלחתם .
במסגרת מה שבעלת הבית מוכנה להשקיע + הכסף משאר המקורות אנחנו עושים עבודה טובה שתמיד מה יש לשפר בה .
בסופו של דבר אליפות זה מרתון ואתה חייב סגל עמוק וחזק( לא רק הרכב) כדי לייצר כמה ריצות במהלך העונה ולא ריצה אחת מטורפת ככל שתיהיה.
אנחנו לא שם מבחינה תקציבית ( בעונות האליפות היה גבוה יותר לא? )

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
לא מבחינתי, מבחינת כל בעל מושג ירוק בכדורגל. ומי שלא מבין דבר כ''כ טריוויאלי, קרי הנחיתות התקציבית המובהקת שלנו מול חיפה ות''א וכפועל יוצא מכך גם נחיתות מקצועית (רוצה שנרד לתתי רזולציות עם מאצ' אפים עמדה עמדה במגרש ונשקלל נתונים?) - הדיון איתו עקר מראש... דבר איתי שתשלים פערים עם המציאות :נוגח:

1+
כולם מסכימים מה היום, המחלוקת היא על מה הלאה. נראה שלחלק פה טוב לא להגיע לכלום וחלק כן רוצים לגדול

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ReDo כתב:
18 מרץ 2024, 18:57
מכיר את המציאות טוב מאוד.
יש פער ניכר מהמכביות. ומצד שני גם פער ניכר מכל השאר.
לא שמעת אותי מדבר מילה על אליפות, פשוט מצפה שנהיה קרובים יותר בתור המועדון השלישי מבין שלושת המועדונים היחידים התחרותיים בליגה הזו.

אז זה כל הקטע? שנהיה מקום 3 רק עם יותר נק'? נו טוב...
dor69 כתב:
18 מרץ 2024, 21:41
כולם מסכימים מה היום, המחלוקת היא על מה הלאה. נראה שלחלק פה טוב לא להגיע לכלום וחלק כן רוצים לגדול

זהו שהוא לא מסכים לגבי היום ודי 'מאוכזב'...
ואין שום מחלוקת - כולם רוצים יותר. העניין הוא שיש ריאלים שמבינים שמשפחת ברקת לא בליגה הכלכלית של שחר וגולדהאר על כל המשתמע מכך, ויש שחיים בהכחשה/חסרי מושג ירוק על החיים.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אורי אדום בנשמה כתב:
18 מרץ 2024, 22:11
וואלה כן זה כל הקטע. רוצה להיות באיזור.
כשאתה מגיע לפלייאוף 4 מאחורה אחת לכמה שנים אתה גם יכול להתעלות ולקחת. אתה שותף למשחקי עונה וזה מאוד משמעותי ליוקרה של המועדון ואין מה לזלזל בזה.

ב10 השנים האחרונות לקחנו לא מעט תארים ובכולן היינו נחותים תקציבית. מקום 3 זו לא גזרת גורל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
18 מרץ 2024, 22:11

זהו שהוא לא מסכים לגבי היום ודי 'מאוכזב'...
ואין שום מחלוקת - כולם רוצים יותר. העניין הוא שיש ריאלים שמבינים שמשפחת ברקת לא בליגה הכלכלית של שחר וגולדהאר על כל המשתמע מכך, ויש שחיים בהכחשה/חסרי מושג ירוק על החיים.
גם אני מאוכזב, סופר מאוכזב למען האמת.
לכן אנחנו לא מבינים איך המועדון לא מפיק לקחים, ממשיך לזרוק כסף באהלן אהלן ולא משקיע בשום מנוע צמיחה. אני לא רוצה לשלם מיליון יורו לעונה לזהבי כמו שאני רוצה צוות מקצועי חזק, מערך איתור איכותי או מחלקת נוער פורה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב:
19 מרץ 2024, 07:39
לכן אנחנו לא מבינים איך המועדון לא מפיק לקחים, ממשיך לזרוק כסף באהלן אהלן ולא משקיע בשום מנוע צמיחה. אני לא רוצה לשלם מיליון יורו לעונה לזהבי כמו שאני רוצה צוות מקצועי חזק, מערך איתור איכותי או מחלקת נוער פורה
+ 1.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

dor69 כתב:
19 מרץ 2024, 07:39
מנוע צמיחה הכי גדול ומשמעותי בכדורגל זה האוהדים. כשאתה מוגבל מבחינת איצטדיון - אתה מוגבל בהכנסות. כל סוגי ההכנסות.
זה לא רק בהכנסות ממנויים וכרטיסים. כל ספונסר ישלם הרבה יותר למועדון שמביא 20 או 30 אלף איש, מאשר מועדון שמביא 12 אלף.

זה הדבר החשוב ביותר בראייה עתידית לבנות מועדון חזק יותר ואמיד יותר.

צריך צוות מקצועי רחב ואיכותי יותר זה נכון,
צריך לייצר יותר ממחלקת הנוער שלנו זה נכון,
אבל בסוף זה לא האישיו העיקרי אם מסתכלים קדימה לדעתי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Melikson24 כתב:
19 מרץ 2024, 08:57
מנוע צמיחה הכי גדול ומשמעותי בכדורגל זה האוהדים. כשאתה מוגבל מבחינת איצטדיון - אתה מוגבל בהכנסות. כל סוגי ההכנסות.
זה לא רק בהכנסות ממנויים וכרטיסים. כל ספונסר ישלם הרבה יותר למועדון שמביא 20 או 30 אלף איש, מאשר מועדון שמביא 12 אלף.

אבל זה לא יקרה.
בנו 16,000 כי זה מה שהכסף איפשר.
כל החלומות האלה על שיפוץ או הרחבה אין להם באמת אחיזה במציאות.
אז צריך להתמקד בדברים שיש לך שליטה עליהם, שאתה כן יכול לשנות אותם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Melikson24 כתב:
19 מרץ 2024, 08:57

מסכים איתך שזה מנוע הצמיחה מספר 1, אין ספק בכלל. עד שזה יקרה המועדון צריך להביא את עצמו למצב שרק זה חסר לו ולשדר שזה כדאי וזה כלכלי. כל עוד נמשיך להעביר את הזמן ״במקום הטבעי״ עם ממוצע של 11 אלף צופים במשחקי בית זה לא יקרה לעולם. בלי חזון גם לא היינו מגיעים למה שהגענו בתקופת האליפויות.
בסופו של דבר מועדון חזק ומקצועי יותר יביא יותר הצלחות ויותר אוהדים וכולנו יודעים שרק ההייפ הזה ידחוף למהלכים רציניים להגדלה של האיצטדיון.

״אל תגידו יום יבוא, הביאו את היום״ - מכיר?

שלח תגובה